Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

I usunęli synowie izraelscy boginię Baal i Asztarty, zniszczyli gaje Astarty i zaczęli służyć wyłącznie Panu.

asztarte

 

Jest to cytat z Septuaginty z Pierwszej Księgi Królewskiej.

Tak jest właśnie przedstawiana bogini Astarte, która w różnych kulturach była przedstawiana jako: Isztar, Afrodyta, Isis.

Co poprzedza ten werset?

 

(1) Przybyli mieszkańcy Kiriat-Jearim, zabrali Arkę Pańską i wprowadzili ją do domu Abinadaba na wzgórzu, Eleazara zaś, syna jego, poświęcili, aby strzegł Arki Pańskiej. (2) Od chwili przybycia arki do Kiriat-Jearim upłynął długi okres lat dwudziestu. Cały dom Izraela zatęsknił za Panem. (3) Wtedy Samuel tak powiedział do całego domu Izraela: Jeśli chcecie się nawrócić do Pana z całego serca, usuńcie spośród siebie wszystkich bogów obcych i Asztarty, a skierujcie wasze serca ku Panu, służcie więc tylko Jemu, a wybawi was z rąk Filistynów

 

„I usunęli synowie izraelscy boginię Baal i Asztarty”

Pierwsze co zrobiłem powoli rodząc sie na nowo a raczej budząc, to usunąłem z domu wszelkie możliwe dewocjonalia.

 

Co mamy dzisiaj?

Komu sie stawia kapliczki o obrazy?

Sami wiecie.

Jaki jest tego skutek?

http://detektywprawdy.pl/2014/11/12/jeszcze-o-przeklenstwie-ciazacym-nad-polska/

 

Bóg Ojciec nie zmienił swoich praw.

Jeszcze raz:

służcie więc tylko Jemu, a wybawi was z rąk Filistynów”

Kiedy nas Bóg wybawi?

Od kogo nas teraz wybawi?

Zbaw nas ode złego. Przyjdź królestwo Twoje, jak w niebie tak i na Ziemi.

Czekamy Panie Jezu.

Przyjdź prosimy.

Marana tha

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 13 listopada 2015 - 15:04

42 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piotrze wiesz, iż narażasz się na gniew uczestniczek kół różańcowych?

  1. jedyny gniew jakiego się boję to gniew Boga Ojca.
   Katolików to ja się tylko obawiam, bo wiele zła od nich dostałem.

  1. Coś o objawieniach w Fatimie „Matka Boska” objawiała się zawsze 13 dnia miesiąca, 13 ma ścisły związek z planetą Wenus i Lucyferem. Co 8 lat ziemskich i 13 wenusjańskich Ziemia i Wenus zataczają pentagram wokół Słońca.

   Franciszek został wybrany na papieża 13 – 03 – 2013

   Ustawiony zamach na papież miał miejsce 13 maja 1981.

   Nie więc wątpliwości kto stoi za tymi objawieniami.

   Jan Paweł beatyfikował Francisco i Jacinta 13 maja.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Tajemnice_fatimskie

   Wszystko wskazuje na Lucyfera i jego sługi.

   13 w logo McDonlads

   https://napoczatkuslowo.files.wordpress.com/2015/11/macdon.jpg

   1. Inauguracja Sejmu była 12.11.2015 = 13 o godz 13.
    Beata Szydło została desygnowana na premiera 13.11 (piątek) o godz 13 – czy to przypadek ? Być może …Bardzo prawdopodobne, że nominacje ministerialne też będą o godz. 13

     1. 13stka objawienie Jana 13 – bestie

 2. Znowu Ghost nie próżnują.
  https://www.youtube.com/watch?v=Bp6EK84gnrI
  Teledysk chyba ogólnie przedstawia okultyzm i lucyferianizm w filmach oraz bajkach dla dzieci, jest chyba zniszczenie Nowego Jorku (?), Priest coś pisał o false nuclear flag 25.11, jest Wieża Babel, jakiś Kościół meteoryty (Upadli?) spadający z nieba, kult Maryjny, jakiś 2 metrowy kapłan stojący wśród nagich kobiet z czarnymi maskami, oko Iluminati.

  1. Z tego co widzę po komentarzach pod filmem, samego video nie robił Ghost, a użytkowniczka, która go wstawiła

 3. Adi ty pisałeś o Fallout 4 ?
  Przypomniałeś mi jak grałem w Warcrata 3 Regin.. Tam w qestach orkami zbierało się artefakt przedstawiający figurkę lub raczej popiersie Asztarty. Czyli piersi, brzuch… ( brązowe ) itd
  Widać że mocno trzymają piecze nad najlepszymi produkcjami.

  1. W Fallout 4 mamy akcję skupioną na krypcie 111.

   http://pl.fallout.wikia.com/wiki/Krypta_111

   Liczba 111 jest pochodną liczby Bestii i pochodzi z magicznego kwadratu słonecznego.

   https://deephighlands.files.wordpress.com/2013/08/magicsquaresun.jpg

   Ten kwadrat składa się z 6 x 6 kwadratów. Każdy kwadrat jedną liczbę z puli 36.

   Sumując liczby od 1 do 36 mamy 666. Wszystkie są tak poukładane aby każda kolumna dawała 111.

   Dlatego odradzam granie w takie gry, w których na wstępie mamy do czynienia ze znamieniem Bestii.

   1. „Głównym celem tej krypty było zbadanie długofalowych skutków stanu hibernacji na nieświadomych obiektach ludzkich”

    http://pl.fallout.wikia.com/wiki/Krypta_111

   2. Z tego kwadratu pochodzi też szachownica masońska, która jest wszędzie u nich promowana, ale też i w świątyniach katolickich ponieważ pochodzi z kultu Słońca i jest jednym ze znaków Bestii.

    https://napoczatkuslowo.files.wordpress.com/2015/11/szachownica.jpg

  2. Nie grałem w to i nie interesowałem się fabułą. Wolę np van helsinga – tam też jest ciekawa symbolika – mężczyzna(łowca potwórów) i kobieta – walczą z systemem (duch) – są interpretacje kobiety z objaw Jana 12 że to duchowa postać, państwem szalonych naukowców, którzy połączyli okultyzm z nauką, alchemią etc i robią potwory-abominacje.
   Czy wiedzmin – ma 2 miecze: na ludzi (ludzkei zło) i na potwory (demony), któe powstały po czasie tzw koniunkcji sfer, gdy inny świat równoległy zetknął się z ludzkim i powstały te maszkary – coś jak biblijna historia nefilim co znamy…
   No to jest wszędzie 😀

 4. Astarte w kulturze popularnej znajduje się m.in. w logo kawiarni Starbucks, największej (tak mi się wydaje) sieciówce tego typu na świecie

  1. Może tak, a może to syrena jest na tym logo
   https://s3-eu5.ixquick.com/cgi-bin/serveimage?url=http%3A%2F%2Fwww.retinaipad.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F05%2Fstarbucks.jpg&sp=9290541ade8cb218fcd673eef51cf9c1

   Też niezbyt przyjemnie.

   Henocha 19,2 mówi że ludzkie kobiety, które uwiodły aniołów nieba, stały się syrenami.

   Hen 19,1-2:
   „l Uriel powiedział do mnie: „Tutaj będą przebywać aniołowie, którzy połączyli się z kobietami, podczas gdy ich duchy przyjmując różnorakie kształty zepsuły ludzi, uwiodły ich doprowadzając ich do składania ofiar demonom jako bogom. Pozostaną tutaj aż do dnia wielkiego sądu, w którym zostaną skazani na całkowite unicestwienie.
   2 Ich żony, uwiódłszy aniołów nieba, staną się Syrenami”

   W mitologii greckiej syreny były kobietami, skrzydlatymi nimfami które wabiły nieostrożnych marynarzy prowadząc ich statki prosto na skały, na zniszczenie. Zachariasza 5,9 potwierdza istnienie żeńskich aniołów, opisane są one jako posiadające skrzydła.

   Zach 5,9:
   „9 Potem podniósłszy oczy patrzyłem. I oto zobaczyłem dwie kobiety. Zbliżały się na skrzydłach, rozpostartych na wietrze niby skrzydła bociana, i poniosły dzban wysoko między niebem a ziemią.”

   Wśród panteonu greckich i rzymskich bogów były boginie takie jak Hera, Demeter, Atena. Atena miała swoją świątynię w Efezie (jeden ze starożytnych cudów świata). W środku stał ogromny posąg bogini wykonany ze złota. Atena jest ukazana ze skrzydłami, ma włócznię i tarczę, w tle sunie wąż.
   Jest żeńska isota opisywana w Starym Testamencie jako „królowa nieba”. Te kobiety mogą być powiązane z syrenami, o których mówił Henoch.

   U Liksara też jest dobrze pokazany motyw syreny w piosence i teledysku Dody:
   https://liksar.wordpress.com/2015/10/08/oddani-swemu-panu-muzyka-pop-cz-1/

    1. Warszawska syrenka pokazuje jakie są prawdziwe intencje syrenek ;-P

     (dla tych co nie widzieli – ma w ręku miecz i tarczę)

 5. Dzieci są cudowne własnie usłyszałem totuś pocytaj mi baje o Bogu 🙂 Biorę Biblie i lecę Cześć wam 🙂

 6. I pomyśleć, że kiedyś lubiłam zaglądać na Frondę… Na szczęście Bóg mi oczy otworzył na różne rzeczy. Bardzo dużo informacji zawdzięczam też temu, że czytam tego bloga.

  1. Wiesz co Agnieszka, ja tam czasem zaglądam poglądowo, by widzieć fałsz katolicki- wraz ze wzrostem poznania w kwestii zwiedzenia dostrzegam coraz więcej kwasu faryzeuszów na tego typu zwodniczych portalach i dzięki temu wiem mniej więcej, czego się spodziewać i jak kłamie kościół rzymskokatolicki. Chociaż Fronda nie jest nawet aż tak odrażająca jak choćby stricte szatańskie blogi typu Brain Breaker. Myślę, że warto być czujnym na działania wroga.

 7. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16752&Itemid=46

  Objawienia maryjne w czasie zagrożenia ze wschodu… Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Szatan na pożarze świata smaży swoją jajecznicę.

  1. Faktycznie, okazja to idealna dla królowej niebios by jak najwięcej ludzi przyszło pod „jej obronę”. Katolicy polscy jednak nie obawiają się zbytnio, bo wierzą, a raczej wiedzą, są przeświadczeni , że królowa nie raz i nie dwa „przypomniała, że została ogłoszona Królową Polski. I że Polska została oddana pod Jej opiekę.” więc będzie dobrze. W najgorszym razie jakby zdrowaśki nie pomogły, to papa Francisco ogłosi nową krucjatę i się powystrzela ich jak kaczki z Ave MaRyja na ustach… Przepraszam za zgryźliwy wydźwięk tego komentarza, próbuję jakoś odreagować silną irytację i niezgodę na taki stan rzeczy po lekturze tekstu- pobieżnej, inaczej musiałbym wcześniej wypić wiadro naparu z melisy.

 8. Zgadzam się z Tobą Jacku. A teraz mi się przypomniał dawny znajomy, z którym już nie mam kontaktu. Teraz mi go szkoda. Opowiadał mi, wręcz się żalił że jego modlitwy nie zostały wysłuchane. Ten kolega zamknął się w klasztorze jasnogórskim i tam się modlił. Pamiętam, że był mocno rozżalony, że nie został wysłuchany.

 9. Kolega niestety też romansował z klimatami new age 🙁

 10. ZNIEWAZACIE I LEKCEWAZYCIE MATKĘ NAJŚWIĘTSZĄ – MATKĘ JEZUSA CHRYSTUSA PANA NASZEGO I UWAŻACIE, ŻE DOCHODZICIE PRAWDY I SZUKACIE JEJ A W RZECZYWISTOŚCI BŁĄDZICIE. CZYTAJCIE PISMO ŚWIĘTE, BO TYLKO NA NIM OPIERACIE SWOJĄ WIARĘ, A WIARA W BOGA TO PRZEDE WSZYSTKIM PISMO ŚWIĘTE ALE TEŻ I INNE RZECZY I SPRAWY KTÓRYCH NIE WIDZICIE I NIE ZAUWAŻACIE, BO ŚLEPI JESTEŚCIE. ALE I PISMA ŚWIĘTEGO NIE ZNACIE. PRZECZYTAJCIE DOKŁADNIE APOKALIPSĘ ŚWIĘTEGO JANA „Niewiasta obleczona w słońce. Miała pod stopami księżyc i koronę z dwunastu gwiazd. (…) Niewiasta zaś zbiegła na pustynię, gdzie sam Bóg przygotował Jej miejsce”.
  Jedzcie do Sokółki to zobaczycie Przenajświętszą Krew Pana Naszego Jezusa Chrystusa, posłuchajcie Księdza Natanka, to się Wam oczy otworzą. Kto stoi na czele Waszego kościoła przyjrzyjcie się dobrze i czy w Waszym zgromadzeniu nie ma ludzi błądzących.. Niech Was Bóg błogosławi i niech Was strzeże.

  1. Gosieńko, nie daj się zwodzic kościolowi rzymskiemu.

   Ta część;

   „„Niewiasta obleczona w słońce. Miała pod stopami księżyc i koronę z dwunastu gwiazd. (…) Niewiasta zaś zbiegła na pustynię, gdzie sam Bóg przygotował Jej miejsce””

   dotyczy czasów końca, bo:

   Biblia nigdzie nie wspomina o krzyku Marii podczas porodu.

   Wieniec z 12 gwiazd to 12 apostołów.
   Bóle porodowe, to powstający, rodzący się kościół.

   „dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.”

   Pan Jezus nie został porwany, ale wniebowstąpił.

  2. Przejrzyj na oczy niewiasto. Jest tylko jeden pośrednik między Bogiem, a ludźmi, Jezus Chrystus.

 11. Mylisz się Waśc jest też wielu świętych i męczenników, którzy też zanoszą modlitwy do Boga o ile ich oto poprosimy to jest tak zwane Obcowanie Świętych. Bardzo proszę Maryję matkę Pana naszego Jezusa Chrystusa, której ubliżacie: O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie. Właśnie polecam Ciebie i Twoich Najbliższych pod opiekę i obronę naszej Orędowniczki w Niebie i niech Przenajświętsza Krew Pana naszego Jezusa Chrystusa obmyje Was. Te moje modlitwy składam Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi. Amen

  1. Pani w tym momencie uwłacza Bogu i Jego synowi Jezusowi Chrystusowi poprzez kierowanie modlitw przez osoby nie żyjące.

  2. Małgosiu, kochana…

   Jana 14:6
   Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie.

   Jan 15:16 Nie wy mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was, abyście szli i owoc wydawali i aby owoc wasz był trwały, by to, o cokolwiek byście prosili Ojca w imieniu moim, dał wam.

   To w Jego Imieniu mamy się modlić do Ojca. Tak powiedział Jezus.

   Mat 17: (5) Gdy on jeszcze mówił, oto obłok jasny okrył ich i oto rozległ się głos z obłoku: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem, jego słuchajcie!

   Jego, tylko Jego mamy słuchać..

   Dzieje 4:12 I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.

   Tylko w Chrystusie mamy zbawienie.

   1 Tym 2: (5) Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus, (6) który siebie samego złożył jako okup za wszystkich, aby o tym świadczono we właściwym czasie.

   Jezus jest JEDYNYM Pośrednikiem..

   1 List Jana 2: (1) Dzieci moje, to wam piszę, abyście nie grzeszyli. A jeśliby kto zgrzeszył, mamy orędownika u Ojca, Jezusa Chrystusa, który jest sprawiedliwy. (2) On ci jest ubłaganiem za grzechy nasze, a nie tylko za nasze, lecz i za grzechy całego świata.

   Jezus jest JEDYNYM Orędownikiem…

   Poza tym:

   Hebr 9: (12) wszedł raz na zawsze do świątyni nie z krwią kozłów i cielców, ale z własną krwią swoją, dokonawszy wiecznego odkupienia. (13) Bo jeśli krew kozłów i wołów oraz popiół z jałowicy przez pokropienie uświęcają skalanych i przywracają cielesną czystość, (14) o ileż bardziej krew Chrystusa, który przez Ducha wiecznego ofiarował samego siebie bez skazy Bogu, oczyści sumienie nasze od martwych uczynków, abyśmy mogli służyć Bogu żywemu. (15) I dlatego JEST ON POŚREDNIKIEM NOWEGO PRZYMIERZA, ażeby gdy poniesiona została śmierć dla odkupienia przestępstw popełnionych za pierwszego przymierza, ci, którzy są powołani, otrzymali obiecane dziedzictwo wieczne. (16) Gdzie bowiem jest testament, tam musi być stwierdzona śmierć tego, który go sporządził; (17) bo testament jest prawomocny z chwilą śmierci, a nie ma nigdy ważności, dopóki żyje ten, kto go sporządził. (18) Dlatego i pierwsze przymierze nie zostało zapoczątkowane bez rozlewu krwi.

 12. Moi kochani są jeszcze następujące wydarzenia w Piśmie Swiętym. Anioł Gabriel rzecze do Maryi: Zdrowaś Mario łaski pełna Pan z Tobą. błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus. (błogosławiona, wybrana, ukoronowana Matka a nie Bestia z Apokalipsy)
  Na weselu w Kanie Galilejskiej to Maryja prosi Jezusa, wstawia się za nowożeńcami u Niego a On Ją wysłuchuje i spełnia Jej życzenia i uwierzcie mi, On słucha Jej i teraz, a Ona Go błaga za nami.
  W domu Elżbiety. Gdy Elżbieta usłyszała pozdrowienie Maryi, poruszyło się Dzieciątko w Jej łonie, a Maryja rzekła: „Oto bowiem odtąd będą mnie nazywać wszystkie narody błogosławioną”.
  Nie modlimy się do Matki Bożej zamiast do Pana Boga tylko prosimy Boga za Jej wstawiennictwem, pośrednictwem, bo my jesteśmy prochem marnym, ale to Matka Pana naszego Jezusa Chrystusa wstawia się i prosi Boga za nami, modlimy się następująco prosząc Maryję ŚWIĘTA MARIO MATKO BOŻA MÓDL SIĘ ZA NAMI GRZESZNYMI TERAZ I W GODZINĘ ŚMIERCI NASZEJ. My nie stawiamy Maryi na pierwszym miejscu przed Bogiem, Ona jest naszą Orędowniczką, pocieszycielką, wspomożeniem. Ale mam tylko jedno pytanie. My mamy wielu męczenników, np. wielki sługa Boga i Maryi ojciec Maksymilian Kolbe, on oddał życie za człowieka którego nie znał. Zginął śmiercią głodową, przebaczył oprawcom, modlił się za nich, wierny był nie tylko bogu ale i Maryi, wiele dobrego zrobił dla Polski i innych i czy Wy uważacie Go za poddanego szatanowi, a czy ktoś z waszego grona byłby gotowy oddać życie za innych, za nieznane osoby, bo my mamy takich dużo męczenników, a wiecie ilu księży i zakonników oddało swoje życie, poświęciło swoje życie dla drugiego człowieka. Poczytajcie w internecie, obejrzyjcie filmy i nawet te, w których jest mowa o Maryi, ale uwaga są też wilki w owczej skórze i to niestety wśród księży, biskupów, kardynałów i w Watykanie, ale oni są po to, by zniszczyć i ośmieszyć kościół katolicki. Z Bogiem

  1. Jest jeden pośrednik-JEZUS CHRYSTUS. Koniec tematu.

 13. CZYTAJCIE Z Z UWAGĄ PISMO ŚWIĘTE.

  1. Małgosia o ile Ci Małgosia, bo masz końówke IP .66.66
   My codziennie czytamy Biblię. Część zapewne co kilka dni.

   Z Bibli jasno wynika, że mamy sie modlic do jezusa bez wstawienników.

   Nigdzie Jezus nie powiedział: módlcie sie do matki mojej a ja wyslucham jej próśb.

   Rozumiem, że czujesz sie nie komfortowo, z uwagi na wieloletnią przynależność do kościoła rzymian, ale musisz spojrzeć prawdzie w oczy, a przede wszystkim wczuj sie np w tych rodziców:

   http://detektywprawdy.pl/2014/03/29/skradzione-dzieci-hiszpanii/

   co powiesz rodzicom tych dzieci?

   zdarza się?

   moge przedstawic Ci wiele materiałów, ale Ty jesteś oporna na prawdę.
   WSolisz kłamstwo, ale bezpieczne

 14. „Ale mam tylko jedno pytanie. My mamy wielu męczenników, np. wielki sługa Boga i Maryi ojciec Maksymilian Kolbe, on oddał życie za człowieka którego nie znał. Zginął śmiercią głodową, przebaczył oprawcom, modlił się za nich, wierny był nie tylko bogu ale i Maryi, wiele dobrego zrobił dla Polski i innych i czy Wy uważacie Go za poddanego szatanowi, a czy ktoś z waszego grona byłby gotowy oddać życie za innych, za nieznane osoby, bo my mamy takich dużo męczenników, a wiecie ilu księży i zakonników oddało swoje życie, poświęciło swoje życie dla drugiego człowieka.”
  Małgosiu nie będę się z Tobą spierać. Ale odpowiem ci na to pytanie, tak byłabym gotowa oddać, bo miłość do Boga wyraża się także w miłości do bliźnich.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish