Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

9 latka zrobiła furorę w Britain’s Got Talent 2015

90mln wyświetleń na youtube. Nie wiem czy na tym filmie czy innym.

Ta 9 latka wystąpiła w programie Britain’s Got Talent 2015.

 

 

O sztukach walki napisałem tutaj:

http://detektywprawdy.pl/2014/08/31/sztuki-walki-a-demony/

 

Kilka lat temu furorę zrobiła dziewczynka „śpiewająca ” death metal (jeśli nie pomyliłem gatunku):

https://www.youtube.com/watch?v=VhQK-6iI7cI

Jak to się wszystko łączy w całość. System Szatana jest dosyć spójny i składa się na niego wiele pozornie wykluczających się elementów. W programie got talents znajdziecie wszystko poza  utworami o Bogu.

Po raz drugi użyto dziecka celem zmanipulowania społeczeństwa. Dziewczynki, której ojciec nie wie co robi. Za to wie Duch Jezebel.

Czy ta dziewczynka będzie uległą kochającą żoną?

Jest już tak samo zdemonizowana jak ta mała wokalistka metalu.

Powyższe utwory pokazują, że nic nie stoi na przeszkodzie przedstawić publice zarówno metal, jak wschodnie sztuki walki.

Wszystko to ma element wspólny – pogaństwo i satanizm.

Pamiętam jak w jakimś polskim show wystąpił jakiś patriota. Miał bardzo ładny głos, ale Wojewódzki go wyśmiał.

Americas got talent jest tym samym co ekumenia:

Katolicka wersja Amercia got talents:

 

 

ekumenia

Tutaj asymilacja Franka:

http://detektywprawdy.pl/2015/09/26/papiez-franciszek-nagrywa-plyte-w-stylu-pop-rock-pt-wake-up/

Żyjemy w czasach ostatecznych, kiedy stworzy się nam jedną światową religię i jeden światowy system ekonomiczny, z jednym wodzem – antychrystem.

Zaktualizowane: 13 listopada 2015 - 19:43

21 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Szkoda bo od dziecka wpaja się dzieciom złe drogi rozwoju, fascynuje się tym inne dzieci i rodziców. Oto przed wami droga do kariery, sławy, pieniędzy i świata… Widząc te dzieci nasuwa się myśl czym tak właściwie jest talent, jak powinniśmy dobrze go spostrzegać i w jaki sposób wykorzystywać?
  Myślę że niektóre talenty są przypisane do osobowości aby mogła powstać indywidualność. Ale od czasu Adamowego grzechu wiele się zmieniło… wiele utraciliśmy… wiele zmodyfikował szatan przez wieki… Kiedyś słyszałem ładny przykład odnośnie pamięci i ewolucji Darwina. Pamięć zakodowaną w ludzkim organizmie na przestrzeni 1 wieku można przyrównać do pociągu który ciągnie 40 wagonów ale tylko w jednym z nich jest ziarnko piasku… Po co taka pamięć? Do życia wiecznego ,a małpki niestety nie mają takiej pojemności twardziela więc jaka tam ewoluszyn 🙂

  1. a nie bo tam wojewodzkiego nie ma ale tez ladnie chlopak spiewa

   1. swoja droga za przeproszeniem ale gnidy z tych jurorow..

     1. sataniści dostali nerwa, tutaj mamy dobitny przykład na to, jak ten system jest newralgiczny wobec wartości.

      1. tez zwrocilem na to uwage i jeszcze jak patrzyli z obrzydzeniem na tego chlopaka jak sie wiercili

       1. na takie rzeczy trzeba zwracac uwagę.

       2. w zasadzie teraz obejrzałem jeszcze raz i chce mi się śmiać z ich reakcji. Oni się denerwowali niczym demony na słowo Jezus.
        🙂

        1. nic dziwnego jeżeli szatan nie nienawidzi dobra Chrystusa i tak dalej to i jego słudzy będą się tak zachowywać 😉

     2. „… Chłopie ciesz się, ale nie śpiewaj takich piosenek, jakiś Bogo-ojczyźnianych, takie patriotyzmy – to jest coś okropnego, nie daj sie w to wciągnąć, nie idź tą drogą …”

      Widać, że szatan nienawidzi wszystkiego co związane z Bogiem i ojczyzną. Diabelskim planem jest zniszczenie wszystkich krajów i utworzenie jednego światowego rządu antychrysta.

   2. tak o to, pomyliłem się. Kora chyba była

    1. Tak, to była ona. Tak się programuje masy by myślały w odpowiedni sposób. Większość młodych zapewne podziela tę „opinię”.

 2. W ten sposób telewizja eroduje moralność, poczucie dobra i zła jest wywrócone do góry nogami. Ludzie rozumują, że udział w takim show udział to powód do dumy, poczytują to za sukces. Na pewno sukces odnosi wtedy zły, wykolejając dzieci.

  1. Jacek ?
   poważnie ? – nie m ów ?
   popieram

   jedziemy ?

   Demis Russos — Grek Zorba
   https://www.youtube.com/watch?v=0UZjZP11WDw

   1. Seler, niby to oczywistość, ale i myślę, że i tak trzeba tak mówić- a nuż ktoś nieświadomy tu trafi… Pozdrawiam Cię w Chrystusie! 🙂

 3. Co teraz wpaja się młodym…Smutne to…

 4. Płacze często nad tą piosenką…Piotr adminie co o tym mamy sądzić nigdy z tym nie mogłem się pogodzić ( z krwawą niedzielą 43 roku)

  https://youtu.be/KDK2AVGobdA

 5. Tak to wszystko wygląda w tej zgniłej telewizji.Pamiętam dawniej jak byłem młodszy i jezdziłem do swojej babci na wieś i zawsze w lecie wieczorem ludzie siedzieli przed domami na ławkach.Razem po pracy siedzieli i spędzali wolny czas (to byli wszyscy od młodzieży do ludzi starszych)Teraz wiem ,że to były wspaniałe czasy.Dzis już nie ma ławek przed domami na wsiach ale za to są telewizory w domach,ba i to w każdym pokoju tak by każdy mógł w spokoju oglądac to co chce.Swego czasu było takie powiedzenie,że jak leci m jak miłość to można isc do gospodarza i krasc co popadnie,a i tak nikt nie wyjdzie bo mostowiaków oglądają.
  A tak apropo tej dziewczynki co śpiewa z bratem. Po oglądnięciu rzuciło mi sie to,że tam sie nie kryją komu służą 1.48 3.18 3.21 4.30.min.
  Brzydzę sie tym wszystkim a jednocześnie mi przykro i szkoda mi tych ludzi przed telewizorami.Boże wybacz nam.

  1. Kuba, niewątpliwie na przestrzeni ostatnich 60-70 lat zmiany do jakich doszło za sprawą bezlitośnie zwiększającej się oglądalności telewizji są ogromne i obawiam się, że już nieodwracalne. Największe ofiary TV to moim zdaniem ludzie obecnie 60-90 letni. Dla nich jest to prawdziwe okno na świat, o ile nie jest to ich świat sam w sobie. Twoje spostrzeżenie co do zmiany jaka zaszła na wsi jest na pewno trafne. Starsi ludzie losy bohaterów jakiejś żałosnej opery mydlanej przeżywają tak mocno, jakby chodziło o ich bliskich. Ile to razy mama wołała mnie do pokoju, mówiąc- „zobacz, tak to wygląda w prawdziwej rodzinie/życiu”. Z kolei tata nie przepuści żadnego meczu, rozgrywki sportowej. No i oboje łykają przekaz płynący z Faktów TVN niczym prawdę objawioną i jestem przekonany, że nie mieści im się w głowie, że to tylko teatrzyk dla mas. Moje o tym uwagi zbywali machnięciem ręki, ironią. O ile gorzej musi być w przypadku, kiedy rodzina nie jest aż tak wyrozumiała i traktuje to na serio jako objaw schizofrenii i wysyła truthera do „lekarza duszy i umysłu”, próbując go ubezwłasnowolnić. Starsi ludzie są zwykle tak do głębi przesiąknięci światem, że prawdziwe naśladownictwo Jezusa Chrystusa, przejawiające się w stałym odseparowywaniu się od świata i obnażaniu jego kłamstw jawi im się jako ewidentna choroba psychiczna. Być może w niektórych przypadkach możemy mówić o swego rodzaju dysonansie poznawszym (gdy konfrontują oni nasze słowa prawdy z kłamstwami kościoła rzymskokatolickiego), ale kolejny program w TV skutecznie zamiata potencjalne wątpliwości i pytania pod dywan- tak jest w przypadku mojego taty. Pokolenie „Baby Boomers” to pokolenie w przeważającej mierze stracone, w sidłach szatańskiego systemu polityczno-religijno-medialnego. Każde nawrócenie to według mnie cud, ale nawrócenie przysłowiowej „teściowej-katoliczki (nie)praktykującej” na chrześcijaństwo biblijne jest jeszcze bardziej znamienne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish