Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bio-Hakerska firma wprowadza na rynek niesamowicie biblijne implanty.

implanty

 

Obojętne czy klienci bio-hakerskiej firmy Grindhouse Wetware chcą znaku bestii czy tylko głupiego, świecącego się tatuażu personel tej firmy chce ich zadowolić.

Start-up znajdujący się w Pittsburghu, który wcześniej stworzył urządzenie, które przesyła dane biologiczne bezprzewodowo do telefonu lub tabletu, ma nowy produkt. Northstar V1 świeci się pod skórą odbiorcy za pomocą pięciu czerwonych diod elektroluminescencyjnych SMD. Są aktywowane na 10 sekund gdy magnes znajdzie się blisko określonego czujnika. Urządzenie jest zasilane baterią 3V CR2325.

W Northstar Wersja 2 będzie dodane rozpoznawanie gestów i możliwości Bluetooth do jej funkcji.

„Ludzie często modyfikują swoje ciała ze względów estetycznych. Metody modyfikacji obejmują farbowanie i stylizowanie włosów, tatuowanie się, przekłuwania sobie różnych części ciała, dodawanie sztucznego materiału w celu zmiany kształtu piersi, ust, mięśni brzucha, ud itp. Nie do nas należy osąd nad tym w jaki sposób ludzie wyrażają lub zmieniają siebie – po prostu się cieszymy, że to robią” firma zamieściła we wtorek na stronie Tech Insider na Facebooku. „Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć w jaki sposób cywilni naukowcy, artyści, twórcy i hakerzy użyją Northstar do podświetlania tatuaży, tworzenia ich do układów tanecznych, naśladowania bioluminescencji i wielu innych rzeczy, których teraz nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.”

bio-implant

 

(Photo: Grindhouse Wetware)

nortstar

 

(Photo: Grindhouse Wetware)

 

Firma wie, że nowy produkt działa, ponieważ pięcioro pracowników posiada wszczepiony Northstar V1 pod skórą przez artystów modyfikacji ciała, Tech Insider poinformował w poniedziałek.

Jessica Waldrip programistka w Grindhouse Wetware dodała film z jej zabiegu na YouTubie 7 listopada.

Grindhouse Wetware zdaje sobie sprawę, że naukowcy będą używać przyrządów bio-hakerskich, ale odmawia skomentowania etycznych pytań związanych z tą technologią.

Czym chcesz być dzisiaj?” pyta strona docelowa, potwierdzając, że naukowcy mogą w końcu zmienić cały gatunek przez biotechnologię.

 

Strona najczęściej zadawanych pytań(FAQ) firmy pisze, że ta technologia będzie „pierwszym krokiem w kierunku wyższej biologii i krokiem w stronę interfejsów człowiek-komputer.”

implanypodskora

 

Pracowniczka Grindhouse Wetware ma wszczepioną biotechnologię pod jej skórą (Photo: YouTube, Bird Machine)

Wetware Grindhouse oznajmia, że „cieszy się”, że ludzie będą w stanie w drastyczny sposób zmieniać swoje ciała w przyszłości, ale bioetyce są o wiele bardziej ostrożni.

Bioetyk Uniwersytetu Nowojorskiego Brendan Parent rozmawiał z Publicznym Radiem Oregon 5 listopada w sprawie skutków powstającej technologii „gene drive”(przyp. tłum. nie znalazłam polskiej nazwy, ale mniej więcej „napęd genu”), która pozwala naukowcom spowodować trwałą mutacją gatunku. Zwolennicy widzą to jako okazję na pozbycie się głodu i chorób na świecie, a krytyce twierdzą, że ta technologia otwiera olbrzymią puszkę Pandory.

„Są problemy z gene drive. Nie wiemy jakie inne skutki się pojawią. Nie wiemy czy eliminacja malarii nie będzie miała jakiś genetycznych efektów, które stworzą super-zjadliwego patogenu czy spowodują o wiele większe katastroficzne skutki” powiedział Parent.

„Jeśli jakaś grupa lub kraj będzie chcieć stworzyć broń biologiczną mogłaby użyć tej techniki. Dosyć łatwo dałoby się stworzyć nowe patogeny w ten sposób” dodał Stuart Newman cytolog z New York Medical College.

Grindhouse Wetware wciąż pracuje nad cennikiem Northstar V1. Jego produkty są również z „otwartych dostępem do kodu źródłowego” co znaczy że każda indywidualna osoba może korzystać ze schematów firmy i budować własne modele.

W Grindhouse wierzymy, że z wyobraźnią i chęcią każdy z nas jest w stanie poczuć i dotknąć pola elektromagnetycznego, zbadać jego kontury, zmierzyć temperaturę przedmiotu na drugim końcu pomieszczenia, poruszać się za pomocą echolokacji albo nawet połączyć się z internetem – właśnie teraz. Jest to marzenie , które zachęca nas wszystkich do tworzenia” firma oznajmiła na stronie internetowej.

 

źródło: http://www.wnd.com/2015/11/bio-hacking-company-markets-eerily-biblical-implants/

 

Tłumaczyła Juleczka. Dziękuje bardzo.

Zaktualizowane: 12 listopada 2015 - 19:19

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. „W Grindhouse wierzymy, że z wyobraźnią i chęcią każdy z nas jest w stanie poczuć i dotknąć pola elektromagnetycznego”
  H.Kubik pisał chyba, że demony to byty elektromagnetyczne.
  http://www.zbawieniecom.fora.pl/nauka-a-biblia,9/demony-jako-fala-elektromagnetyczna-pole-magnetyczne-ozon,1103.html
  http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/powrot-nefilimow-oni-nigdzie-nie-odeszli,1575-285.html

  1. A co, jeśli okaże się, że skutkiem ubocznym zaimplantowania tego urządzenia będzie możliwość wyczuwania demonów? Wyobrażam sobie, jak człowiek, który wierzy tylko w naukę, wchodzi do pokoju i nagle widzi pełno tych paskud…

 2. Pierwszy krok do czipów to tego typu gadżety. Ludzie będą się o nie prosili 🙁

  1. tak do pewnego momentu się będą prosili Aga, ale gro wyhamuje jak będzie ingerencja w ciało.

 3. To jest totalny obłęd… Dzieci Boga tak się nie zachowują.

  1. W języku angielskim taki widok określa się rzeczownikiem „abomination”- ohyda, obrzydliwość, wstręt, odraza. No bo… czyż nie wygląda to odrażająco? Szatańsko? A myślę, że to dopiero wstęp do szału na daleko bardziej idącą ingerencję w ciało człowieka. Jeżeli dzisiaj kogoś brzydzą modyfikacje twarzy, to co będzie kiedy wejdą modyfikacje ciała następnej, i następnej generacji?!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish