Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przez kobiety noszące spodnie są trzęsienia ziemi.

Biblia jasno mówi, aby kobieta różniła się od mężczyzny.

No cóż Muzułmanie idą jeszcze dalej:

 

Kilka dni temu na konferencji prasowej pakistański polityk Maulana Fazlur Rehman zapowiedział, że należy walczyć z kobietami, które noszą dżinsy. Jego zdaniem to właśnie przez takie osoby występują trzęsienia ziemi…

W opinii polityka kobieta, która nie jest ubrana w tradycyjny pakistański strój, tylko ma założone spodnie, jest „chodzącą bombą nuklearną”. – Niestety Pakistan ma bardzo dużo takich śmiercionośnych pocisków – powiedział Fazlur Rehman na konferencji prasowej.

Kobiety są winne trzęsieniom ziemi
– Uważam, że kobiety, które noszą spodnie są odpowiedzialne za wiele kryzysów. Z ich winy mamy do czynienia z wieloma przerwami w dostawie energii czy z pogarszającym się stanem bezpieczeństwa w Pakistanie – powiedział Fazlur Rehman.”

źródło: http://www.radiozet.pl/Rozrywka/O-tym-sie-mowi/Kobiety-ktore-nosza-spodnie-sa-odpowiedzialne-za-trzesienia-ziemi-00006303

 

 

W znanej nam komedii, to mężczyźni byli  odpowiedzialni za wszystko oprócz:

 

„nie odpowiadamy za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz”.

https://www.youtube.com/watch?v=L2NpLF6Qta4

 

 

Zaktualizowane: 9 listopada 2015 - 15:01

24 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ciekawe jaki tok myślenia doprowadził go do takiego wniosku. Dziś założyłam spodnie, może sobie jakieś trzęsienie ziemi wywołam ;-)?

  1. albo jak Seler mawia – zamieszki.

  2. Ale Ciemnogród 🙂
   No najlepiej! to załóżcie na nas Panowie worki z otworem na oczy, zaklejcie usta i inne otwory w ciele…
   i całe zło tego świata zniknie w jednym pokoleniu 🙂

   1. A tak przy okazji to chciałam Panów jeszcze uświadomić, że za stan naszej (damskiej) szafy odpowiadacie właśnie Wy… i to przez Was nie mamy się w co ubrać… 🙂

    1. całkowicie się po tym podpisuje.

   2. Angelika, ładna kobieta nawet w worku ładnie będzie wyglądac więc się nie przejmuj. 😎

    a swoją drogą to tyczy sie muzułmanów a nie Chrześcijan.

    1. Nie przejęłam się ani trochę…

     Jak się zakłada takie fajne okulary?
     Bo będą do worka pasowały… nic nie będzie widać! 🙂

     1. Angelika nic nie rozumiesz. Muzułmanom chodzi o to, że jak nosisz spodnie, to może czasem coś Ci spodnie, może jakiś talerz czy młotek. Wtedy następuje ruch tektoniczny.

      Mnie nic nie spodnie, gdyż gdyby miało spodnąć to już by spodło.

      1. Aaaa…
       Się rozjaśniło nieco…
       Może jednak nie będzie dziś tak mocno wiało i huraganiło…
       🙂

      2. do początkujących na tym blogu: to był żart.

 2. Te femi-lewicowe śpiewki „kobieta może ubrać się jak chce” skutkują przeważnie tym że chodzą pół rozebrane, a potem narzekanie, jakie te chłopy zboczone som…

  PS na telefony wyszła słynna tabliczka okultystyczna ouija, tutaj ponoć dziewczyna przyzwała w siebie demona – http://www.news.com.au/world/south-america/girl-possessed-by-the-devil-after-using-ouija-board-mobile-phone-app-in-peru/story-fnh81jzo-1227560369820

  1. uważajcie na firmę hasbro,
   „Ouija” jest znakiem towarowym firmy Hasbro
   Hasbro Toys Enterprises, Inc. (krócej Hasbro) – druga pod względem wielkości firma na świecie (po Mattel Enterprises) zajmująca się produkcją zabawek, a od 2007 roku również produkcją filmową z udziałem bohaterów należących do firmy.
   Firma została założona w 1923 roku przez trzech braci, żydowskich emigrantów z Polski, Hillela, Hermana i Henriego Hassenfeldów. Produkcja zabawek stała się priorytetem firmy od 1942 roku[1].

 3. https://www.youtube.com/watch?v=3SkYgJ1ijVc – papież wsparł „duchowo” UN i agendę nowego porządku za tym stojącą, w obj Jana 2ga bestia sprawia że ludzie czczą 1wszą – tutaj symbolicznie papież wskazuje że UN może być „rozwiązaniem” dla świata i jego problemów,

  to był moim zdaniem główny punkt 2015 roku

  1. Cała symbolika iluminatów skupia się przede wszystkim na fałszywym oświeceniu i dwóch stronach szatana, jasnej i ciemnej,dzięki której może zwodzić cały świat.

   https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2015/11/09/bez-twarzy-szatan-aniolem-swiatlosci/

 4. Napisz ze muzlumanie tak sadza w tytule bo jak ktos wejdzie to stwierdzi ze tutaj taki poglad wyznaje sie 🙂

 5. W myśl tej logiki kobiety założywszy pory, obudziły Boga gniew spory.

 6. ChristianStateOfPoland

  „Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż! A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa.”__Mt5 Wąska brama, poprzeczka zawieszona na niebotycznym poziomie, świętość, DOSKONAŁOŚĆ… Tego wymaga od Nas Ewangelia (dążenia do Tego), a słowa Chrystusa są dzisiaj aktualne jak nigdy przedtem. Niqab, hidżab, czador… proszę się przypatrzeć tym ubiorom, proszę się przypatrzeć „modzie” zakonnej… wszystko to nie powstało z przypadku… Jezus mówi: „Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę”…, a kiedy tak patrzy? Kiedy owa niewiasta jest skromnie ubrana, czy kiedy epatuje wyuzdaniem i seksualnością? Czy nie widzicie co się dzieje na wszystkich mainstremowych portalach, w tv, muzyce itp.? A co robi KK… Na Tym blogu była nawet mowa o tym jak Dziwisz święci serwery grupy ITI i Onetu – portalu gdzie wątki w stylu „pokazała dekolt”, „zaliczyła wpadkę” etc. są na porządku dziennym, a w kościele cotygodniowa rewia mody… Ślepcy prowadzą ślepców… Mają pomagać, a na manowce wodzą… Czy zapomnieli, że: „Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie.”__Mt18… Przedstawione fragmenty jasno pokazują, że winny jest ten, który patrzy jak i (za przeproszeniem) obiekt… Fakt – w islamie dmuchają na zimne i przeginają w drugą stronę, ale to nie znaczy, że są w całkowitym błędzie. Właśnie o to chodzi, że na tle zepsutego Zachodu jawią się jako przykład do naśladowania… Tzn., żeby była jasność – spodnie u Kobiety są ok :D, a w kwestii ubioru wszyscy powinni być rozsądni. Kobiety jako płeć piękna mają trudniej i to cała różnica. Karanie, zmuszanie itp. akcje nie mają sensu, kiedy Ktoś na prawdę pozna Boga, to już nie założy mini, nie pokaże zgrabnych nóg itp. – no chyba, że mężowi/ żonie w domu:D.

 7. Tego lata wybrałam się na zakupy odzieżowe,kiedy jeszcze należałam do tego świata uwielbiałam to robić, która z kobiet tego nie lubia,el teraz kiedy musiałam kupić kilka rzeczy dla siebie to była masakra. CHodziłam ,szukałam,przebierałam i klops wyszłam na pusto. To jest straszne dla mnie osobiście dzisiaj co sklepy proponują, kiedyś nie zwracałam na to uwagi bo miałam klapki na oczach. Wszytsko jest zbyt święcące, obcisłe, odkrywające ciało, iż żaluję, że nie potrafię szyć. Osobiście uważam, żę spodnie są dla mężczyzn a my kobiety powinnyśmy częściej chodzić w spódnicach. Wtedy też wyglądamy kobieco dla swoich mężów, przy najmniej u mnie tak jest. I nie mówię o kusych spódniczkach,ale takich zakrywające kolano.Ale to moje osobiste zdanie i poznanie jakie dał mi Duch Św. Ogladałam kiedyś świadectwo jeden z sióstr z Nigerii na temat tego co przekazał jej Pan Jezus, kobieta i spodnie nie idą w parze.
  Swoją drogą dziewczyny jak radzicie sobie z ubiorem właśnie w lecie.Mnie spędza to sen z powiek:(

  1. No ja mam problem trochę przez te kobiece, obcisłe, świecące ciuszki, tak mocno przylegające do ciała, podkreślające krągłości… Strasznie stymulują wizualnie, i najgorsze, że mam tę świadomość, a i tak jak widzę dziewczynę w dajmy na to szpilkach, skórzanych rurkach czy kurteczce itp. to odzywa się moja natura cielesna. Oglądam się za nimi i za przeproszeniem cholernie trudno się opanować. Co prawda w myślach wzrokiem ich nie rozbieram, chodzi o sam atrakcyjny, bardzo atrakcyjny wizerunek… ale przecież nie o wygląd chodzi, prawda. Głupi ja to wiem, a jednak jak widzę typową „laskę” to często głupieję właśnie. I nie, nie uważam, że ubieranie kobiet w brzydkie, czarne wory jak u muzułmanów to lepsze rozwiązanie.

   1. dziękuje Jacku za twój komentarz, dobrze wiedzieć, że mam tak nie tylko ja:) Od jakiegoś czasu walczyliśmy z mężem z tym samym problemem,czyli zwracanie uwagi na ubiór innych, u mnie do tego dochodziło ocenianie ich co jest juz w ogoóle nie biblijne, więc modliliśmy o to. Teraz tylko w duchu mogę modlić się o daną osobę, aby Pan dotkął jej serca. Ale jakiś duch w dalszym ciągu popycha do spoglądania w miejsca, w które nie powinnam patrzec:(
    Najlepiej byłoby chodzić z głową spuszczoną w ziemię lub lepiej w niebo:) sami pilnujmy się co zakładamy na siebie, aby nam nikt niczego nie mógł zarzucić. Szafę miałam do wymiany:)

 8. Ubiór to chyba często spotykany problem u chrześcijan. Wiecie sam swojego czasu miałem również z tym problem. Teraz widzę to tak.
  Kiedy przechodzi obok mnie piękna kobieta niektóre jeszcze się uśmiechają uświadamiam sobie jak pięknych Bóg nas stworzył… czasem trochę mi smutno jak widzę drapieżne spojrzenie.. A jeżeli czułem dziwne nasuwające się myśli odwracałem wzrok bo lepiej ślepemu wejść do królestwa… myślałem o Bogu i byłem zadowolony że pewnie jest ze mnie dumny że daję odpór szatańskim myślą 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish