Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polacy genetycznie ultra moralnym narodem.

Zanim przejdę do meritum.

Nie dajcie się antypolskiej, antysłowiańskiej propagandzie dominującej nie tylko w Gazecie Wyborczej, ale także, a może głównie w kabaretach.

W naszym kraju pracuje sztab ludzi mających na celu sponiewieranie naszej godności i wizerunku genetecznego Polaka.

Często spotyka się w komentarzach na portalach i forach  antypolskie inwektywy.

Ostatnio widziałem takowe na forum, które obserwuje od dłuższego czasu, ponieważ lubię, jak się rozwija Polska infrastruktura, a jest nim  forum  skyscrapercity.com. Gość napisał “polaczki cebulaczki”, bez mózgu itd. Na szczęście admin zainterewniował. Skoro nienawidzi Polaków to z jakiej nacji jest ten polskojęzyczny człowiek? pytanie retoryczne.

To na tym forum mamy świeże fotki z budowy autostrad i ekspresówek. Nie ze stron kontraktu, ani państwowej gddkia.gov, ale właśnie na tym forum uzytkownicy niczym Warszawiacy odbudowujący po wojnie Warszawę, cieszą się każdą fotką z postępu w budowie np A1 od Tuszyna do Strykowa.

Polacy w Polsce są nienawidzeni i poniżani.

Bracia rodacy, prawda jest jednak inna. Szkoła państwowa, obowiązkowa podstawowa, nie nauczyła ani mnie, ani Was, skąd pochodzimy. Życie Słowian zaczyna się od roku 966. Jeśli odwrócimy dziewiątkę to będzie 666. Chrzest Polski był utratą suwerenności na rzecz Rzymu.

Na lekcjach historii nie uczą o tym, że pochodzimy w lini prostej od Noego (wg Polaka – Jana Długosza).

 

Ok, przechodzimy do rzeczy. Wygnali nas Polaków na wyspy i mówi się o nas jako pijakach, a o naszych kobietach jako dz….ch.

Zapewne częściowo jest to prawda. Jednak takimi nas zrobiono od  komuny, a apogeum tej demoralizacji osiągnęlismy poprzez amerykanizację od 1990 roku.

Jacy byliśmy jako Słowianie?

Dzieła Długosza:

 

 

“Złota, srebra miedzi nie używali prócz żelaza zdatnego na dzidy, pługi i inne narzędzia. Chaty powlekając słomą i legując na ziemi zamozni w bydło i zboże, niezwyczajni sporów, niezgód i sądów.

Wszelkie sprzety zbytkowe mieli w pogardzie.

Dlaczego do nich nie przybywał żaden wędrowny cudzoziemiec, żaden sukna, wina i innych zbytkowi i miekkości służących, które ludzi najsurowszych nawet słabymi i zniwieściałymi czynią, nie przywoził wiedząc że naród przywykły do skromnego życia i prostoty, nie cenił ich, ale raczej ze wstrętem je odrzucał.

Jakoz nieznali wtedy Polacy zbytku i nadużycia. Kupno u nich w koniecznej potrzebie odbywało sie unich poprzez zamianę; nie było bowiem ani własnych ani zagranicznych pieniędzy; a jeżeli się jakie pokazywały, wcale ich nie przyjmowano, lecz brano i dawano na zamian rzeczy do zycia potrzebne i wten sposób niz raczej za pieniądze, kupowani przedawano.

Nie było wtedy nie przyjaciela żadnego ani nienawiści. Nie było wojen z postronnymi narodami, zrywania sojuszów, pokrzywdzen i gwałtów między obywatelami: wszyscy żylim w spokoju i swobodzie, szczęśliwi i bezpieczni, tak że ów wiek panowania Lecha, synów i wnuków jego złotym raczej niż lechowym nazwac można. Karano wtedy nawet lekkie i drobne wykorczenia, aby łagodność nie osmielała do większych i tłumiono wystepki w samym zarodzie, aby sie inni nie gorszyli złem przykładem. Królowie i książeta Polsce byli samymi większym niżeli prawa postrachem. ”

https://books.google.dk/books?id=9vcDAAAAYAAJ&printsec=frontcover&hl=pl#v=onepage&q=jafe&f=false

 

 

 

Analiza.

 

Tak w ogóle przypomina mi to kulturę Noahitów.

“nie było bowieim ani własnych ani zagranicznych pieniędzy. “

Kto totalnie odmienił to prawo? kto wprowadził i dla kogo jest typowa lichwa?

“Nie było wtedy nie przyjaciela żadnego ani nienawiści. Nie było wojen z postronnymi narodami”

Jaka partia dąży obecnie do wojny z Rosją? Notabene Słowianami.

niezwyczajni sporów, niezgód i sądów.

Czy przypomina nam to coś?

Mt 5

A kiedy ktoś chce się z tobą sądzić i zabrać twoją suknię, oddaj mu i płaszcz.

Dlaczego do nich nie przybywał żaden wędrowny cudzoziemiec, żaden sukna, wina i innych zbytkowi i miekkości służących, które ludzi najsurowszych nawet słabymi i zniwieściałymi czynią, nie przywoził wiedząc że naród przywykły do skromnego życia i prostoty, nie cenił ich, ale raczej ze wstrętem je odrzucał.

Czy przypomina nam to coś?

19 Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną. 20 Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. 21 Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.”. Mt 6

 

 

Czyż obecna Polska nie jest odwróceniem Polski dawnych wieków?

Polacy obecnie nie maję nic do powiedzenia  w Polsce. nawet nie s świadomi kim są.

 

Kochani, musimy zapoznać się z nasza rodowitą tożsamością. Nie wypadliśmy jak to pisałem w niektórych tekstach sroce z pod ogona w roku 966.

Jesteśmy w oczach Boga wartościowymi ludźmi.

Jesteśmy juz jako chrześcijanie, usprawiedliwieni z grzechów, które nabyliśmy poprzez utratę tożsamości i poddanie się satano kulturze oraz bałwochwalstwu:

Jesteśmy Izraelem duchowo. Jesteśmy plemieniem wybranym, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem odkupionym.

http://detektywprawdy.pl/2014/10/28/1-list-piotra-obala-mit-zydow-jako-narodu-wybranego/

 

Tak więc byliśmy narodem skromnym, żyjącym jakby wg Nakazów Jezusa, choć takich jeszcze nie znaliśmy.

Jeszcze Polska nie zginęła.

 

Jeszcze nie napisałem o jednym, jeśli chodzi o ostanie wybory. Tzn napisałem, ale w komentarzu.

Naszym sukcesem jest fakt nie wejścia do sejmu zboczków i przebierańców trans seksualnych. Zabrakło im 0,5% jako koalicji lewicowej.

To jest tak naprawdę temat na osobny tekst, gdyż modliliśmy się przed wyborami i modlilismy się rok temu o usunięcie zwierzchności terytorialnej jaką jest Królowa Niebios.

W całej Skandynawii i Beneluxie rządzą zarówno Islamiści jak i tzw mniejszości seksualne.

W Polsce NIE.

Chrześcijanie kontraatakują cz I

Updated: 3 listopada 2015 — 21:37

31 komentarzy

Add a Comment
 1. Katolicyzm kontrreformowany znieprawił Polaków. PRL w porównaniu był tylko małym kamykiem w naszym ogródku mentalności.

 2. Tez poniekąd dałem się im zrobić w konia. Ilu z nas mówiło Poland-Alkoholand, wyzywało w gruncie rzeczy nieznanych nam ludzi od Januszy tudzież cebulaków. A i Wyborczą się u nas zawsze w domu czytało, niestety. Nawet jeśli nie traktowali jej jako wyroczni. Ale w tekście i tak najbardziej uderzyło mnie zwrócenie uwagi na wszechobecną amerykanizację. To prawda. I wielki problem.

  1. Helliłód, mtivi, hamburgery itd. itp. Gigantyczne pralnie mózgu nastawiające na bycie nowoczesnym i postępowym… PRL był bardziej polski niż III RP…

   1. Niestety, muszę się z tobą zgodzić detmold 🙂 W PRL dbano o polska kulturę, czystość języka polskiego, uczono patriotyzmu itd., a historia była mniej zakłamana niż dzisiaj w III RP.

    1. Dbano o kulturę radziecką, dbano o czystość a raczej znajomość języka rosyjskiego, uczono patriotyzmu owszem tylko, że względem ZSRR.Tak historia była mniej zakłamana, zwłaszcza ta związana z II WŚ, gdzie np. o Katyniu nie można było powiedzieć ani słowa…

     1. Ile masz lat Palnar 🙂 jeśli wolno spytać

 3. Adminie, napisałeś kiedyś tekst o tym, że póki nie zaatakujesz czyjegoś bożka, idola, bałwana to ludzie Cię chwalą, ale w momencie kiedy skrytykujesz jakiegoś bożka czy to Korwina, czy Stonogę, czy muzykę rap, hip – hop to ludzie zaczynają Cię atakować.Podobnie jest z Polakami.Jeżeli ośmielisz się wytknąć im wady, nazwać rzeczy po imieniu, to od razu jest wielkie oburzenie, że “jak możesz tak pisać? Jesteś antypolakie, jak mogłeś zaatakować naszego bożka ! Nasz wspaniały i najlepszy naród polski!” I ty właśnie wpadłeś w tę pułapkę, nie chce Cię oceniać, ale wydaje mi się, że takim bożkiem dla Ciebie jest właśnie polski naród.
  Słowo Boże mówi nam, że Bóg nie ma względu na osoby, ale w każdym narodzie miłe mu są osoby, które wypełniają jego wole, są pobożne, nie łamią Bożego prawa.Co z tego, że Polacy to potomkowie Noego skoro bardzo dużo Polaków to bałwochwalcy? Nie są lepsi od germanów, np. Norwegów, którzy może nie są potomkami Noego, ale przynajmniej nie modlą się do bożków tak jak Polacy.I druga pułapka w którą wpadłeś i w którą wpada wielu Polaków.Otóż określasz moralność przez sprawy np. mniejszości seksualnych zapominając, że moralność nie opiera się jedynie na sprzeciwie wobec zboczeń.Owszem, w Finlandii np. są legalne “małżeństwa” homoseksualne a w Polsce nie.I co z tego, jak Finowie są dużo bardziej uczciwsi, szczersi, spokojniejsi, milsi od Polaków i przede wszystkim nie uprawiają masowego bałwochwalstwa? I żeby nie było.To jest ujęcie ogólne, ale Finowie słyną właśnie z tych cech, tak żyje naród, który oparł się na Słowie Bożym.

  1. Palnar, Twój post wynika z ideologi Korwina, a jest on zapewne syjonistą. po prostu masz syndrom Korwina.
   Zostałes pozbawiony indywidualnego myślenia. Ty myślisz jak Korwin.
   Słuchaj, gdybym powiedział że rodzina Palnarów to same lenie, pijaki i dzi….i, to czy nie poruszyłoby Cię to?

   Nie jest dla mnie bożkiem naród mój. Mało pisze o Polakach.
   Nie podoba mi się nagonka na Polaków. Najpierw ich upadlają ekonomicznie, a nastepnie mówią jacy to Polacy nie moralni.

   Ty palnar jesteś skutkiem ubocznym nauk Korwina

   “Co z tego, że Polacy to potomkowie Noego skoro bardzo dużo Polaków to bałwochwalcy?”
   Widzisz Twe słowa sa potwierdzeniem tego co napisałem wyżej.
   Nic nie rozumiesz. Wyraźnie napisałem, że bylismy inni jako Słowianie a zmienil nas krk.
   Zmienil nas także kazimierz Wielki poprzez wprowadzenie pewnej nacji.

   Ty koncentrujesz sie na ostanich 20latach a ja na 2000lat.
   Z jednej strony Słowianie zostali otumanieni przez kosciol rzymski, a z drugiej ostatnio przez amerykanizację.
   W ogole jakbys przeczytal swe komentarze, to bys zobaczyl jak sa nie dojrzałe,
   W sumie ja tez taki byłem jak Ty. Efekt Korwina działał.

   Różnica między nami polega na tym, że Ty widzisz stan obecny, a ja przyczyny. Ty widzisz dziewczyny łatwe, a ja widze przyczyny.

   Nigdy nie forsowałem patriotyzmu. Ba, w wyborach nie popierałem ruchu woloności, ale Korwina partie, ale nie ze względu na JKM, ale program.

   To Twój bożek korwinowski został zaatakowany. W wizji Korwina licza sie interesy, a w moralności Słowian wspólnota, nie mylic z socjalizmem.

   Właściwiwe to śmieszne ejst to Twoje atakowanie mnie, bo ja tylko zacytowałem Długosza Jana 😎

   Dla Ciebie jest to nieważne, że kiedyś byliśmy bardziej czyści. Ty lubisz nas brudnych.

   1. Jakiej ideologii Korwina? Nie przypominam sobie, żeby Korwin jakoś strasznie krytykował Polaków.Jest syjonistą? Gdybyś się trochę wysilił i poszukał, to byś znalazł artykuł, w którym Korwin pisze jak to syjoniści zniszczyli język jidysz, jak Żydzi ortodoksyjni są źle traktowani w Izraelu itd.
    http://nczas.com/publicystyka/korwin-mikke-sprowadzic-zydow-ale-do-gett/
    Indywidualnego myślenia? Ile razy to słyszałem.To, że komuś przyznaje rację, to znaczy, że sam nie myślę?
    A znasz moją rodzinę? Nie.A znamy Polaków i ich zachowania? Znamy.
    Tylko, że Polacy sami tych ludzi wybierają.Bieda Polaków nie upoważnia ich do takiego skandalicznego zachowania, ale wielu sobie tak to właśnie tłumaczy, że bieda ich do tego zmusiła.
    A Ty, Adminie, jesteś skutkiem ubocznym nacjonalizmu, patriotyzmu i ideologii zwalania wszystkiego na innych.
    To, że KRK wpłynął na Polaków to prawda, ale problem jest w tym, że Polacy nie chcą go odrzucić.Wielu Polaków jest katolikami z własnej wolni, z przyzwyczajenia dla wygody.
    Nie zauważasz jednej rzeczy.Słowianie DALI SIĘ otumanić, rozumiesz?
    Ja właśnie widzę przyczyny.Polacy lubią zwalać winę na kogoś innego.To wszystko wina Lucyfera,Iluminatów, Masonerii, KRK itd. Tak to prawda, tylko, że LUDZIE, w tym SŁOWIANIE i POLACY przyjmują to często DOBROWOLNIE.Wielu z nas urodziło się w katolickim kraju i w katolickiej rodzinie, ale odrzuciliśmy katolicyzm.
    Interesy? Raczej zniszczenie opresyjnego systemu.Wspólnota u Słowian? A co? U Germanów, Celtów itd. nie było wspólnot?
    Moje komentarze są dziecinne? To popatrz na swoje.Nie mogę się doprosić odpowiedzi na temat zniszczenia Watykanu (rzeczywiście, bardzo dziecinne) a Ty piszesz coś o gotowaniu makaronu…
    No to bądźcie znowu czyści, w czym problem? A no tak.W was samych, zawsze będzie się usprawiedliwiać, że to nie wasza wina, tak samo jakby Ewa usprawiedliwiała się, że to wina Lucyfera, że zerwała ten owoc a przecież wystarczyłoby gdyby Ewa odpowiedziała wężowi, że nie może tego zrobić, bo Bó tego zabronił, ale po co szukać winy w sobie jak można w kimś innym.Tak samo jak wielu ludzi w Polsce i nie tylko uważa, że dziewczyna ubrana wyzywająco jest odpowiedzialna za gwałt…

    1. Palnar, właśnie dałes teraz dowód na uległość wobec Korwinologii.
     Gdyby nie Twoje zacietrzewienie młodziezowe a zarazem kultura osobista, uznałbym Cię za przedstawiciela mniejszości narodowej.

     Piszesz, że ja napisałem o makaronie. Tak i widze że nawet tego nie zorzumiałeś, że jest to żart z zaduszek. Duszony makaron = zaduszki. Żartowałem ze świeta pogańskiego. Z dziadowskiego święta.

     Palnar ja nie ejstem patriotą. Nawet nie mogę byc patriotą w czymś czego nie ma. Polski nie ma, bo Polską nie rzadza Polacy. Mało tego, nie ma nawet poza sejmem żadnej partii propolskiej. Polski nie ma od czasu oddania się Krolowej Niebios o czym pisałem.

     Zrozum przyjacielu, ja walcze o prawdę, która mna i Ciebie wyzwolić. Jesteś fanem Korwina. To powiedz mi, dlaczego Korwin walcząc z socjalizmem, nie mówi, że jego twórcami byli Żydzi. Dlaczego Korwin nie demaskuje obecnego Izraela? Sam kiedyś zapytany o rekompensaty dla Żydów powiedział mniej więcej coś takiego: prosze Państwa tj ok tylko 10zł na każdego Polaka”. Fajnie 10zł x38mln,. Ta kwota była inna, ale zblizona, zresztą nie ważne. Ważne jest to jak z tego wybrnął nie komentując problemu tylko ograniczając do małej kwoty.

     Piszesz o ewie zrywającej owoc. Ok jesteśmy “dzięki” temu wszyscy z bagażem grzechu urodzeni, ale są ludzie i ludzie. Był Dawid i był Hitler.
     Słowianie byli niczym lud Boży.

     Nie będe wiecej z Tobą polemizował, gdyż nie będzie końca tej dyskusji. Chcesz widziec Polaków jak Niemcy, jako zlodziei, dz…i, pijaków. Twój problem plucia we własne gniazdo. Chcesz sprzyjac prosyjonistycznym kabaretom? ok, twoja sprawa.

     Nie godzę się na taki obraz Polaków i wskazuję przyczyny zła.
     Jeszcze 50 lat temu byliśmy całkiem innnym narodem, a co tu dopiero mówić 1200 lat temu. Nasi przodkowie wpuścili zło i teraz pokutujemy, ale naszym orężem jest prawda i ja tę prawdę ukazuje na przekór innym.

     Zbyt wielką wiarę przykładasz do siły jednostki jak liberałowie, ale bez Boga będziesz NIKIM.

 4. Wpis ku pokrzepieniu serc Polaków, Słowian. Również tych na obczyźnie. Brawo i dziękuję, Bóg zapłac bracie Πέτρο!

 5. To prawda. Jakiś czas temu mailowałam jakiś czas z pewnym francuzem, którego poznałam na forum ang-fr żeby podszkolić swój francuski. Napisał mi wówczas,że we Francji mówi się, że Polki są wyjątkowo wierne. Podobnie podczas przypadkowej rozmowy lata temu z Belgijką, która powiedziała mi, ze Polacy są szanowani za pracowitość i uczciwość. Mój wujek leciwy dziś wiekiem opowiadał mi jak pracował na Bliskim Wschodzie i tam Polaków bardzo lubiono.
  A dziś mówi się tak źle o nas, pamiętacie tę reklamę niemiecką MediaMarktu? Polacy złodzieje.

  1. ooo i Ewa prawidłowo to zrozumiała notabene oczywistą oczywistość.

   1. no cóż nawet taka “blondynka” jak ja może czasami coś zrozumieć zwłaszcza jeśli to oczywista oczywistość 😉

    1. Zrozumiałaś bo nie jesteś blondynką 😎
     A propos blondynek, z ich głupotą to chyba mit.
     To tak jakby powiedzieć “wszyscy mężczyźnie są mądrzejsi od kobiet”.
     W zasadzie nie wiem jak sie te “glupie blondynki” wdarły do naszego myślenia i słownictwa.

 6. Czy to nie PAN BÓG podnosi narody, kiedy JEGO szukają? I wytraca te które idą za oszustwem własnego serca. Pomyślcie?
  Ostatnio miałem okazje rozmawiać z Rodziną z CZESKIEJ REPUBLIKI.Są daleko przed nami, począwszy od szkolnictwa, kończąc na opiece szpitalnej. Kraj który mówi o sobie,że jest krajem ateistycznym,Ma większe Boże błogosławieństwo niz nasz kraj, zatopiony w bałwochwalstwo.. Bóg wie najlepiej,
  Adminie-to,że będziesz wychwalał Słowian, jacy sa super, nie zmienia faktu,że jeżeli nie przyjęli PANA JEZUSA CHRYSTUSA, JAKO PANA I ZBAWICIELA, po prostu idą na zatracenie. I jeszcze jedno – wszystkie narody na ziemi ,pochodzą z NOEGO.. chyba,że sie mylę?
  Jest tylko jeden naród wybrany, tak jak mówi słowo Pana- Naród IZRAELSKI- szatan zrobi wszystko, żeby ten naród upodlić,Jeszcze szeroko będziemy otwierać oczy ze zdziwienia, jakie wielkie rzeczy PAN UCZYNI W IZRAELU..
  SZUKAJCIE PANA, MIŁUJMY BLIŻNIEGO, UCIEKAJMY OD GRZECHU-
  PYCHA PRZYCHODZI PRZED UPADKIEM

  1. “Adminie-to,że będziesz wychwalał Słowian, jacy sa super, nie zmienia faktu,że jeżeli nie przyjęli PANA JEZUSA CHRYSTUSA,”

   I Ty mnie riczi nie rozumiesz.
   To, że ukazuję jak bardzo innym narodem byliśmy, jest tylko obaleniem potężnej akcji polskich i niemieckich chazarów mającej na celu poniżenie Polaków i przedstawienia ich w jak najgorszym świetle.
   Udowadniam, że nie byliśmy jak naród tacy jak przez te ostatniwe dekady upodleni przez ideologicznych komunistów a ostatnio amerykanizację.

   To, że kiedyś byliśmy ludźmi z zasadami ma nas teras jeszcze bardziej zmotywować do oddania się Bogu i Jego Prawu.

   Pycha chodzi przed upadkiem i tu sie zgodzę. Fałszywy Izrael zostanie poddany sądowi Bożemu.

   Jeszcze raz podkreslam:

   Tekstem tym wystepuje przeciw tendecyjnemu obrazowi Polaków.

   1. Admin- wiele lat pracowałem w niemczech, juz jako człowiek wierzący, Pan dał mi łaske bycia świadectwem , dla Niemców, w pracy w postepowaniu, Wiem, że kazdy, może być świadectwem, nawet wierzący rosjanin, który był alkoholikiem , a teraz jeżdzi po świecie i opowiada swoje świadectwo (wczoraj słuchałem), Rosjanie to sa przedstawiani na świecie naprawdę tragicznie, ale w każdym narodzie PAN BÓG ma swoich wiernych wyznawców.

   2. Tylko, że tytuł jest: Polacy genetycznie ultra moralnym narodem.

    Czy to genetyka ma wpływ na to kto jaki jest ? Jeżeli Polacy za komuny byli lepsi dla siebie to nie przez genetykę, tylko dlatego że system nie pozwalał być innym. Każdy miał to samo z powodu biedy, ludzie sobie pomagali bo wiedzieli ze kiedyś będą też oczekiwać pomocy, każdy z każdym chciał mieć dobre relację.

    Dlaczego genetyka nie pomoże teraz, kiedy jeden drugiego zjadłby za pieniądze. Gdyby to genetyka była tym co sprawia, że naród jest dobry to dziś Polska powinna być bogatym i mądrym samodzielnym narodem.

    Moralność wynika z wiary w prawdziwego Boga, a to niesie Jego błogosławieństwo. Przekleństwo Boże spada na bałwochwalcze narody które wpadają w niewolę innych narodów.

    Polski naród nie odbiega od innych narodów bo wszyscy pochodzą od Adama i Noego, ale za odrzucenie Boga w zamian za miłość do królowej niebios i Wielkiego Babilonu, który pozwala na wszystko, bo sam jest przykładem wielkiej deprawacji i niemoralności popadliśmy w niewolę innych krajów i staliśmy się kolonią, tak jak Izrael w czasach niewoli babilońskiej.

    Panuje tu wielka niemoralność co widać to na każdym kroku. Wynika to z braku wiary w Boga. Spora większość jest katolikami, a każdy katolicki kraj żyje w ciemnocie duchowej i umysłowej, a za tym idzie odwrotna moralność, która prowadzi do upadku danego narodu. Polak Polakowi wilkiem, i za granicą i w kraju.

    Już kilka razy przez to znikaliśmy z mapy, obecnie mamy kolejny upadek, do zniszczenia narodu jakie powoduje brak wiary w Boga zaczyna dochodzić kolejne przekleństwo jakie idzie na cały świat, aby osądzić synów ludzkich, Nowy Porządek Świata.
    Zanim to straszne zło przyjdzie, to Polacy jako naród jeszcze dużo wycierpią przez swoje bałwochwalstwo.

    “Głupi już z natury są wszyscy ludzie, którzy nie poznali Boga: z dóbr widzialnych nie zdołali poznać Tego, który jest, patrząc na dzieła nie poznali Twórcy, lecz ogień, wiatr, powietrze chyże, gwiazdy dokoła, wodę burzliwą lub światła niebieskie uznali za bóstwa, które rządzą światem.” Mądrości 13,1-2

    Czy Słowianie nie czcili przypadkiem Słońca, które jest obecnie bogiem Watykanu czyli zatoczyliśmy koło.

    “Gdy Pan poczuł miłą woń, rzekł do siebie: Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości.”Rodzaju 8:21

    Czy winą za zło jakie panuje w tym narodzie należy obarczać tylko inne narody, jeżeli powód tego widać jasno na każdym kroku – nierząd z fałszywymi bogami.

    Inne narody są wykorzystane przez Boga, aby karać te, które trzymają z szatanem, co nie znaczy że też są dobre.

    Babilon karał Izrael niewolą, aż w końcu sam został zniszczony.

    1. “Czy to genetyka ma wpływ na to kto jaki jest”

     Myślę, że tak.

     1. Pan Jezus powiedział “plemię żmijowe”
     2. Grzech jest już w naszych genach
     3. Inaczej postępują np prawosławni Grecy, innymi wartościami sie kierują, a inaczej talmudyczni Żydzi, czy Chazarzy

     Proponuje zapoznanie się z tekstem “Od Kaina do Chazarii”:

     http://detektywprawdy.pl/2014/10/29/od-kaina-do-chazarii/

     4. Przykład Moabitów jasno pokazuje ścieżkę zła. Począwszy od kazirodczego związku poprzez walki z Izraelitami a skończywszy na czczeniu przez te wszystkie lata Kemosza.
     Grzech rodzi grzech.
     Dobre drzewo rodzi dobre owoce.

     Natomiast inną kwestią jest fakt mozliwości uzyskania zbawienia przez wszystkie narody. To jest taki prezent od Boga.

     1. Ale czy plemię żmijowe nie występowało także w potomkach Izraela – Narodu Wybranego ? Więc to nie geny, ale wiara umieszcza człowieka w Bożym Ludzie, a jej brak w plemieniu żmijowym.

      Nie tylko do Izraelitów narodu wybranego, którzy wierzyli w Mesjasza przyszedł Chrystus,ale też i do wierzących pogan, oni wszyscy są narodem wybranym przez Boga i to do nich przyszedł Chrystus, a nie do narodowego Izraela, który wiele razy Boga odrzucił.
      Wszyscy, którzy odrzucają Chrystusa, należą do plemienia żmijowego czyli szatana. Bóg zbawiał zawsze przez wiarę, a nie urodzenie czy pochodzenie.

      “i mówicie: Gdybyśmy żyli za dni ojców naszych, nie bylibyśmy ich wspólnikami w przelaniu krwi proroków. A tak wystawiacie sobie świadectwo, że jesteście synami tych, którzy mordowali proroków. Wy też dopełnijcie miary ojców waszych. Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego? Oto dlatego Ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta” Mateusza 23:30-34

      Poganie jeśli wierzyli, zostawali włączeni w „Lud Boży” lub „prawdziwy Izrael”. Dlatego w Starym Testamencie, sprawiedliwi (zbawieni) Izraelici wierzyli w obiecanego Mesjasza. Niestety, oznaczało to, że nienawróceni poganie i niewierzący Żydzi byli zgubieni. Pod koniec Starego Testamentu, duża liczba narodowych, genetycznych Żydów została odrzucona przez Boga, polegali oni na uczynkach Prawa w miejscu wiary. Niemniej jednak Bóg pozostawił resztkę wierzących Żydów, których wezwał.

      Podczas gdy niektórzy Żydzi zaakceptowali Jezusa Chrystusa jako ich Mesjasza, większość tego nie zrobiła. „Do swej własności przyszedł, ale swoi go nie przyjęli.” (Jana 1:11) Istnieje przesłanie w Nowym Testamencie, według którego przyjście Jezusa zapewniło, że będzie „jeden lud Boga.” Bycie „światłością dla pogan” było głównym celem Boga dla Żydów i Jezus odniósł sukces tam, gdzie oni zawiedli. „Tym zaś, którzy go przyjęli [zarówno z Żydów jak i z pogan], dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego” (Jana 1:12) Zarówno Żydzi jak i poganie mogą chodzić w wierze.

      http://ewangelia.net.pl/viewtopic.php?f=5&t=141

      1. “Podczas gdy niektórzy Żydzi zaakceptowali Jezusa Chrystusa jako ich Mesjasza, większość tego nie zrobiła. „Do swej własności przyszedł, ale swoi go nie przyjęli.” (Jana 1:11)”

       “Państwo zydowskie” było złożone w tamtych czasach z 3 nacji. Pan Jezus mówil o Judejczykach.

  2. Jezeli wierzyc hieroglifom egipskim, to przetrwalo “cos” z tamtad ….pokolenie weza. Polecam ksiege Henocha w szukaniu prawdy

 7. Ostatnio mój znajomy powiedział, że Polacy odzyskaliby dumę, gdyby do Polski wróciło złoto i gdybyśmy mieli swój skarbiec :(. A ja przeciwnie – myślę, że Polacy odzyskaliby dumę, gdyby przypomnieli sobie, że nie pochodzą od małpy lecz od Boga Ojca. Jeśli Bóg jest na swoim miejscu (pierwszym), to wszystko inne też będzie na swoim, właściwym miejscu .

  1. Stanmy jak Daniel , w uniżeniu przed PANEM, w modlitwie o nasz naród, a PAN odpowie, i zbawi jeszcze wielu..Stanmy razem SIOSTRY I BRACIA..

 8. Są Polacy i polaczki. Ci pierwsi wspaniali, a ci drudzy dziadowscy.

  1. Naród wspaniały. Społeczeństwo dziady.

 9. No to chlup w ten głupi dziób…

  https://www.youtube.com/watch?v=0trwO1xbv6E

  Przeca weekend się zaczyna…

  Hej!

 10. Katolicki kult śmierci nas dołuje i nam obniża samoocenę…

  1. Krk zrobił z Polaków umysłowych parobków niezdolnych do tworzenia światowych konceptów.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: