Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież NIE jest „Fałszywym Prorokiem” z Apokalipsy – cz.2

Papież jest człowiekiem polityki. (…) Pokażę wam wideo. (…) Zobaczycie, że papież podczas swojej wizyty w Ameryce wygłaszał „religijne” wypowiedzi i prezentował „religijny” wizerunek, ale jego celem była głównie polityka. [wideo – Komentator:„Papiez Franciszek jest teraz w Waszyngtonie po dzisiejszym przyjeździe na ceremonię wśród wiwatującego tłumu, rozpoczyna sześciodniowy pobyt, po tym jak odwiedził Kubę.”(…) Papież wysiada z samolotu, jest hucznie witany przez prezydenta i spółkę, potem pani doradca prezydenta z Białego Domu mówi: „Wszyscy, którzy przybyli, są podekscytowani możliwością przebywania w jego obecności”. Potem inny pan: „Papież zawita do kongresu w czwartek”. (…) „Spotkał się z rodzinami z w katedrze Santiago, i pożegnał się z tłumem na zewnątrz mszą na balkonie. Papież unikał dosłownego poruszania kwestii politycznych na Kubie, ale w USA poruszył wiele oczekiwanych kwestii – imigrantów, zmian klimatycznych i innych.” Dalej na filmie papież jest w białym domu. Jego przemowa zawierała „pochwałę dla wysiłków Obamy w sprawie redukcji zanieczyszczenia środowiska oraz jego zobowiązanie do zajęcia się tematem zmian klimatycznych.(…) Papież wezwał wszystkich amerykanów do zbudowania tolerancyjnego i globalnego społeczeństwa” (globalna jedność, światowy rząd-komentarz autora) Dalej w filmiku papież wchodzi do siedziby ONZ i jest zapowiedziany: „Papież Stolicy Apostolskiej” (to jednostka polityczna – Stolica Apostolska, uznana przez Narody Zjednoczone, jak żadna inna religia, on jest papieżem politycznym, wygłaszał mowę w kongresie i nie głosił tam ewangelii Jezusa Chrystusa -komentarz autora)].

[Następny filmik – top 5 momentów z wizyty papieża Franciszka w Ameryce. Zaczyna się od omawiania przez papieża problemu zmian klimatycznych. W następnej scenie papież mówi o karze śmierci. W następnej porusza temat nauki, finansowania badań z budżetu państwa, Następnie temat Martina Lutra Kinga Jr. I ostatni moment – kryzys emigracyjny.] To pokazuje wam, że świat jest już gotowy na bycie przejętym przez Antychrysta. [następny filmik, na którym kiedy samochodem przejeżdża papież Franciszek a ludzie płaczą i mówią że czują się tacy pobłogosławieni będąc w tym miejscu, że to takie magiczne]. Jest to ekstremalnie niepokojące. On tylko przejechał ulicą. (…)

Czyż on nie jest liderem politycznym??? (…) Ani razu nie głosił ewangelii Jezusa Chrystusa podczas wizyty w USA i na Kubie. Ale powiedział to (-co jest bluźnierstwem): „kiedy czasy, nasze prace i wysiłki wydają się zawodzić i nie przynosić owoców, musimy pamiętać o tym, że jesteśmy naśladowcami Jezusa Chrystusa i jego życia – mówiąc po ludzku – zakończonego porażką, porażką krzyża.” Porażką? Mam gdzieś mówienie po ludzku czy nie – to jest bluźnierstwo. Objawienie 13,6: „Bestia otworzyła zatem paszczę, aby bluźnić Bogu…”.

Czy papież Franciszek będzie tym ostatnim po wielu? Osobiście nie wierzę w to. Powiem wam czemu. Ze względu na wszystkie te książki i przepowiednię Malachiasza i tych fałszywych proroków, którzy przewidywali ilu dokładnie będzie papieży…myślę, że Bóg da im wszystkim pstryczka w nos i powie im, że oszaleli; to On ma kontrolę a nie katoliccy czy new age-owi prorocy, którzy są fałszywymi prorokami. I nie wszystko działa tak, w jaki sposób człowiek myśli że działa. Albo trzymacie się ściśle Pisma Świętego albo popełnicie błąd.

Pierwsza Bestia jest bluźniercą. Właśnie zobaczyliście kto jest bluźniercą. Papież. I papież jest nie tylko bluźniercą, nie tylko przewodzi organizacji która dokładnie odpowiada opisowi Nierządnicy z Objawienia 17 i 18 i on jest już na scenie. Fałszywy Prorok nie zjawi się przed środkiem trwania ucisku. Pierwsza Bestia jest na scenie aby objąć panowanie, podczas gdy druga Bestia pojawi się później i nie może być widziana dzisiaj – nie wiecie kim jest Fałszywy Prorok i nie będziecie tego wiedzieć aż do środka trwania Wielkiego Ucisku. W tym rzecz. Czy podążasz za nauczycielami proroctw czy za Biblią? To zasadnicze pytanie jak i sedno tej wiadomości.(…)

Oni [katoliccy działacze] stale próbują wmawiać nam, że wszyscy powinniśmy być jedną wielką rodziną. Ilu z was słyszało od luterańskich kościołów, ilu od prezbiteriańskich, ilu od katolickich, ilu od baprystycznych? Wiecie, jedna wielka, światowa, szczęśliwa rodzina. Nie, nie jesteśmy nią. Nawet jeśli jest jakiś katolik, luteranin, prezbiterianin, który wierzy w ewangelię i jest zbawiony, on musi wyjść z Nierządnicy i oddzielić się od jej dzieci. (…) Kochani, jeśli słuchacie tych nauczycieli, którzy mają te wszystkie nie-Boże powiązania, którzy używają przekręconych wersji Biblii, którzy zdobyli stopnie naukowe na zdeprawowanych seminariach, którzy są kontrolowani przez odstępców itd. i włączanie „chrześcijańską” TV(…) – nie otrzymacie prawdziwych informacji z tych źródeł. Musicie wrócić do Biblii. (…) Ponieważ ma miejsce wielkie zwiedzenie.

I w każdym momencie wierzący Biblii chrześcijanie filadelfijscy [kościół Boży], którzy są zbawieni i gotowi, oni będą pochwyceni. A wszyscy inni, którzy pozostaną, zostaną opóźnieni po to, aby zobaczyć odstępstwo. Jezus stoi na zewnątrz kościoła i kołacze[list do kościoła w Laodycei Ap 3,20]. I to jest wielkie odejście, ma to miejsce teraz – całe to fałszywe nauczanie, fałszywe informacje, to staje się coraz bardziej jak ogromny obszar pustynny (…) i przykrywa wszystko i przydusza wszystko dookoła…możesz zobaczyć tę rękę tuż przy twojej twarzy. To jest to, co spowodowały te fałszywe nauczania w kościele. Lepiej trzymaj swoją Biblię przy sobie i niech Duch Święty ją roświetla, tak byś ochronił siebie przed fałszywymi naukami i nie wpadł w pułapkę wielkiego zwiedzenia, które ma miejsce.

Są jeszcze ludzie, którzy wierzą że nie będzie żadnego pochwycenia. Ale jak tylko będzie miało miejsce pochwycenie, będzie po wszystkim. Po raz pierwszy na planecie Ziemia nie będzie na niej wierzących. W pewnym momencie, zaraz po tym wydarzeniu ludzie zaczną zwracać się znów do Chrystusa, będą odrzucać znamię bestii, będą chcieli umrzeć zamiast wzięcia tego znaku, ale w momencie tuż po pochwyceniu, wielkie zwiedzenie jest zakończone. A jeśli nie jesteś zbawiony i oglądasz to nagranie z ciekawości – to mówię ci potrzebujesz być zbawiony. Potrzebujesz pokutować z tego jaki jesteś, z tego co zrobiłeś i w co wierzyłeś, następnie zostawić to wszystko za sobą i zwrócić się do Boga, z wiarą w Jezusa Chrystusa, z wiarą w to, że umarł za twoje grzechy (zgodnie z tym, co mówi Pismo Święte). A następnie został na trzeci dzień wskrzeszony z martwych.(…)- 2 Kor 7,9-10

Zaktualizowane: 25 października 2015 - 17:09

2 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kolejne potwierdzenie w Piśmie Świętym, że kościół Boży nie jest przeznaczony do uczestniczenia w Wielkim Ucisku:

  Efez 1,7: „W którym mamy odkupienie przez krew Jego, to jest odpuszczenie grzechów, według bogactwa łaski Jego”. Przez krew Jezusa wszystkie moje grzechy są przebaczone. 1 Jana 1,7: „Jeśli zaś chodzimy w światłości, jak On sam jest w światłości, społeczność mamy z sobą, i krew Jezusa Chrystusa, Syna Jego, oczyszcza nas od wszelkiego grzechu.” Jeśli stale chodzimy w światłości.

  Rzymian 5,9: „Tym bardziej więc będziemy przez Niego zachowani od karzącego gniewu, gdy teraz przez krew Jego zostaliśmy usprawiedliwieni.” Hebr. 13,12: „Przez krew Jezusa jestem usprawiedliwiony, uczyniony sprawiedliwym, tak jakbym nigdy nie zgrzeszył. Dlatego i Jezus, aby uświęcić lud własną krwią, cierpiał poza bramą”. Przez krew Jezusa jestem uświęcony. Uświęcony – podobnie jak usprawiedliwiony. Usprawiedliwić kogoś oznacza uczynić go sprawiedliwym, a uświęcić – świętym. Uświęcenie oznacza także, że jest się oddzielonym dla Boga.

  Mówiąc inaczej, jako oddzielony dla Boga, nie jestem już na terytorium diabła. Krew Jezusa oddziela mnie od diabła. Bóg powiedział faraonowi w Egipcie, że uczyni przedział między ludem Izraela a Egipcjanami. Z tego powodu plagi, które spadły na Egipcjan nie dosięgły Izraelitów, mimo że mieszkali wśród Egipcjan. W nasze życie krew Jezusa wprowadza przedział. Krew Jezusa oddziela nas dla Boga. Czy wiecie, że nigdy nie było wolą Bożą, aby sąd Boży wyznaczony grzesznikowi spadł również na sprawiedliwego?

  JEŻELI JESTEM ODDZIELONY DLA BOGA KRWIĄ JEZUSA CHRYSTUSA TO SĄDY PRZEZNACZONE DLA BEZBOŻNYCH NIGDY NIE POWINNY NA MNIE SPAŚĆ.

  (spisane z wykładu Derecka Prince – Krew Jezusa Boża broń https://www.youtube.com/watch?v=hqLHGy1ho84)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish