Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kiedyś to będzie normą

 

 

Izajasza 65:25: „Wilk i baranek paść się będą razem; lew też będzie jadł słomę jak wół, a wąż będzie miał proch ziemi za pokarm (…). Izajasza 11:6-9: „Wtedy wilk zamieszka wraz z barankiem, pantera z koźlęciem razem leżeć będą, cielę i lew paść się będą społem, a mały chłopiec będzie je poganiał. Krowa i niedźwiedź przestawać będą przyjaźnie, młode ich razem będą leżały, lew też jak wół będzie jadł słomę. Niemowlę igrać będzie na norze kobry, dziecko włoży swą rękę do kryjówki żmii”.

 

Amen

 

Zaktualizowane: 24 października 2015 - 21:24

15 komentarze

Dodaj komentarz
  1. no więc moje zdanie ejst takie, że jesteśmy biblijną sodomą, światem za życia Noego i to już jest ten czas kiedy Bóg zainterweniuje.

  2. Do nas co roku pukają dziewuszki przebrane za wiedźmy z prośbą o słodycze. W tym roku chyba wciągnę je do środka, wręczę fartuszki, wyciągnę stolnicę i namówię na pieczenie ciastek. A przy okazji dam wykład na temat tych ich halołinóf, bo to już przechodzi ludzkie pojęcie.

 1. Będzie pięknie !
  A tymczasem popatrzcie – holenderski polityk przed sądem za wypowiedzi na temat islamu – https://www.youtube.com/watch?v=PsYmwxni5tY .

  1. Jeśli nawet politykom odbiera się wolność słowa i stawia przed sądem to naprawdę bardzo źle się dzieje. Jednocześnie piękna postawa oskarżonego, który broni prawdy i wolności powołując się na słowa M.Lutra „stoję tu,bo nie mogę inaczej”. Dobrze, że nawet w polityce są tacy ludzie – w Holandii, czy są też w naszym kraju ?
   Demokracja = wolność słowa /tak się tym szczycili/. Dobrze powiedział dr.Hovind – demokracja zmienia si e w totalitaryzm. I chyba to właśnie dzieje się na naszych oczach. 🙁

     1. Już po Europie jaką znamy

      -https://www.youtube.com/watch?v=bIjl2G-XBsM

      W Hannoverze też przeszła demonstracja z flagami ISIS i nikt nie reagował.

      1. Europa całkowicie zgniła… Niegdyś zwycięska, dziś pokonana…

 2. Skrobnij coś o Hellowen i Święcie Zmarłych zwanym dla niepoznaki Wszystkich Świętych.

  1. Halloween i święto „Wszystkich Świętych” to dwie strony tego samego medalu. Wczoraj przechodząc obok kościoła zobaczyłam plakat a na nim napis „Noc Wszystkich Świętych” /1.11/. Coraz bliżej siebie…

 3. Mógłby ktoś wypisać jakie święta powinien obchodzić biblijny chrześcijanin?

  1. No właśnie? W tym jestem zagubiona też 🙂

 4. Też lubię kotowate i one mnie lubią.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish