Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

David Wood – człowiek bez uczuć

Updated: 19 października 2015 — 20:58

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Dzięki bracie za wstawienie

 2. ChristianStateOfPoland

  Obejrzałem, a przy okazji znalazłem to:

 3. Dziękuje!
  Świadectwo które ma moc!
  Kiedy jestem uciskana, świadectwa dodają mi otuchy,
  szczególnie takie które zawierają cytaty z Bibli.
  Niech Was wszystkich Bóg błogosławi.

  1. Ta otoczka ma glebszy sens.Moim zdaniem autor tego filmu swiadectwa bardzo ladnie to pokazal wlasnie poprzez ta otoczke.Tu trzeba zastanowic sie nad wlasnym zyciem i nie podazac szeroka droga

 4. Witam,

  Jestem w stanie odstąpić domenę newi24.pl + prawa autorskie do grafik za niewielką cenę – strona stoi od 20 września. Była pozycjonowana na : biblia,chrzescijanstwo,chrzescijanie,pismo święte,illuminati,chemtrails,nowy porzadek swiata,illuminaci,szczepionki . Strona ma duży potencjał marketingowy.

  Zapraszam do kontaktu :
  [email protected]

 5. Świetne świadectwo poruszające i pokazujące,że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.Jeśli tylko zechcemy go szukać,objawi nam siebie.
  Chciałam od siebie dodać moi kochani,ze wczoraj po południu zostałam uwolniona (po ponad 20 latach bycia uzależnioną od nikotyny).Nasz Bóg jest potężny,wspaniały,cudowny,dobry i kocha nas bardzo.Jestem tak bardzo szczęśliwa,że nie mogę tego ogarnąć słowami.Śmieję się,płaczę na przemian.Chwała Jezusowi,że wyrwał mnie z tego marazmu.

  1. Gratuluje z całego serca i witam zarazem w klubie uwolnionych od uzależnienia od nikotyny dzięki naszemu Ojcu 🙂
   Chwała Ojcu i Synowi!

   1. Świetne świadectwo ! Do Magduli 🙂 – cieszę się z twojej wolności. Jestem wolna od 13 lat – oczywiście dzięki Panu naszemu. Chwała mu na wieki! W moim wypadku było to “raz” i już, chociaż walka trwała jeszcze długo.

    1. W moim przypadku było tylko raz z pomocą Boga zaraz po moim nawróceniu czyli dokładnie od 1.11.2013 jestem wolna od tego uzależnienia trwającego ok 10 lat. A prób wcześniej było więcej tyle, że wówczas jeszcze polegałam tylko na swojej woli a nie naszym Panu.. I jak Go nie chwalić? 🙂

     1. Ja rzuciłem palenie po 20 latach z dnia na dzień. Po chrzcie 15 sierpnia w Łebie. (Alkohol odstawiłem całkowicie zaraz po łasce ducha prawdy 17 lipiec) trzymam się tylko szaty naszego Pana Jezusa Chrystusa z nim możemy wszystko.

       1. Superrrr dziewczyny i chłopaku 🙂 ! W Panu możemy wszystko 🙂

        ps. niesamowite świadectwo w tym filmiku

     2. A jeszcze nieczystość tez z dnia na dzień .

      1. Ja też rzuciłam z dnia na dzień po latach zniewolenia. Mówiłam o walce związanej z pokusą.

  2. swoją drogą jak to się stało Magda? tak spontanicznie?

   1. Wiesz ja jestem tak oporna i twardego karku,że Izraelici to nic w porównaniu do mnie.Z roku temu narodziłam się na nowo i Jezus zmienił moje życie w każdym calu.Prosiłam aby Jezus zabrał ode mnie fajki i modlitwa została wysłuchana,ale ja nie posłuchałam.Pamiętam jak wzięłam papierosa do ręki i usłyszałam głos,który powiedział nie rób tego.No a ja zaczęłam dalej palić.Nie posłuchałam,to było błędne koło nie chciałam być uzależniona,ale nie wyobrażałam sobie życia bez tego.Istny koszmar,potem udawałam,że nie ma problemu.Wiecie taka chora ludzka wymówka wiesz,że Jezus dokonał wszystkiego i jest z tobą cały czas,ale do mnie cały czas dochodziły podszepty demonów.Odrzuciłaś pomoc,Bóg ci nie da drugiej szansy itp. W niedzielę w nocy modliłam się o uwolnienie i zaczęłam post.I stało się jestem wolna.Myślę,że moim problemem było powątpiewanie i dopuszczenie do głosu demonów.Dużo pomógł mi twój artykuł o wysiadywaniu jaj węża i uwolnieniach z Krotoszyna.Dzięki za pracę,którą wkładasz w tą stronę. Niech Bóg i Syn błogosławią wam wszystkim.Kocham Wam bardzo i cieszę się,że mogę zwami Chwalić Boga.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: