Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

POLACY PRZECIWKO “IMIGRANTOM”. TEGO NIE ZOBACZYSZ W TELEWIZJI!

 

 

Updated: 7 października 2015 — 18:48

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Są jeszcze trzeźwi ludzie w tym narodzie. Oby ich było jak najwięcej.

 2. Popłakałam się jak oglądałam ten krótki filmik.Módlmy się o Polaków,aby Jezus sprawił żeby jak największa ilość rodaków obudziła się.

  1. być może jest to sprytny sposób na autopromocje kandydata z listy Kukiza, ale cel i przesłanie bardzo dobre. Polsko obudź się!

 3. Nie na temat, ale… tych symboli w piosenkach jest pełno. Dziś takie coś zauważyłem:

  http://i.imgur.com/ZPNjDg5.jpg

  1. Girion, a kojarzysz może ten gest,który wykonuje tamten gość w czapce? To takie V? Zapewne tez ma znaczenie. Mnie kojarzy się z rogami. Taki Liroy bardzo często go wykonuje, i w ogóle często go widzę w wykonaniu celebrytów, zwłaszcza muzykantów.

 4. Ja też nie na temat,ale poprosiłabym bardzo o artykuł na temat Halloween.To jest jakaś wielka plaga szczególnie tu w Irlandii.Wszystkie markety,sklepy,wystawy zalane potwornościom.

  1. U mnie w robocie też dziewczyny przyniosły już dynie z szelmowskim uśmiechem i figurkę wiedźmy. I co, mam to na ich oczach rozwalić?! Na razie staram się na nie nie patrzeć, ale niesłychanie mnie drażnią…

   1. Dobrze, że w mojej pracy nie można nic takiego przynosić a nawet nie ma możliwości słuchania radia bo wyszło parę lat temu takie zarządzenie. Tylko tak naprawdę większość ludzi robi te rzeczy nie świadomie i nie ma pojęcia o tym i wydaje im się to po prostu zabawą.

   1. O kurczę, dobrze że nie obchodziłam Halloween…ale Andrzejki niestety tak…też niezbyt fajna sprawa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: