Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NWO – Dariusz Kuberek

Bardzo ciekawy wykład o czasach końca i NWO

 

Updated: 3 października 2015 — 21:22

30 komentarzy

Add a Comment
 1. Myślę że warto przypomnieć w tym miejscu:
  https://youtu.be/ztAw2Xtce5w

  oraz część 2 i 3 tej krótkiej serii

 2. Witaj Detektywie Prawdy, jak wiesz, jestem zakonnikiem masońskiego Bractwa Duchowego działającego na południu naszego kraju. Otóż na wstępie chciałem Ci pogratulować za wolę szukania prawdy, jaką wykazujesz prowadząc tego bloga. Zawsze to doceniamy, czytujemy Cię codziennie.
  Jak wiadomo, jutro odbędzie się Wielki Synod biskupów w Watykanie. Miał miejsce też nieoficjalny, mniejszy Synod. Po jego zakończeniu lucyferiańska, wspaniała Doktryna NWO zostanie ujawniona całemu światu. Ujawnimy pewne szokujące informacje o przeszłości naszego gatunku jak i o cywilizacjach pozaziemskich. Czyli naszych Braciach, żyjących m.in. w gwiazdozbiorze Orion. Wtedy cała Ziemia odda należyty hołd Aniołowi Światłości, Lucyferowi.
  Bądź gotów.
  Pozdrawiam serdecznie! 🙂

  1. KROK 1 – Trzęsienia Ziemi i “Fałszywe Odkrycia”

   Pierwszy z czterech kroków programu BLUE BEAM dotyczy rozłamu i zmian obecnej wiedzy archeologicznej. Punkt ten ma zostać osiągnięty poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie. Skutkiem tych kataklizmów mają być nowe odkrycia archeologiczne ukazujące wszystkim ludziom “błąd” leżący u podstaw wszystkich doktryn religijnych. Sfałszowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Psychologiczne przygotowania do pierwszego kroku zostały już poczynione chociażby przez filmy takie jak: “2001: Odyseja Kosmiczna”, Serię Star Trek czy Dzień Niepodległości. Filmy takie jak Jurajski Park poruszające temat ewolucji miały dać podstawy w dyskusji na temat tego, że słowa Boga są kłamstwem.
   To co istotne w kroku pierwszym to fakt, że trzęsienia ziemi mają mieć miejsce w precyzyjnie wybranych regionach świata, gdzie według naukowej i archeologicznej wiedzy pogrzebane zostały nieprzeniknione tajemnice. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu – zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych “dowodów” z przeszłości.

  2. Nie wiem jak mam traktować ten komentarz, żart, czy prawdę. Po Twoich danych, które ja widzę, być może podajesz prawdziwą tożsamość. Jeśli tak, to zastanawia mnie tylko szacunek jaki okazałeś w komentarzu mojej osobie, przy jednoczesnej nienawiści do ogółu ludzkości, chęci oznakowania ich jak bydło.
   Przecież ja jestem dla Was i Waszego świata szarym człowieczkiem, stojącym najniżej w Waszej hierarchii społecznej.

   Powiadasz “czytujemy Cię codziennie”. Zdziwiłbym się gdyby Wasz system kontrolującego oka nie interesował się tym blogiem.
   Pytanie w jakim celu czytaja go sami masoni, skoro wiedzę o tym świecie mają większą ode mnie.

   Jestem gotów na przyjście Jezusa Chrystusa, czy to będzie teraz czy za 10lat.

   będziemy się o Ciebie modlić.

   1. Jeżeli wpis Ja czyli Masona jest prawdziwy, to tylko dowód na to, że pewne procesy zaczęły przyśpieszać, a proroctwa biblijne realizować.

    Jak 2
    (19) Ty wierzysz, że Bóg jest jeden? Dobrze czynisz; demony również wierzą i drżą.

    Jak 5
    (7) Przeto bądźcie cierpliwi, bracia, aż do przyjścia Pana. Oto rolnik cierpliwie oczekuje cennego owocu ziemi, aż spadnie wczesny i późniejszy deszcz. (8) Bądźcie i wy cierpliwi, umocnijcie serca swoje, bo przyjście Pana jest bliskie.

    1. Tak jeszcze apropo’s pozdrawiania Masona.

     2 list Jana
     (9) Kto się za daleko zapędza i nie trzyma się nauki Chrystusowej, nie ma Boga. Kto trwa w niej, ten ma i Ojca, i Syna. (10) Jeżeli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie.

   2. Adminie, szacunek może wynikać z tego, że masz swój rozum i myślisz. Ogólnie elity gardzą zwykłymi ludźmi, dla których liczy się tylko zaspokojenie potrzeb, a którzy są tępi, nazywają ich bydłem godnym pogardy.

    Tak mi się wydaje przynajmniej.

    1. może coś w tym jest, choć wydaje mi się, że oni takich jak ja nienawidzą

     1. Ewentualnie chcą poddać w wątpliwość Twoją wiarę. Żebyś się zastanawiał: ,,Co jest ze mną nie tak? Przecież za to co robię powinni mnie nienawidzić, a tak nie jest. To co robię nie tak?”

      Ale to tylko moje domysły.

  3. Wyczuwam trolla, a raczej mam nadzieję że to troll. Jeśli piszesz to na poważnie, to brak mi słów. Jak za przeproszeniem, można być tak głupim, żeby zamiast Boga czcić upadłego anioła, który zostanie przez Boga zmiażdżony, razem ze swoimi zwolennikami?

  4. Przekaż te śmiałą informację Zenobiuszowi – znajdziesz go w GOOGlach, a zobaczysz jaka równie śmiała odpowiedź Cię spotka…

  5. Czy boisz się tego “Masonie”?:-)

   Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jeżeli jest genialna, wówczas może dokazać więcej, niż miliony ludzi, wśród których zasialiśmy waśń. Musimy tak pokierować wychowaniem społeczeństwa gojów, żeby wobec każdej sprawy wymagającej inicjatywy, opuszczali ręce w bezradnej czynności. Natężenie, wypływające ze swobody działania, w starciu ze swobodą inną, wyczerpuje siły. Jest to źródło poważnych wstrząśnień moralnych, rozczarowań, niepowodzeń.

   Że ktoś nie opuści rąk…
   W modlitwie…

 3. ISIS-porzucaja pozycje w syrii i uciekaja w poplochu , rosjanie zamierzaja jeszcze bardziej nasilic naloty .

 4. Dariusz Kuberek jest z nurtu adwentystów?

  1. Tak a oni prezentują metodę historyczno-symboliczną w interpretacji apokalipsy. Uważają, że ok 90% apokalipsy już się spełniła

   1. Anoo, łatwo ich po tym rozpoznać. Z tego co wiem są też różne odłamy adwentystyczne: Ellen White’owcy (dodają do Pisma Św. pisemka Ellen), ci od diet i sabatów, itd

  1. “Jorge Mario Bergoglio, uczył Grassiego psychologii” – ciekawy trop, psychologia jak wiecie to w dużej mierze bajdy i zastępowanie duchowości człowieka, duchowej struktury – materialnym rozumieniem psyche, taka światowa, świecka antropologia człowieka.

    1. prawie na bank pewne że wygra, po to by jego autorytet wzrósł.
     Oni cos szykują….

 5. Instytut Tavistocka: manipulacja masami na globalną skalę https://youtu.be/dEJQR62f3DA.

 6. Tajne stowarzyszenia – Dziedzice Templariuszy cz 1/4 https://youtu.be/LNHKr0M9NwU.

 7. Pan Dariusz Kuberek popełnił fatalny historyczny błąd myląc słowiańskich Wandali z Afrykanami. Przypominam łaskawie Panu, że Wandalowie pochodzą z nad rzeki Wandy od których to rzek zwykle brały nazwy plemiona, które się nad nimi osiedlały w tym przypadku starej nazwy naszej Wisły, gdyż kiedyś taką właśnie nosiła nazwę nasza największa rzeka od imienia władczyni tego słowiańskiego ludu czyli Wandy. Znajdzie ją łaskawy i nauczony plebejskiej wiedzy Pan na obrazie w częstochowskiej katedrze wśród królów i królowych Lechistanu czyli tych ukrytych 15 władców przed mieszkowych, wykasowanych z naszej katolickiej i szkolnej is-torii. To właśnie pradawni Polanie – Wandalowie, słowiański lud, sławni w boju podbili, złupili i spalili Rzym jak zresztą kilkaset lat wcześniej Persje.

 8. Chcę uzupełnić końcówkę filmu, gdzie była mowa o 10 królach, którzy przejmą władzę wraz ze zwierzęciem.
  Obj.17,12-18 ze szczególnym zwróceniem uwagi na w.12, który mówi, że owi królowie przejmą władzę tylko na 1 godz.!!! A więc na bardzo krótki czas. Następnie w. 16
  i 18 mówią, że Bóg natchnie ich serca by wykonali Boże zamierzenia, to oni spalą ją ( Babilon – Watykan ) w ogniu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: