Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Szokujące przesłanie papieża Franciszka podczas kazania w nowojorskiej katedrze św. Patryka”

Tłumaczył Jacek. Dziękuję 😉

 

Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.” 1 List do Koryntian 1:18

 

Jak wielu ludzi, tak i ja przegapiłem orędzie, które papież wygłosił w katedrze św. Patryka w Nowym Jorku, ponieważ, o ile mi wiadomo, nie było ono transmitowane na żywo. Szczerze, to z perspektywy proroctw biblijnych dużo bardziej interesowało mnie, co będzie mówił w Waszyngtonie i ONZ. Tak więc nie zadałem sobie trudu, by rzucić okiem na to, co głosił w katedrze św. Patryka. Gdy to zrobiłem, prawie spadłem z krzesła.

 

Po pierwsze, papież Franciszek podziękował swoim „muzułmańskim braciom i siostrom”, mówiąc, że chce „przedstawić dwie krótkie refleksje muzułmańskim braciom i siostrom: Po pierwsze, chciałbym wyrazić moje podziękowania, gdy obchodzą oni Święto Ofiar”. Na wypadek, gdyby papież tego nie wiedział, Islam jasno naucza, że ich bóg, Allach, nie ma syna. Ani jednego. Niemożliwym jest więc dla chrześcijanina być duchowym bratem lub siostrą z muzułmaninem. Koran jawnie oświadcza, że Allach nie ma syna (Sura 19:35,36).

 

Już od pewnego czasu papież Franciszek zabiega o względy muzułmanów. W listopadzie ubiegłego roku modlił się w meczecie w Stambule, w grudniu bronił islamu nazywając go „religią pokoju”, a zaledwie kilka tygodni temu wydał nakaz dla wszystkich katolików w Europie, by przyjęli muzułmańskich koczowników do swoich domów i z nimi żyli.

 

Ale na tym się nie skończyło, absolutnie nie. Papież Franciszek ogłosił, że dzieło Jezusa na krzyżu było porażką.

 

Być może najbardziej szokujące, zadziwiające słowa, jakie kiedykolwiek wyszły z ust papieża odnosiły się do „klęski krzyża”. Jak to??? Przecież to dzięki Jezusowi na krzyżu mamy zbawienie. To dzięki krzyżowi mamy dostęp do Ojca i PEŁNE odpuszczenie naszych grzechów. To dzięki krzyżowi Niebo, a nie piekło jest naszym miejscem przeznaczenia. A oto, co powiedział papież:

 

„Krzyż ukazuje nam inny sposób mierzenia sukcesu. Do nas należy rzucanie ziaren: Bóg dostrzega owoce naszego trudu. A jeśli czasem nasze wysiłki i prace wydają się niepowodzeniem i nie rodzą owoców, to musimy pamiętać, że jesteśmy naśladowcami Jezusa … a Jego życie, mówiąc po ludzku, zakończyło się niepowodzeniem, klęską krzyża.”

 

Właśnie tak to ujął. Należałoby oczekiwać, że powie coś w stylu „podczas, gdy dla Jego uczniów wydawało się to być klęską, krzyż tak naprawdę był zwycięstwem…”. Wiele razy słyszałem kazanie na ten temat w kościele. Chodzi o to, że on tego nie powiedział. Oświadczył po prostu, że życie Jezusa „zakończyło się klęską” na krzyżu, co jest totalnym kłamstwem. To przekracza wyobrażenie, że poprzestał właśnie na tym stwierdzeniu o porażce, oświadczywszy bez jakiegokolwiek wytłumaczenia, że ofiara krzyża to KLĘSKA. Papież, samozwańczy „Wikariusz Chrystusa” głosi poselstwo PORAŻKI JEZUSA na krzyżu. Szczerze mówiąc, naprawdę brak mi w tym momencie słów.

 

W jakiż to inny, lepszy sposób mógł papież Franciszek zakończyć „kazanie”, które otwierały uwagi określające odrzucających Chrystusa, zmierzających do piekła muzułmanów naszymi „braćmi i siostrami”, a którego głównym punktem jest stwierdzenie o „klęsce Jezusa na krzyżu”, niż modlitwą do Marii o jej błogosławieństwo:

 

„Drodzy bracia i siostry, za chwilę będziemy śpiewali Magnificat. Powierzmy Matce Bożej powierzone nam dzieło. Wraz z nią dziękujmy bogu za wielkie rzeczy, które on uczynił, i za wielkie rzeczy, jakie będzie on nadal w nas działał oraz w tych, którym mamy zaszczyt służyć.”

 

Pełen zapis tego kazania z piekła rodem przeczytacie pod adresem: http://tinyurl.com/ogldvxx , ale szczerze mówiąc, dlaczego mielibyście chcieć to zrobić?

 

Jeżeli chodzi o mnie, to papież Franciszek nadal zachowuje swój tytuł Fałszywego Proroka… i nie tylko.

34 komentarze

Add a Comment
 1. Obczajcie piosenke discoslure – omen

 2. coraz więcej widzę analogii między religiantami a politykami mainstreamu, wciskają nam rzeczy z których sami korzystają – https://www.youtube.com/watch?v=9bEWV3xlCGQ

 3. “Potem ujrzałem inną Bestię wychodząca z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok” BT Ap.13,11. Do Franciszka pasuje jak ulał. Pozornie wygląda jak ktoś pełen dobroci, pokory etc. łącznie z przyjętym imieniem, które kojarzy się z “biedaczyną z Asyżu”; pozorna, niby walka ze złem wewnątrz krk… a mówi – mówi jak Smok. Miliony tego nie widzą, bo nie nie mogą, jeśli nie znają Biblii. Smutne, że ten “wilk w owczej skórze” tylu ludzi prowadzi na zatracenie 🙁

  1. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że on bluźni, dobierając słowa w szatańsko przebiegły, zawoalowany sposób.

  2. Mam obrazek, jak odziana w powłóczyste szaty osoba (obrócona tyłem) z długą lagą w dłoni prowadzi stado owiec i schodzą z górki do doliny. A w dolinie z kolorowym neonem znajduje się rzeźnia. Ot co.

 4. Co rusz to bluźni Bogu. Wiadomo komu służy. Pan Bóg jest cierpliwy nadal ale i na to idzie koniec.

 5. Drogi przyjacielu Jacku. Nie zgadzam się z Tobą o tym co piszesz. Słuchałem audycji Kiedy papież Franciszek mówił aby przyjął Kościół po jednej rodzinie. Prze krecasz zdania przyjacielu papież wcale tak nie powiedział jak ty opisales .falszywy prorok to ktoś kto mówi fałsz a w tym co czytam jest tyle fałszu. żal mi Ciebie ps. zacznij się uczyć kochać ludzi a nie będziesz miał czasu ich o czerniać

  1. Poprzedni papieże /jakkolwiek ich nie oceniać np. w budowaniu ekumenii i NWO/ poza kąkolem zasiewali wiele dobrego ziarna. Posłuchajcie homilii Jana Pawła II lub nawet Benedykta. Niestety u Franciszka nie widzę takiego ziarna, które rzeczywiście prowadziłoby ludzi do Boga. Wręcz odwrotnie. Mówi, że nie trzeba wierzyć w Boga, nie trzeba wierzyć w Jezusa,aby zostać zbawionym: “Jezus skończył, jak skończył” /cyt.z Franciszka/ czy też cytat ” Jego życie zakończyło się niepowodzeniem, klęską krzyża” /min. 12,11-12 w powyższym linku/ – takich wypowiedzi jest więcej. Nie słyszałam natomiast wypowiedzi, które oddawałyby chwałę i wywyższały naszego Zbawiciela. Franciszek wywyższa Maryję, Jezusa Chrystusa nigdy – niestety 🙁

   1. to rezultat katolickiej doktryny która skupia się na kontynualistycznym charakterze krzyża ,zamiast biblijnie: RAZ na zawsze, bo Chrystus nie był tylko człowiekiem ale Synem Bożym i Ofiara ma pełną wartość.

    1. Adi, masz oczywiście rację. Większość z tego co robi krk nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem i nauką apostołów. Jednak tak jak pisałam – wśród plew było też dobre ziarno, które w sercach ludzi szukających Boga kiełkowało i przynosiło owoce. Tak było w moim przypadku. Franciszek sieje tylko kąkol, dobrego ziarna /moim zdaniem/ brak. Zamiast głoszenia chwały Zbawiciela, Jego wielkości i miłości jest lekceważenie i pogarda a może znacznie więcej. Przynajmniej ja tak odbieram słowa, zachowanie i czyny obecnego papieża. 🙁 🙁 🙁

     1. 🙁 – to ze względu na wszystkich, których prowadzi wprost do jeziora ognia. Ludzie słuchający tego papieża, nawet nie mają szans na przebudzenie. Jedynym ratunkiem dla nich jest nasza modlitwa i interwencja samego Boga.

  2. Kolego, ja tego nie napisałem, a tłumaczyłem z języka angielskiego. Niemniej jednak artykuł ewidentnie powstał z miłości do ludzi zwiedzionych przez hierarchię kościoła rzymskiego, zawiera bezpośrednie cytaty wypowiedzi Jorge Bergoglio i w mojej ocenie trafne ich komentarze. To nie bezpodstawne oczernianie, lecz demaskowanie antychrześcijańskich wypowiedzi tego człowieka.

  3. Ludzi kochac, to drugie najwazniejsze przykazanie,gdyz pierwsze – Bedziesz milowal Pana Boga swego… Chrystus jest Bogiem i biada mi, gdybym sie szczycil czyms wiecej niz Krzyzem, mowi sw. Pawel. Chrystus powiedzial nam wszystko w Ewangeliach, na czym Kosciol opiera swoja doktryne. Kto przeczy slowom Chrystusa, nie moze pochodzic od Boga…

   1. Wando 🙂
    Jezus mówiąc o Duchu Świętym powiedział:”On zaś gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie.
    O grzechu – bo nie wierzą we Mnie; 10 o sprawiedliwości zaś – bo idę do Ojca i już Mnie nie ujrzycie; 11 wreszcie o sądzie – bo władca tego świata został osądzony. 12 Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz [jeszcze] znieść nie możecie. 13 Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe. 14 On Mnie otoczy chwałą, ponieważ z mojego weźmie i wam objawi. 15 Wszystko, co ma Ojciec, jest moje. Dlatego powiedziałem, że z mojego weźmie i wam objawi.” Ew. Jana 16

    Zbawiciel powiedział: “przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie” (nie słyszałam, aby papież kiedykolwiek o tym wspominał)

    Miłość do bliźniego nie oznacza, że należy grać na ludzkich emocjach – miłość do bliźniego (w pierwszej kolejności) oznacza troskę o jego zbawienie.

    Kościół opiera swoje doktryny na Ewangeliach – czy aby na pewno…

    Jedynym Zbawicielem jest Jezus Chrystus (każdy może przyjść do niego bez pośredników) bo ON JEST DROGĄ, PRAWDĄ I ŻYCIEM i nikt nie przychodzi do OJCA JAK TYLKO PRZEZ NIEGO. ON powiedział: “Przyjdzie do mnie wszyscy… a Ja was pokrzepię”.
    W Dziejach Ap. napisano: ” On jest kamieniem, odrzuconym przez was budujących, tym, który stał się głowicą węgła4. 12 I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni». Dz.4 – nie dano ludziom innego imienia poza imieniem JEZUS.
    Większość doktryn krk pochodzi z wyrwanych z kontekstu fragmentów. Są też takie, które nie mają żadnego umocowania w Piśmie np. czyściec; są też takie, które są całkowicie sprzeczne z tym co mówi Słowo Boże.

 6. Szczerosc administratora i odwaga,nie liczac czasu ect ktory poswieca jest gorliwoscia dla Boga,jesli sie w czyms myli,czastkowe jest nasze poznanie,ale Bog kocha gorliwych i tego zycza wszystkim.
  Niech Cie Pan blogoslawi!!
  Ps
  Jak powiedzial papierz,mniej wazne,wazne ze pozwala swoim owcom sluzyc czlowiekowi a nie STWORCY,gratuluje ci bracie skromna owieczka ze Sztokholmu

 7. Dzisiaj rozpoczęło się 70-te forum ONZ. Ciekawe, że pokrywa się z 70-tą Szmitą. Przypadek?

 8. No właśnie. Franciszek wywyższa Maryję. Ja urodziłam się w rodzinie mocno katolickiej ale zawsze zastanawiałam się gdzie byl Bóg bo ja Go w naszej rodzinie wcale nie czułam. Najpierw nawróciły się moje siostry i widziałam w nich ogromną i dobrą przemianę. Jak ja chciałam mieć to Coś, co one miały. Musiało upłynąć dużo czasu i musiałam “upaść” by zrozumieć że potrzebuję Pana Jezusa i że innej Drogi do Ojca nie ma, jak tylko przez Niego. Po nawróceniu nie mogłam chodzić do kościoła katolickiego i modlić się do obrazów, figur, Maryji itd. Człowieka nawróconego odrzuca od tego bo wie co mówi Słowo Boże na ten temat. Moja rodzina jest “zaślepiona” i głęboko tkwi w tradycjach Krk. Nie chcą słyszeć o Jezusie. Pozostaje modlić się o nich bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. I kochać ich Bożą miłością każdego dnia i każdej chwili. Jeszcze co do mojego nawrócenia, w tym momencie, czyli kiedy przyjęłam do serca Pana Jezusa jako mojego Pana i Zbawiciela,zostałam uzdrowiona z dolegliwości fizycznej. Bogu niech będzie chwała! Bóg jest wspaniały!

 9. Naukofcy zwołali dziś konferencję naukową by oglosić, że odnaleziono na Marsie wodę a co za tym idzie stwierdzają, że istnieje tam życie.
  Poprowadzili ją Jim Green, dyrektor Nauk Planetarnych (NASA), Michael Meyer, główny naukowiec z programu Mars Exploration, cytuję
  – Źródło wody pozostaje tajemnicą. Może pochodzić ona zarówno z atmosfery, z ziemi, z lodu lub ze wszystkich tych źródeł. Może to być również woda pochodząca z minerałów uwalniających jej duże ilości. Jednak jestem najbliższy idei, że pochodzi z atmosfery i zawiera się w nadchloranach i w chlorkach – mówił podczas konferencji prasowej główny badacz z High Resolution Imaging Science Experiment Alfred McEwen. – Prawdopodobieństwo istnienia mikroorganizmów na powierzchni Marsa jest bardzo wysokie – dodał McEwen.

  Jesli to prawda to może dojść do ujawnienia UFO może to wstęp do tego, kto wie?

  1. Wiesz Ewa, w internecie, a także na forum chrześcijan jest temat o biblijnych podstawach teorii płaskości Ziemii i jej unikalności w skali Wszechświata. O ile pewności nie mam, to muszę przyznać, że bardzo przekonująca jest to koncepcja. Nie wiem sam… Wtedy kwestia planu ujawnienia ludziom obecności “obcych”, (o której wiemy, że jest realna), poprzez propagandę o ich istnieniu w “Układzie Słonecznym” -na planecie jak pozostałe nazwanej imieniem pogańskiego boga- nie wydaje się tak niedorzeczna. W końcu ogłasza to NASA, czy jak to mówią “Never A Straight Answer” – “Nigdy Szczere Odpowiedzi”. Ja w tak fundamentalnych kwestiach bym u światu nauki odpowiedzi nie szukał. Kłamstwa w kwestiach egzystencjalnych sięgają głębiej, niż by się mogło wydawać. Uświadomić sobie, że makroewolucja w świetle Biblii jest bujdą na resorach to czubek góry lodowej. Woda na Marsie? Machina propagandy amerykańskiego rządu ruszyła. Pozostańmy baczni, aby nas kto nie zwiódł.

  2. W kinach Mędzie nowy film pt Marsjanin

   1. Dla lepszej frekwencji w kinie trzeba było ogłosić, że jest woda na Marsie = czyli życie…

 10. http://www.aljazeera.com/news/2015/09/nasa-water-mars-150928111344570.html

  Breaking News !

  NASA ogłosiła w poniedziałek istnienie słonej cieczy na powierzchni Marsa – naukowcy wskazuja,że to odkrycie może potencjalnie wskazywać na obecność życia na Marsie.

 11. Noi coz Piotrek zradnego krachu nie ma dzis a napisales ze dzis krach 🙂

  1. Dalem sie zwiesc… Juz zadnych dat nie typuje, trzeba sledzic wydarzenia 😉

 12. Nie Ty admin to apel do piotrka ktory sie nazywa piotrek .

 13. “a Jego życie, mówiąc po ludzku, zakończyło się niepowodzeniem, klęską krzyża.”
  Nie jestem zwolennikiem PF ale moim zdaniem Twoja interpretacja jest nadużyciem. Papież powiedział “MÓWIĄC PO LUDZKU”. I miał rację, patrząc na to wydarzenie tylko po ludzku – to klęska. Więc tutaj na serio wniosek nadciągany. Czego nie można powiedzieć o nazywaniu muzułmanów braćmi i siostrami…

  1. to nie jest moje zdanie. Proszę Cię przeczytaj raz jeszcze.
   eMKa, zauważ że tytuł ma cudzysłów.
   Następnie tekst na samej górze podaje informacje o tłumaczeniu.
   z Bogiem

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: