Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Układanka pochwycenia, czyli jak ułożyć biblijne wersety w logiczną całość.

Jest to nowe spojrzenie na apokalipsę, które przeglądałem ok tygodnia temu i dzisiaj także. Wyłamuje sie ta interpretacja apokalipsy wszelkim szkołom i podejściom, również porwania przed WU.

Nie sprawdzałem dat, które podaje autorka, ale to wszystko ma wielki sens. Bardzo dobre przygotowanie biblijne i znajomość świąt żydowskich. Wg niej jesteśmy w 6 roku wielkiego ucisku i kilka dni przed porwaniem.

Zanim skrytykujecie ten wstęp, proszę o zapoznanie się z tekstem:

 

http://pl.scribd.com/doc/278863825/Uk%C5%82adanka-Pochwycenia-Jak-U%C5%82oz-yc-Biblijne-Wersety-W-Logiczna-Ca%C5%82os-c-Renee-N-Moses

 

Nawet jeśli odrzucicie jej spojrzenie na apokalipsę, czego ja jeszcze nie zrobiłem, to zapewne dowiecie sie o kilku ciekawych faktach.

Updated: 18 września 2015 — 22:29

40 komentarzy

Add a Comment
 1. ja trzymam się tezy, że lepiej z dystansem traktować rewelacje o rozwiązaniu eschatologii w pełny sposób, jakby to były zwykłe puzzle, bo apokalipsa znaczy objawienie, odsłanianie a im bliżej tym bardziej znaczenie będzie się odsłaniać

 2. Mam taką małą prośbę, ze względu na nadchodzące dni chciałbym się ochrzcić(od razu zaznaczam, że nie dlatego, że ze strachu przed 23 Września, ja chcę od dawna się ochrzcić, tylko nie miałem do tej pory okazji, a tak czuję że powinienem się pospieszyć), znalazłby się ktoś w Radomiu lub okolicach, kto mógłby mnie ochrzcić?

  1. Dziś w Kielcach jest po południu chrzest czytelników. Jak chcesz to przyjeżdżaj.

 3. Ap J 9 20-21 A inni ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie okazali skruchy za dzieła rąk swoich, aby nie kłaniali się demonom oraz idolom złotym i srebrnym, i miedzianym, i kamiennym, i drewnianym, które ani widzieć mogą, ani słyszeć, ani chodzić. I nie okazali skruchy za swoje zabójstwa ani za swoje czary, ani za swoją rozpustę, ani za swoje złodziejstwa.

 4. Czyli Pochwycenie Kościoła będzie w tę środę/czwartek? Jak polecasz się do niego przygotować? Kto Twoim zdaniem zostanie porwany? Jestem grzesznym człowiekiem, dopiero uczę się być nowonarodzonym chrześcijaninem, naśladowcą Jezusa.Wierzę, że Jezus jest zbawicielem, odkupił nas, obmył nas w Swojej Krwi, abyśmy byli czyści i nieskalani przez Bogiem.

  1. Spokojnie, nikt na blogu nie twierdzi że ono będzie w najbliższych dniach. Nikt sie nie odważy. Owszem ludzie mają jakieś przeczucia, snyh, ale to moze być po prostu podśswiadome oczekiwanie na to. Jak jest nie wiem. Porwanie jest równie możliwe w dniach 23-30.09.2015 co i pod koniec roku. Nie nakręcajmy się, ale przygotowujmy sie duchowo, bez względu kiedy ono będzie.
   Jednego jestem pewien – jesteśmy ostatnim pokoleniem przed nadejściem Jezusa, co jest wystarczającym powodem do przygotowań.

   To autorka tego tekstu tak twierdzi.

   Wg mnie JEŚLI będzie porwanie przed WU, to będą to osoby mające RELACJE Z JEZUSEM, ale nie “kościelni” chrześcijanie i znawcy Biblii popisujący się jedynie wiedzą. Będą to naśladowcy Jezusa stroniący od tego świata.

   Co do nieskazitelności, nikt z nas taki nie jest. Tylko Jezus był bez grzechu. Powtarzam to w koło: my różnimy sie od reszty świata jedynie tym, że brzydzimy się grzechem i powoli na ile Jezus nam da, wyzbywamy się całkowicie poszczególnych grzechów.

   1. Moim zdaniem trochę za bardzo co nie którzy się nakręcają. Chrystus nie powróci dopóki
    nie przysposobi sobie kościoła bez zmazy skazy lub czegoś w tym rodzaju bo inaczej obłożył by ziemię klątwom. Niektórzy chcą by to było już a przecież Bóg nie chce żeby ktokolwiek zginął sami byliśmy w ciemności i naszym obowiązkiem jest świadczyć o Jezusie innym. Przecież to będzie dzień ciemności a nie światłości i ucisk jakiego nie było od początku świata i nigdy nie będzie.Powinniśmy się modlić za ten kraj i tych którzy rządzą tym krajem i mówić dobrze błogosławić im aby Bóg dał im łaskę nawrócenia się. Czyż życie i śmierć nie jest w mocy języka. Czyż Bóg nie używał jak to było w przypadku Izraela innego narodu aby ukarać Żydów za odstępstwo od Boga i służenie innym bogom tak samo teraz może posługiwać się muzułmanami by ukarać świat za odstępstwo od Niego za łamanie wszystkich przykazań i szerzące się odstępstwo.

 5. jeżeli jesteśmy 6 roku wielkiego ucisku to bardzo lajtowy ten ucisk i do tego jeszcze dobrze płatny

  a tak na poważnie to ciężko mi już powiedzieć gdzie my się znajdujemy od natłoku informacji mam duży mętlik ale osobiście wierzę że porwania ie będzie w tym ani przyszłym roku i w kolejnych latach też nie będzie najprawdopodobniej stanie się to między 2020 a 2035

  1. Przemku, Ty jako człowiek naśladujący Jezusa, winieneś ustosunkować się do wersetów. O tym, że porwania nie będzie może powiedzieć dziecko 5letnie.

   Prosze innych aby merytorycznie ustosunkowali sie do powyższego tekstu/linku.

   1. Bardzo ciekawa ta książka zawsze zastanawiałem się gdy nie byłem wierzący za co Obama dostał tego nobla.Faktem jest, że wielu wierzących żyje spokojnie bo czekają na odbudowę 3 świątyni. Tak samo nie wielu poznało gdy Jezus przyszedł i niewielu w niego uwierzyło. Musimy czuwać bo faktycznie wielu wierzących ten dzień może zaskoczyć jak złodziej i pewnie zaskoczy. Na pewno jest coś na rzeczy bo jest coraz większe poznanie.

 6. naprawde bardzo interesujaca interpretacja… doszlam do 4 rozdzialu i musze przyznac ze wszystko sie zgadza, rowniez to, ze Obama jest czlowiekiem niegodziwosci i to, ze sam uznaje sie za “boga” m.in. zaakceptowaniem homoseksualizmu w ameryce to tylko wszystko potwierdza!

 7. teraz czytałem że ogólnie do Europy zmierza od 30 do 35 milionów uchodzców módlmy się oto żeby w naszym kraju było jak najmniej tych bandytów te informacje tylko pokazują że WU dopiero będzie na świecie

  chciałbym drogi Piotrze żebyś nie był na mnie zły za nie które moje komentarze ja na prawdę doceniam to i szanuje ile czasu i pracy wkładasz w tego bloga dla nas ale ja bym bardziej na chłodno brał te wszystkie wiadomości dla mnie na dzień dzisiejszy

  to 23 września ewentualnie wyparuje nowy york i otworzą portal w cernie i nic ciekawego się nie wydarzy tylko te 2 pierdoły będą mieć miejsce na ziemi w tym roku

 8. 23 września początek astronomicznej jesieni

  24 września międzynarodowy Dzień głuchych

 9. Ta pani która to napisała i promuje “23/9” już dawno została zdemaskowana. Jej calem jest zniszczenie naszej wiary dając nam fałszywa nadzieje podjąć kolejne fałszywe daty i proroctwa. On już to robiła wcześniej!
  Po wrześniu jej kanał pewnie zniknie z internetu.
  Już teraz mówi o “problemach” ze swoim kontem i zamknięciem kanału. Cóż za zbieg okoliczności…

  W internecie jest masa filmików o niej:

  https://youtu.be/8SOGEVsDrTs
  https://youtu.be/6UFnZ0EPvkY

  1. tak tez słyszałem o niej, ale staram się być ostrozny w dwie strony.

   Nie mniej jednak wiele ciekawych aspektów przedstawia a po jej tekście coraz bardziej myslę o Obamie jako antychryście.

   Dlatego jeszcze raz apeluje: nie nastawiajmy sie na porwanie, bo nikt nam takiej gwarancji nie da że ono będzie w najblizszych dniach. Może być, ale może też byc za pół roku

    1. jest taka mmarka butów w Decathlonie, nie pamietam nazwy, ale maja w logo żmije tą jak znaczek w Islamie

   1. Znalazłem podobne informacje jak Bolek.

    Przede wszystkim, autorem tej książki jest kobieta. Kobiety raczej specami od składania wersetów, wykładania Biblii nie są. Z tego co wiem, to według Biblii kobiety nie powinny nauczać na tak dużą skale. Nie kojarze ani jednej kobiety, której kazania uważałbym za godne uwagi, a co dopiero ustalanie szczegółowo czasu porwania, którego według Biblii nie znają Aniołowie, ani nawet Jezus. Było wiele przepowiedni dotyczących porwania, i żadne się nie sprawdziły. Autorce książki – Rene Moses, z tego co usłyszałem/zobaczyłem najprawdopodobniej też już zdarzyło się źle przepowiedzieć porwanie, jest wiele na ten temat, natomiast ciężko znaleźć jakiś jej stary filmik/artykuł(nazwy da się zmienić/edytować) gdzie wciąż można u niej zobaczyć jej stare przewidywania. Z tego co się dowiedziałem, to podobno ludziom zdarzało się popełniać samobójstwa, ze strachu przed porwaniem, tracić wiarę. Jest o tym mowa w tym filmiku, od 3:30.

    https://www.youtube.com/watch?v=M4HSoo7t_y4

    Zwróćcie uwagę, że przeważnie te dni kiedy rzekomo miały być porwania, wypadały na 21-24 dzień miesiąca, tak samo jak ma to miejsce teraz. Jeśli wierzyć informacją które znalazłem, to Harold Camping przewidywał porwanie na 21 maja, 2014, a Renee Moses na 21-24 stycznia, 2014

    1. myślę, że w tych datach kierują się astrologią/astronomią.

     Tak, ciekawe spostrzeżenie, że to kobieta to wszystko napisała. Teraz tak myślę, czy nie napisała tego czasami jakaś grupa osób, bo wiedza w tym konspekcie jest spora.

   1. Symbol/logo na ich filmikach mnie zaniepokoił. Do każdego podchodzę z dystansem. Nie zdziwiłbym się gdyby Renee Moses była zwodzicielką, tak samo jak Ci ludzie którzy ją obnażają, w tym ,,amightywind”, którego filmik sam podałem w komentarzu wyżej.

 10. Ap J 3,8-12 Znam twoje czyny-patrz, zostawiłem przed tobą drzwi otwarte, których nikt zamknąć nie zdoła, bo niewiele masz siły, a strzegłeś słowa mego i nie zaparłeś się mego imienia. Oto sprawię, iż ci, którzy są z bożnicy szatańskiej, a mienią się być Żydami, choć nimi nie są i kłamią, oto sprawię, iż przyjdą i padną ci do nóg, i poznają, że umiłowałem ciebie.Ponieważ strzegłeś mego słowa o wytrwaniu, również ustrzegę ciebie w godzinie kuszenia, która oto nadchodzi dla całego świata, aby doświadczyć mieszkańców ziemi. Przyjdę wkrótce. Strzeż tego, co masz, aby nikt nie zabrał twojej korony. Tego, kto zwycięży, uczynię filarem w przybytku Boga mego i nie wyjdzie stamtąd już więcej. Na nim wypiszę imię mojego Boga i imię miasta, które do mego Boga należy, nowego Jeruzalem, które zstępuje od Boga mego z nieba, oraz nowe moje imię.

 11. Zawsze byłem przekonany, że porwanie kościoła Chrystusa nastąpi w chwili Jego przybycia czyli tzw. paruzji gdzie ci, którzy umarli w Chrystusie zmartwychwstają a żyjący w Nim zostaną uniesieni (porwani). Pozostali zginą od plag. Uniesieni (porwani) będą żyli z Bogiem a grzesznych czeka śmierć druga. Potem Bóg odnowi Ziemię itd. itd.

  1. ja też, ale wtedy byłem mentalnie ściśle katolicki,
   wczytywanie przeświadczeń wyznaniowych i choćby małych szczegółów pozabiblijnych do Pisma Św może dać nam złe wnioski.
   Wszystkie kulty, sekty etc coś dodają do objawienia, żeby być wyjątkowymi, a to jakiś prorok, a to jakieś cuda tylko u nas, nasza specjalna organizacja, jakaś specjalna nauka etc ale tym samym, przez to DEZintegrują przekaz samego Pisma Św.

  2. No bo tak będzie, porwanie nastąpi po wszystkich plagach, tak jak miało to miejsce podczas wyprowadzania Izraela z Egiptu, to był pierwowzór czasów ostatecznych, żeby nie dac się zwieść w czasach końca, gdyby było inaczej to najpierw Bóg wyprowadziłby Izrael a potem zesłał plagi na Egipt, a było odwrotnie.

   1. tylko wiesz, oprócz relacji o Egipcie i apokalipsy Jana, jest też reszta kontekstu Pisma Św.

 12. Przejrzałam całość.. cóż muszę przyznać, że książka mną wstrząsnęła.. Te wszystkie wyliczenia wydają się być dość sensowne poparte wieloma cytatami biblijnymi..
  Zupełnie inaczej naucza niż cała reszta kościołów. No cóż dowiemy się za 4 dni czy miała rację!
  Ciężko mi się dziś spało w nocy, miewam złe sny i jeszcze ta książka dziś. Stwierdziłam, że ja chyba nie jestem gotowa, czysta, nie starałam się dostatecznie, często szłam na skróty, a teraz czuję się taka słaba.

  1. Ewo, wiele wskazuję, że Autorka tej książki już co najmniej raz się pomyliła. Zobacz komentarze wyżej. Według mnie nie będzie porwania zgodnego z jej przewidywaniami, przynajmniej tego prawdziwego, bo coś większego może się zdarzyć.

  2. Masz świadomość swoich słabości i grzechów inni tego nie mają …

  3. EwanN, od 17.09 do teraz miałem 2 złe sny. W pierwszym na niebie ukazała się świetlista aglomeracja, coś jakby platforma miejska, niestety obudziłem się. W drugim błotna lawina zrównała z ziemią kilku ludzi, w międzyczasie były jakieś motywy wojenne i strzały. Jest coraz gorzej. Coś wewnątrz mnie mówi, żeby nie wierzyć tej książce (przeczytałem całą)

   1. Dziękuję Wam serdecznie!
    Co do snów obudziłam się przedwczoraj wypowiadając słowo śmierć, a wczoraj w śnie pocieszałam własne dziecko po śmierci kogoś bliskiego.

 13. drogi Piotrze napisałeś że powinienem się ustosunkować do wersetów i ja się do nich dostosowuje i nie napisałem że porwania w cale nie będzie tylko nie teraz

  ty jako osoba wierząca nie powinieneś wierzyć osobie która napisała jakąś bardzo słabą książkę popartą wersetami ja znam dużo książek w których są bardzo często cytowane wersety biblijne a sama książka to jeden stek bzdur wymieszany z prawdą

  troszkę nie miło mi się zrobiło jak porównałeś mnie do 5 letniego dziecka ja po prostu przestałem słuchać degeneratów społecznych takich jak ta Pani która opowiada pierdoły za takie gadanie głupot powinna iść siedzieć do kicia żeby zmądrzała bo wprowadza ludzi w błąd z resztą jak większość internetowych faryzeuszy

  ja ci napisałem dlaczego uważam tak a nie inaczej szkoda że w temacie porwania ludzie są tak zatwardziali ja tak na prawdę w ogóle tego nie wyczekuje z tego względu że skupiam się na dniu codziennym a kolejny następny dzień martwić się będzie sam o siebie tak jak mówił Pan Jezus

  wiesz ja np porwania mogę nie doczekać moje porwanie może być znacznie wcześniej np w dniu mojej śmierci więc tak ważne jest żeby tego nie wyczekiwać

  z resztą Pan Jezus to samo mówił więc nie wiem po co poruszamy temat ten śmiesznej i głupiej książki w której autorka pisze że Obama który jest zwykłym politykiem jest przez nią uważany przez człowieka niegodziwości

  nas jako chrześcijan bo to się tyczy tak na prawdę wszystkich ponosi fantazja odnośnie miernot i degeneratów społecznych którzy nie są wstanie zmienić geo polityki na ziemi a takimi ludzmi są Obama Putin i inne oświecone kukły a przez wielu są uważani za antychrystów i ludzi którzy wniosą bardzo dużo do zwiedzenia ludzi a prawda jest taka że oni wykonują rozkazy często nie rozumiejąc tego co wprowadzają bo po prostu o wszystkim nie są informowani

  nie chcę Piotrze żebyś był na mnie zły bo nie piszę tego specjalnie po prostu martwi mnie to w jaki sposób chrześcijanie do tego podchodzą powiem ci tak ja kiedyś też tak podchodziłem jak wielu chrześcijan dużo czytałem
  oglądałem filmy o proroctwach na youtube wchłaniałem to wszystko jak gąbka a w sercu i tak pustka duchowa bo zamiast skupiać się na Jezusie i na służeniu mu w dniu codziennym skupiałem się na pierdołach które nic do mojego życia nie wnoszą a co do proroctw to jak taka bedzie wola Pana to on wszystko mi objawi w stosownym czasie bo najważniejszy dla mnie jest on a nie kiedy proroctwa się wypełnią

  mam nadzieję bracie że udostępnisz mój długi komentarz wiesz mi Piotrze że na prawdę doceniam to co robisz bo się mocno na tym skupiasz tylko ja się po prostu martwię się o ciebie i o innych żeby potem przez natłok informacji i ciągłe śledzenie proroctw w twoim życiu nie doszło do czegoś złego po co masz się pogubić w tym wszystkim my i tak wszystkiego znać nie będziemy bo poznajemy i prorokujemy tylko po części tak jak piszę biblia

  pozdrawiam cię cieplutko będę się za ciebie bracie modlić żeby Bóg ci objawił jak najwięcej prawdy i trzymał cię blisko siebie i nie gniewaj się na mnie nie które moje komentarze są kontrowersyjne ale takie mają być

 14. Ap J 2,9-10 Znam ucisk, jaki cierpisz, i twoje ubóstwo, choć jesteś bogaty. Bluźnią przeciwko tobie ci którzy mienią się być Żydami, a nie są, ale są bożnicą szatana. Nie bój się rzeczy, które masz wycierpieć. Wiedz, iż diabeł będzie wtrącać niektórych z was do więzienia, abyście byli poddani próbie, i ucisk wasz potrwa dni dziesięć. Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci koronę żywota.

 15. Ja też się dałam nabrać na rzekome pochwycenie w grudniu 2013 roku rozgłaszane przez autorkę tej książki.Dlatego jej juz nie wierzę po pierwsze, że już kilkakrotnie mówiła o porwaniu, a potem usuwała swoje fimiki i strony internetowe, a po drugie, że jest kobietą. W Biblii pisze że kobiety nie mogą nauczać.

 16. Kochani!!! Po komentarzach wydaje mi się, że szatan chce was zniszczyć 🙁 bo nakręcacie się datami na porwanie.
  Miejcie nadzieję w Bogu i oddajcie mu swoje życie, ufajcie, kiedykolwiek nie miałoby ty nastąpić. Co jeśli jak Pan Młody się będzie spóźniał, jak przypowieści “o pannach”. Inaczej demony wydaje mi się, że wchodzą w podświadomość, macie sny, umysł zamiast odpoczywać intesywnie pracuje. Czy nie zauważyliście nigdy jak serce bije po takim śnie? Ciało nie odpoczywa, nie regeneruje się, i duch wtedyy słaby. Dbajcie o tę świątynię.
  Szalom, niech Pan Bóg i Baranek ma was w swojej opiece.

 17. Ap J 22,21 Łaska Pana naszego Jezusa Chrystusa z wami wszystkimi. Niech tak się stanie.

 18. Ap J 3,15-21 Znam twoje czyny, wiem, żeś nie jest zimny ni gorący. Wolałbym, żebyś był zimny albo gorący. Ale, że jesteś letni i ani zimny, ani gorący, będę musiał ciebie wypluć z ust moich. Bo mówisz: jestem bogaty i wzbogaciłem się i niczego nie potrzebuję, a nie wiesz, żeś nędzny i mizerny, i ubogi, i ślepy, i nagi. Radzę ci kupić ode Mnie złota oczyszczonego w ogniu, abyś się wzbogacił, i szaty białe, abyś się ubrał i nie pokazywał wstydu swojej nagości, i maści do oczu, abyś swoje oczy pomazał i przejrzał. Kogo miłuję, tego strofuję i karzę. Bądź więc gorliwy, a odmień serce. Oto stanąłem u drzwi i kołaczę. Jeżeli ktokolwiek usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wejdę do niego i będę wieczerzał z nim, a on ze Mną. Temu kto zwycięży, pozwolę siedzieć ze Mną na moim tronie, tak jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem z moim Ojcem na Jego tronie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: