Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy może dojść do fałszywego porwania?

Temat przewija się co jakiś czas w komentarzach, ale nikt nie zechciał go rozwinąć, więc czynię to ja.

 

Dopiero dziś się nad tym zastanowiłem głębiej.

Otóż niezmiennie uważam, że nie może dojść do fałszywego porwania chrześcijan, z uwagi na fakt, iż jest w nas Duch Święty, który nie pozwoli na ingerencje sił diabelskich.

Podpieram sie w tym Mieczem Ducha, czyli Słowem Bożym:

 

“Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną 28 i Ja daję im życie wieczne. Nie zginą one na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki. ”

 

Po pierwsze, owce będą słyszeć głos Boga. Po drugie jest napisane: “nikt nie wyrwie ich z mojej ręki.”.

 

 

Natomiast może dojść do fałszywego porwania osób nie narodzonych na nowo. Przecież są znane przypadki porwań przez jUeFO (czytaj demony).

 

Tak więc może być fałszywe pochwycenie i to już niebawem.

Jest jeszcze prosta metoda przy ewentualnym porwaniu. Otóż kiedy by takie miało miejsce, osoby pozostające sprawdzają ilu chrześcijan i jak bardzo oddanych Bogu zostało porwanych ze swego środowiska. Wg mnie przy fałszywym porwaniu ani jedna oddana Bogu osoba nie zostanie porwana.

 

Updated: 18 września 2015 — 14:07

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Cześć, jest jeszcze prostsza metoda na rozróżnienie prawdziwego porwania od fałszywego. Nie uważam się za mądrego, ale dziwi mnie że nikt inny na to nie wpadł. A mianowicie, Paweł pisze że na dźwięk trąby Bożej umarli powstaną i razem z żywymi zostaną porwani. Więc przy fałszywym porwaniu nie ma opcji żeby umarli powstali, proste nie? 🙂

  Jeśli by się wydarzyło fałszywe porwanie, to wystarczy pójść na cmentarz i sprawdzić 🙂

  1. “Jeśli by się wydarzyło fałszywe porwanie, to wystarczy pójść na cmentarz i sprawdzić”

   No musiałbyś groby otwierać 🙂

   a z ta trąbą, to tez ciekawa sprawa…
   czy będa ją słyszeć wszyscy, czy tylko chrześcijanie, czyt ona będzie tylko w niebie…

   1. o trąby też są kłótnie teologiczne, ale ważne moim zdaniem załapać że głosem archanioła jest głos Michała, bo to on występuje w kontekście “końca” – Daniela 12 i Objaw 12

   2. W moich założeniach groby są otwarte 🙂

    W końcu jak niewiasty przyszły nad rankiem do grobu Jezusa, to grób był otwarty.

 2. Zgadzam się w 100%. Też tak myślę . Dobrze ,że o tym napisałeś .

 3. i mało tego, nie wiem jak będzie czy będzie porwanie w tym mcu czy nie, ale wiem jedno: módlmy się jeszcze bardziej. Pokutujmy, bo jeśli będzie prawdziwe, to mamy niewiele dni,a jeśli fałszywe to Bóg nas musi ochronić.

 4. Pierwsze zaskakujące znaki już się zaczynają pojawiać: https://youtu.be/jAcAMfwBRZY

  1. tak widziałem to i wiele innych, np purpurpowe nieb o nad Jerozolimą. Wg mnie to oznacza nadejście antychrysta zgodnie z:

   “(9) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,”

   W zasadzie to napisze o tym jako osobny tekst.

   ja już nie nadążam ze znakami, wypowiedziami Pope Francesco, Third temple itd

   1. polecam poczytać forum Ulica prosta jeśli szukacie jakiegoś zagadnienia, tam jest ściśle biblijnie, i odważnie o wielu kontrowersyjnych tematach, i wydaje mi się że są pozadenominacyjni (w sensie poza mainstreomowym chrześcijaństwem religijnym i ekumenicznym).

    A te chmurki – wyobraźcie sobie minę zadziornych antyteistów jak Pan schodzi w obłokach 😀 21 wiek i takie rzeczy 😀

 5. Fałszywe porwanie jest prawdopodobne dlatego tak ważne jest by znać Słowo Boże.
  Bóg ma plan dla naszego życia i osoba prawdziwie wierząca, chodząca w Chrystusie taki plan realizuje, a nie plany szatana. Tak jak Pan Jezus dopóki nie wypełnił planu Bożego nie mógł zostać wcześniej zabity chociaż nie raz próbowano Go ukamienować i to samo dotyczy naszego życia, osoby wierzącej.
  Odchodźmy od grzechu, pokutujmy, kto nie jest ochrzczony niech się ochrzci.

  1. już na trailerze było widać kogo reprezentuje ultron “jestem wolny wreszcie, nie ma na mnie więzów”
   znalazłem też kiedyś urywek z komiksu gdzie ultron wali taką kwestię “nienawidzę cię ojcze”,

   ultron w filmie ma takie rogi po bokach – jak byk, diabła też przedstawia się jako czerwonego byka, konstelacja taurus – po angielsku brzmi podobnie jak Tora=Prawo jest na drodze do konstelacji plejad (w niej 7 słynnych gwiazd)

   1. no i kopiuje się, niektórzy wierzą że biblijny legion to skopiowane świadomości upadłych działające jak 1 program w różnych miejscach

 6. Czy znacie temat projektu Blue Beam? Czyli fałszywe znaki i cuda, oraz fałszywe porwanie.Ponoć odgłos trąb też da się podrobić

 7. Dziekuje serdecznie za wiela linkow ,filmow rozwazan,ale bracie!! Co mowi slowo?Milujmy nieprzyjaciol,dobrze czynmy tym,ect,wszyscy o tym wiemy,wiemy tez ze mamy malo czasu,wiec prosmy o siebie wzajemnie,prosmy o wylanie milosci do naszych serc,troszczmy sie o siebie,zostawmy reszte,naprawde zaufajmy tylko Chrystusowi,nasze domniemania i reszta jest pod jednym,1 Kor 13,wypelnieniem chwaly Pana jest milosc,tylko od Pana otrzymamy ten rodzaj milosci jesli przestaniemy potepiac,a blagac o zbawienie bladzacych Braci,serca nasze zna tylko Pan,rzadko cokolwiek komentuje,uwazam moja madrosc za glupia,nie polegam na niej,bardzo cenie Was i Ciebie bracie,ale lepiej spokojnie psalm 91 ro mieszkac pod oslona Najwyzszego i wzajemnie sie budowac w wierze jakrozwazac sprawy Boze intelektualnie,Bardzo dotknela moje serce sprawa brata,modle sie,pomoge w miare tego co Pan mi da,ale wierze ze dla brata to czas proby wiary,tak jak cale slowo o tym mowi,czym bardziej Pan kocha ,tym bardziej smaga,to jest dla mnie bracie dowod ze jestes Pana wlasnoscia!!,dzieki Bogu ze nas tak doswiadcza,wiare i wiernosc,blogoslawie cie bracie i wiem co pisze,sama przez to przeszlam,zobacz Ksiege Joba Z miloscia Jezusa .K

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: