Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Duda podpisał kontrowersyjna ustawę o przymusowych szczepieniach na HPV.

Nie miejmy złudzeń. Polska nie rządzą Polacy. Prezydent Duda, niegdyś jako poseł PIS bral udział w obradach Knesetu w Krakowie. Jest poddanym kościoła rzymskiego. Teraz pokazał jak dba o Polaków wolność wyboru.

“Mimo apelu rodziców prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV. Polacy przymusowo szczepieni na HPV będą królikami doświadczalnymi

Pod apelem do prezydenta o niepodpisywanie nowelizacji podpisało się 20 tys. osób. Minister Wojciech Kolarski z Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta RP spotkał się wczoraj z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, którzy prosili o zawetowanie ustawy.”

Prezydent Duda i kontrowersyjna ustawa! Polacy przymusowo szczepieni na HPV będą królikami doświadczalnymi

 

Jeśli ktos ma jeszcze jakieś złudzenia co do PISu, to właśnie teraz został ich pozbawiony……

 

 

Updated: 30 sierpnia 2015 — 23:00

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Ale co stanie się z tymi którzy nie wezmą szczepionki ?

  1. Piotr (admin) niech się wypowie, bo on ponoć miał jakieś problemy ze szczepieniami dzieci.

   Jak będzie jakiś mocny przymus, to nie chodzić do ośrodków “zdrowia”, leczyć się ziołami prywatnie, ewentualnie jak będą siłą brać dzieci to jakaś broń do samoobrony by się przydała…

  2. będą chcieli nałożyć bezprawną karę administracyjną, możliwe że trzeba będzie zwrócić się do sądu. Poza tym póki co w Polsce nie ma takiego prawa żeby ktoś mógł cię zmusić do szczepienia dziecka

 2. Uwaga szczepionka jest wysoce szkodliwa posiada substancje pochodna cyjanku. Wypowiedz bliskiej mi osoby z branży farmaceutycznej – jeżeli miałabym zaszczepic tym dzieci odwołam sie do trybunału ponieważ ta ustawa jest wbrew konstytucji. A to co znajduje sie w środku szczepionki to poprostu sam syf… Wiecej inf znajdziecie na kefir2010worldpres.. Strona nie powinna nikogo zgorszyc ponieważ przedstawia swiat pod katem zdrowia i medycyny…nie zgłebiałem jej wiec jeżeli sie myle to przepraszam.

   1. Acha to sory… kurcze ale pełno wszedzie tych czwanych lisów… A wracajac do tematu ja wam powiem że swoich dzieci nie szczepiłem. Powiedziałem lekarce że jestem swiadomy zagrozen i temat ucich nikt mi nie robił zadnych problemow zadnych pism do domu nic. A zaczeło sie że mojemu synkowi wyskoczył guzek na plecach.. Po szczepieniu. Na szczescie nie grozny.. Teraz wiem dlaczego przy diagnozie guza pierwsze co usłyszałem od lekarzy to -na co już dziecko było szczepione? Wydali sie..

   2. Ja jestem przeciwny jakiejkolwiek religii, New Age ogranicza jak każda inna religia, która to jest przygotowywana przez zarządców NWO.
    Oni by chcieli, żeby wszyscy w to uwierzyli. Boją się prawdziwych ludzi jak ognia. Ja też się przyznaję, że w początkowej fazie się tym zachłysnąłem, ale teraz wiem, że New Age to zło w czystej postaci podtrzymujące ten system, który musi upaść.

 3. Duda to satanistyczny pionek Boże chroń nas ode złego

  1. Straszne. Masz rację Reniu – brak słów.. o tym trzeba mówić i rozpowszechniać takie info..
   Ja właśnie podaję dalej.

 4. Niektóre “zasługi” PiSu
  -oklamanie Polaków przez J.Kaczyńskiego- obiecał że nie będzie premierem kiedy jego brat będzie prezydentem a tak się nie stało
  -podpisanie traktatu Lizbońskiego
  -wysłanie wojska do Afganistanu
  -najzacieklejsze z partii poparcie dla banderowskiej rewolucji w Kijowie
  -wbrew obietnicom nie zmienienie konstytucji
  -wbrew obietnicom nie przeprowadzenie lustracji
  -wbrew obietnicom nie stworzenie IVRP
  -wprowadzenie B’nai B’rith Polin do Polski
  -brak sprzeciwu wobec roszczeń Izraela wobec Polski
  -brak faktycznej walki z rozkradaniem Polski

  Sam Duda rozważał wysłanie wojska na Ukrainę…

  Jak można było być tak naiwnym że Duda coś pomoże?

 5. To wysoki nie etyczne … dostał wczady gdzieś? Niech P. Prezydent zaszczepu swoje panie… ja córki nigdy nie zaszczepie na to swiństwo!!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: