Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pilnie strzeżona przez setki lat tajemnica przyjścia Mesjasza odkryta

Russian President Vladimir Putin (R) and Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu holding a joint press conference after their meeting in the Kremlin in Moscow on November 20, 2013. (Photo: Kobi Gideon/GPO/FLASH90)

„A po sześćdziesięciu dwóch tygodniach Pomazaniec zostanie zgładzony i nie będzie dla niego… Miasto zaś i świątynia zginie wraz z wodzem, który nadejdzie. Koniec jego nastąpi wśród powodzi, i do końca wojny potrwają zamierzone spustoszenia.” Ks. Daniela 9:26

 

Tajemnica pilnie strzeżona przez stulecia dotycząca wydarzeń poprzedzających nadejście Mesjasza, tzw.”procesu mesjanistycznego”, została ostatnio ujawniona. Sekret ten, o którym światu powiedziano w maju br. stanowi wyjaśnienie tego, jak niedawne wydarzenia geopolityczne mają się do biegu wydarzeń poprzedzających objawienie się Pomazańca.

 

Szanowany wśród społeczności ortodoksyjnych Żydów rabin Mosze Shturnbuch posiada nowo wyjawioną informację. Wywodzący się z długiej linii otoczonych prestiżem rabinów Shturnbuch jest prawnukiem rabina Eliasza z Wilna (znany także jako Gaon z Wilna), XVIII-wiecznego żydowskiego uczonego, który jest dobrze znany ze swego wkładu w wyjaśnianie procesu mesjanistycznego.

 

Ogłoszenie rewelacji mesjanistycznej, pierwotnie opublikowanej przez rabina Lazera Brody’ego wzbudziła u wielu zdziwienie. Tuż przed śmiercią Gaon z Wilna wyjaśnił, że „gdy słyszycie o tym, że Rosjanie przejęli Krym, powinniście wiedzieć, że rozpoczęły się czasy Mesjasza, słychać odgłos Jego kroków. A kiedy słyszycie, że Rosjanie dotarli do Konstantynopolu (dzisiejszy Stambuł), powinniście założyć swe szaty szabatowe i ich nie zdejmować, ponieważ oznacza to, że Mesjasz zjawi się lada chwila”.

 

Pierwsza część mesjanistycznego posłania Gaona spełniła się w marcu 2014 r. gdy Rosja zaanektowała uznane przez społeczność międzynarodową ukraińskie terytorium Krymu. Druga część tajemnicy dotycząca Stambułu może wypełnić się w przypadku Irańskiego porozumienia nuklearnego.

 

Choć stosunki między Iranem, a Turcją są ogólnie uważane za przyjacielskie i produktywne, to Turcja jest państwem umiarkowanie islamskim, zagrożonym rosnącym ekstremizmem. Niedawne porozumienie nuklearne między grupą krajów określaną jako P5+1 i Iranem może doprowadzić do konfliktu w tym regionie w momencie, gdy Rosja, bliski sojusznik Iranu, wkroczy tam, wypełniając tym samym proroctwo.

 

Rabin Brody zaznaczył również, iż mniej więcej w tym samym czasie, gdy rabin Shturnbuch przedstawił swe rewelacje, cytuje się następujące słowa rabina Yaakova Aryeha Altera, przywódcy dynastii chasydzkiej Ger: „Znajdujemy się teraz w samym środku historii zbawienia.” Gdy zapytano go, w którym jej rozdziale się znajdujemy, zachował milczenie.

 

Tłumaczył Jacek. Dziękuję.

Updated: 19 sierpnia 2015 — 17:38

9 komentarzy

Add a Comment
 1. ciekawe ale zachowałbym ostrożność w podniecaniu się słowami Rabina bardziej niż Słowem Bożym,
  czekają na znaczy się chyba antychrysta?

 2. ja jestem tego samego zdania co Adi ja te info brał bym z dystansem a co do tego że oni czekają na mesjasza to żadna nowość tylko że ich mesjaszem jest szatan

  1. wy nie rozumiecie tego z Adi.
   Informacje przedstawiłem z perspektywy zydowskiej. Oni czekają na swego mesjasza a więc dla nas antychrysta.
   Myślałem, że tj oczywiste.

 3. z resztą Jezus mówił że na końcu czasów będą mówić ze Chrystus już przyszedł i że jest tu lub tam ale nie mamy ich słuchać bo najpierw musi się wszystko wypełnić z objawienia Jana a do tego jeszcze daleko tak samo jak nie podniecał bym się że isis przejęło tamę i nil zaczął wysychać bo to nie jest biblijne proroctwo tylko kpina

 4. Rabin Chaim Kanievsky twierdzi że Mesjasz ma się pojawić 12 Września.
  Inny Rabin Matityahu Glazerson, badacz “kodu Bibli”
  Wyczytał w tych kodach coś o asteroidzie i Obamie.
  I powrocie mesjasza w 2016…
  https://youtu.be/bzQK9iZ0n6s

 5. Wtedy jeśliby wam kto powiedział: “Oto tu jest Mesjasz” albo: “Tam”, nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: “Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!; “Oto wewnątrz domu”, nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28 Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą9.

 6. Wersja Septuaginty LXX

  (24) Siedemdziesiąt tygodni wyznaczono twojemu ludowi oraz świętemu miastu na zakończenie grzechu, zaprzestania przewinień i obmycia nieprawości oraz dokonania przebłagania za nieprawości, oraz wprowadzenia wiecznej sprawiedliwości, aż do zapieczętowania wizji oraz do namaszczenia Najświętszego.

  (25) Będziesz wiedział i rozumiał: odkąd wyszło polecenie jako odpowiedź dla budowy Jerozolimy, do Mesjasza Księcia będzie siedem tygodni i sześćdziesiąt dwa tygodnie; i wtedy czas powróci i ulica będzie budowana i mur, a czasy będą ciężkie.

  (26) A po sześćdziesięciu dwóch tygodniach Namaszczony będzie zniszczony i nie będzie wydany wyrok na niego; a on zniszczy miasto i świątynię wraz z księciem, który nadchodzi; oni będą odcięci w powodzi i aż do końca wojny, która się szybko skończy, on przeznaczy miasto na spustoszenie.

 7. “… Szanowany wśród społeczności ortodoksyjnych Żydów rabin Mosze Shturnbuch posiada nowo wyjawioną informację. …” – chyba od satana , który jest dla nich bogiem … :

  http://www.zbawienie.com/izrael.htm

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: