Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obcy, magia, czyli propaganda UNICEFu.

Coraz bardziej jestem pewien, że niebawem OBCY (czytaj demony) zapanują nad Ziemią. To będzie ten czas kiedy to:

 

 

“A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie. Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów. ” (2Tesaloniczan 2:6-9).

 

 

Duch Święty zejdzie z pola razem z kościołem, a wtedy zapanuje na Ziemi ciemność.

 

Podziękujmy przy tej okazji dzisiaj  Bogu w imię Jezusa Chrystusa za łaskę poznania i dar zbawienia. Myślę, że nawet sobie nie wyobrażamy co ma dla nas dobrego Bóg Ojciec

Updated: 13 sierpnia 2015 — 13:06

28 komentarzy

Add a Comment
 1. To jest wymowne przygotowywanie swiata i najmlodszych
  do objawienia nephilim i wszelakich hybryd.

  1. dokładnie, swiat bedzie wygaladal jak w gwiezdnych wojnach..

 2. A to nie jest przypadkiem kampania społeczna o wyALIENowanych -odrzucanych- przez rówieśników dzieciach?

 3. Najpierw przychodzi kosmita, powoli integruje się z ziemianami, potem daje zakazany owoc (poznania?), potem scena -magik(fałszywy prorok?), motyl w żółtym ubraniu (Motyl jest symbolem własnym zwolenników „NEW AGE”. Tak jak gąsienica zawija się w kokon, przemienia się i wychodzi w formie motyla, tak ludzkość przechodzi z dawnej epoki w nową erę. Gąsienica oznacza minioną epokę, w której ludzkość żyła według tradycji) a żółty kolor jak trucizna, smok daje moc – unosi maga w kierunku słońca z motylem (narodziny nowej ery?), zielony kosmita ma coś na czole (obudzone 3cie oko?), także ulubionym kolorem Mahometa był właśnie zielony….

  1. Dzięki Adi, zastanawialam się całe lato co symbolizuje motyl. Tego roku w sklepach pełno jest odzieży z gwiazdami,sowami,pacyfkami i motylami. O gwieździe, sowie i pacyfce wiem, męczył mnie ten motyl, jakoś nie był dla mnie tak niewinny na jakiego wygląda i patrz, New Age…Znakują nas ubraniami nawet.

   1. Motyl to stworzenie Boże przede wszystkim, tak jak koza i jej głowa – jednakże przeciwnik przy pomocy swoich magików wykręca to przeciw Zbawicielowi – czciciele szatana to wariaci – on nic nie tworzy, tylko przekręca stworzenie, hybrydyzuje etc, łamie granice między bytami naturalne.
    Dlatego sugeruję nie bać się motylków 😀

    1. Motylkow się nie boje,uważam,że są piękne,zwłaszcza te na łące,ale nie chce nabijac kasy satanistom,kupując i promując ich produkty.

    2. To prawda, ale jest duża różnica między motylem latającym na łące, a sową New Age i to jeszcze z mandalami lub z okiem proroka albo motylem charakterystycznym dla New Age. To nie o to chodzi, że tego się trzeba bać, jeśli rzeczywiście idzie się z Bogiem (protestantyzm jest herezją i Go tam nie ma), ale Bogu się takie symbole nie podobają, a demony się z nich cieszą, bo w ten sposób ludzie je zapraszają do swoich domów i do siebie. Wtedy wywołują spory, sprzeczki, bóle przez podsuwanie silniejsze niż w zwykłym kuszeniu różnych myśli przeciwnych Bogu. Demon jest podstępny i w przeciwieństwie do Boga nie pyta, czy może do Was przyjść, tylko wchodzi niepostrzeżenie w ten sposób, czekając na Was, że się przed jakąś z tych złych myśli nie obronicie i w ten sposób popełnicie grzech. Tak jest najprościej, nie musicie nawet wychodzić z domu, żeby go popełnić. Bóg daje łaskę wyczuwania takich okultystycznych symboli na przedmiocie, nawet zanim jeszcze je na nim zobaczymy. A gdy się je zniszczy po poświęceniu, to zaraz następuje silna zemsta szatana i jego bandy upadłych aniołów. Więc nie mów mi, że to nie ma znaczenia. Ma, ogromne. Wiem, co mówię, bo mnóstwo tego Bóg mi daje poznać i innym też.

 4. na tablicy szkolnej – jest statek kosmiczny, twarze kosmitów i 3 pentagramy po lewej stronie

  1. Pentagramy.. ja zawsze tak gwiazdki rysowałam. ;|

   1. I pomyśl teraz dlaczego. Dlaczego się promuje taki wygląd gwiazd, skoro wszyscy wiedzą, że gwiazdy to są kule? Ja wiem dlaczego.

 5. Witam serdecznie, 

  Nie będzie to mój pierwszy post na stronir.Od 3 miesięcy jestem przekonany o tym,że Jezus Chrystus i Pismo Święte to jedyna droga do zbawienia,życia po śmierci i wyzwolenia się z jarzma bycia wilkołakiem i kontaktów z tzw. “istotami z innych planet”.Oprócz tego w moim ciele zostały umieszczone urządzenia,które mają wpływ na moje samopoczucie i oddziaływują na moje myślenie i postrzeganie świata – schemat działania urządzenia :
  http://www.monitor-polski.pl/dzwonienie-w-uszach-to-kontrola-umyslu/ (nie jestem sam,osoby,które są torturowane w ten sposób mają swój wkład w rozwój fundacji STOPEG,STOPZET – ja jestem przekonany,że urządzenie nie zostało mi zaaplikowane w tradycyjny sposób przez człowieka,oprócz wpływu na moje zachowanie,w okolicy mojego pobytu obserwuje dziwne zjawiska – przelewanie wody w miejscu,gdzie nie powinno być rur wodnych,w bloku gdzie mieszkam,najczęściej w nocy,wieczorem słyszę odgłosy skrzypiących drzwi) 

  Swoje nawrócenie rozpocząłem od czytania witryny zbawienie.com.To stamtąd dowiedziałem się wielu rzeczy nt. kłamstw Koscioła Katolickiego i ich rzekomego naśladownictwa chrześcijan pierwotnych.Krok po kroku poznawałem karty Biblii.Wiara stała się częścią mnie. 

  Piszę do Was z prośbą o modlitwę.W skutek braku wiary w Boga i popełniania grzechów zostałem odizolowany od zbawienia i życia po śmierci.Jedyny prawdziwy i słuszny oręż to moc modlitwy – tylko zmasowana modlitwa może spowodować złamanie przekleństwa mocą krwi Jezusa Chrystusa oraz ochronę przed istotami,które są przez wielu uważane za UFO. 

  Z dnia na dzień staram się być lepszym człowiekiem.Jeżeli możecie pomódlcie się w mojej intencji w swoich zborach. 

  Pozdrawiam serdecznie,Bartosz.

  1. Bartosz,jeśli byłeś/jesteś zaangażowany w rzeczywistość demoniczną,najprawdopodobniej potrzebujesz modlitwy wystawienniczej o uwolnienie, demony tak łatwo nie wypuszczają swoich ofiar. Moja kolezanka raz w życiu jako nastolatka wywoływała duchy i przez wiele lat borykała się z różnymi problemami mającymi wyraźne podłoże duchowe,chociaz od lat była osoba świadomie wierzaca. Dopiero niedawno poczula się wolna, po takiej modlitwie właśnie.Jeśli będziesz zainteresowany,podam Ci namiary gdzie możesz udać się z prośbą o pomoc.

 6. Dziękuję za zainteresowanie sie tym tematem. Jak najbardziej ,jestem za tym,żeby udać się na taką modlitwę. Kontakt do mnie : [email protected]

  1. Bartek,wejdz na stronę Kościoła Zielonoświatkowego w Krotoszynie.Tam są modlitwy uwalniające a raz w miesiącu są spotkania indywidualne.Można napisać go Pastora tego kościola i umówic się na takie spokanie.Są tam wykłady na temat uwolnienia sie od diabelstwa.
   Byłam tam rok temu i wyraźnie mi ulżyło.pozdrawiam

 7. Czy chodzi o tę wspolnote http://krotoszyn-charisma.pl/aktualnosci/page/2/ ? Dzięki za zainteresowanie,jak będzie trzeba to uda się i do Krotoszyn, jednak wolałbym jakby zbór tudzież wspólnota mieściła się na terenie woj. Opolskiego / ew. Dolnośląskiego (najlepiej Wrocek)

 8. Do Bartka… Drogi Bartku z moich własnych przeżyć (niebede ich opisywał na forum) życiowych. Powiem ci że najlepszym rozwiazaniem bedzie modlitwa do Boga.. Osobiscie nie mogłem sie uwolnic od wielu skrzywień wpojonych przez swiat, z niektórymi do dzisiaj walcze… Gdy byłem juz zmeczony na totalnym dnie wiesz co sobie uswiadomiłem? Że pomimo iż zapewne zgine zapomniany przez Boga to do konca moich dni i tak bede starał sie postepowac wedle jego woli. Nawet jeżeli koncem mojej drogi bedzie smierc to należy sie to naszemu Bogu a smierc jeżeli takowa nastapi z rak Jego bedzie sprawiedliwa. I prosiłem Jezusa aby upraszał Boga żeby uwolnił mnie od niegodziwego. Przypomniałem sobie setnika i jego sługe mt 8:5. I pewnego dnia poprostu uwierzyłem poprosiłem Króla aby mnie wyzwolił jesli tylko zechce bo niegodny jestem rozmawiac z Bogiem a jesli tylko zechce bede uwolniony.i uwolnił mnie. Mogłbym sie tu rozpisywac w nieskonczonosc ale chodzi mi oto Bartku abyś przede wszystkim prosił Jezusa o pomoc bo on ma taka władze od Stwórcy. A jeżeli naprawde wierzysz to on uwierzy w ciebie. I nie neguje tu innych wypowiedzi ponieważ nawet za czasow Jezusa inni wypedzali demony i uzdrawiali w jego imie. Ale jeżeli naprawde uwierzysz potrzebny ci bedzie do tego tylko i wyłacznie sam Jezus 🙂 nikt wiecej. Wiara… Koncze aby prosic Pana o ciebie (a on juz otym teraz wie) trzymaj sie.. Dasz rade 🙂 bo ja sam bede szedł za Nim nawet na smierc jeżeli taka bedzie wola Jego 🙂

  1. Piękne świadectwo wiary. Dziękuję 🙂

   1. Proszę ale powiem ci ze to juz raczej nie wiara. Poniewaz ona juz wemnie obumiera.. Wyjasniam..ludzie czekaja na cuda í znaki na istnienie Boga a własnie takim cudem od Pana jest wiara. Wiare można przyrownac do kwiatu. Zasadzony w ziemi rosnie i rozkwíta jeżeli odpowiednio go podlewamy. Umiera na 2 sposoby. Pierwszy jest wtedy gdy przychodzi niegodziwiec i zabiera nam wode w istocie kwiat wiednie i obumiera.. Drugi nastepuje wtedy kiedy jest odbowiednio podlewany i pielegnowany dojrzewa i tak jak wiara rozkwita. A gdy wpełni rozkwitnie zaczyna przekwitac i umiera. Podobnie jest z wiara gdy w pełni rozkwitnie przestajemy wierzyc gdyż pojmujemy iż jest to prawda. W pełni ja czujemy i rozumiemy i niepotrzebujemy już wiary skoro zdajemy sobie sprawe że Bóg napewno istnieje-wtedy to poprostu wiemy. Mam nadzieje że wiecie co mam na mysli. Oby wasza wiara przekwitła i stała sie rzeczywistościa…powodzenia!

    1. A to jest większe świadectwo od poprzedniego. 🙂 Im więcej takich ludzi, tym większa radość Zbawiciela i nadzieja dla świata. 🙂

 9. Cześć Bartek, we Wrocławiu jest wspólnota “Wrocław dla Jezusa” z bardzo sympatycznym pastorem, który chodzi w pełni mocy. Znam, bo gościł jakiś czas temu w Warszawie. (www.wdj.pl). Może tam Ci pomogą.
  W Krotoszynie byłam i warto, tam pomogą na 1000%. Strona, którą podałeś jest właściwa.

  1. Może i w pełni mocy, ale nie Bożej. Chrystus stworzył Kościół Katolicki i tutaj oraz tylko tutaj Hostia po konsekracji staje się prawdziwym Ciałem Jezusa.

   1. W którym miejscu w Biblii jest mowa o kościele katolickim, że Jezus go założył?
    Jaka hostia?

 10. Za zainteresowanie moim tematem należy Wam się ogromny szacunek. Jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to proszę o kontakt,stronę przeglądam regularnie ,w razie gdyby ktoś miał opory przed pisaniem tutaj na forum – jestem dostępny na [email protected].

 11. Krotoszyn jak narazie milczy. Czy ktoś z Was prowadzi/zna zbór bądź kościół który mógłby pomodlić się grupowo o moje uwolnienie?

 12. Ja niegodziwiec niegodzien lask Panskich wzywam Was obudzcie się. Uprzejmie chciałbym poinformować że mamy wiek 21 pierwszy. Proszę / błagam obudźCię się. Chcesz wierzyć – wierz. Wierz w BOGA nie w księdza.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: