Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zabieg implantu chipa

Pełne zadowolenie ludzi z tej nowoczesności mnie przeraża:

 

 

 

 

 

Apokalipsa 13

15 I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii,
tak iż nawet przemówił obraz Bestii
i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici,
którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii8.
16 9 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia –
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć10

Updated: 31 lipca 2015 — 13:11

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Osobiście wątpię w całe to “chipowanie” ludzkości. Moim zdaniem nie o chip chodzi w proroctwach. Czemu? Będzie ludzkość naznaczona, ale nie nowinkami technicznymi. To nie bylo by mozliwe, aby cały świat tym zainfekowac, szczególnie tzw. “Trzeci Świat” czy Azje. W Biblii czytamy, ze Kain dostaje znak od Stwórcy, a nikt go nie zabije (I Mojż. 4, 15), być może tym znakiem byla sama obecność Stwórcy nad nim? Kto wie. W 7 rozdziale Obj. Jana jest mowa o pokoleniach Izraela, ktorzy zostali opięczetowani, na czole jako słudzy Boga (7, 3). W rozdziałach Obj. Jana 13; 14; 16 i 19 jest mowa o dostaniu znaku. Ale nie bedzie mozna go kupić czy sprzedac. To w zasadzie jest tekst, przy którym znajduje się odpowiedź. Kiedy Ty człowieku żyjesz zgodnie z Bogiem, On widzi twe serce, pomimo, że wyglądem swym przypominasz wielu innych. Lecz Bóg się nie pomyli, tak jak i Szatan. Widząc, że czesć mu oddajesz, On wie, że to Ty, a nie ktoś inny. Gdyż dusza Twoja świadczy o tym. Szatan mając moc, wątpię by znizal się do takich rzeczy jak owe nowinki. Mogę się mylić, oczywiście, ale jeśli juz miałbym określać znak to stawiał bym tutaj na pentagram, u mężczyzn na ręce ( nie dłoni ), a u kobiet na czole. To moje przypuszczenia wiec nie musicie się z tym zgadzać.

  1. a co ma z tym zagadnieniem wspólnego pentagram? to pytanie kieruje do Matanjach?

  2. Jak można wątpic w coś co dzieje się na naszych oczach? Czipowanie ludzi to znak czasu ,jest napisane ,że tak się stanie to też się wypełnia to co napisane. Czyżbyś wątpił w Słowo Boże?

 2. Rozmawiałam z kilkoma osobami o chipach, w tym też z niewierzącymi i entuzjazmu nie widzę:) Może na zachodzie jest inaczej. A może Polacy mają więcej wyczucia sytuacji i zdrowego rozsądku niż inne narody. Chciałoby się, żeby tak było w rzeczywistości

 3. Ile z was korzysta ze zbliżeniowych kart płatniczych? A ilu waszych bliskich, sąsiadów czy ludzi, których spotykacie w sklepach korzysta ze zbliżeniowych płatności…
  Młode pokolenie z chęcią przenosi “portfel” do smartfona.
  Utemperowane społeczeństwo, bez Boga, bez najmniejszego oporu pochyli się przed jakimkolwiek obrazem i przyjmie rozwiązanie aby tylko mogło swobodnie kupować i sprzedawać.. aby nie być wykluczonym ze społeczeństwa.
  Nie chce rozstrzygać, czy to będzie technologia czy nie. Ale mi osobiście nie trudno wyobrazić sobie, że ogólnodostępna technologia stanie się narzędziem w rękach szatana.

  1. Tak , zgadzam się z Robertem i z Ewą na temat czipów. Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego w protestanckich zborach jest cisza o tym jakby nie zdawali sobie z tego sprawy. Nie słyszałem słów ostrzeżania przed tym z ust pastorów.

   1. no cóż….
    Po pierwsze warto by zadać sobie takie pytanie:
    czy aby wśród chrześcijańskich liderów nie jest tak jak z lekarzami mającymi narzucony system?

    Wg mnie nie jest to zła wola, choc może i są agenci, ale zaniedbanie.Mówi sie wiele o biblii w zborach, ale czy mówią o zagrożeniach płynących ze świata? Nie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: