Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izebel jest duchem

Rewelacyjny tekst o wpływie Ducha Izebel na kobiety i mężczyzn. Dziękuję za tłumaczenie Julce. Być może dzięki temu tekstowi wiele osób rozpozna mechanizmy ingerowania tego ducha w Wasze lub Waszych bliskich rodziny:

 

Jezebel jest duchem, ale znajduje dostęp przez nieukrzyżowane ciało. Mimo że duch Jezebel w Biblii jest opisany jako kobiecy, nie ma płci. Nie ma wątpliwości, że działo przez mężczyzn tak samo skutecznie.

1. Odmowa zaakceptowania winy lub pomyłki

Duch Jezebel nigdy się nie myli, chyba, że tymczasowo przyznaje się do winy w celu zyskania „przychylności” kogoś. Zaakceptowanie odpowiedzialności zniszczyłoby centrum niepewności i dumy, przez który działa. Kiedy Jezebel przeprasza nigdy nie robi tego szczerze lub w uznaniu, że to co zrobiła było złe, ale raczej „Przykro mi, że twoje uczucia zostały skrzywdzone.”.

2. Zbieranie pochwał za wszystko

Silną cechą Jezebel jest nie branie odpowiedzialności za złe swoje złe czyny i zachowania jak i przypisywanie sobie zasług za rzeczy, nad którymi nie pracował.

3. Używanie ludzi w celu osiągnięcia zamiaru

Duch Jezebel pozwala innym robić brudną robotę. Duch Jezebel podburza emocje innych ludzi, a później pozwala wściec się tej osobie. Jezebel siedzi z tyłu niewinnie mówiąc „Kot ja? Co ja zrobiłam?” To zachowanie sprawia trudności w zidentyfikowaniu jednego nawet najbardziej gorliwym poszukiwaczom prawdy. Duch Jezebel jest sprytny w swoich zamiarach.

4. Wstrzymywanie informacji

Jest to forma kontroli. Jezebel posiada moc nad tobą wiedząc coś, czego ty nie wiesz w danym momencie. W oczach Jezebel posiadanie informacji, których ty nie masz jest potężną bronią kontroli.

5. Dezorientujące rozmowy

Niemożliwa jest logiczna konwersacja z Jezebel. Jeden pastor napisał sześciostronicowy list to starszyzny opisujący sytuację w kościele. Zawartość była tak mętna, że każdy był zdezorientowany. Jest to sposób utrzymania kontroli i dominacji. W tracie konfrontacji z Jezebel temat może zostać zmieniony pięć razy w ciągu minuty. Zdezorientowanie chroni je przez zdemaskowanie.

6. Zgłaszanie się do wszystkiego

Jezebel zgłasza się w celu podtrzymania kontroli. Wydaje się mieć nieskończoną(nerwową) energię i chętnie szuka okazji do kierowania projektami. Mimo że będzie ciężko pracować jego cele nigdy nie są czyste, a jego sekretne zamiary nie mogą długo być ukrywane.

7. Kłamstwa

Jezebel przekonująco kłamie. Nikt nie umie lepiej kłamać. Może włączyć swój urok i sprawi, że uwierzysz, że niebieski jest czerwony. Zawsze oszukuje tych, których dopiero, co spotkał, kiedy osoby, które ucierpiały przez niego kiedyś patrzą bezsilnie. Fakt, że Jezebel może spojrzeć ci w oczy i kłamać pokazuje jak silny i nieugiętym w rebelii i krnąbrności jest duchem.

8. Ignorowanie ludzi

Klasyczną sztuczką osoby kontrolującej jest ignorowanie ciebie, gdy się z nim nie zgadzasz. Ta taktyka jest często używana przez liderów, kiedy ktoś nie zgadza się z ich planami, izolują go ignorując go. Niektórzy w takich sytuacjach są ignorowani prze miesiące, ponieważ postanawiając nie być marionetką i nie zgadzać się na każdy pomysł. Sprawia to, że osoba wypadła z łaski lidera i albo musi „przyjąć” sposób myślenia lidera, albo być ciągle ignorowaną. Nikt nie może nie zgadzać się z osobą kontrolującą.

9. Brak pochwał i ukazywania wdzięczności

Jezebel rzadko uzna zasługi innych nawet, jeśli przyniosą jej wielkie zyski. Nie może się zmusić do powiedzenia „dziękuję” albo uznania, że ktoś inny może zrobić coś dobrze. Są tacy, którzy by zyskać błogosławieństwo Jezebel są katalizatorem wysyłającym ją na podróż lub dając jest dary. Ale nigdy nie będzie „dziękuję”. Daje to kontrolerowi moc.

10. Krytykowanie wszystkich

Jest to charakterystyczne dla kontrolera. To on musi wydawać się dobry, więc szybko, zwięźle krytykuje każdego, kto coś zasugeruje lub zaplanuje. Nawet, jeśli spodoba mu się plan skrytykuje go, ponieważ to nie on na niego wpadł. Krytykowanie innych w jego oczach podnosi kontrole.

11. Wywyższanie się

Człowiek z duchem Jezebel zawsze będzie starać się przyćmić innych. Czuje się zagrożony przez każdego, kto zmniejsza zainteresowanie jego osobą lub grozi jego mocy i kontroli. Jeśli jesteś z taką osobą i powiesz jest o swoich osiągnięciach i zwycięstwach możesz być pewny, że szybko ci powie o czymś, co on zrobił.

12. Zdobywanie informacji

Jezebel kocha kontrolować informacje. Jeśli występuje sytuacje, gdzie informacje są ważne zrobi wszystko by być „pierwszym” by je znać. Zdaje się wiedzieć wszystko o wszystkich. To skąd bierze swoje informacje jest nie do pojęcia, ale umie dyktować dane i detale o życiu ludzi w ilościach masowych.

13. Używanie informacji

Jezebel używa informacji w celu zdobycia władzy, a później dzieli się z tobą okruszkami najczęściej powiedzianymi jej w zaufaniu. To daje jej poczucie władzy, nawet do momentu starania się zaimponowania ludziom przez „znanie” rzeczy, o których oni nie wiedzą.

14. Nieprzerwana rozmowa

Wiele ludzi mówi z przyzwyczajenia, ale Jezebel używa to jako formy kontroli. W typowej rozmowie tylko ona mówi obojętnie czy dotyczy ona sportu, pogody czy Królestwa Bożego. Dzięki tej formie kontroli nie otrzymuje wkładu od nikogo w swoim życiu. Wszystkie rozmowy są jednostronne. Ty tylko słuchasz.

15. Uduchowienie wszystkiego

Kiedy osoba kontrolująca zostaje skonfrontowana zazwyczaj uduchownia sytuację i wyjaśnia ją Bogiem. To pozwala mu porzucić odpowiedzialność, która jest od niego wymagana. Implikacją jest zawsze „Ty masz problem, ja go nie mam”.

16. Niezdyscyplinowanie

Jezebel nigdy nie obiera strony pracowały ani osoby u władzy, chyba że jest to tymczasowa akcja, która ma sprawić by wyglądał dobrze. Często będzie przypisywał sobie pomysły innych osób. Jego głównym pragnieniem jest władza. Nie zastanawia się, kiedy szansa na zyskanie uznania się pojawia.

 

 

cdn

 

 

 

5 komentarzy

Add a Comment
  1. ciekawe opracowanie.
    Piotrze tak sobie myślę, że ten filmik może być dobrym załącznikiem do uświadamiania katolików rzymskich.. W 2 cz. jest konfrontacja objawień maryjnych z PŚ – analiza.. Być może to już widziałeś.. jeżeli tak to i tak warto przypomnieć 🙂

    https://www.youtube.com/watch?v=ri_DELgcJFU

  2. przepraszam – powinnam powyższe linki zamieścić w kategorii – Kult Marii…

  3. Potrze co myślisz o tym materiale który powyzej przeslalam?

  4. Oj czysta prawda….osoby owładnięte tym duchem potrafią zrujnować życie,jeżeli możecie należy trzymać się z dala i modlić się za tą osobę.Jest to duch złośliwy,chytry,przewrotny,zazdrosny ,zarozumiały .Trudno żyć z osobą posiadającą takiego ducha,prędzej czy póżniej zniszczy partnera nie zważając na dzieci.Osoby owładnięte tym duchem trzymają sie wzajemnie.Brak słów,niech nas Bóg strzeże ,i uchroni od złych mocy.Z Bogiem kochani.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: