Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Roboty wojskowe początku obecnej dekady

Należy zwrócić uwagę na fakt, iż owe roboty istnieją już od kilku lat, a technika toczy się ruchem przyspieszonym trudnym do opisania matematycznie. Nie jest to ruch jednostajnie przyspieszony w  rozwoju technologii. To co było modne w komputerach, komórkach 10 lat temu, obecnie jest starocią.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9qCbCpMYAe4

Zakładając,  że III wojna światowa może się rozpocząć na przełomie 2015/2016 roku a Wielki Ucisk tuz po tej wojnie, te kilka lat może nas mocno zdziwić w postępie terminatorów wojskowo-policyjnych, a to już jest bliskie transhumanizmu.

Psuje się ten świat. Mam nadzieję, że Bóg zaoszczędzi nam tego bagna.

Zaktualizowane: 5 maja 2015 - 19:48

15 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nieźle robią pompki…
  PS mam niezłe kąski na chomiku z dobrego źródła w folderze teologia biblijna, może komuś się przyda
  http://chomikuj.pl/Grzybq/Najlepsze+artyku*c5*82y+i+literatura/teologia+biblijna

 2. Widzieliście debatę z kandydatami dzisiejszą?
  Braun napomknął parę razy o Bogu, ale jak to w stylu katolickim bywa- nie było treści ewangelii pełnej. A o Bogu tylko to może kojarzyć się nawet z innymi religiami i uniwersalizmem bóstwa (teoria że Bóg jest jeden a wszystkie religie w swój sposob do Niego prowadzą).

  1. Palikot przeszedł sam siebie, pokazał swoją zgniliznę. Zaatakował jak Tanajno Kukiza i Korwina. Przy czym powiedział że Korwin chce monarchii dla biskupów. Chwyt poniżej pasa. Nie to że brionię Korwina bo raczej będe głosował na Kukiza albo Mariana, ale manipulacja niskich lotów.

   Braun…jak słusznie zauważyłeś o Bogu mówił. O którym? i fakt zero cytatu z ewangelii. Sam jego teledysk wiele mówi: rodzina, strzelnica, kościół.

   o reszcie nawet nie ma co pisać.

   Mam prawie gotowy tekst nt wyborów, ale potzrebuje jeszcze kilku informacji.

    1. Retoryka palikota to typowa retoryka lewicy tradycyjnej – on jest postępowy (bo antyreligijny m.in.) a reszta to “konserwa”,
     Pani Magdalena :* całkiem poważnie podeszła do sprawy.

   1. A ja poprę Brauna, uwazam e to najlepszy kandydat, jest z nich wszystkich naiteligętniejszy.

    1. Braun popiera z kościół rzymski. Pochodzi ze znanej rodziny żydowskiej. Jego wuj byl prezesem radu i TV.

     1. Więc jesli pochodzi z rodziny żydowskiej i ostrzega przed Żydami, dokladniej przed żydowskimi rozszczeniami i desnatem Żydów z Izraela do PL to znaczy że dobro panstwa polskiego jest dla niego bardzo ważne. Jesli miał w rodzinie wysokopostawionego ubeka w hierarchii społecznej i nieskorzystał z tego w postaci cieplej i dobrze płatnej posadki tylko poszedł na wojnę z systemem to znaczy że dobro Polski jest dla niego najwazniejsze.
      Jest reżyserem i wspołrezyserem wielu dobrych filmów, jest niemal ciagle ciagany przez sady, i wiele wycieriał z powodu. Wg mnie to solidny, inteligentny patriota, aczkolwiek z pewnymi błedami w postaci bezgranicznego popierania rzymskiego koscioła.

      1. nalezy wiedzieć, że w Solidarności za czasów realnego socjalizmu, równiez było wielu masonów, agentów. Głosili piękne hasła, porywali tłumy.

   2. Braun coś dziwnie nie lubi żydów. Czyżby on chciał by Polacy znienawidzili żydów?

    Generalnie ta debata była dość słaba.

    1. Większość kandydatów wyraziła się niemal jednoznacznie w kwestiach gospodarczych i to konkretnie – natomiast dzisiaj politycy PO bagatelizują debatę, mówiąc że nie było konkretów a był chaos, a to że nie było Komorowskiego to objaw zdrowego rozsądku i dzięki temu wygrał debatę 😀 oni naprawdę mają Polaków za idiotów, wszystko wykręcą na swoje – bezczelnie i z uśmiechem , polityczny babilon

 3. https://www.youtube.com/watch?v=-JS8Cnb8Plo

  ciekawa seria na temat tego, że diety, terapie witaminowe czy mineralne i ogólnie nastawienie na zdrowie to ściema mająca na celu odciągnięcie od Boga. Wcześniej się nie spotkałem z głosem przeciwnym zdrowotnemu hypowi który jest obecnie nr 1 wśród większości ludzi.

 4. Przemyslaw Mach

  Jawa powiem ci szczerze że tak od dłuższego czasu zastanawiam się nad zdrowym trybem życia który jest wciskany poprzez tv czy internet i uważam że jest odciąganie od Boga nie mówię że nie można o siebie dbać powiedziałbym nawet że trzeba tylko z umiarem

  jest to swego rodzaju bożek który skupia całą uwagę człowieka na swoim ciele w biblii jest napisane że na świecie jest głód choroby i śmierć przez grzech więc jak ktoś będzie miał idealne wyniki idealne ciało fizyczne to w ostateczności i tak umrze więc dbanie przesadne o siebie jest jak walka z wiatrem z nam człowieka który mi opowiedział że jego znajomy bardzo mocno dbał o siebie miał idealne wyniki zdrowo się odżywiał i umarł z dnia na dzień bez przyczyny a na nic nie chorował to Bóg decyduje o tym kto i w jakim czasie ma odejść z tego świata więc róbmy wszystko w życiu ale z umiarem i żeby Jezus był pierwszoplanową postacią w naszym życiu

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish