Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obama- groźny komunista stworzony przez KHALIDa AL-MANSOUR, GEORGEa SOROSa

Informacje te potwierdzają tezy prof Veitha o socjalistyczno-komunistycznym Wielkim Ucisku opartym na encyklikach papieskich.

Obama jest groźnym komunistą i zarazem prezydentem największego militarnie kraju na świecie.

Gdyby ktoś chciał przetłumaczyć z oryginału najważniejsze wątki było fajnie. Zwłaszcza te wypunktowane informacje .My english is litle 🙂

 

z translatora:

 To zostało powiedziane przez wielu, że Barack Hussein Obama jest “znikąd”, kiedyzostał prezydentem Stanów Zjednoczonych. Nie, to nie jest prawda. W tym artykule wyraźnie wskazujemy, zbierane ręcznie, młody Barry Soetoro został starannie zaprojektowany.zadbana i wykonane przez New World Order lalkowych-mistrzów, by stać się jadowicie antyamerykańskich Wrecking Ball, że jest Barack Obama. Korzenie tego oszustwa i zdrady przejść całą drogę z powrotem do 1979.

 

To było dość niesamowite mowy w nocy. To było oczywiste, że ten człowiek był mistrzowskim mówcą; niestety, to nie było oczywiste jednak, że jeden dowódca uwagę DNC i miliony widzów w całym kraju, był radykalnym socjalistą marksistowskim.

Podczas kampanii w 2008 roku, stowarzyszenia i wydarzenia z życia Obamy zaczęła powierzchni. Ponieważ słyszałem BHO mówić podczas DNC w 2004 roku, czerwone flagi Macha wszędzie – Musiałem dowiedzieć się, kim jest ten człowiek naprawdę był. Zacząłem kopać.

 

Widziałem, że był przyjacielem zatwardziałego rodzimego terrorysty, Bill Ayers.Ayers nazywa się małe “c” komunistyczny, był szefem Weather Underground w 1960 roku.Ayers został skazany za zbombardowanie budynków federalnych, a dziś jest profesorem i pisarzem, indoktrynacji czyniąc z  studentów  przyszłych marksistowskich / socjalistów / komunistów.

Widzieliśmy znajomego Obamy długi czas i pastora, wielebnego Jeremiah Wright, którzy zamiast kazania o Jezusie i Jego wezwanie do “Miłość nieprzyjaciela swego” słychać było powiedzieć “Cholera z Amerykę!” Wright znany teolog wyzwolenia Czarnego. Obama siedział pod jego nienawidzącym Ameryki witriolu przez dwadzieścia lat, ale twierdzi, że nigdy nie mówił ksiądz ten sposób do niego osobiście.

KSZTAŁCENIE STOWARZYSZENIE OBAMY Z ZAPALONYCH ANTYAMERYKAŃSKICH GRUP RADYKALNYCH

“Hardcorowe powiązania Obamy z antyamerykańskimi osobami i grupami jest tak wszechobecna, że ​​gdyby zastosować do pracy w Białym Domu zanim  został prezydentem, nie  byłby bezpieczny. Media wiedziały dużo z tych  informacji, ale podjęły wspólny wysiłek, aby uniknąć opowieści o Obamie. Podczas kampanii prezydenckiej w 2008 roku, autor wysłał nawet dowody Obamy 1996 “New Party” (Partia Socjalistyczna) członkostwa pół tuzina wybitnych dziennikarzy i nie otrzymał żadnej odpowiedzi. ”

Czytałem o możliwości, że Obama był ściśle związany z Socjalistyczą Partią Demokratyczną w Chicago. Poszedłem do tej strony i zacząłem szukać. I okazało się, że Obama został wsparty przez tę organizację w swojej ofercie dla państwa senatora. I okazało się, że został uhonorowany na różnych kolacjach w WPBiO. Zacząłem nawet rozmowę za pośrednictwem poczty elektronicznej z ówczesnym szefem tej organizacji, Bob Roman.Powiedziałem mu, że jestem zainteresowany uczestnictwem w tej partii i chciałem dowiedzieć się więcej. Był przyjazny i szczęśliwy,  wykazał zainteresowanie. Pewnego dnia przyszedłem prosto i zapytałem go, czy Obama był członkiem ich partii. Pan Roman gwałtownie zakończył korespondencji ze mną.

Gdy Obama został wybrany , zaczął wypełnianie jego administracji socjalistami i komunistami. On się nawet nowe stanowiska; pamiętaj carów? Jeśli przyjrzeć się profil na żadnego z nich, można zauważyć, że były bezwstydnie komunistą. Obama nawet ulgę, niektóre z nominatów, zdając sobie sprawę, że ich tła były zbyt radykalne, nawet dla niego.

“Pozwala udawać się na chwilę, że nominowany na prezydenta Republikanów został podniesiony przez lidera KKK, uczestniczyło wydarzenia KKK, dołączył do KKK-kopii partię polityczną, a mianowany działaczy kkk do kluczowych stanowisk w jego kampanii. Czy media o tym donoszą? Oczywiście! Rzeczywiście, byłoby to spowodowane taką burzę, że kandydat byłby wymuszony z wyścigu. Mimo, że socjalizm / komunizm spowodował co najmniej 60 milionów zgonów na całym świecie, nasze media zdecydowały, że jest bardziej do przyjęcia niż rasizmem. To dlatego, że wielu reporterów jest lewicowcami, którzy wciąż wierzą w socjalistyczne utopie Powinno być jasne już, że nasze media są zdradliwe i nie można ufać, aby robić to, co jest najlepsze dla kraju “. [1] – źródło

Czy wiesz, że już w roku 2006, kierownictwo GOP wiedział o wszystkich socjalistycznych / komunistycznych związków Obamy, ale nie zdecydowała się na wydanie go w czasie kampanii? Teraz, dlaczego na ziemi mieliby to zrobić?

Dowiemy się o socjalistycznym tle prawdziwego życia  Obamy co nie jest trudne i jest dość łatwe do kopania. Ale jedno jest pewne: Obama jest prawda-niebieskie zwolennikiem socjalizmu, a dowody na to są po prostu przytłaczające.

 • Przez całe życie Obama pracował i dla wielu wybitnych komunistów i socjalistów.Pracował na wielu rad – jak Woods Funduszu – “. Małe c komunistyczny” z Weather Underground Bill Ayers, terrorystów, który nazywa siebie
 • Obama rozpoczął swoją pierwszą kampanię w zbiórkę pieniędzy w domu, Bill Ayers “.
 • Ojciec Obamy był socjalistą ekonomista rząd kenijski. Jego biała matka została podniesiona przez socjalistów.
 • Jego dziadkowie byli afrykańskimi socjalistami .
 • W Obamy własnej biografii, on mówi, że jego głównym mentorem w wieku od 8 do 18, Frank Marshall Davis był, przenoszenia karty przywódca Komunistycznej Partii (Party # 47544), który nienawidził wszystkiego Ameryka stała za. Davis praktycznie podniósł Obamę, ponieważ, w przeciwieństwie do popularnej mitologii, jego ojciec nigdy nie mieszkał z nim i jego matką dość dużo go porzucił. Ponadto, Davis był zamieszany w szpiegostwo przeciwko Zachodowi, jak jego FBI pliku wskazuje.
 • Podczas gdy na Occidental College, Obama udał się w tych samych kręgach, jak dr John Drew, znany działacz komunistyczny na terenie kampusu. Drew powiedział, że Obama “był marksizmu-leninizmu w swoim drugim roku w college’u …”. Opowiada też, że Obama był znacznie bardziej radykalny, niż był w rzeczywistości, że wspierane gwałtowną rewolucję komunistyczną w USA.
 • Obama wygłosił przemówienia na kampusie sponsorowane przez socjalistyczną grupą młodzieży Toma Haydena, Students for Democracy Gospodarczej.
 • W jego biografii, Obama mówi, że w czasie studiów, był pociąg do “marksiści profesorów.” Rzeczywiście, uczęszczał “socjalistyczne uczonych Konferencje” w 1983 i 1984 r.
 • Po studiach, Obama pracował iz wielu grup związanych lub założonych przez Saula Alinsky, znanego w kraju socjalistycznym organizatora społeczności.

BARACK OBAMA Z PODŁĄCZENIEM KHALID AL-MANSOUR I GEORGE SOROS:

Posłuchaj, jak Percy Sutton otwarcie przyznaje, że kampania Baracka Obamy na prezydenta została rozpoczęta przez muzułmańskiego  Khalid al-Mansour i, choć nie wspomina jego imię, wymienia “jednym z najbogatszych ludzi na świecie”, który znamy się George Soros , jak pieniądze za to wszystko:

 • Obama jest dobrze połączony do Demokratycznych Socjalistów Ameryki, według ich własnych przywódców. Członkowie DSA są marksistami, którzy często pracują wewnątrz Partii Demokratów, a organizacja jest zasada Ameryka Międzynarodówki Socjalistycznej partnerski. Obama mówił na imprezach DSA, został zatwierdzony przez DSA, przemawiał na pogrzebie przywódcy DSA Saul Mendelson, a jest blisko z wieloma przywódcami DSA tym Quentin Young, Timuel Black, Rabbi Arnold Wolf, Cornel West, Danny Davis, Tim Carpenter, i inne. Młody lekarz Obamy był przez 20 lat. Członkowie DSA służył w kampanii Obamy, a wiele zostało nominowanych na stanowiska w jego administracji.
 • Komunistyczna Partia Stanów Zjednoczonych nazywa Obamę “przyjacielem” i chwaliła się, że wielu z tych, wokół niego mają komunistyczne tła. Obama był bardzo blisko partyjnych liderów Addie Wyatt, Vernon Jarrett i Bea Lumpkin. Komunistyczna Partia aktywną kampanię w 2004 Senatu USA wyścigu Obamy i jego 2008 wyścigu prezydenckim i napisał świecące poparcia Obamy w jego gazecie Ludowa Tygodnik światowej.
 • Reporter odwiedzając siedzibę US Partii Komunistycznej w Nowym Jorku, w przeddzień wyborów znaleźć wszystkich pracowników noszących Obama przyciski kampanii.
 • Sam Webb, przewodniczący Komunistycznej Partii USA, ogłosił w 2009 roku, że “Nie ma nas teraz po prostu przyjaciela, ale opowiadają się za ludzi w Białym Domu.”
 • “Progresywne dla Obamy” było grupę zainicjowaną przez kampanię Obamy i była grupa w składzie własny opisane maoistów i socjalistów, takich jak Barbara Ehrenreich, Bill Fletcher Jr., Tom Hayden, Mark Rudd i Todd Gitlin Carl Davidson, z których wielu z nich to byli członkowie radykalnej i pro-Mao Students for a Democratic Society.
 • W 1999 roku, Obama był zaangażowany w organizację socjalistyczną think tank o nazwie Demos-a nawet usiadł na jej kuratorium wraz z własnym opisem komunistów, takich jak Van Jones.
 • Zanim został prezydentem, Obama kampanię na własny opisane socjalistycznego senatora Bernie Sanders.
 • Młoda Liga Komunistyczna USA (młodzieżówki Partii Komunistycznej) zatwierdziła również Obamę i ciężko pracował na kampanię Obamy 2008.
 • Pastor Obamy z 20 roku, Wielebny Jeremiah Wright, jest również dobrze znany socjalistą, który nienawidzi wszystkiego co stoi za Ameryką; dlatego krzyczał “God Damn America”, w tej słynnej taśmie Fox News odkryte podczas kampanii w 2008 r.
 • Charles Ogletree jest radykalnym profesorem na Uniwersytecie Harvarda i marksistowsko wzywa sobie jeden z mentorów Obamy.
 • Raz wybrany, Obama wyznaczył mnóstwo zagorzałych komunistów i socjalistów, na przykład Van Jones, wieloletni działacz komunistyczny, i Anita Dunn, który powiedział kiedyś, masowym mordercą i chiński dyktator komunistyczny Mao Zedong był jednym z jej “ulubionych filozofów polityki. “Pozostałe nominacje to David marksistowskie, Patrick Gaspard Bonior, Mark Lloyd, i wiele innych.
 • Kampania prezydencka Baracka Obamy została zatwierdzona i promowana przez komunistycznych i socjalistycznych partii i grup na całym świecie w 2008 roku.
 • Wiele z przemówień Obamy zawiera klasyczne tematy gospodarcze: socjalistyczne demonizować “bogatych”, twierdząc, biznesmenów “nie budować” swoje firmy, “redystrybucji bogactwa” i przekonanie, że wydatki rządowe tworzy miejsca pracy.
 • Obama dał najwyższy medal cywilnej, Presidential Medal of Freedom, do unii John Sweeney lidera. Sweeney jest socjalista i członek DSA.
 • Obama był rzeczywisty członkiem partii socjalistycznej z Chicago o nazwie Nowa partia. Uczęszczał do ich spotkania i otrzymała ich poparcia. W 1996 roku, jego biuletyn stwierdził, że “członkowie New Party wygrał trzy inne prawyborach w Chicago:. Barack Obama …”
 • Obama był również członkiem socjalistycznej organizacji o nazwie “Progressive Chicago”, którego przywództwo było zdominowane przez działaczy partii komunistycznej i DSA.
 • Grupa o nazwie Komitety Korespondencja na rzecz demokracji i socjalizmu rozłam z Komunistycznej Partii USA (partii komunistycznej nie było radykalne mało!) I był głęboko zaangażowany w wyborach Obamy 2008. Wiele z najbliższych sojuszników politycznych Obamy byli członkowie grupy własnej opisane komunistycznej, jak Mike Klonsky, Marilyn Katz, Bill Ayers, Earl Durham, Carl Davidson, Timuel Black, Lou Pardo, Van Jones, Barbara Lee, Kongresu i innych.
 • Dodam do swojej listy fakt, że najlepszy przyjaciel Obamy i jego główny doradca Valerie Jarrett jest  [1] – źródło

THE ANTI-AMERYKA KORZENIE NAJBLIŻSZY DORADCA OBAMY VALERIE JARRETT

“Człowiek o nazwisku Robert Taylor, był dziadkiem Jarretta i jej politycznego tła można ustalić z nim, ale w 1940 roku komunizm z dezaprobatą i pan Taylor był zaangażowany w takich komunistycznych frontów jak American Peace Mobilizacji i Wolności Chicago Obywatelskich Komitet. Teraz kolejna osoba, której był także członkiem grup i był “mentorem” Barack Obama był komunistą dziennikarz, nie kto inny jak Frank Marshall Davis. A teraz możemy pokazać bezpośredni link do komunistycznych wpływów zarówno Barack Obama i Valerie Jarrett, który miał zarówno z bardzo bliskie związki z członkami partii komunistycznej.

DOTYCZY STORY:  dowód, że muzułmańscy Miliony Zakupione Obama prezydencja Począwszy Way Back w 1979

To była matka Jarrett Barbara Taylor Bowman, który współtworzył chicagowskiej absolwent szkoły w rozwoju dziecka, znany jako Instytut Erikson, który został nazwany po Erik Erikson wyróżnia psychoanalitykiem. W 1950 Erikson stał się bohaterem w lewo, wybierając się do rezygnacji ze swej profesury na Uniwersytecie w Kalifornii, a nie podpisania antykomunistyczną lojalność przysięgę jako szkoły wymagane. Orientacyjny radykalnej orientacji politycznej Erikson Instytutu jest fakt, że jego rada powiernicza włączyła oprócz Bowman, takie figury jak Tom Ayers (ojca byłego terrorysty Weather Underground i przez całe życie marksistowskiej Bill Ayers) i Bernardynów Dohrn (długoletni żony Bill Ayers). Bill Ayers, ze swej strony, zwany Bowman “sąsiada i przyjaciela” w jego 1997 książce Just Kind Parent, zauważając, że jego sąsiadów obejmowało również Louis Farrakhan i “pisarz Barack Obama.” [2] – źródło

Jeśli dowody oferowane w tym artykule nie jest na tyle przekonujące, aby przekonać się, że są regulowane przez marksistowskiej / socjalistycznej / komunistycznej, to ty, mój przyjacielu jesteś poddany  praniu mózgu.

Boże miej miłosierdzie dla Ameryki, jeśli nie jest za późno.”

Updated: 5 kwietnia 2015 — 09:49

1 Comment

Add a Comment
 1. Komuna to ustrój satanistyczny, owoce stalinowskiego terroru i bolszewii były przerażające, tam nikt nikomu chyab nie ufał, wszystko oparte na strachu i wyzysku, jedno wielkie zoo oparte na mitach marksa i ewolucjonizmu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: