Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NWO – Nowy Porządek Świata wg prof Veitha

 

Po obejrzeniu tego filmiku zobaczycie w jakich czasach przyjdzie ludziom żyć. To co prof Veith mówi nie jest wyssane z palca, a ja nie jestem adwentystą jak Veith. Ja kocham prawdę, a w filmie jest prawda i to porażająca.

 

 

Przesłanie krk, papiezy, encyklik jest oczywiste i to prof Veith prezentuje.

 

Od kilku miesięcy bezpardonowo blokuje niektórych użytkowników. Jednym z nich jest zwolennik socjalizmu i za to dostał bana. Niestety ale nie jestem letnim chrześcijaninem. Już obrażali sie na mnie hip hopowcy i inni.

Niedawno zablokowałem pewną Beatę. Prosiła mnie abym odblokował dostęp. Jak ja mam publikowac posty kogoś, kto piszę tak o Bogu:

 

“czy to jest sprawiedliwe, ze trafię na wieczne męki tylko dlatego, że nie pokłoniłam się Jezusowi? to jest nawet gorsze niż nie pokłonienie sie molochowi, bo tam karą była śmierć, a tutaj wieczne męki? tzn, że Jezus jest okrutniejszy od diabła?
to te wasze bustwo jest przerażająco okrutne…”

 

Nie mam zamiaru zmieniać konwencji. Mój blog, moje myśli. To nie jest blog liberalny ideowo.

 

Niestety ale żyjemy w postępującym faszyzmie. Myślisz, że przesadzam? zajrzyj do słownika czym się charakteryzuje faszyzm:

 

“Następujące elementy są najczęściej wymieniane jako integralne części faszyzmu: nacjonalizm, etatyzm, militaryzm, imperializm, totalitaryzm, antykapitalizm, antykomunizm, korporacjonizm, populizm, kolektywizm oraz opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu”

czyż nie mamy etatyzmu?

czyż nie mamy kolektywizmu? w imię solidaryzmu utrzymujemy leni i cwaniaków

Czyż nie mamy populizmu?

Czyż nie mamy korporacjonizmu? w Kielcach markety eliminują skutecznie klasę średnią

Czyż nie mamy antykapitalizmu?

Czy nie mamy opozycji do ekonomicznego liberalizmu? cały sejm, 100% stoi w opozycji.

To były pytania retoryczne na które należy odpowiedzieć TAK.

W czasie Wielkiego Ucisku dojdzie militaryzm, totalitaryzm. Na razie stosują zasadę małych kroczków i grunt pod rząd światowy jest przygotowany.

 

Mnie od 2 lat ściga sanepid za nieszczepienie dzieci. To ja pytam się kogo są dzieci. Moje czy państwowe? jeśli państwowe, to niech tez dadza pieniądze na ubrania, jedzenie i rozwój.

 

Od dawna twierdzę, że:

 

SOCJALIZM BĘDZIE PANOWAŁ PODCZAS WIELKIEGO UCISKU

 

W tzw polskim w cudzysłowiu oczywiście sejmie jest pozorny teatrzyk lewica i prawica. Nie ma żadnej prawicy w sejmie. Wszyscy oni są poddani Watykanowi. Tusk nawet przed wyborami ok 5 lat temu wziął ślub kościelny.

 

Ludzie, którym się nie chce pracować będą chcieli Waszych pieniędzy

To co prof Veith mówi, dzieje się już teraz, a to dopiero skromny prolog:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/osiedle-cyganow-w-koszycach.html 

 

Tutaj nieco łagodniejsza wersja Polska:

 

Osiedle dla potrzebujących po 4 latach wygląda TAK

4dc5d071e9a6fbb53c6d70a2f866c233.jpg

źródło: http://www.mpolska24.pl/post/8454/osiedle-dla-potrzebujacych-po-4-latach-wyglada-tak

 

 

Wg mnie pierwsze 3,5 roku Wielkiego Ucisku to będzie chaos i anarchia jak w filmie, którego reżyser, czy autor scenariusza został zamordowany.

 

 

Niestety, ale to społeczeństwo wybiera taki nowy porządek świata akceptując obecny sejm i ludzi ze świata, cały skow biznes, sport itd. Ludzie z pierwszych stron gazet to są ludzie świata.

Każdy kto wybiera te partie: pis, sld, psl, PO jest po prostu ewidentnie po stronie Wielkiego Ucisku.

Jeśli przyjdzie wojna z Rosją,  politycy postąpią tak, jak bywało to w takich sytuacjach. Nie wiem czy jest to wiarygodna informacja, aczkolwiek jesli nawet nie, to możliwa w swym scenariuszu:

http://pressmix.eu/2015/04/01/pilne-znamy-plan-ewakuacji-rzadu-rp-na-wypadek-wojny-z-rosja/

 

Panie Jezu Chryste, Przyjdź Proszę

7 komentarzy

Add a Comment
 1. W tej sytuacji powtórzę za Tobą Detektywie. PRZYJDŹ PANIE JEZU! 🙂 Mam nadzieję, że przyjdzie szybko. 🙂 A tak na marginesie. Wszystko o czym mówił mówił prof.Veith w 2004 roku, właśnie teraz się dzieje. Widać to bardzo wyraźnie.

 2. “Gray State” Rzeczywiscie autor projektu zostal znaleziony martwy wraz z rodzina, oficjalna wersja mowi ze to on zamordowal rodzine a potem popelnil samobojstwo. Zalatwili go z zimna krwia.

  Ja proponuje by oprocz socjalistycznej blokowac rowniez propagande Adwentystyczna na tym blogu 🙂

 3. Znamię Bestii Chip Jak To Będzie W Praktyce. – Film Lektor https://youtu.be/jodKmCTcpYQ.

 4. “Mnie od 2 lat ściga sanepid za nieszczepienie dzieci. To ja pytam się kogo są dzieci. Moje czy państwowe? jeśli państwowe, to niech tez dadza pieniądze na ubrania, jedzenie i rozwój.”

  W jaki sposób Cię ściga ten sanepid? Chcę wiedzieć, jak to wygląda w praktyce….

 5. Wysłuchałam wykładu doktora, ostatnie zdania są bardzo pocieszające i budujące 🙂 Jednak czuje smutek, może nawet złość na ludzi, zwłaszcza na rodzinę , która jest tak głucha i zaslepiona. Ja próbuję im mówić o prawdziwym Chrystusie, a oni mówią o kroliczkach z czekolady i świecące.. Praktycznie większość artykułów z tego bloga udostepiam wszystkim znajomym, dodaje również swoje informacje..niestety, odzewu brak 🙁 To jest cholernie smutne , a konsekwencje ślepoty będą przerażające. Panie Jezu czekam, czekam każdego dnia, aż powrócisz. Daj nam siłę do dalszego głoszenia o Tobie i wybacz nam nasze( moje) słabości!

  1. jeśli będzie porwanie przed WU, to pozostali będą żałować, że nie przyjęli miłości prawdy….

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: