Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sejm znowelizował w zeszłym roku prawo, zezwalające. ocalałym Żydom i ich rodzinom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury

 

“Polski Sejm znowelizował w zeszłym roku prawo, które pozwoli ponad 50 tys. ocalałym Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego.

O emerytury w wysokości około 100 euro będzie mogło ubiegać się blisko 50 tys. Izraelczyków polskiego pochodzenia: ofiary nazistowskich i sowieckich represji. Pierwsze świadczenia popłyną do Izraela na koszt polskiego podatnika latem tego roku.

Gazeta „The Times of Israel” podała jako pierwsza informację o zmianach w przepisach, które wprowadził polski rząd, by umożliwić Polskiemu Biuro ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych przesyłanie świadczeń dla osób kwalifikujących się do emerytur, które mieszkają poza granicami Polski i nie mają dostępu do rachunku bankowego w naszym kraju.

Ze zmian cieszył się Bobby Brown, były dyrektor projektu HEART (grupy zadaniowej ds. restytucji mienia żydowskiego z okresu Holocaustu). Brown powiedział, że to wspólna inicjatywa rządu Izraela i Agencji Żydowskiej, która niedawno zamknęła drzwi ze względu na brak funduszy. – Mam wrażenie, że Holokaust jest pod wieloma względami wspólnym doświadczeniem. Chociaż Polacy nie są odpowiedzialni za to, co się stało, mają obowiązek dbać o tych, którzy cierpieli w ich kraju – przekonuje.

Jak głosowali posłowie, oto wyniki:

POSIEDZENIE 59
głosowanie nr 79 (24-01-2014 13:20:58)

PO za 196, przeciw 0
PIS za 126, przeciw 1
TR za 34, przeciw 0
PSL za 32, przeciw 0
SLD za 24, przeciw 0
SP za 15, przeciw 0

Do dziś nikt nie rozliczył stalinowskich sędziów żydowskiego pochodzenia, którzy orzekali w procesach politycznych oraz byli funkcjonariuszami stalinowskiego aparatu represji.”

źródło: https://www.facebook.com/zmiana2015/photos/a.863596460357760.1073741828.863584490358957/890506001000139/?type=1&fref=nf


50 tysięcy x 100 euro =  5 000 000 euro na miesiąc.

Jak widać stać Polaków na emerytury dla ich okupantów. Jak widać wszystkie partie sejmowe głosowały za. Teraz już chyba wiemy czy jest to polski sejm czy “polski”.

Na te emerytury będą także musieli składać się biedni Żydzi w Polsce. Gdyż nie każdy Żyd to Żyd. Mamy żydów Edomitów oraz Chazarów a także Judejczyków.

Co ciekawe, to pamiętam doskonale, kiedy zapytano o to głosowanie Korwina Mikke. Powiedział on, że nie jest to wcale żaden problem, ponieważ na jednego Polaka przypadnie tylko 100euro na tę emeryturę dla Żydów. Ok 50mln Polaków podzielić przez 5mln przeznaczone na emerytury dla Żydów daje nam 100euro, na które musi zapracować przeciętny Polak. Z tym że Korwin to zbagatelizował przeliczając na każdego pracującego Polaka, tym samym kwota wychodzi o wiele mniejsza niż 100euro. Jako Polak mający rodzinę wiem, że moja rodzina jest winna Żydom 100euro na mc.

Po owocach ich poznacie. Cały sejm plus partia Korwina Mikke będąca za podatkiem katastralnym, który wywłaszczy Polaków działają na szkodę i wbrew interesowi Słowian /Polaków. To dlatego w sondzie wyborczej nie umieściłem kandydatury Korwina Mikke. Idee KNP  partii tak, Korwin Nie.

Chazaro-Edomici jawnie i z perfidną premedytacją upodlają Polaków stale i konsekwentnie zaniżając ich stopę życiową zbliżającą się do poziomu Bułgarii i Rumunii.

Szanowno Katolicy przestańcie wierzyć w PIS a zacznijcie w Jezusa Chrystusa Pana i Zbawiciela.

Zbawienie – wyciągnięcie z niekorzystnej sytuacji.

Módlmy się w każdy piątek o 20ej lub jak kto może w pobliżu tej godziny o wybór kandydata na prezydenta najbliższego Jezusowi. Módlmy się o wypędzenie królowej niebios z naszego terenu. Edomici wyznawcy Baala posługują się ową królową celem omamienia i podporządkowania sobie Polaków.

Nie wiem kiedy Jezus przyjdzie czuję, że niebawem ale my od 6000 lat jesteśmy w stanie wojny. Czy wojna ta kiedyś była zakończona? nie ONI nadal chcą wybić , zatruć, nękać jak największą ilość chrześcijan.

Updated: 18 lutego 2015 — 09:43

9 komentarzy

Add a Comment
 1. 5.000.000 euro x 4 zł. to jest 20.000.000 mln zł. i mówią – “zaciskajcie pasa, nie mamy dla dzieci niepełnosprawnych, nie ma na godne emerytury dla tych, którzy ciężko pracowali dla dobra tego kraju” – ogólnie kolejne rządy nie mają pieniędzy na nic. Czytałam o tym już dawno i czułam gniew i złość. Zresztą to nie tylko to – zniszczenie gospodarki, wyprzedaż majątku narodowego, dopuszczenie do możliwości wyprzedaży ziemi /m.in.strajkujący rolnicy podnoszą ten problem/, tworzenie bezrobotnych, chorych, biednych, uzależnionych od alkoholu, narkotyków i wiele więcej. Jak nie czuć gniewu ? Mam nadzieję, że nasz Pan nie będzie zwlekał. Mam nadzieję, że rzeczywiście przyjdzie rychło. I nie chodzi mi tylko o nasz kraj, chodzi o cały świat i o to co się na tej pięknej planecie danej przez Stwórcę /tak zniszczonej/ dzieje. PRZYJDŹ PANIE JEZU!

  1. Dla Polaków pieniędzy nie ma dla nas przygotowali lepsze atrakcje.I weź tu człowiecze bądź zdrowy ale przepraszam Ty masz być chory bo czekają na Ciebie taniutkie leki i kolejki do lekarzy jakże króciutkie, z nieba lecą Ci jakżę cenne odpadki zamiast deszczu. A jedzenie kupisz i nawet 5 lat Ci postoii jakbyś zapomniał i nic mu niebędzie a za 5 lat zobaczysz jak się będziesz radować z tego znaleziska. A pozatym w swoim własnym ciele możesz teraz jakże szybko wyhodować samemu piękne czerwone zwierzątko i widzisz jak o Ciebie dbamy i twoją rodzine ile pięknych zabawek możesz teraz kupić dla swojego dziecka a jak nie masz pieniedzy to chętnie się twym dzieckiem zajmiemy po co masz się tak męczyć i tak pracujesz od rana do wieczora a tak to choć tv pooglądasz więc odrazu się robi lżej na duchu

 2. Jeszcze jeden dowód na to, że to Rząd marionetek pociaganych za sznurki “niewidzialnej władzy ” …

 3. A Polacy i tak wolą czerpać wiedzę z oświeconej prasy – polityka, wyborcza, newsweek etc
  Nie da się tego co się dzieje na świecie zrozumieć na płaszczyźnie polityki i ludzkich ruchów, motywów.
  Słowo Boże daje prawdziwą perspektywę na to wszystko.

 4. a zapomniałam dodać,że również będziemy mogli pooglądać pięknie wyglądających całujących się dwóch mężczyzn bądź kobiet a za niedługo ludzi i zwierzątka to dopiero będzie atrakcja jak kobieta/meżczyzna z np. pieskiem zaadoptują odebrane wcześniej biednej rodzinie dziecko zdejmując tym samym ciężar z ich barków.

  1. To wszystko miało się stać, jak mówi Pismo. To wszystko wskazuje tylko na to, że bliski jest kres tego wszystkiego. To wszystko wskazuje na to, że nasz Pan blisko jest i przyjdzie niebawem. Naszym zadaniem jest żyć najpiękniej jak potrafimy, żyć i wielbić Boga w Duchu i prawdzie, nieustannie modlić się za nas samych, naszych bliskich i wszystkie nasze siostry i braci na całym świecie. Nieustannie prosić Pana o naukę dla nas, przebaczenie naszych grzechów, ochronę i prowadzenie. Nieustannie prosić Go o wszelkie dobro dla wszystkich Jego dzieci, zwłaszcza tych zagubionych, poniewieranych, okłamywanych, schwytanych w sieci Złego.

 5. zgadza się.tylko Bóg i Chrystus mogąnam pomóc odmieniając serca ludzi rządzących badź pomagając nam to przetrwać.nie nasza lecz Boża wola niech się stanie

 6. Ja też słyszałam o tych emeryturach to jest skandal co tu mówić.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: