Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Artur Ceroński się obnażył

Miałem do niego co dnia dzisiejszego mieszane uczucia. Nie byłem pewien jego intencji, po której stronie stoi. Doceniałem jego pracę na rzecz ewangelizacji. Dziś przekonałem się dobitnie po której stronie stoi i stanie w czasie Wielkiego Ucisku:

 

http://tomcios.wrzuta.pl/film/1ezI2vKAu9m/artur_ceronski_wspolcelebruje_eucharystie_w_turowcu

 

Tutaj z YT

 

 

Updated: 25 grudnia 2014 — 14:21

55 komentarzy

Add a Comment
 1. Może upamięta się.

  1. Wspaniałe zachowanie Artura. Jak można potępiać go za to że „wśród katolików, zachowuje się jak katolik”. Zrobił tutaj niesamowitą pracę w imieniu Boga. Fajnie by było gdyby każdy pastor tak potrafił się zachować. Mówił prawdę, ludzie na pewno przyjęli to do serca. Liczy się tylko Bóg, żadne obrazy itp itd.

 2. To może summa summarum – co jest nie tak w eucharystii, aby czytelnicy wiedzieli o co chodzi…

 3. A co dokładnie Adminie zarzucasz A. Cerońskiemu ? Ten człowiek jest mocno zaangażowany w służbę dla Jezusa, jednak każdy popełnia błędy, dlatego proszę wypunktuj zarzuty bez niejasnych insynuacji. Mam okazję widywać Artura Cerońskiego w Kościele Chwały w W-wie i być może odpowie na Twoje zarzuty.

  1. jakie niejasne insynuacje? jak możesz oskarżać mnie o insynuację kiedy sam filmik jest jak czarne na biało. uczestnictwo świadomego człowieka nownaordzonego w mszy babilońskiej nie jest dowodem?
   jeśli nie, to wejdź na jego profil fejsa i zobacz polubienia. Jest wśród nich Izrael. Obecny Izrael. Mało?

   1. swoją drogą jestem ciekaw czy Ceroński ostrzega przed znakiem bestii i ekumenią? ciekaw jestem jego zdania nt papiestwa

    1. Ta pani najwyraźniej ma Artura Cerońskiego za autorytet i go broni jak może. Tak to jest jak człowiek jest autorytetem a ludzie boją się sami myśleć.

    2. oj widzę że naruszyłem świętość. Widzę że p. Ceroński jest ważniejszy dla Ciebie niż Jezus. Wszystko Ci się podobało na tym blogu dopóki nie umieściłem filmiku o Cerońskim. Nie ważne, że niemal w każdym tekście pisze o Jezusie. Ważne dla Ciebie że naruszyłem świętość człowieka.

     Co do Twojej wypowiedzi: „mam nadzieję, że pracujesz Adminie dla Jezusa i ten blog nie jest tylko Twoim hobby mającym za zadanie dowartościowanie Twojej osoby.”

     Jak może mnie ten blog dowartościować skoro jestem anonimowy? nie przynosi ani sławy mojemu nazwisku (zimbarder jest nie prawdziwe) ani pieniędzy. Działałem wcześniej na rzecz polityki, żeby ludzie mieli wolność, dobrobyt i to nie dla poklasku, gdyz przez 10lat w każdych wyborach rozklejałem plakaty, rozdawałem ulotki, polecałem polityków w 99% za darmo. Mało tego dokładałem na paliwo.
     Nawet gdybym pisał dla siebie, to i tak gro osób pomaga ten blog rozumieć świat a wielu pomogło się narodzić na nowo. Chciałaś po prostu mi dociąć w swej agresji. Pomyśl skąd to wypływa? Artur ma charyzmę i dlatego stał się dla Ciebie idolem.
     Mało tego, ja ryzykuje by taka osoba jak Ty czytała prawdę. Czasem jednak tak jak teraz żałuję że poświęcam swój cenny czas. Wiele razy przymierzałem się do zamknięcia, ale o Ciebie na pewno go nie zamknę. Kilku wiernych czytelników musiałoby mi dociąć żebym to zrobił. Wtedy w końcu miałbym wakacje od bloga.

     Możesz tupać nóżkami, ale ja i tak będę pisał prawdę.
     Ceroński może być zagrożeniem w czasach końca i wyprowadzić ludzi na manowce. Cenię jego pracę na rzecz ewangelizacji ale bratanie się z Babilonem to już coś poważnego. Księża też nauczają o Jezusie.

     I jeszcze na koniec: porównaj pensje moją z tego bloga i Artura jako pastora. Moja wynosi dokładnie zero złotych.

     1. Już chyba jesteśmy trochę doroślejsi w wierze więc napisze trochę ostrzej ,tylko bez obrazy .Czy nie staliśmy się uczonymi w piśmie 21 wieku , zamknięci w swoich kościołach ? Przypomnijmy co zrobił AP. Paweł dla zbawienia innych ( poszukajcie ) poddał się oczyszczeniu , a sam Pan Jezus ,Bóg przyodział się w ludzkie ciało żeby ZBAWIĆ .Ap.Paweł jeszcze pisze tak ,,czy szczerze czy nie szczerze jest ważne żeby ewangelia Jezusa Chrystusa była głoszona po całym świecie ,, – parafraza. Jeszcze napiszę o Panu Pięćdziesiątnicy .Człowiek, któremu sprzeciwili się chyba wszyscy współbracia , który zaniósł świadectwo o zbawieniu i DUCHU ŚWIĘTYM do Watykanu jak się nie mylę to było za czasów Jana Pawła II , skąd się wywiódł ruch TARDIFA i ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM .Pozdrawiam .

 4. Według mnie, mówi on dużo niepotrzebnych, i niezgodnych z Biblią rzeczy. Przykładowo: ,,Ja mam takie pragnienie, żebyś został z tym poselstwem, i żebyś mógł jakby zajrzeć w swoje serce, wziąć marzenia, wziąć pragnienia które tam są, i powiedzieć: wszystkie je spełnie! Wszystkie! Absolutnie wszystkie! Zarówno te związane z życiem osobistym, jak i te które tak spychałem czasami na tył…”
  Od 3:55 https://www.youtube.com/watch?v=TIsTXYRsWc8

  Opiera się na emocjach odbiorcy, jest według mnie wyniosły, wręcz arogancki.

 5. Piotr, od początku mi się Ceroński nie podobał ale nie miałem dowodów.
  Same się znalazły …

  1. mnie się podobał, nie ukrywam, choc było to fifty fifty. Wierzę, ze Bóg zmienia serca najgorszych grzeszników. Ceroński mówi wiele prawdy, ale chyba do swoich celów. Wg mnie jest showmenem. Wierzyłem, że to zwykła pewność siebie człowieka ulicy.
   Od początku zwróciłem uwagę na jeszcze jedną rzecz, ale nie chciałem rzucac bezpodstawnych oskarżeń. On ma takie demoniczne oczy. Pisałem o tym kiedyś na naszym forum.
   Szkoda bo chcąc być sprawiedliwym musze przyznać, że wiele kazań ma ciekawych.

   Ciekawe czy w ogole kogokolwiek uzdrowil…

   1. A czy ty kogoś adminie uzdrowiłeś?
    Zawsze myślałem, że to wiara w moc Bożą przez Jezusa uzdrawia (Mk10, Łk17, Łk18).

    1. i tak ludzie uzdrawiają poprzez Jezusa

    2. Witaj. Myslę że warto zacząć od siebie. Bóg nauczył mnie korzystać z Jego mocy zaczynając ode mnie. Miałem wiele powaznych zdarzeń krwawych i goiły się natychmiast po nałożeniu dłoni i rozkazaniu w Imieniu Jezusa. Nie ukrywam swoich świadectw i sam jestem zywym świadectwem. 🙂 A co do A.C, to nie słyszałem aby osoby które uzdrawiał dawały publiczne świadectwa, a przecież mamy się wspierać takimi rzeczami.Podobno miał wskrzeszać zmarłych? Spotkaliście jakiegoś?

     1. Czy mógłbym od pana otrzymać kontakt?

   2. też zwróciłam uwagę na te oczy…

   3. Kim właściwie jest ten człowiek i czy wyludza pieniadze od tych swoich słuchaczy?

 6. Od jakiegoś czasu coś mi nie pasuje w tym ostatnio popularnym ,,ruchu wiary”. Ludzie coraz częściej mówią o pokoju, miłości, uzdrowieniach, szerzeniu Królestwa Bożego na ziemi, zamiast mówić o grzechu, pokucie, nawróceniu. Mówią wiele według mnie niepotrzebnych rzeczy. Najwyraźniej zwiedzenie trwa, i będzie się poszerzać.

  ,,Prawda o znakach i cudach w Ruchu Wiary”

  1. TO jest oczywiste oszustwo, zwiedzenie!Gdy tylko zobaczyłem i usłyszałem ten przekaz, wiedziałem, że nie jest to z dobrego ducha. Zanim jeszcze dowiedziałem co to jest ten „Kościół Mocy” i kto to A.Ceroński, napisałem pod jego filmami z tych spotkań negatywne komentarze; po czym dopiero sprawdziłem kto to jest? Moje wstępne rozeznanie okazało się wiec słuszne.Opierałem się jedynie na moim stosunkowo skromnym doświadczeniu wiedzy duchowej.

 7. Podałem wcześniej pomyłkowo zły link.
  ,,Prawda o znakach i cudach w Ruchu Wiary”

 8. Przepraszam – znowu zły link podałem, przez playlistę. Tutaj już poprawnie. Do 3 razy sztuka 🙂
  ,,Prawda o znakach i cudach w Ruchu Wiary”

 9. Od początku mi coś w nim nie pasowało a teraz już jest rozkodowany

  „Być może na tej „mszy” zostanie zasiane ziarno i ktoś dzięki niemu zacznie czytać Pismo i dochodzić do prawdy”

  Albo wręcz odwrotnie jak taki ktoś nieobeznany zobaczy
  takiego Cerońskiego bałwochwalcę to sam zaspokoi się figurkami i tym okrągłym opłatkiem w którym według nich jest Chrystus no bo po co szukać Boga
  jak krk daje figurki potem zjedzą to coś i po sprawie

 10. ja wyszłam z kk raz na zawsze i nie mam zamiaru wracać.Sam budynek wzbudza we mnie odrazę.Artur Ceronski nawrócił się i dobrze zaczął ale w tej chwili uległ zwiedzeniu.Można pracować dla Pana ale kiedy nie ma się bliskiej,codziennej relacji z Panem Jezusem i nie czyta się Biblii to wtedy może przyjść zwiedzenie.Szkoda bo idąc w ekumenie sam może wrócić do kk.

 11. Bartosz StarogardGD

  troche mnie dziwi reakcja niektorych z Was na ten film, ale ok macie prawo.

  niewidze w tym nic zlego co Artur robi, wrecz przeciwnie widze w tym wiele dobrego.

  Mowicie ze ludzie powinni przyjsc do Boga, ok. Ale najpierw ktos im musi o tym Bogu powiedziec. Katolik ktory cale zycie siedzi w KK zeby sam z siebie zaczol szukac prawdy i Boga ma bardzo utrudnione zadanie, Katolik czytajacy biblie to rzadkosc. Dlatego bardzo dobrze ze Artur to robi i mowi prawde w KK.

  Opowiem krudka historie i sam sobie odpowiedz co bys zrobil w podobnej sytuacji. Jesli przechodzil bys droga i nagle patrzysz a obok widzisz czlowieka ktory wpadl do szamba. Co robisz idziesz dalej i mowisz nie pomoge bo sie pobrudze niech tam sobie siedzi skoro wpadl. Czy idziesz szybko i masz gdzies co ludzie obok powiedza i ratujesz tego co wpadl? Tak oczywiscie pobrudzisz sie, ale uratujesz czlowieka! Szambem jest tu kazdego rodzaju klamstwo. A Ty jesli znasz prawde niebadz jak ten przechodzien w swoim garniturku. I z za komputera przestan wytykac. Skoro uwarzasz sie za takiego super to powiedz jak Ty bys postapil w KK jak bys sie zachowal? Jak bys glosil? Masz inny sposob?

  Znajac prawde ewangeli i ja przyjmujac jestes zbawiony i w oczach Boga jestes doskonaly. Nic juz Cie niejst w stanie od Niego oddzielic. Tak jak jestes zbawiony przez laske Boga -czyli niezasluzona Jego przychylnosc, a nie z uczynkow- zeby sie niechlubic. Tak samo nic sie niestanie jak pujdziesz do KK i bedziesz cos tam robil jakis rzeczy, skoro przez to ludzie moga poznac Boga. Co z tego ze Artur bral udzial we mszy i jej rytualach skoro w to niewierzy. A dzieki temu chociaz jedna osoba mogla uslyszec prawde! Tak samo Jezus szedl. A szedl tam gdzie jest najwiekszy syf. Myslisz ze w dzisiejszych czasach jakby przyszedl gdzie by byl do kogo by szedl?? Jezus powiedzial ze przyszedl po jencow aby ich uwolnic. A takimi jencami sa ludzie w KK miedzy innymi.
  Taki maly apel jesli znasz lepszy sposob zeby zaciagnac zagorzalych katolikow w jedno miejsce inaczej jak poprzez ksiedza i do budynku kosciola i tym sposobem im glosic prawde, to sie nim podziel. Mysle ze i sam Artu bedzie tym zainteresowany jak cos lepszego wymyslisz 🙂

  (Dzieje Ap. 15:1-28), napisano o zwolnieniu chrześcijan od zachowywania Prawa Mojżeszowego i obrzezania, zalecając jedynie, by nie spożywali pewnych pokarmów, gdyż mogłoby to niepotrzebnie wywoływać zgorszenie i utrudniać wzajemne stosunki Żydów z Grekami. Paweł po wysłuchaniu tej mowy posłuchał rady i stał się Grekiem dla Greków, Żydem dla Żydów, wiedział bowiem doskonale, że miłość do Zbawiciela, Chrystusa Pana, wyraża się w zrozumieniu bliźniego. Ten gest apostoła nie był wyrazem tchórzostwa, ale wypływał z ducha pojednania. Tak samo Artur wsrod Katolikow jest podobny do nich. Pytacie dlaczego, ano dlatego zeby przebic sie do nich.

  1. „Taki maly apel jesli znasz lepszy sposob zeby zaciagnac zagorzalych katolikow w jedno miejsce inaczej jak poprzez ksiedza i do budynku kosciola i tym sposobem im glosic prawde, to sie nim podziel. Mysle ze i sam Artu bedzie tym zainteresowany jak cos lepszego wymyslisz ”

   ta witryna czy zbawienie.com to żywe przykłady na taką działalność. 🙂
   Nie chcę ze względu na naukę pokory podawać liczby wejść na ten blog, ale nie jest to mała ani średnia ilość.
   Poza tym w realu udało mi się jedną znajomą katoliczkę przekonać.

  2. Już dzisiaj jest wielu księży katolickich naprawdę na nowo narodzonych,czytają Słowo Boże i wiedzą co to kult maryjny,co to czczenie bożków,ale nie wychodzą z kościoła bo w ten sposób moga jeszcze głosić prawdziwą Ewangelię wielu ślepym duchowo.

   1. Karol Szulawiak

    Jestem kapłanem, składam ofiary demonom, zrozumiałem że to jest złe, ale nadal składam ofiary demonom, żeby powiedzieć innym, którzy w tym uczestniczą, że składanie ofiar demonom jest złe.

    Naprawdę nie dostrzegasz w tym sprzeczności?
    Albo się jest narodzonym na nowo, albo się nie jest.
    Jeśli się jest, to się wychodzi z babilonu.
    Równie dobrze możemy zacząć hurtem chodzić do katolickich kościołów, na różne nabożeństwa (teraz mamy „majówki”) i tam mówić, że to w czym właśnie uczestniczyliśmy, jest tak naprawdę złe.

 12. Bartosz StarogardGD

  Pytam jak zrobisz to z zagorzalymi katolikami takimi jak widizsz na filmie. W wiekszosc to ludzie ktorzy nigdy niewejda na taka strone jak tak czy podobne. Bo niepotrafia.
  Niepotepiaj ludzi ktorzy robia dobrze swoja prace. Ida tam gdzie wiekszosc ma gesia skurke na sama mysl. I co z tego ze w KK. I co z tego ze brerze udzail w mszy. Nadrzednym zadaniem kazdego kto jest w krolestwie Jezusa jest isc i glosci ewangeli wszelkiemu stworzeniu niema wyjatku, ze jak ktos jest z KK to nie bo mam jakis uraz, sie boje, czy inna wymowke ze na scianie sa obrazy. Co z tego jestes nowym stworzeniem w oczach Boga. I masz pelna kontrole i autorytet nad wszystkim co robisz. Masz isc na caly swiat i glosic ewngelie kazdemu. Cale swoje zycie kladziesz na to aby glosic. I nic juz Cie niejest w stanie oddzielic od Boga. Niezyjesz juz Ty tylko zyje w Tobie Chrystus. I sorry ale Twojego odrodzonego ducha to nierusza ze jestes na mszy, tymbardziej jak w slusznej sprawie.

  1. 1.Mam uwierzyć, że ksiądz wpuścił Artura by zaopiekował sie jego owieczkami?
   2. Polubienia Izraela Artura na fejsie, państwa satanistycznego, powstałego na rozlanej krwi też nie są niczym złym?

  2. „I nie dlatego, żeby wielekroć ofiarować samego siebie, podobnie jak arcykapłan wchodzi do świątyni co roku z cudzą krwią, Gdyż w takim razie musiałby cierpieć wiele razy od początku świata; ale obecnie objawił się On jeden raz u schyłku wieków dla zgładzenia grzechu przez ofiarowanie samego siebie.”

   Zmartwychwstanie Pana, Chrystusa to najważniejsze, najpotężniejsze wydarzenie
   w dziejach świata i ważniejszego, potężniejszego nie będzie.

   „… Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie? Czy serce wasze jest nieczułe? Macie oczy, a nie widzicie? Macie uszy, a nie słyszycie?…”.

   To, co robią w rzymskiej sekcie to największe bluźnierstwo jakie jest się w stanie wyobrazić. To zaprzeczenie doskonałej, skończonej Ofiary, Łaski, Daru Boga. Naśladowca Chrystusa, czyli nowo narodzony nie może uczestniczyć w diabelskich rytuałach. Nie ważne czy ktoś w to wierzy czy nie wierzy.

 13. Bartosz StarogardGD

  Dlaczego z gory skreslasz kazdego ksiedza? To normalny czlowiek. Nietoczymy wojny z ludzmi tylko z duchowymi zwierzchnosciami. Skoro ten ksiadz go wpuscil do koscila to chwala Bogu.

  Od kiedy izrael to panstwo satanistyczne?? Jakies konkretne dowody??

 14. Bartosz StarogardGD

  ok dajesz artukul Kubika, ale konkretyn fragment podaj. Ktory ma cos wspolnego z Arturem bo to jest temat tego watku.

  1. zapytałeś Kolego „Od kiedy izrael to panstwo satanistyczne?? Jakies konkretne dowody??”
   więc masz dowody

  2. Może inaczej:

   Współczesne państwo Izrael nie uznaje Syna Bożego

   Izrael prowadzi politykę nie zgodną z Bożym Prawem

   Izrael nie posiada króla na tronie Bożym w Jerozolimie i nie naucza całego świata prawd Bożych?

   Tak więc obecny Izrael doskonale wpisuje się w Ducha Antychrysta

 15. Bartosz StarogardGD

  rzucasz kamieniami w kazda strone, widzisz zdzblo w oku blizniego. Ja kocham izraelitow to moi bracia i sam jestem w duchu czescia Izraela. szalom bracie

  1. kamieniami ja rzucam? kłamiesz. Straciłeś argumenty co do Izraela to wskakujesz na moją osobę.
   Zobacz kto rzuca kamieniami:

   http://www.rp.pl/artykul/651188.html

   Szalom

  2. jak powstawało państwo Izrael:

   „# Masakra w Jehida – 13.12.1947 – ludzie z arabskiej wioski położonej w pobliżu Petah Tekva (pierwszej syjonistycznej kolonii) siedzieli w miejscowym lokalu, gdy zobaczyli, iż do wioski zbliżają się kolumny wyglądające na brytyjskie patrole. Nie byli zbyt podejrzliwi, gdyż Brytyjczycy zapewniali im bezpieczeństwo. Szczególnie, że poprzedniego dnia żydowscy terroryści wymordowali 12 Palestyńczyków. Cztery samochody zatrzymały się przed kawiarenką i wysiedli z nich mężczyźni ubrani w uniforny khaki i hełmy. Szybko okazało się, że nie przybyli ochraniać wieśniaków. Zaczęli strzelać w tłum wypełniający kawiarenkę. Kilku Żydów zaczęło podkładanie bomb pod domami, podczas gdy inni rzucali granatami. Przez chwilę wydawało się, że bandyci wymordują całą wioskę, jednak nadjechał prawdziwy patrol i przerwał masakrę. Zginęło 7 Arabów. Wcześniej, jednego tylko dnia, 6 Palestyńczyków zostało zabitych, 23 rannych, kiedy wybuchła bomba w tłumie zebranym blisko Bramy Damasceńskiej w Jerozolimie. W Jaffie bomba zabiła 6 Arabów, raniła 40.

   # Masakra w Kiszas – 18.12.1947 – 2 samochody z terrorystami Hagany otwierającymi ogień i rzucającymi granatami przejechały przez wioskę, zabijając 10 osób.

   # Masakra w Qazaza – 19.12.1947 – 5 dzieci zginęło w wysadzonym budynku muktara („sołtysa”).

   # Masakra w Al-Szejk – 1.01.1948 – tej nocy około 200 uzbrojonych żydowskich morderców Podeszło pod małą wioskę 5km na południowy wschód od Hajfy. Bandyci wrzucali do domów granaty i wykańczali niedobitki ogniem karabinów. Zginęło ponad 40 osób.

   # Masakra w Deir Jassin – 9-10.04.1948 – W operacji nazwanej „Jedność” Hagana współpracowała z Irgunem i Gangiem Sterna. O godz. 4:30 w nocy 9.04. syjoniści otoczyli wioskę, która była położona między żydowskimi osadami Givat Shaul i Montefiore. Przez dwa dni żydowscy kaci mordowali mężczyzn, kobiety i dzieci, bez względu na wiek. Gwałcili kobiety i rabowali domy. Mężczyznom odcinano genitalia. Relacja z eksterminacji pochodzi od doktora z Czerwonego Krzyża, który przybył na miejsce następnego dnia. Masakra została dokonana różnymi sposobami. Rozstrzeliwano, rzucano w ludzi granatami, zażynano nożami. Rozcinano brzuchy ciężarnych kobiet. Szczególną przyjemność sprawiało oprawcom zabijanie dzieci na rękach matek. Ok. 25 kobiet w ciąży zostało zakłutych bagnetami w brzuch. 52 dzieci okrutnie okaleczono i obcięto głowy na oczach rodziców. Agencja Żydowska i władze brytyjskie wiedziały o trwającej masakrze. Odpowiedzialnym za akcję był Menachem Begin, późniejszy laureat pokojowej nagrody Nobla. Pochodził z Polski. Hagana organizowała w 1946 zamach na hotel jerozolimski King David, w którym z rąk żydowskich kolonistów padło 500 osób.

   # Masakra w Naser Al-Din – 13-14.04.1948 – oddział Irgunu wszedł do tej wsi (blisko Tyberiady) w nocy 13.04. przebrany za partyzantów. Mieszkańcy wyszli ich powitać i zaczęli ginąć pod żydowskim ogniem. Na kilkaset osób przeżyło 40. Wszystkie domy zrównano z ziemią.

   # Masakra w Beit Daras – 21.05.1948 – po licznych nieudanych próbach zajęcia tej wsi bandyci zorganizowali większy oddział i otoczyli ją. Mężczyźni zdecydowali, że kobiety i dzieci powinny opuścić wieś. Jak tylko opuściły wieś, wpadły w zasadzkę i zostały wymordowane.

   # Masakra w meczecie Dahmash – 11.07.1948 – po zajęciu przez żydowski 89 batalion komandosów Mosze Dajana Liddy, Żydzi powiedzieli Arabom, przez głośniki, że będą bezpieczni jak wejdą do meczetu. W odwecie za śmierć kilku żołnieży Żydzi wymordowali ponad 100 Palestyńczyków w meczecie, a ich ciała rozkładały się przez 10 dni w upale. Meczet jest pusty do dzisiaj. Masakra ta wywołała panikę między mieszkańcami Liddy i Ramle, którym rozkazano opuścić te miasta. Większość z 60 tys. mieszkańców tych miast przybyło do obozów uchodźców blisko Ramallah. Około 350 zginęło z odwodnienia i upałów. Wielu przeżyło dzięki piciu własnej uryny. Warunki w obozie pochłonęły dalsze ofiary.

   # Masakra w Dawajme – 29.10.1948 – z zeznań żołnierza biorącego udział w okupacji wioski w okręgu Hajfy wiemy, że kaci wymordowali od 80 do 100 mężczyzn, kobiet i dzieci. Zabijali dzieci bijąc je pałkami po głowach. Jeden z oficerów rozkazał wprowadzić dwie kobiety do budynku, który miał zamiar wysadzić. Zeznający żołnierz mówił, jak jeden z morderców chwlił się zrabowaną biżuterią kobiety, którą zabił. Masakra została przeprowadona przez ludobójców z Liddy.

   # Masakra w Szarafat – 7.02.1951 – regularne oddziały przekroczyły linię zawieszenia broni i wkroczyły do wioski położonej 5km od Jerozolimy. Wysadzono dom muktara i jego sąsiadów. 10 osób zginęło (2 mężczyzn, 3 kobiety, 5 dzieci), 8 było rannych.

   # Masakra w Kibja – 14.10.1953 – 21:30, około 700

   1. kto ukamienował Jezusa?

    1. Bartosz StarogardGD

     a kto mial skoro wszystko sie dzialo w izraelu. Jezus tez byl z lini swojej matki Zydem.

     1. Judejczykiem Żydem a to różnica. Nie Edomitą Żydem. Żydzi to twór sztuczny. Połączenie Edomitów z Judejczykami. „Oto daję Ci synagogę szatana Żydów, którzy Żydami nie są” Ap3.

 16. A w kosciele na Helu byli mnisi i biskup i: ” pomodlili sie do wszystkiego co bylo mozliwe tam…” – to jest na samym poczatku filmu, ktory Guzzik zamiescil. Czy Jezus nakazywal nam modlic sie do wszystkiego co mozliwe? Przeciez to jest gloszenie herezji i zwodzenie ludzi. Nie sadze, zeby to bylo dobre co mowi pan Ceronski. Plytkie, niezgodne z biblia i granie na ludzkich emocjach.
  Bartosz StarogardGD – nikt kamieniami tutaj nie rzuca. Piszemy o tym co widzimy i slyszymy. Skoro widzimy jakies zlo to trzeba o tym mowic bo zla tolerowac nie bedziemy.

  1. Bartosz StarogardGD

   niewidisz tu rozdzielenia, minsi sie pomodlili po swojemu i kropka. Potem Artur zaczol sie modlic na jezykach w wyniku czego podniosla sie Boza chwala ze nawet jakis biskup zaczol chwalic Boga 🙂

 17. Co do filmiku w artykule…

  więcej tych zrytych obrazów tam nie mogli umieścić? Ohydne są… jak ten cały „kościół”

  Jak gość chce ewangelizować katolików, to niech to robi przed kościołem, jak np. oni stamtąd wychodzą…

  Piotrze, co do tego, że popiera obecny Izrael, nie dziwi mnie to. Wszyscy pastorzy protestanccy go popierają. Co ciekawe, wszyscy też najeżdżają na jezuitów, jacy oni źli, a dzisiejszy Izrael taki super. Tak samo na odwrót, tradycyjni katolicy popierają jezuitów, a nienawidzą dzisiejszego Izraela. Żadne z tych obu ugrupowań NIE WIDZI, że obie strony to tak naprawdę jedno i to samo – chazarscy koczownicy (jak gada pan Sławomir Zakrzewski :D).

  1. pytanie czy on tych katolików przekona do siebie czy to tylko ekumenia….

 18. Bartosz staorgard gd

  od kiedy on do siebie przekonuje??

 19. Rzymski Katolik Ted

  Kim Wy jesteście? Z Waszych wypowiedzi zionie nienawiścią do katolików i Kościoła. Czy Jezus Chrystus tego nauczał? „Zryte obrazy … ohydne są … jak ten cały „kościół”, Babilon, rzymska sekta, diabelskie rytuały … sam budynek (kościoła) wzbudza we mnie odrazę”. Wyziera frustracja … A Wy jaką sektą jesteście? Gdzie Wy żyjecie? Robicie wrażenie jakichś kosmitów przybyłych z obcej planety. Plujecie na bliźnich i traktujecie ich z pełną pogardy wyższością. Oprócz inwektyw nie znalazłem tu (przynajmniej w tym temacie) żadnych argumentów. Trafiłem na tą stronę przypadkiem, oglądałem właśnie na You Tube filmy o nawróconych przestępcach. „Bóg jest Miłością” – powtarzał wciąż Święty Jan Ewangelista. To właśnie św. Jan przypomina nam, że w naszym życiu chodzi przede wszystkim o miłość. Jeśli jej nie znamy, jeśli nie pragniemy nią żyć, oznacza to, że nie poznaliśmy jeszcze Boga. Gdzie jest ta Miłość na Waszej stronie? Brzydzicie się katolików, księży? Czy Pan Jezus nie przyszedł do wszystkich?
  Nie czekam na odpowiedź. Piszę dla Was ku refleksji. Na koniec zagadka. Czyje to strofy: „Miłość mi wszystko wyjaśniła,
  Miłość wszystko rozwiązała –
  dlatego uwielbiam tę Miłość,
  gdziekolwiek by przebywała.
  A że się stałem równiną dla cichego otwartą przepływu,
  w którym nie ma nic z fali huczącej, nie opartej o tęczowe pnie,
  ale wiele jest z fali kojącej, która światło w głębinach odkrywa
  i tą światłością po liściach nie osrebrzonych tchnie.
  Więc w tej ciszy ukryty ja – liść,
  oswobodzony od wiatru,
  już się nie troskam o żaden z upadających dni,
  gdy wiem, że wszystkie upadną.”

  1. Ted masz racje . W niebie nie będzie klatek !

 20. Zwiastować Słowo Boże może każdy, natomiast nie każdy może być Pastorem.
  Miałam okazję poznać Pana Artura Cerońskiego, On nie zna na tyle Słowo Boże, aby mógł zostać Pastorem.

 21. Zwiastować Słowo Boże może każdy, natomiast nie każdy może być Pastorem.
  Miałam okazję poznać Pana Artura Cerońskiego, On nie zna na tyle Słowa Bożego, aby mógł zostać Pastorem.

  1. Ceroński mówi do określonej grupy ludzi ,nie do wszystkich.A ten ,który sądzi stawia się w miejscu Boga,’Kimkolwiek jesteś,który sadzisz,nie ma dla ciebie zadnego usprawiedliwienia,bo ty ,który sądzisz ,to samo czynisz” .Marni sędziowie.

 22. Kto został uzdrowiony,bo tak ciagle mówia o tym.

 23. Drodzy sluchacze
  Niewiele wiem ale wiem ze biblia sama mowi jam jest droga prawda i zywot co to oznacza ze s cisle przestrzegana daje nam dziedzictwo zycia wiecznego
  List sw Oawla do Koryntian mowi ze Kobieta nie jest powolana w kosciele .zborze synagodze do roli gloszenia pisma swietego jak rowniez przebywajac w zborze kosciele powinna miec okrycie na glowie badz sie zgolic na lyso nie ma tez zabierac glosu w kosciele czy zborz jezeli ma jakies pytania odnosnie pisma swietego ma o tym porozmawiac z mezm w domu glowa meza jest Pan Bog glowa zony jest malzonek zgadzam sie z tym absolutnie my kobiety mamy uczyc swoje potomstwo milosci przede wszystkim dio naszego Zbawiciela byc pokorne i poszluszne jezeli sprzeciwiamy sie to sprzeciwiamy sie Panu Bogu
  A zatem Pani Agata Ceronska co robi niszczy kopie i wyrywa kartki z bibli swietej to jest rownoznaczne podeptania slow swietych Pana Boga jezeli ktos sie udziela na lamach tego Forum mowiac ze Artur Ceronski robi cos dla Pana Boga to niech porowna jego czyny slowa rowniez jego malzonki z Pismem swietym Pan Bog uczy nas szacunku pokory poszluszenswa milosci kochani ja nie krytykuje lecz mowie tylko nie ufajcie nikomu swoja wiare budujcie na fundamencie ze skaly jakim cjest pismo swiete ochrzczenie sie w imieniu Pana Jezusa Chrystusa oraz pelnienie woli naszego Oana Boga czeka nas krolestwo Boze i mozemy w ten czas nazywac sie dziecmi Bozymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: