Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziś mija 3 lata od śmieci Tomka, to miało być ostatnie szczepienie ochronne

tomekpodalsieszczepieniunatezca

Dziś mija 3 lata od śmieci Tomka, to miało być ostatnie szczepienie ochronne. Nie ochroniło, a było ostatnim. Tomku pamiętamy o Tobie…

Nie ma jeszcze opinii biegłych ze względu na… remont.

Żądamy:
1. Opracowania nowego systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), włącznie z opracowaniem procedur gwarantujących opiekunom prawnym i dorosłym pacjentom pełny udział w tym procesie.
2. Utworzenia specjalnego funduszu odszkodowań dla osób dotkniętych trwałym uszczerbkiem zdrowia lub utratą bliskich wskutek wystąpienia NOP i powikłań poszczepiennych.
3. Utworzenia listy biegłych ekspertów – niezależnych od koncernów farmaceutycznych, w tym producentów szczepionek – na potrzeby wydawania opinii niezbędnych w toku spraw sądowych dotyczących powikłań poszczepiennych (z obowiązkiem złożenia oświadczenia o konflikcie interesów).
http://petycje.pl/9970

Media o historii Tomka:
1) Sprawa dla Reportera http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/sprawa-dla-reportera/wideo/18042013/10568021 http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14469910,wiadomosc.html?ticaid=111c99
2) http://www.youtube.com/watch?v=SJl3Ogdkb8Y
3) http://stopnop.pl/szczepionki/nop/124-tomekgaicki
4) http://www.fakt.pl/18-letni-Tomek-Gaicki-ze-Strzegowa-zmarl-po-szczepieniu,artykuly,156551,1.html
5) http://www.youtube.com/watch?v=WdV9cpkkq1I
________________________________________________

Prokuratura Rejonowa Warszawa – Śródmieście Północ 7 marca 2014 r. w odpowiedzi na przesłane przez ok. 60 rodziców skargi o następującej treści http://petycje.pl/9970 zawiadomiła Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP o wszczęciu śledztwa w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w toku czynności związanych z nadzorem nad funkcjonowaniem systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych w Polsce, czym działano na szkodę interesu publicznego., tj. czyn o Art. 231 par. 1 KK.

 

sanepid zabija

Updated: 10 grudnia 2014 — 14:07

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Detektywie, mam ciekawy trop.
  Zaatakował we własnym domu

  Do tra­ge­dii do­szło we wto­rek około godz. 23 w domu jed­no­ro­dzin­nym w Czarn­ko­wie (woj. wiel­ko­pol­skie).
  – 26-la­tek za­ata­ko­wał nożem czte­ry osoby. Ranił swo­je­go ojca, jego kon­ku­bi­nę oraz dwóch są­sia­dów: ojca i syna – wy­ja­śnia Woj­ciech Mi­chał­kie­wicz z czarn­kow­skiej po­li­cji.
  Star­szy z są­sia­dów to ofia­ra śmier­tel­na, jego syn tra­fił w cięż­kim sta­nie do szpi­ta­la w Pile. Dwie po­zo­sta­łe osoby prze­wie­zio­no do szpi­ta­li w Trzcian­ce i Czarn­ko­wie. Ich życiu nie za­gra­ża już nie­bez­pie­czeń­stwo.

  Nóż – symbolizuje ofiarę i ucinanie głowy przez radykałów muzułmańskich, 4 ofiary – reprezentuje 4 erę, w której teraz jesteśmy (według księgi Daniela), następna to 5 era Sądu i ucisku,
  z góry – vide google earth – Czarnków przedstawia – http://imageshack.com/a/img538/8100/jIifXP.jpg – mały róg, jakby papież, robiący znamię na czole facetowi, zobacz sam jak się układają świetnie drogi…..

  1. 2 śmiertelne ofiary nie 4.

  2. Widzę, że naśladujesz Marka; dobrze. Niewiele osób zwraca na niego uwagę. Ciekawe ile osób z blogu Piotra go śledzi. Oglądam go bardzo często i nie można zaprzeczyć temu co pokazuje.

   1. 4 ofiary, a 2 śmiertelne. Mark mnie przekonał, ma najlepsze argumenty, bada to od chyba 4 lat, ja parę miesięcy, więc mam mizerne poznanie, ale wszystko co Mark pokazuje jest spójne i zgadza się z Pismem, nie jest to żaden apostoł naturalnie, ale solidny gość.

    Warto też przestudiować symbolikę ostatniej paraolimpiady w Londynie – no iście okultystyczna symbolika ukryta pod pozorami „matki nauki”, współczesnego kultu antyteistów, po prosty policzek w ich stronę, pokazujący czemu większość naukowców służy a nie wie oraz naiwność zakochanych w tym science-ateistów i God-haterów, tak ewidentnie prosatanistyczne i pro-nwo
    https://www.youtube.com/watch?v=THYt-X5cbe4

    Plus to: http://pressmix.eu/index.php/2013/06/08/portal-racjonalista-i-polska-masoneria/

    Pozdrawiam wszystkich, niech Bóg Błogosławi

   2. tu nie ma Szymonie faworytów biblijnych. Biblia to Biblia. NT to kompleks. Sam suchałem Marka z mc temu na audiobooku w komórce

    1. „Proście, a będzie wam dane, szukajcie,
     a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje,
     a kto kołacze, temu otworzą.”

     Musimy przecedzić ziarna, aby znaleźć to Prawdy. Bóg jako Stwórca jest mistrzem, autorytetem. Stworzenie nie ma wyłączności, monopolu na Prawdę.

     1. i dlatego jest ST i NT jako całość.

  3. Dla Boga przypadki nie istnieją.

 2. Kurczę, tak myśl mnie naszła: ateiści to ludzie idący po najmniejszej linii oporu i z zatwardziałym sumieniem, idą po płytkim poznaniu – lokują Boga z góry już w kategorii „religia” razem z innymi kultami stworzonymi przez szatana lub ludzi, bez zbadania choćby kwestii wiarygodności Pisma, a wszystko to pomieszane z paranoją wypatrywania wszędzie jakiegoś chciwego kleru i przenoszenia cynizmu tego świata na ocenę całej rzeczywistości. Z nimi nie ma debat, jesteś już z miejsca nazwany chciwym wielebnym a twoje argumenty ignorowane. Styknąłem się w sieci z paroma takimi „cwaniaczkami”, którzy nienawiść do kleru transponują na Boga i wszystko co z Nim związane, oni także nie potrafią przyznać, że duża część współczesnej nauki to zwyczajny rodzaj kultu – kult rozumu – jesteś bogiem sam sobie i możesz wszystko racjonalnie wytłumaczyć, a czego nie można, to nie istnieje – pomijając zupełnie przy tym fakt, że wiara w Boga Biblii nie jest ślepą wiarą samą w sobie, ale opatrzonym w solidne argumenty i logikę uznaniem prawdy na razie niewidzialnej okiem ludzkim. Nie pragnę hejtować, ale zwrócić uwagę na potrzebę edukowania tych ludzi, jeśli ktoś ma taką okazję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: