Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziś mija 3 lata od śmieci Tomka, to miało być ostatnie szczepienie ochronne

tomekpodalsieszczepieniunatezca

Dziś mija 3 lata od śmieci Tomka, to miało być ostatnie szczepienie ochronne. Nie ochroniło, a było ostatnim. Tomku pamiętamy o Tobie…

Nie ma jeszcze opinii biegłych ze względu na… remont.

Żądamy:
1. Opracowania nowego systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), włącznie z opracowaniem procedur gwarantujących opiekunom prawnym i dorosłym pacjentom pełny udział w tym procesie.
2. Utworzenia specjalnego funduszu odszkodowań dla osób dotkniętych trwałym uszczerbkiem zdrowia lub utratą bliskich wskutek wystąpienia NOP i powikłań poszczepiennych.
3. Utworzenia listy biegłych ekspertów – niezależnych od koncernów farmaceutycznych, w tym producentów szczepionek – na potrzeby wydawania opinii niezbędnych w toku spraw sądowych dotyczących powikłań poszczepiennych (z obowiązkiem złożenia oświadczenia o konflikcie interesów).
http://petycje.pl/9970

Media o historii Tomka:
1) Sprawa dla Reportera http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/sprawa-dla-reportera/wideo/18042013/10568021 http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14469910,wiadomosc.html?ticaid=111c99
2) http://www.youtube.com/watch?v=SJl3Ogdkb8Y
3) http://stopnop.pl/szczepionki/nop/124-tomekgaicki
4) http://www.fakt.pl/18-letni-Tomek-Gaicki-ze-Strzegowa-zmarl-po-szczepieniu,artykuly,156551,1.html
5) http://www.youtube.com/watch?v=WdV9cpkkq1I
________________________________________________

Prokuratura Rejonowa Warszawa – Śródmieście Północ 7 marca 2014 r. w odpowiedzi na przesłane przez ok. 60 rodziców skargi o następującej treści http://petycje.pl/9970 zawiadomiła Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP o wszczęciu śledztwa w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w toku czynności związanych z nadzorem nad funkcjonowaniem systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych w Polsce, czym działano na szkodę interesu publicznego., tj. czyn o Art. 231 par. 1 KK.

 

sanepid zabija

Updated: 10 grudnia 2014 — 14:07

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Detektywie, mam ciekawy trop.
  Zaatakował we własnym domu

  Do tra­ge­dii do­szło we wto­rek około godz. 23 w domu jed­no­ro­dzin­nym w Czarn­ko­wie (woj. wiel­ko­pol­skie).
  – 26-la­tek za­ata­ko­wał nożem czte­ry osoby. Ranił swo­je­go ojca, jego kon­ku­bi­nę oraz dwóch są­sia­dów: ojca i syna – wy­ja­śnia Woj­ciech Mi­chał­kie­wicz z czarn­kow­skiej po­li­cji.
  Star­szy z są­sia­dów to ofia­ra śmier­tel­na, jego syn tra­fił w cięż­kim sta­nie do szpi­ta­la w Pile. Dwie po­zo­sta­łe osoby prze­wie­zio­no do szpi­ta­li w Trzcian­ce i Czarn­ko­wie. Ich życiu nie za­gra­ża już nie­bez­pie­czeń­stwo.

  Nóż – symbolizuje ofiarę i ucinanie głowy przez radykałów muzułmańskich, 4 ofiary – reprezentuje 4 erę, w której teraz jesteśmy (według księgi Daniela), następna to 5 era Sądu i ucisku,
  z góry – vide google earth – Czarnków przedstawia – http://imageshack.com/a/img538/8100/jIifXP.jpg – mały róg, jakby papież, robiący znamię na czole facetowi, zobacz sam jak się układają świetnie drogi…..

  1. Widzę, że naśladujesz Marka; dobrze. Niewiele osób zwraca na niego uwagę. Ciekawe ile osób z blogu Piotra go śledzi. Oglądam go bardzo często i nie można zaprzeczyć temu co pokazuje.

   1. 4 ofiary, a 2 śmiertelne. Mark mnie przekonał, ma najlepsze argumenty, bada to od chyba 4 lat, ja parę miesięcy, więc mam mizerne poznanie, ale wszystko co Mark pokazuje jest spójne i zgadza się z Pismem, nie jest to żaden apostoł naturalnie, ale solidny gość.

    Warto też przestudiować symbolikę ostatniej paraolimpiady w Londynie – no iście okultystyczna symbolika ukryta pod pozorami “matki nauki”, współczesnego kultu antyteistów, po prosty policzek w ich stronę, pokazujący czemu większość naukowców służy a nie wie oraz naiwność zakochanych w tym science-ateistów i God-haterów, tak ewidentnie prosatanistyczne i pro-nwo
    https://www.youtube.com/watch?v=THYt-X5cbe4

    Plus to: http://pressmix.eu/index.php/2013/06/08/portal-racjonalista-i-polska-masoneria/

    Pozdrawiam wszystkich, niech Bóg Błogosławi

   2. tu nie ma Szymonie faworytów biblijnych. Biblia to Biblia. NT to kompleks. Sam suchałem Marka z mc temu na audiobooku w komórce

    1. “Proście, a będzie wam dane, szukajcie,
     a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje,
     a kto kołacze, temu otworzą.”

     Musimy przecedzić ziarna, aby znaleźć to Prawdy. Bóg jako Stwórca jest mistrzem, autorytetem. Stworzenie nie ma wyłączności, monopolu na Prawdę.

 2. Kurczę, tak myśl mnie naszła: ateiści to ludzie idący po najmniejszej linii oporu i z zatwardziałym sumieniem, idą po płytkim poznaniu – lokują Boga z góry już w kategorii “religia” razem z innymi kultami stworzonymi przez szatana lub ludzi, bez zbadania choćby kwestii wiarygodności Pisma, a wszystko to pomieszane z paranoją wypatrywania wszędzie jakiegoś chciwego kleru i przenoszenia cynizmu tego świata na ocenę całej rzeczywistości. Z nimi nie ma debat, jesteś już z miejsca nazwany chciwym wielebnym a twoje argumenty ignorowane. Styknąłem się w sieci z paroma takimi “cwaniaczkami”, którzy nienawiść do kleru transponują na Boga i wszystko co z Nim związane, oni także nie potrafią przyznać, że duża część współczesnej nauki to zwyczajny rodzaj kultu – kult rozumu – jesteś bogiem sam sobie i możesz wszystko racjonalnie wytłumaczyć, a czego nie można, to nie istnieje – pomijając zupełnie przy tym fakt, że wiara w Boga Biblii nie jest ślepą wiarą samą w sobie, ale opatrzonym w solidne argumenty i logikę uznaniem prawdy na razie niewidzialnej okiem ludzkim. Nie pragnę hejtować, ale zwrócić uwagę na potrzebę edukowania tych ludzi, jeśli ktoś ma taką okazję.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: