Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawdziwa twarz lewicy. Hartman chce dyskusji na temat legalizacji kazirodztwa

To co mówi Hartman jest przecieraniem szlaku dla czasu przyszłego. Dziś to co on mówi krytykują jedynie ludzie prawicy. Czy któryś z pastorów o tmy mówi? czy któryś ksiądz? a może papież? NIE. Myślę, że apel Hartmana będzie zrealizowany jako jeden z elementów Wielkiego Ucisku kiedy Duch Święty ustąpi.

Wybierasz SLD? sprzyjasz Złemu. Stoisz po stronie antychrysta.

 

 

Jan Hartman, kiedyś profesor, dziś polityk i jeden z liderów “Twojego Ruchu” Janusza Palikota na blogu portalu tygodnika “Polityka” wieszczy upadek “kazirodczego tabu”. – Nie mówię, że jestem za legalizacją związków kazirodczych. Twierdzę tylko, że warto rozpocząć dyskusję na ten temat – deklaruje.

Aktywność partii Palikota na rzecz związków homoseksualnych jest powszechnie znana. Nigdy dotąd jednak ani w tej partii, ani w jakiejkolwiek innej nie pojawiła się pochwałą, czy chociażby akceptacja dla związków kazirodczych, czyli relacji seksualnych między rodzeństwem, rodzicami a dziećmi itp. Jan Hartman postanowił wykonać krok w tym kierunku. Pochylając się nad “stosunkami kazirodczymi” pisze:

Ostatnio poważne państwa zaczynają przyglądać się swojemu surowemu prawu i zastanawiać się nad jego liberalizacją. Ostatnio Rada Etyki, organ doradczy rządu Niemiec, zaapelowała o zmianę prawa i dopuszczenie stosunków pomiędzy przyrodnim rodzeństwem, które nie wychowywało się razem. Nie jest więc tak, że nikt o tym dotychczas nie mówił publicznie. Jak dotąd drażliwa sprawa spoczywa jednak prawie wyłącznie na barkach artystów. Pomijając greckie i nie tylko greckie mity, mamy więc odważne interwencje artystyczne, otwierające nas na tę tematykę i dodające odwagi debacie publicznej, której bodajże jednak nigdy, aż do dziś, na serio nie podjęto.

Hartman, głosząc potrzebę “odwagi debaty publicznej” ws. stosunków kazirodczych, sam ubolewa nad złą opinią z jaką spotykają się w społeczeństwie. Sugeruje, że to podejście wsteczne, niegodne “wolnego społeczeństwa”:

W wolnym społeczeństwie nie wymagamy już od nikogo, aby w życiu prywatnym praktykował takie czy inne obyczaje, a od tego czy owego się powstrzymywał. Zgorszenie możliwe jest tylko co najwyżej publicznie. Argumenty obyczajowe mogą mieć siłę perswazyjną, lecz nie nadają się na uzasadnienie zakazów.

Jak tłumaczy, “legalizacja takich stosunków mogłaby doprowadzić do zwiększenia liczby par kazirodczych”, ale “trudno zakładać, aby miało to jakiś dewastujący wpływ na życie ludzi, którzy na takie związki by się skusili, jakkolwiek dla innych członków rodziny świadomość o istnieniu takiej relacji w rodzinie może być trudna”. Polityk Palikota przekonuje też, że “jeśli udaje się powiązać harmonijnie miłość macierzyńską albo bratersko-siostrzaną z miłością erotyczną, to osiąga się nową, wyższą jakość miłości i związku”.

Na koniec Jan Hartman wzywa do dyskusji nt. takich związków:

Czy powinniśmy zamykać drogę do takiego szczęsnego fenomenu, nawet jeśli statystycznie (w co wierzę!) związki kazirodcze są bardziej psychicznie obciążające, a nawet złe i toksyczne niż związki normalne? Swoją drogą, jeśli najczęściej są toksyczne, to raczej dlatego, że są zakazane, a nie odwrotnie. Nie mówię, że jestem za legalizacją związków kazirodczych. Twierdzę tylko, że warto rozpocząć dyskusję na ten temat.

 

źródło: http://niezalezna.pl/59885-prawdziwa-twarz-lewicy-hartman-chce-dyskusji-na-temat-legalizacji-kazirodztwa

Updated: 30 września 2014 — 20:44

7 komentarzy

Add a Comment
 1. “Urodził się w zasymilowanej rodzinie żydowskiej. Jest synem Stanisława Hartmana i krewnym rabina Izaaka Kramsztyka[1]”. to cytat z http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Hartman . ——- ” Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie” . – Albert Pike

 2. Wikipedię zmodyfikowano o 23:17, 30 wrz 2014.
  …We wrześniu 2014 decyzją zarządu TR został usunięty z partii po publikacji dotyczącej kazirodztwa[11]….

 3. Witam, Ebola, czyli El Boa.

  “I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.”

  Pozdrawiam.

  1. Widzę, że oglądasz Marka z usa? Nieźle mu idzie co?

     1. Witam; kanały: The Groxt1 i The Groxt2 w youtube. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: