Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przysięga Jezuitów

Znalazłem na nowym blogu HK

 

Zaktualizowane: 14 sierpnia 2014 - 15:23

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. a skąd HK bierze te materiały filmowe? czy ktos sprawdził kto je nakręcił? dlaczego wogóle pojawiają się w sieci?
  pachnie mi to wielką manipulacją. Nie ufam osobom pokroju Henryka.

  1. Osoba HK nie ma tutaj znaczenia. Równie dobrze mógł ten materiał umieścić Miś Yogi 🙂 Ważne jest meritum, sens. Nad tym można polemizować.
   Umieściłem info o HK z uwagi na źródło.

   Co do samego filmiku. Dziwi mnie, że przysięga Jezuitów mówi o niszczeniu masonów. Wszak masoni są wśród Jezuitów. Masoni=Jezuici=Illuminati=Syjoniści=Watykan=Lucyferianie

 2. Czy można ufać kościołowi którego dogmaty są sprzeczne z nauką Jezusa i apostołów a na dodatek udowodniono już afery pedofilskie, finansowe i wiele gorszych.

 3. gdyby były sprzeczne , to koscioł przez 2000 lat dostosował by tłumaczenie Biblii pod te dogmaty. Mysle, ze brak zrozumienia prawda wiary łaczy się u poszukiwaczy prawdy z odmienna intepretacja słów uzytych w Pismie.

  co do afer, gdyby znalazł się na ziemi choć jeden człowiek idealny, to można by i twierdzić , ze i koscioł, (jakikolwiek czy krk, czy ewangelicki ) powinien byc taki. NIestety na nasze nieszczescie koscioły składaja sie z ludzi , tylko z ludzi. A ci są słabi, czasem zapieraja się jak Piotr , ale sie nawracaja , a czasem sa to Judasze, którzy sami przyłaczyli sie do Jezusa , Jezus ich nie wybrał . I tacy zdradzaja…

  nie wiem czego oczekujecie od chrzescijanina , zeby sie chrzescijaninem zwał, bo mam wrazenie ze to poszukiwanie człowieka cnót, idealnego , owszem mamy sie tacy stawac, ale droga do tego wiedzie przez całe zycie. I prosze pozbyc się złudzen, ze ktokolwiek, kto zwie sie nowonarodzonym jest juz idealny, bo sie narodził na nowo. To jest dopiero poczatek. I nie wiadomo z jakim finałem.
  Wszyscy jestesmy ludzmi i wszyscy mamy słabości. I mamy z nimi walczyc, ale nikt nie osiagnie na ziemi ideału Jezusa. To byłaby pycha , nawet myslec w ten sposob. Mamy go nasladowac i wypełniac jego nauki. Czyz uczen moze przewyzszyc mistrza? NIGdy

  1. Jezus powiedział, że tylko prawda daje wyzwolenie (Jana 8, 32). Kościół Katolicki głosi fałszywą pseudo-ewangelię i dlatego warto się zastanowić czy takie kłamstwo popierać? Św. Paweł przestrzega przed przyjmowaniem odmiennej Ewangelii od tej którą głoszą fałszywi nauczyciele Galatów 1,8. Jednak każdy ma wybór. Ciekawe jest to że absolwenci teologii katolickiej księża i osoby świeckie nie znają podstawowych zagadnień z Biblii, nigdy jej nie przeczytali i nic z niej nie rozumieją- oczywiście taki sam poziom prezentują osoby katechizowane. Jeśli chodzi o afery to Jezus powiedział również że wiernych poznaje się po owocach, a jakie owoce wydają przywódcy Kościoła? Żaden człowiek nie osiąga doskonałości ale jesteśmy zbawieni przez wiarę z łaski (Rzymian 3, 21-31). Warto związać się z grupą wierzących osób z dobrej ewangelicznej wspólnoty aby wyjaśnili podstawowe kwestie Biblii

   1. a dlaczego mam się zdawac na wspolnoty, które mi cos maja objasnic? przeciez mam swoj rozum i umiem czytac. Biblie czytałam kilka razy i codziennie czytam fragmenty , które rozwazam. Jezus głosił ewangelie prostym ludziom i szli za nim tłumnie, rozumieli jakos jego nauki, bez wykladania ich przez innych. natomiast ci wielcy znawcy pisma jak sie okazuje byli w błędzie interpretacyjnym. Dlatego faryzeusze stając w prawdzie przegrali. Pycha i pewnosc ze wiedza najlepiej i rozumieja najlepiej zaslepiła im duchowe odczytanie pisma.
    TYlko Bóg moze odsłonic przed człowiekiem prawde o przekazie pisma swietego, ale nie wszyscy potrafia z pokora podejsc do słowa bożego, stad tyle błędów interpretacyjnych.

    1. ja nie jestem we wspólnocie, sam zgłębiam. Niestety źle się czuję bez podobnie myślących o wierze w realu (nie mylić z hipermarketem).
     Im więcej czytam Biblię, tym bardziej jestem nie tylko utwierdzony, ale i zniesmaczony KRKi tym, że byłem taki głupi ufając tej instytucji wcześniej.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish