Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Brazylii w San Paulo postawiono wielką świątynie Salomona

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że postawiono ją w tajemnicy i świat dowiedział się o niej nagle z dnia na dzień.

 

swiatyniasalomona

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=R0lvzZFveQk

 

Zachodzi pytanie, czy ohyda spustoszenia będzie miała miejsce w tej świątyni. Osobiście jestem pewien, że NIE. Wątpię ponieważ Szatan walczy jak wiemy z Bogiem. Boga miejsce to Jerozolima, Syjon.Poza tym w ten czas kiedy będzie antychryst, Ci co mieszkają w Judei mają uciekać w góry.

Jaki jest więc tego cel?

 

Oswojenie mas z nową światową religią i świątynią, która stanie w Izraelu.

 

Świątynię Salomona w San Paulo w Brazylii sponsorował Edir Macedo, założyciel Kościoła Powszechnego. Uwaga!!!! Powszechny oznacza to samo dokładnie co katolicki. Słowo „katolicyzm” pochodzi od greckiego określenia Καθολικος oznaczającego uniwersalność lub powszechność.

Tak więc ma to być kościół dla wszystkich religii. Kościół o jakim marzy i buduje go kościół rzymski.

 

Na czym polega ta powszechność:

 

Oto cytat ze strony Kościoła powszechnego:

 

„Życie Uniwersalne Klasztor Kościół mocno wierzy w prawa wszystkich ludzi ze wszystkich wyznań, aby ćwiczyć swoje przekonania religijne, bez względu na to, co te przekonania są, czy to chrześcijanin, żyd, żyd, agnostyk, ateista, buddysta, Przybytek, Pagan, Wicca, Druid lub nawet Godność katolików; tak długo, jak długo nie narusza praw innych osób i są w ustawie z ziemi i własnego sumienia.

Nakazujemy ministrów, księży, rabinów i duchownych z całego świata, którzy są całkowicie nie-religijne, a nawet anty-religijny. To może wydawać się sprzeczne, ale staramy się zmienić negatywne postrzeganie religii, wiary i duchowości, poprzez zachęcanie ludzi do kontroli, wstań i mów prawdę do władzy przez nieustraszenie podając swoje osobiste przekonania religijne. „

 wenwatrzswiatyniasalomona

http://www.themonastery.org/ordination

Zobaczcie kto na tej stronie jest przyjacielem kościoła. Sama Sharone Stone, która pamiętamy z erotyka „Nagi instynkt”.

Inauguracja z otwarcia świątyni:

https://www.youtube.com/watch?v=7qn6gdjWPDU

Budowa:

 

 

Dla nas jest to istotna informacja: wielkimi krokami zbliżamy się do nadejścia Jezusa Chrystusa naszego Pana i Króla.

Mt24

(15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel – kto czyta, niech uważa – (16) wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry; (17) kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego;

 

Święte miejsce Boga to Jerozolima.

 

Tesaloniczan

 

(3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. (5) Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem? (6) A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie. (7) Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola

 

Daniela

 

(31) A wojska wysłane przez niego wystąpią i zbezczeszczą świątynię i twierdzę, zniosą stałą codzienną ofiarę i postawią obrzydliwość spustoszenia.

 

 

Najpierw musi się objawić antychryst

Jakie są cechy Antychrysta? nazwie się bogiem.

Musi odejść Duch Święty a stanie się to tuż po porwaniu.

Zaktualizowane: 27 lipca 2014 - 23:35

9 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kościół katolicki prawdopodobnie pomoże Żydom odbudować świątynie Salomona i spełni się marzenie Papieża, który kiedyś przy pomocy krzyżaków bezskutecznie próbował zdobyć świątynie Salomona. Może być tak że postawią tam nagle duży obraz JP2 (ohydę spustoszenia) i papież usiądzie tam na (białym) tronie i obwoła się bogiem ( http://biblelight.net/pope-throne.htm ) .

 2. (poprawka) krzyzacy mieli zdobyć Jerozolime i Papież tam chciał odbudować swiątynie ….

 3. Jakiej tajemnicy? Od kilku lat już wiadomo, że świątynia była budowana. Informowały o tym różne portale, wystarczy poszperać trochę w google nawet po polsku znajdziecie.

 4. https://www.indiegogo.com/projects/build-the-third-temple–3

  Ciekawe za ile lat będzie skonczona 🙂 , to oznacza tylko jedno Jezus już idzie :-):-):-) ale niesamowite czasy. Pan nas chrześcijan postawił w tym miejscu abyśmy byli światłem dla świata. Dużo pracy przed nami kiedy ludzie nie będą wiedzieli co się dzieje i trzeba będzie im głosić ewangelię.

 5. pomyliliście kościół, który postawił świątynię, ponieważ nikt tego nie sprawdza, Wszyscy powielają na swoich stronach ten sam błąd. Świątynię wybudował kościół zielonoświątkowy, ale i tak oczywiście jest fałszywa.

  WAŻNE:

  Zamieszczam poprawkę autora Informacja o demonicznych powiązaniach Universal Life Church Monastery. jest prawdziwa, ale to nie ten kościół zafundował świątynię Salomona.

  Rzeczywistym założycielem jest The Universal Church, na którego witrynie nie ma takiego tekstu.

  Pomyłka powstała w oryginalnym artykule z tego linku – http://beforeitsnews.com/prophecy/2014/07/huge-prophecy-alert-a-third-temple-has-been-built-in-brazil-by-the-one-world-religion-universal-church-now-open-to-the-public-what-does-it-all-mean-2463150.html

  Przepraszam za powielenie oryginalnego błędu.

  Niemniej daje nam to niezwykły obraz organizacji, która ordynuje nowych pastorów i chlubi się liczbą ordynacji – 20 milionów.

  Z drugiej strony – w obydwu przypadkach – budowy świątyni Salomona oraz jej odbudowy po niewoli babilońskiej polecenia te wydał Bóg poprzez swoich proroków.

  W tym przypadku zbudowano replikę Bożej świątyni, co do której Bóg nie wydał żadnego polecenia. Jest to wiec fałszerstwo rzeczywistej świątyni i nie posiada żadnej wiarygodności z powodu niewłaściwej lokacji oraz braku Bożego błogosławieństwa, pośród narodu który nie jest Narodem Wybranym oraz nie zamieszkuje Ziemi Obiecanej przez Boga.

 6. Meczet al-aksa jest przecież katoicko-islamskim tworem, ponieważ to katoland stworzył islam w celu kontroli arabów, oni natomiast się potem zbuntowali. Ofiar się nie składa już, więc należałoby pewne sprawy rozważyć i bardziej rozkminić. 3 świątynia będzie czy nie? Niewiadomo, bo i samozwańczy apostoł Paweł, który spowodował rozłam w Eklessi a jego listy są dla WIĘKSZOŚCI „chrześcijan” WAŻNIEJSZE niż SŁOWO BOGA z TANACHU i EWANGELII… To jest przykre zjawisko odstępstwa od WIARY 1 wyznawców JASZUA

  1. Apostoł Paweł nie był samozwańczym apostołem. On był powołany przez Jaszua i jego nauki są zgodne zarówno z Tanachu jak i z Ewangelią. Natomiast ludzie niewłaściwie interpretują jego listy i najwięcej błędnych nauk jest na skutek wadliwej egzegezy listów Pawła.

 7. Šwiątynia Salomona stała w starożytnej Jerozolomie to jest na miejscu šwiątyni šw. Zofii w Konstantynopolu. W obecnej Jerozolimie stoją szczątki świątyni wybudowanej przez Heroda na podobieństwo Salomona lecz mniejszej.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish