Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Aborcja i Hitler

https://www.youtube.com/watch?v=mAPI7DvZl0Y

 

Poza oczywistymi wnioskami zwróćmy uwagę, na podobieństwo tamtych czasów: bieda i nienawiść do Żydów. Szatan sprytnie sobie to wymyslił wpajając nam, że bankierzy światowi to Żydzi, że to oni są przyczyną całego zła. Niestety tak jak pisałem wielokrotnie jest to pułapka. Żydzi są tak samo normalnymi ludźmi jak katolicy. Problem leży w systemie. Każdy kto sprzyja zbrodniczym systemom jak komunizm, faszyzm, socjalizm jest współodpowiedzialny za zło.

Illuminati, lucyferianie jak ich zwał tak zwał, wkładają do jednego worka Żydów wierzących oddanych Bogu oraz materialistów, talmudystów, satanistów.

O tym także kilka razy napisałem. W czasach końca będą mordować Żydów jako przyczynę zła. Będą ich mordować razem z oddanymi Bogu chrześcijanami.

Zaktualizowane: 25 lipca 2014 - 18:00

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Z ciekawostki dodam, że twórcom obecnego systemu bankowego był

  http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Maynard_Keynes

  czyli 100% aryjczyk oraz wśród założycieli feedu było tylko 2 żydów który jeden był w 100% kontrolowany przez rycerza watykanu, zakon maltański.
  Cały fed był założony przez rycerzy maltańskich którzy odpowiadają bezpośrednio przed papieżem:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_Malta%C5%84ski

  Proszę dokładnie przeanalizować kto zakładał fed w podpunkcie history
  http://en.wikipedia.org/wiki/Federal_Reserve_System

 2. Co myślicie o stronie poznanie.pl? Dziwna stronka i jakiś tam server abora.

 3. Słyszałeś o takim człowieku, jak David Duke? To Amerykanin, który od wielu lat nagłaśnia problem syjonizmu i stara się z nim walczyć. Rozgranicza przy tym wyraźnie syjonistów od pozostałych Żydów.

  1. Tak znam, ale nie wyłowiłem tego

  2. David Duke to antysemita, gdzie widzi wszędzie winę żydów. Należał niegdyś do ku kklux klanu.

   1. Duke mówi samą prawdę i mnie osobiście cięzko mu jest coś zarzucić.

    1. Dawno nie oglądałem duke, około 4 lat, ale z tego co pamiętam to np. zarzucam mu film o mafii, gdzie mówi, że w latach 20 i 30 XX wieku główną mafią w rosji oraz ameryce byli żydzi, co jest nie prawdą. Mafia żydowska wynosiła około 21%, czyli to nie była większość. Największa mafia to byli i są ruscy. Ich tradycje sięgają gildii kupieckich carskiej rosji, później oczywiście różnego rodzaju gorliwsi katolicy jak np. mafia irlandzka. O dziwo mafia rzymska, czy włoska jest inspirowana przez masonerię rzymską itd.

     Przez ostatnie 2 lata przeczytałem bardzo dużo książek poświęconych żydom pisanych przez różnych żydo sceptyków, antysemitów i innych takich i de facto mogę stwierdzić, że żydzi jak i chrześcijanie biblijni są kozłami ofiarnymi historii i świata. Jak np. inkwizycja hiszpańska prześladowała chrześcijan biblijnych oraz żydów, zawsze i wszędzie byli to kozły ofiarne.

     Ja nie wiem co masz na myśl w sensie żyd. W celu uniknięcia chaosu semantycznego, warto by było zdefiniować tutaj jasno co mamy na myśli używając słowa żyd, żydowskie itp.

     Czy mamy tutaj na myśli jakiś z wielu-set odłamów religii judaistycznej czy mojżeszowej? Czy mamy tutaj na myśli rasę, której też się nie da zdefiniować, bo nie ma haplogrupy żydowskiej. No chyba, że mówimy haplogrupie I co i tak nie ma sensu, bo żydzi byli i są w każdym państwie z tego powodu, że zostali wygnani przez Boga na golus, a haplogrupa I jest odpowiedzialna tylko za kraje bałkańskie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish