Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

9 Faktów o których Mormoni nie chcą abyś wiedział!

Tłumaczenie – Mateusz (Maryd) z forum biblijne Chrześcijan

 

https://www.youtube.com/watch?v=l4AP1Hr9k8Q

 

Pragnę tylko zwrócić uwagę na dwa kamienie na których sa dwa trójkąty, każdy z nich w inną stronę odwrócony jak na faldze Izraela, rzekomego znaku Salomona. Dwa trójkąt wg mnie będą prawdopodobnym znakiem bestii. Napisałem o tym:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/bestia-666-z-apokalipsy-to-piramida.html

Zaktualizowane: 20 lipca 2014 - 12:20

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Yukon Ranger Antrapis voice

  Właśnie, kiedyś też zastanawiałem się czym może być „liczba imienia” lub „znak imienia” a w Apokalipsie są dwa warianty, ludzie będą brali liczbę, lub znak imienia, na rękę i/lub na czoło.

  Liczba lub imię ma mieć związek z trzema szóstkami, a właśnie heksagram ma najwięcej w spólnego z liczbą sześć.

  Pieczęć salomona, pochodzi z okultyzmu, konkretniej ze świętej geometrii, tzw geometrii stworzenia. Jest ważnym znakiem w Kabale. Pojawił się na godle rodu Rotchildów jako ich znak.

  Heksagram, to figura spotykana w naturze i matematyce pod różnymi postaciami.
  Układ heksagonalny to najoptymalniejsze wykorzystanie przestrzeni dwuwymiarowej, choć gdy przyjrzymy się mu to zobaczymy że heksagram tworzy cień rzucany przez sześcian, najoptymalniejsze wykorzystanie trójwymiarowej przestrzeni.

  Sam zastanawiałem się dlaczego liczba sześć, jest tą jakby upadłą, a siedem Boską. I przyszedł mi mały eksperyment myślowy.
  Chodzi bowiem o to, że gdy mamy np, dwuwymiarowe koła, i sprawimy by się przyciągały do siebie, tak iż finalnie wyszstkie się ze sobą złączą, okaże się że podstawowym, i jedynym układem w którym jeden okrąg otacza sześć innych !

  Może to ma związek z liczbą siedem !
  liczba sześć bowiem oznacza układ, w którym jest sześć wzajemnie podtrzymujących się ze sobą, bez tego siódmego, taki układ jest mniej stabliny od układu idealnego czyli z jednym okręgiem w środku i sześcioma dookoła, czyli siedmiu.

  Świat bezbożny symbolizuje sześć okręgów, podrzymujących same siebie, to symbolizuje co oznacza ta liczba, gdzie człowiek chce zastąpić Stwórcę i samemu nazywać się Bogiem.

  Świat Boży zatem symbolizowałaby liczba siedem czyli jeden centralny okrąg, na którym opierają się wszystkie inne, jednocześnie same ze sobą połączone !

  Grafika by więcej wytłumaczyła…

  1. interesujące. Podjąłbys sie Kolego takiej grafiki?

   1. Yukon Ranger Antrapis voice

    A można tu wstawiać grafiki ?

    (w komentarzach mam na myśli)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish