Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawdopodbny antychryst

Właśnie na naszym forum-chrzescijan.pl kolega Kacper umieścił taki oto news:

 

Muzułmanin jako Wysoki Komisarz Praw Człowieka ONZ

 

Zgromadzenie ogólne ONZ potwierdziło propozycję sekretarza generalnego Ban Ki-moona. Sunnita z Jordanii, Zeid Raad al-Husajn został wybrany na stanowisko Wysokiego Komisarza Praw Człowieka ONZ. Pierwszy raz w historii zostaje powołana osoba na tak wysokie stanowisko z kraju arabskiego.

http://ndie.pl/muzulmanin-jako-wysoki-komisarz-praw-czlowieka-onz/

 

Jest to wielce prawdopodobna kandydatura na człowieka niegodziwości.

 

1. Komisarz Praw Człowieka. Pokazuje że jest za ludźmi. Tim La Haye w swej książce usadowił antychrysta właśnie z ONZ. Tak więc może być postrzegany jako człowiek pokoju.

2. Jest stosunkowo młody ma 50lat

3. Jest muzłmaninem i może pogodzić Żydów z Islamem w razie wojny.

4. Uczęszczał do Szkoły Chrystusa. Otrzymał doktorat z Chrystusa College , Cambridge University w 1993 roku.

 

„Szkoła Chrystusa jest składnikiem kolegium z Uniwersytetu w Cambridge , oficjalnie zawierające kapitan i Fellows kolegium, a także około 600 uczniów. [ 1 ] Szkoła została założona przez Lady Margaret Beaufort w 1505, jego czarter królewska udzielona w dniu 1 maja w tym roku, i był dwunastym z uczelni Cambridge być założony w jego obecnej formie. Została założona w Domu Bożym w 1437. kolegium znany jest edukowanie najsłynniejszych absolwentów Cambridge, w tym Karola Darwina i Johna Miltona .”

 

 

Uwaga koniec może być bliski. Nie twierdze że to jest on, ale tak mi się wydaje…

 

 

(3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. (5) Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem? (6) A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie. (7) Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. (8) A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. (9) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, (10) i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. (11) I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, (12) aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. (13) My jednak powinniśmy dziękować Bogu zawsze za was, bracia, umiłowani przez Pana, że Bóg wybrał was od początku ku zbawieniu przez Ducha, który uświęca, i przez wiarę w prawdę. (14) Do tego też powołał was przez ewangelię, którą głosimy, abyście dostąpili chwały Pana naszego, Jezusa Chrystusa. (15) Przeto, bracia, trwajcie niewzruszenie i trzymajcie się przekazanej nauki, której nauczyliście się czy to przez mowę, czy przez list nasz. (16) A sam Pan nasz Jezus Chrystus i Bóg, Ojciec nasz, który nas umiłował i dał pocieszenie wieczne, i dobrą nadzieję z łaski, (17) niech pocieszy serca wasze i utwierdzi was we wszelkim dobrym uczynku i w dobrym słowie.

 

 

Jeśli zejdzie z pola Duch Święty bo o nim mowa, to wszytsko się zacznie. Właściwie prawdopodobnie zacznie się porwaniem. Porwanie = usunięcie Ducha Świętego. Masakra. Nie chciałbym w takim świecie życ. Nie bęzie juz dobrych policjantów, dobrych lekarzy, etc. Dobrzy ludzie zostaną zabrani i pozostali będa w okropnych warunkach mieli czas na zmianę i uwierzenie w Jezusa Króla królów.

Nie jestem pewien czy to będzie antychryst, ale muzułmanin na takiej funkcji w ONZ to nie przelewki. Jezus już jest blisko…

 

Tutaj będziemy o tym pisać:

 

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/polityka/1589-muzulmanin-komisarzem-ds-praw-czlowieka-w-onz

Zaktualizowane: 16 lipca 2014 - 00:03

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Może Ks. Natanek ma racje mówiąc o- Intronizacji Lucyfera w Watykanie
  http://www.youtube.com/watch?v=30m1oCuj26M
  Lucyfer na niedawnych mszach Watykanie: http://www.youtube.com/watch?v=0IgdzyMNfjw ,, http://www.youtube.com/watch?v=xVcJxyuJIyA

 2. Tron antychrysta to jest wg mnie tron papieski, (niemal na 100% http://www.youtube.com/watch?v=-y5Zbf1V3PU ) a ten ostatni papież będzie tym wymienionym w Biblii. W historii Papieże chcieli być królami królów -cesarzmi(i nimi czasem byli), chcieli mieć jak największą władzę polityczną. Jezuci w europalamencie już nad tym pracują. http://www.djeppink.eu/en/blog/we-are-all-jesuits . A Słowo Antychryst znaczy „w zamian (w zastępstwie) Chrystusa” czyli tak się tytułuje Papież – jako przedstawiciel Syna Bożego na ziemi.

 3. Objawienie św. Jana czy też Apokalipsa wraz z księgą Daniela jednoznacznie wskazują, że papiestwo jest antychrystem, co kolejni papieże potwierdzają swoimi czynami i słowami. Słowo „anty” pochodzi z greckiego i może mieć dwa znaczenia: „przeciw” lub „zamiast” i obydwa jednocześnie doskonale pasują do papieży, którzy działają PRZECIW Panu Jezusowi ( np. ustanowienie niedzieli zamiast soboty jako Dnia Świętego, bałwany czyli obrazy i figury, które Pan Bóg wyrażnie potępia itd.) i twierdzą, że zajmują miejsce Pana Jezusa na ziemi – ZAMIAST Jezusa.
  Z drugiej strony sam Pan Jezus powiedział, że wielu przyjdzie w Jego imieniu czyli podając się za niego. Tak więc antychrystem jest każdy, kto występuje przeciw Panu Jezusowi. Ale tym antychrystem – synem zatracenia, któremu smok (czyli szatan) dał władzę jest papież. Tak też twierdzili Luter, Kalwin, Jan Hus i inni wybitni protestanci, którzy opierali się tylko na Biblii.
  Chwała Panu Bogu.

  1. zobaczymy po proroctwach Daniela czy to będzie ten, który zawrze pokój z wieloma

 4. Antychryst posiada według Apokalipsy Jana swoje wojsko antychrystów pomniejszych,których zadaniem jest go zabić za to że jest Sługą Bożym.

  Antychryst posiada podobno „znamię imienia”,czyli 666, a to znaczy że jego imię pierwsze ma sześć liter,imię drugie i/lub imię z bierzmowania lub z konfirmacji ma sześć liter ,nazwisko rodowe ma sześć liter,a to jest w całości liczba sześćset sześćdziesiąt sześć.
  Antychryst ma ksywkę Bestia.

  Natomiast antychryści pomniejsi niestety mają dwie lub zaledwie jedną szóstkę w swoich imionach i/lub nazwisku.
  „antychryst” jest tylko obrazem Bestii,czyli Antychrysta.

 5. Żonaty Syn Zatracenia? Chyba żartujecie, nikt poważny tego nie kupi, nawet małe dziecko w to nie uwierzy. Czegoś więcej spodziewałem się po Was – starych wyjadaczach.

  Moim zdaniem Syn Zatracenia musi być wyznania mojżeszowego, przynajmniej taką będzie grał rolę, bo jego głównym celem będzie zwiedzenie Judejczyków (a przy okazji całego świata), którzy odrzucili mesjasza Jezusa Chrystusa, między innymi za to, że W ICH OPINII nie przestrzegał szabatu!

  Moim zdaniem Syn Zatracenia, będzie nieżonaty, przystojny, elokwentny, będzie działał w sposób dziwny i mu się powiedzie, będzie nazwany cudownym doradcą, będzie próbował sobie przypisać to co napisano w księdze Izajasza 9:5, będzie dzielił ziemię z mocnymi, czyli będzie rozdzielał Ziemię Świętą dla rzekomych zbawionych. Moim zdaniem Syn Zatracenia przybierze imię IMMANUEL udowadniając, że to on jest tym zapowiedzianym mesjaszem. Będzie musiał usunąć księgę Daniela (powie, że jest ona po aramejsku i nie jest natchniona) lub podrobić proroctwo o 70 tygodniach.

  Moim zdaniem na objawienie antychrysta jest jeszcze za wcześnie, gdyż nie ma jeszcze sytuacji, w której „będą mówić gdzież jest to jego przyobiecane przyjście (tj. Jezusa Chrystusa)”, wiemy, że gdy nastąpi powrót Jezusa Chrystusa to dwie będą mleć żarna, dwóch będzie na polu, mamy tutaj opis sytuacji po resecie cywilizacji i powrotu do „odkąd bowiem zasnęli ojcowie, wszystko tak trwa jak było od początku stworzenia”.

  Jerozolimę uwiodą książęta chaldejscy, wyglądający mniej więcej tak http://tiny.pl/g949n, Izajasz pisze, że gdy Bóg będzie sądził swój lud, to córki jerozolimskie będą się ubierały w wykwintne suknie z dzwoneczkami na spodzie szaty, welony i loki będą zdobiły ich głowy oraz ozdoby z półksiężyca (tutaj jakby sugestia elementów ISLAMU, być może przy końcu ery będzie jakaś mieszanina wszystkich religii na fundamencie mojżeszowym???).

  Dziwi mnie również, że w waszych rozważaniach nie uwzględniacie odbudowanego BABILONU CHALDEJSKIEGO, o którym piszą prorocy ST, wiele proroctw odnoszących się do tegoż BABILONU CHALDEJSKIEGO jeszcze się nie wypełniło, między innymi to, że żaden człowiek już tam nie będzie przechodził ani żaden kamień nie zostanie użyty ponownie do jego odbudowy, że strusie tam będą mieszkały, wystarczy zaglądnąć tutaj: http://tiny.pl/g9j3m aby przekonać się, że stacjonują tam jacyś żołnierze, niektóre ściany wyglądają na odnowione a strusi ani śladu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish