Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co się dzieje na świecie

Prosił mnie czytelnik w komentarzu o opis sytuacji Izrael – Palestyna. Tak się składa, że od kilku tygodni przymierzałem się do napisania o kilku przemyśleniach aktualnych wydarzeń na świcie co czynię.

 

Cisza, której się nie spodziewałem jest tak głośna, że wymaga analizy. Jak wiecie nie tylko ja „wróżyłem” krach finansowy i ewentualnie III wojnę światową. Do krachu przygotowywałem się około dwóch lat i nie było to spowodowane moich strachem. W zasadzie jak nigdy dotąd nie boję się o przyszłość. Jest to wynikiem oczekiwania na Jezusa.

Wracając do oczekiwanych wydarzeń. Poza moją osobą wieszczyli krach finansowy: rektor i były doradca Balcerowicza Krzysztof Rybiński, notabene popierający Nową Prawicę oraz związany z PISem główny ekonomista SKOK Janusz Szewczak:

 

http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/idzie-potezny-krach,-idzie-bieda,6103227743

We wrześniu 2013 w związku z nie przyjęciem budżetu rząd USA wysłał na kilka tygodni około 800 tysięcy urzędników!!! Precedens w historii mocarstwa Stanów Zjednoczonych.

 

http://swiat.newsweek.pl/budzet-usa-nieprzyjety-konsekwencje-newsweek-pl,artykuly,271588,1.html

 

Wojny. Już w sierpniu nawet przeciwnicy teorii uważanych za spiskowe myśleli, że wybuchnie III wojna światowa. Nie stało się nic. Na początku tego roku powstał konflikt na Ukrainie. Również póki co nic się nie stało.

W maju Franek miał odwiedzić Izrael. Najpierw odwołał wizytę, a następnie mimo tego poleciał przebywając w dniach 24-26maja.

O co więc w tym wszystkim chodzi? Według mojej oceny Bóg nie tylko czuwa, ale przeszkadza satanistom w ich planach. Opisane powyżej fakty wyglądają nie jak zaplanowane przez Jezuitów manewry, ale jak nerwowe ruchy kogoś niepewnego. Od wyborów euro w czerwcu zastanawiam sie nad powodem wygranej partii eurosceptycznych: ustawka czy spontaniczność. Gdybym miał teraz ocenić, to wydaje się, że Duch Prawdy wylewa się na świat. Wzmocniły moje w tym  przekonanie tzw „taśmy kelnerów”. Oczywiście zadziałał wywiad, prawdopodobnie rosyjski, ale suma sumarum jest to efekt mody na prawdę. 

Prawda nie ma imion.

Po prostu sataniści chcąc czynić zło i tak ostatecznie powodują, że pojedynczy ludzie walczą chcąc nie chcąc o prawdę.

Jak wiemy z Biblii „prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho od igły, aniżeli bogaty dostanie się do królestwa niebieskiego”.

Tymczasem i bogaci mają problemy ze światem szatana. Z tym światem który sami pokochali:

 

pierylefiskusa

 

Takim autem jeździ po Polsce bardzo zamożny biznesmen pokrzywdzony przez Urząd Skarbowy.

Coraz więcej osób także przekonuje się, do Nowej Prawicy. Obecnie w granicach 10-12%. Prawda wychodzi na jaw jak oni kłamią, jak nas okradają, jacy sa zdemoralizowani.

Oto pałac Sikorskiego:

http://www.fakt.pl/galeria-tak-mieszka-i-wozi-sie-sikorski,galeria,446951,1.html

 

i jego zapędy na stworzenie własnej wsi:

http://www.fakt.pl/minister-sikorski-chce-miec-wlasna-wies-urzednicza-machina-ruszyla,artykuly,426136,1.html

 

Jesli by dorobił sie tego ze swojej pracy i operatywności, to żaden chrześcijanin by mu tego za złe nie miał, ale jak on traktuje pięniądze podatników jest tutaj:

 

http://polskiepiekielko.pl/2014/07/msz-przejada-12-000-000-zl-rocznie.html

 

Po prostu prawda się wylewa. Teraz pojawia się pytanie: czy aby nie ustawia tej sceny Watykan lub Illuminati? nawet jeśli tak, to i tak za wiedzą i przyzwoleniem naszego Boga Ojca, by znaczna część ludzi się przebudziła. Jest jeszcze tylko jedna kwestia: kościół rzymski. To co my, nownonarodzeni wiemy nie wiedza jeszcze sami katolicy. Jaki tom przyjmie kierunek tego nie wiem.

 

Co się dzieje na Bliskim Wschodzie?

Rzeczy dziwne również. Oto dziś przeczytałem taka informację:

 

Izraelski gabinet bezpieczeństwa, w którego skład wchodzą najważniejsi ministrowie, we wtorek rano przyjął egipską propozycję zawieszenia broni w obecnym konflikcie z bojownikami z palestyńskiego Hamasu. Ten radykalny ruch nie zgadza się jednak na rozejm.
Zazwyczaj to Izrael sie nie zgadzał. Jak widac wszystko zmierza do wojny z Islamem i przejęcia Jerozolimy a w konsekwencji odbudowania Świątyni.
I jeszcze bardziej świeża wiadomość:

Premier Turcji Recep Tayyip Erdogan oskarżył Izrael, którego lotnictwo wznowiło tego dnia ataki na Strefę Gazy, o „terroryzowanie regionu”, a jedną z izraelskich deputowanych porównał do Adolfa Hitlera.”
Co to się dzieje. Niedawny sojusznik USA a więc Izraela oskarża Izrael…..
Byc może wojny w Europie nie będzie, ale Izrael na pewno będzie zaatakowany. O zbyt dużą stawkę tam chodzi. Wszystko pod budowę świątyni jest przygotowane. Kuriozalnym jest fakt napisania o tym nawet przez Wikipedie, kiedy trutherzy o tym nic nie wiedzą

Obecnie w Izraelu istnieją grupy osób poważnie myślące o budowie Trzeciej Świątyni. Istnieje Instytut Świątynny, który kształci kapłanów, odtwarza stroje i przybory liturgiczne oraz instrumenty dla orkiestry lewitów. Na przeszkodzie tym planom stoi muzułmańska Kopuła na Skale (znana też jako Meczet Omara), która prawdopodobnie przykrywa teren, na którym znajdowało się „Święte Świętych” starożytnej Świątyni. Jednak wielu nie widzi tej przeszkody, ponieważ na podstawie badań Wzgórza Świątynnego promieniami rentgenowskimi i podczerwonymi uważają, że Świątynia mieściła się na południe od Kopuły Skały, pomiędzy Kopułą a Meczetem Al-Aksa.”

 

W naszym interesie jest wybranie jeśli zdążymy wybranie partii obojętnej na Izrael. Niestety w tym sejmie jej nie ma. Czy to będzie pIS czy PO na jedno wyjdzie:

 

Nie chciałbym błądzić i liczę na to, że Bóg mnie prowadzi w tym co piszę, ale jednym prawidłowym wyborem będzie Nowa Prawica.

Podtrzymuje moją kontrowersyjną tezę o Wielkim Ucisku w ciągu kilku lat. Tetrady się zaczęły w kwietniu i Izrael już ma problemy.

Widzę to tak: przez 3,5 roku będą niebawem ścigani chrześcijanie i Żydzi na świecie. Po tym okresie antychryst zawrze pokój z wieloma i odbudują świątynię

 

 

Zaktualizowane: 15 lipca 2014 - 21:15

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish