Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nikt nie zna dnia ani godziny, ale czy na pewno?

Jest to bardzo interesujący filmik, nie tylko ze względu na hipotetyczną datę porwania, ale również z powodu uwypuklenia logiki Boga oraz zdemonizowania tematu Żydów.

Filmu nie polecam tej garstce antypawłowców, gdyż argumenty są oparte o Pawła cytaty. Filmu także nie polecam antysemitom, ponieważ autor pokazuje tradycje i kulturę żydowską w kontekście porwania.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=-TzP3RlB7eg&list=UUZOhFoUecvwr5vGmzT4rbSw

Jezus powiedział „zbawienie bierze się od Żydów”. Umieściłem kiedyś link do tego tekstu na starym blogu. Istotnie, czy chcemy tego czy nie, Bóg wybrał sobie naród Izraelski, ziemie Izraelską, Jerozolimę i Żydów. W czasach końca będą oni odgrywać ważną rolę. Potencjalny atak na Palestynę będzie prawdopodobnie początkiem końca.

Dopiero ostatnio zrozumiałem, że ostatni antychryst będzie tępił Żydów, tak jak Hitler. Żydów bogobojnych. Chazarowie i syjoniści będą po stronie szatana. To dlatego tworzy się negatywne emocje wokół żydów, tak jak to robi witryna wolnapolska.pl a wcześniej stopsyjonizmowi. Zapomina się przy tym jednak o słowach Jezusa Chrystusa

 

ap.2

Znam twój ucisk i ubóstwo –
ale ty jesteś bogaty –
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana.

 

Jan w swej ewangelii zwracał się do Żydów per „oni”, „wy”. Tak więc są Żydzi i Żydzi. Mam w rodzinie jak napisałem kilka dni temu Żydów ( brat mamy się ochajtał) i są tacy nie rozumni, by nie powiedzieć głupi, że mi ich żal. Zresztą każdy człowiek oddalony od Boga nie jest mądry. Zakorzenieni w świecie szatana, katolicy. Kompletnie Bóg ich nie interesuje, a już święta typowo żydowskie wcale. Jedyny co jest typowe dla nich, to diaspora biznesu, układów oraz znajomość swych korzeni i drzewka genealogicznego do kilku pokoleń wstecz.

To szatan wznieca w nas nienawiść do Żydów. Każda witryna promująca taką postawę działa na rzecz Złego.

Po tym filmiku, który przetłumaczył Mateusz za co mu dziękuję, a także po poznaniu „7 praw Noego”, wziąłem sobie za cel poznanie kultury żydowskiej. Nie interesuje mnie, co o mnie pomyślą ludzie ograniczeni. Czy się komuś to podoba, czy nie, wielu Żydów będzie w Królestwie Niebieskim obok mnie (jesli ja będę) i Ciebie czytelniku o czym mówi Biblia.

Jest wielce prawdopodobne, że Bóg dał nam wskazówki co do jego posunięć za pomocą metafory kultury izraelsko – żydowskiej. Wesele w Kanie Galiejskiej trwało 7 dni. Taka była tradycja. Tak tez będzie z porwanymi. Wesele Baranka będzie trwało 7 dni = lat. Chcesz znać Boga, poznaj kulturę żydowską.

Dotychczas nikt nie znał dnia ani godziny, ale im bliżej końca ,tym bardziej Bóg daje nam poznać prawdę. Nie twierdzę, że porwanie będzie we wrześniu, ale biorę to w tej sytuacji pod uwagę. Jeśli tak, to czasu na pozbycie się grzechów zostało wszystkim masakrycznie mało. Albo zbawienie albo Wielki Ucisk.

Rozumiem, że porwanie we wrzesniu tego roku jest niewiarygodne, ale świadomość tego powoduje, że czuję potrzebę przygotowania się. Chce być lepszym człowiekiem.

Nie wiem jak będzie, kieruje się tym co mnie prowadzi na co dzień, ale wiem że Jezus jest blisko. Czy wszyscy na świecie są nakręcani fałszywie? nie sądzę, bo katolicy na ten przykład wcale. Tak patrząc, dlaczego Bóg pozwolił garstce ludzi myśleć o porwaniu? dlaczego teraz to wszystko układa się w całość?

 

Zaktualizowane: 9 lipca 2014 - 22:45

3 komentarze

Dodaj komentarz
 1. ,,Nikt nie zna dnia ani godziny, ale czy na pewno?”

  Sorrki, ale skojarzyło mi się to z tym : ,, czy aby na pewno Bóg powiedział..?” 😀

 2. Strasznie się cieszę, że chcesz poznać kulturę Żydowską po mnie już chodzi to od jakiegoś czasu. Liczę na to, że dzięki Twojej stronce będę mógł zgłębić ten temat. Na początek polecam wykłady oparte o Biblie Kazimierza Barczuka pt HISTORIA ZBAWIENIA W ŚWIĘTACH BIBLIJNYCH. Dodatkowo do śledzenia na co dzień na youtube : Steven Ben-DeNoon, (może ktoś by Go potłumaczył 🙂 ), ale nie wiem czasem czy u Ciebie pierwszy raz go nie obejrzałem jeśli tak to przepraszam, ale warto. Tak przy okazji to dzięki za to co robisz – mega pożyteczna praca 🙂 !!!

 3. Te znaki mnie przekonują:

  Jezus powiedział: Patrzcie na drzewo figowe(reanimacja Izraela jako państwa w 1948 roku) i na inne drzewa (póżniej ożyły inne drzewa np Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina i wiele innych). Gdy widzicie, że wypuszczają pączki, sami poznajecie, że już lato jest blisko. Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, iż blisko jest królestwo Boże. Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie (liczba pojedyncza, czyli jedno pokolenie, a człowiek żyje max 120 lat), aż się wszystko stanie. Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą” (Łk 21,29-33)

  Czyli 1948 r + 120 = 2068 r to oczywiście ekstremalna data graniczna a najprawdopodobniej koniec nastąpi dużo wcześciej) (prawie zgadza się z wyliczeniami Newtona Izaaka który wyznaczył datę na podstawie (chyba jak pamiętam wyznaczył krańcową datę na 2069 ) a to było na długo przed 1948 rokiem, nie znał tej daty )

  I inne znaki :

  1 Tesaloniczan 5: 2-5
  Sami bowiem dokładnie wiecie, iż dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy. Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną. ( I to dla tych, którzy ufają Biblii ->) Wy zaś, bracia, nie jesteście w ciemności, aby was dzień ten jak złodziej zaskoczył. Nie należymy do nocy ani do ciemności.

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xpJbAE6BmHo

  Izajasza 4:1
  W owym dniu uchwyci się siedem kobiet jednego mężczyzny, mówiąc: Swój własny chleb będziemy jadły i swoim własnym odzieniem będziemy się przyodziewały, niech tylko twoim imieniem się nazywamy, zdejmij z nas naszą hańbę!

  W dzisiejszych czasach wyrażna część kobiet ma wysokie wymagania i szuka sobie wyselekcjonowanego samca, i wtedy tworzy się „relacja jeden do wielu” i wzrasta liczba kobiet, które nie uznają tradycyjnego modelu rodziny, chcą być zaradne, samowystarczalne (swój własny chleb będziemy jadły ….), ” prowadzić nowoczesny tryb życia „. Mowa tu o kobietach chcacych wychodzic za mąż, którym mąż potrzebny jest do zmiany nazwiska jak tez w pewnych przypadkach do zmazania hańby (wyrzuty sumienia dotyczących przeszłości).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish