Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lobbystka 197

Co prawda oglądałem ten filmik kilka lat temu, ale chciałem pokazac Wam z 2 powodów:

 

1. Pachołki szatana fundują nam za nasze pieniądze holokaust

2. Osoba broniąca nas przed tymi katami z senatu jest … żydówką.

 

Zaktualizowane: 9 lipca 2014 - 23:20

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Po obejrzeniu tego materiału dochodzę do kolejnego wniosku – jak trudno jest błogosławić władzę. Boże chroń Polskę. Zmieńmy coś !

  1. …ale możemy sie modlić o nich

   1. Na chwilę obecną to chyba jedyne wyjście.

 2. Przez tą władzę jestem od kilku lat za granicą, w czasie kiedy OBCY zajmują doszczętnie mój kraj, okradają moich rodaków ze wszystkich ciężko zapracowanych pieniędzy, wyprzedają cały majątek narodowy, kradną na potęgę pieniądze z podatków, składek emerytalnych, żeby prowadzić wojny i bombardowania ludności cywilnej!
  Zupełnie karykaturalnie brzmią słowa Pawła z Listu do Rzymian:
  1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. 2 Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia. 3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. 4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle. 5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie. 6 Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd. 7 Oddajcie każdemu to, mu się należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć.

  Wręcz jakby był po ich stronie, co za paradoks, nie widzicie tego?

  A oto Słowa Chrystusa odnoszące się w najprostszy i miażdżący sposób do słów Pawła:

  OJCZE NASZ, KTÓRYŚ JEST W NIEBIE
  ŚWIĘĆ SIĘ IMIĘ TWOJE, PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWOJE, BĄDŹ WOLA TWOJA
  TAK JAK W NIEBIE, TAK I NA ZIEMI

  Wynika że o Wolę Boga na ziemi trzeba się modlić, a nie że Ta Wola jest automatycznie pochodząca od Boga przy np. powoływaniu każdego rządu…
  Paweł stwierdza, że Wola Boga na ziemi jest we wszystkim, a Chrystus zupełnie odwrotnie, że Wola Boga w pełni jest TYLKO w NIEBIE!

  Co Wy na to, jeżeli nasz rząd jest satanistycznym sługą od wielu lat? Jakie są owoce tego rządu? Jaka czeka nas przyszłość? Czy to z Woli Boga opłacamy podatkami ich NIERZĄD?

  Jak mam się nie bać Pawła, skoro on chce nas w takich niewolników służących ZŁU pozamieniać pod groźbą nieposłuszeństwa Woli Boga?

  1. Monika, proszę Cię nie patrz oklepanie na Pawła.
   Oczywiście, że Paweł ma rację aby poddać się władzy. Zauważ, że w UK się jej poddajesz. Krajów dobrobytu jest wiele. Jak kilka razy napisałem kraje katolickie to kraje biedne, choć rozpatrując sprawę Pawła nie ma to większego znaczenia.
   To Polska jest szczególnym gettem, gdzie faszyzm kwitnie pełną parą. Tak więc pierwsza zasadnicza różnica: są kraje gdzie się tej władzy można poddać, a są takie gdzie innym nie ma się co poddawać. Paweł żył w tamtych czasach i miał rację aby poddać się władzy.
   Teraz inna kwestia: poddać a poddać. Ostatnie 100 lat to krwawe rewolucje. Poddac się władzy, to nie walczyć z nią. Jak wyszła na rewolucji Rosja? w imie równości socjalistycznej sa równi i równiejsi. Paweł w tamtych czasach nie doprecyzował słów bo nie wiedział jaki będzie złożony świat XXI wieku.
   Czy Jezus walczył z armią rzymską? absolutnie nie.

   Uważam, że słowa Pawła po pierwsze nie dotyczą w pełni Polski, tak jak Ci udowodniłem poddajesz się władzy w UK, a po drugie oznaczają aby nie walczyć zbrojnie. Dla mnie naturalne jest że władza pochodzi od Boga. Gdyby Bóg tylko zechciał, to nie pozwoliłby na władzę Hitlerowi, ale Hitlera wybrali ludzie. I co ciekawe z znacznej części protestanci. Dali się wydudkać kościołowi rzymskiemu. Nie zauważyli że Adolf oddaje honory dostojnikom KRK. Gdyby mysleli jak dzieci: Kościoł=inkwizycja= zło, to nie dokonali by takiego wyboru. Inaczej mówiąc popełnili kilka kroków do Zła z teorii Zimbardo. Chcieli Hitlera to mieli.

   Poza tym Paweł nie znał TAKIEGO pojęcia demokracji jak dziś. Rzymska dmeokracja „Ustrój demokratyczny w Rzymie uległ szeregu przeobrażeniom i przekształceniom. Rzymianie jednak wybrali odmienną, niż Ateńczycy, drogę.

   Rzymianie twierdzili, że każdy obywatel winien mieć wpływ na demokrację, jednak pierwszeństwo w podejmowaniu decyzji oddawali arystokratycznym instytucjom. Szczególnie istotna była rola Senatu.

   Przez cały czas istnienia republiki rzymskiej najwyższa władza skupiała się w rękach arystokracji. Do najważniejszych rzymskich urzędów należały: urząd konsula, pretora, kwestora, cenzora czy edyla. Zasiadali na nich przedstawiciele arystokratycznych rodów. Oni także wchodzili w skład rzymskiego Senatu, do którego należało kierowanie bieżącą polityką państwa.

   Istniało także Zgromadzenie Ludowe. Jednak w praktyce jego rola ograniczała się do przyjmowania bądź odrzucania wniosków składanych przez Senat. Na uwagę zasługuje urząd Trybuna Ludowego. Był to urzędnik, który zajmował się ochroną i obroną najuboższych warstw rzymskiego społeczeństwa. Można powiedzieć, że Trybun Ludowy pełnił rolę dzisiejszego Rzecznika Praw Obywatelskich.

   Istotę rzymskiego systemu politycznego stanowiło prawo. Republika rzymska była państwem, w którym instytucje i organy polityczne działały zgodnie i w ramach obowiązującego prawa. Państwo było dobrem wspólnym wszystkich obywateli. W dzisiejszej perspektywy ustrój republiki rzymskiej moglibyśmy określić jako mieszany, bowiem odnajdziemy w nim elementy demokracji, ale także monarchii i rządów arystokracji.

   http://www.wosna5.pl/ustroj_demokratyczny_starozytnego_rzymu

   Korwin Mikke dąży właśnie do monarchii, którą ludzie niedouczeni błędnie wiążą z królem w sztach i berłem w złotej karocy.

   My nie powinniśmy z władzą walczyć zbrojnie. Możemy za to a nawet wg mnie musimy w następujący sposób:

   1. Głosująć na partię mające program pro chrześcijański, ludzki. Celowo napisałem ludzki, ponieważ słowo, wyraz „chrześcijański” łatwo sobie wpisać w nazwę partii jak np miało to miejsce z ZCHN Niesiołowskiego, chyba największego chama wśród polityków. Ludzki oznacza, zamujący się ludźmi, działający na ich korzyść. Obecnie żadna partia w sejmie nie działa na korzyść ludzi. Żadna partia w sejmie nie działa na rzecz szerzenia królestwa Niebieskiego na Ziemi.
   Jedynie po a sejmem Nowa Prawica jest partią zarówno liberalną gospodarczo jak i opiera się na wartościach chrześcijańskich a sam Korwin cytuje często Biblię.

   2. Uświadamiać ludzi politycznie. W Polsce świadomość polityki sięga nizin. Politycy robią tyle na ile pozwoli im społeczeństwo. Zapamiętajcie tę sentencję. Dlatego w syjoPolsce jest obowiązkowy i „darmowy” system nauczania, aby robić z dzieci głąby. Wyedukowane głąby, wykształcone głąby jak znaczna część wyborców PO. Takie posłuszne wytresowane pieski.

   1. Chciałbym dodać coś do pkt.2. Jeśli chcemy coś zmienić czeka nas bardzo ale to bardzo dużo pracy. Uświadamianie ludziom tego, że ich głos się liczy i dlaczego mają oddać głos na normalność. Dziś 65 % ludzi ma w nosie politykę i wybory i to co z nimi będzie. Rezygnują z możliwości walki i zmiany. (potem narzekają). Są zmęczeni tym wszystkim? A może ogłupieni papką podawaną co dnia. Każdy musi wytłumaczyć 20 – 50 osobom o co toczy się gra i zainteresować społeczeństwo aktywnym udziałem w tych zmianach. A te osoby muszą dotrzeć do kolejnych 20 – 50. I tak dalej i dalej.
    Pozdrawiam.

 3. Dziękuję, że umieściłeś mój post, myślałam, że tego nie zrobisz. Tak właśnie się buduje wzajemne przyjazne relacje, tak się ukazuje miłość do drugiej osoby przez szacunek do jej wątpliwości i zapytań i przez cierpliwe tłumaczenie.
  Niech tak więc zostanie przynajmniej w moim odczuciu i rozumieniu: Paweł pisał List Do RZYMIAN, a nie do obecnych czasów i współczesnych struktur władzy i szatańskiej polityki.

  1. oczywiście masz rację, ale ja czasem nei ma czasu tłumaczyć rzeczy dla mnie oczywistych. Gdybym chciał sie ustosunkować do kilkunastu zarzutów do Pawła, to musiałbym poświęcić ok 24H a ja takiego czasu nie mam i nie muszę tego robić.
   Teraz akurat odpowiadam, gdyz jest to wątek dla mnie bieżący.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish