Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W USA trwa zbrojna rebelia przeciwko urzędnikom rządowym!

„Intensywna rozgrywka w amerykańskim stanie Nevada pomiędzy rodziną farmerów, a agentami federalnymi eskalowała na początku kwietnia po trwającym dwie dekady sporze o pastwisko.

Setki uzbrojonych agentów z Biura Gospodarki Przestrzennej i Federalnego Biura Śledczego otaczają ranczo 67-letniego farmera Clivena Bundy-ego w celu konfiskaty 1000 sztuk jego bydła, którą nakazał są federalny.

Darmowa gazeta Washington Beacon poinformowała w poniedziałek, że 234 z 908 sztuk bydła zostało już skonfiskowanych przez agentów rządowych. Od tego czasu spór znalazł się w centrum uwagi amerykańskich mediów.

Federalna Administracja Lotnicza ustaliła strefę zakazu lotów o powierzchni 3 mil kwadratowych wokół rancza Bundy-ego. Zakaz obowiązuje od 11 kwietnia do 11 maja.

Do Bundy-ego przybyło już kilkuset jego zwolenników. Wielu z nich ma broń m. in. popularne Kałasznikowy.

Sytuacja uległa zaognieniu po tym, jak w internecie pojawił się film, na którym widać jak policjanci ranili syna farmera Ammona Bundy-ego strzelając do niego z broni elektrycznej. Według Desert News przed włączeniem kamery na ziemię została powalona jego siostra. Ponadto jeden ze świadków zdarzenia powiedział Las Vegas Review – Journal, że poturbowane zostały także kobiety w ciąży”

 

http://polskiepiekielko.pl/2014/04/w-usa-trwa-zbrojna-rebelia-przeciwko-urzednikom-rzadowym.html

 

Zaktualizowane: 6 lipca 2014 - 21:58

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish