Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Robią nas w konia: Afera taśmowa a rzeczywistość-wojna gangów IIIRP

 

Pozostał nam albo Ruch Narodowy albo Nowa Prawica

Zaktualizowane: 22 czerwca 2014 - 23:00

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Uczeń Chrystusa

  Piotrze, niestety mylisz się nieco. Pozwolę sobie w tym poście odnieść do paru wpisów.
  Otóż nie pozostał nam nikt na tym świecie. To nie jest walka wywiadów niemieckich i rosyjskich jak to napisałeś w którymś z wpisów. Przecież te kraje jak zresztą większość na tym świecie jest pod kontrolą masonów/syjonistów/satanistów. Zarówno Ruch Narodowy jak i KNP to przybudówki masońskie, tak samo groźne jak reszta partii… czy aby na pewno chrześcijanin powinien brać udział w przepychankach sług szatana? Przecież to jest wyreżyserowane bracie ! Wprost tak samo pod kontrolą masonerii. Cała ta afera od początku do końca została zaplanowana żeby kozła ofiarnego(Tuska) odsunąć od władzy a w zamian wstawić PIS(antytezę dla PO) aby dokończył robotę po Wielkim Wschodzie(ryt masonerii dla niezorientowanych). Masom zostaje tylko iluzja wyboru aby się nie buntować… Niestety zauważyłem Piotrze w którymś wpisie taką delikatną sugestię buntu – uważam, że to Twój błąd. Tak jak napisałem wyżej nasz wybór jest iluzją i nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło… zło to zło tak samo jak nawet mały grzech pozostaje jednak grzechem. Nie pomagajmy satanistom świadomie bądź nie. Nie krzyżujmy planów Bogu naszymi buntami, On doskonale wie co jest grane i ma to pod kontrolą, On na to pozwala i Jego w tym głowa, pamiętajmy o tym Bracia i Siostry.

  Zaintrygował mnie natomiast wpis o Unii Euroazjatyckiej… to kolejny znak, że Król Krolów już niedługo przybędzie po nas i to jest wspaniała wiadomość !

  niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

  1. Oczywiście, że to wszystko jest kontrolowane i wyreżyserowane, sam o tym napisałem, ale zauważ, że inaczej wygląda stopa życiowa w Polsce a inaczej np w Holandii czy Grecji. Wiadomo, że w kraju dobrobytu – Norwegii rządzą masoni. Zresztą często podkreślam fakt rządzenia Ziemią przez szatana.
   Podtrzymuje, że jest to walka wywiadów. Bardzo możliwe nawet, że pod docieranie się granic ostatnich 10 królestw. Polska w Niemczech czy Rosji.
   Ja chce tylko tego, co mają choćby w Grecji właśnie, Włoszech, Belgii. Jeśli będzie bieda w Polsce, to nie zbudujesz królestwa niebieskiego na Ziemi. Przynajmniej do pewnego moment będziemy mogli to robić, ponieważ później tak czy owak wyleje się gniew Boży, który wierzących w Jezusa naśladowców nie obejmie.

   Piszesz o moim buncie. Owszem buntuje się w sferach dozwolonych. Jakie to są sfery? np szczepienia, nie godzę się na szczepienia uśmiercające bądź kaleczące dzieci. Nigdzie nie jest napisane w Biblii by nie głosować w wyborach.

   „By zwyciężyło zło wystarczy bierność ludzi dobrych”.

   Jestem przeciwny angażowaniu się chrześcijan w politykę bezpośrednią. Mnie samego ciągnie, ale wolę ludzi uświadamiać. Jeśli na wszystko będziemy się godzić, to o wiele więcej osób będzie cierpiało w wyniku faszystowskich rządów. Nie chcę by ludzie umierali w kolejkach do lekarza, nie chce by w wyniku bandyckich działań US ludzie popełniali samobójstwo itd
   Żeby to lepiej zobrazować: chciałbym aby Polacy weszli w Wielki Ucisk z poziomu Norwegii a nie Ukrainy.

   Nikt mi nie wmówi, ze poszczególne ustawy nie maja wpływu na jakość życia.Wiadomo, ostatecznie tylko Jezus nas wybawi i za Jego rządów będzie sielanka. Póki co możemy sobie ulżyć na Ziemi.

   wierzę w jeszcze jedno. Mimo zaplanowanej przez nich rewolucji, wierzę, że dzięki naszym działaniom wiele osób skieruje się w stronę Boga. Dlatego winniśmy podkreślać, że to ludzie bez Boga w sercu rządzili nami.

   1. Uczeń Chrystusa

    Cóż, z wieloma Twoimi słowami się zgadzam i być może po prostu źle zrozumiałem lub użyłeś nieodpowiednich słów wcześniej i stąd to moje „pouczenie” Również nie chcę szczepionek, samobójstw, biedy itd… to przykre, tylko powołując się na zachodnie(głównie) kraje zwróć uwagę na imigrantów i co oni wyprawiają… zapewne świetnie sobie zdajesz sprawę z tego. Niestety wszystko na tym świecie ma plusy i minusy Tak czy siak, w większości się z Tobą zgadzam 🙂

    i tak na koniec kilka pokrzepiających wersetów :

    Z ucisku wzywałem Pana, Pan wysłuchał mnie i wyswobodził. (6) Pan jest ze mną, nie lękam się, Cóż może mi uczynić człowiek? (7) Pan jest ze mną jako pomocnik mój, Ja zaś spoglądać będę z góry na nieprzyjaciół moich. (8) Lepiej ufać Panu, Niż polegać na ludziach. (9) Lepiej ufać Panu, Niż polegać na możnych. Ps 118,5-9

    1. „tylko powołując się na zachodnie(głównie) kraje zwróć uwagę na imigrantów i co oni wyprawiają… zapewne świetnie sobie zdajesz sprawę z teg”

     Mam kolegę, który wyemigrował do NO. Zostawił w Polsce 2 dzieci. W 1 tygodniu się rozpłakał. Facet 42lata. W wekendy pija 1-2 wina.
     Łatwo ocenić nie będąc tam.

     1. Uczeń Chrystusa

      Miałem na myśli islamizację 🙂 multi – kulti…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish