Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cejrowski – antychrześcijanin

Cenię Wojciecha Cejrowskiego za ciekawość świata, znawstwo kultur świata, ale z przykrością muszę stwierdzić, że w większości spraw dotyczących religii nie ma racji.

Niedawno w jednym z wywiadów powiedział, że tęcza jest symbolem gejów. Takie stwierdzenie stawia go jako albo ignoranta, albo świadomego zwodziciela katolickiego.

Tęcza od początku świata jest symbolem pojednania człowieka z Bogiem. To, że sodomici ukradli i przywłaszczyli sobie ten symbol, nie zmienia faktu jego pierwotnego znaczenia. Na podobieństwo Izraela  i Żydów. Obecnie jak wiemy Izrael, nie jest tym samym Izraelem Boga co kiedyś. Obecny Izrael jest talmudyczny. Podobnie z Żydami, którzy nimi nie są.

Cejrowski gdyby faktyczne był chrześcijaninem, to zapewne broniłby tęczy jako znaku Boga, podkreślając   w mediach bezczelne przywłaszczenie sobie tego znaku przez różnej maści degeneratów, odstępców biblijnych.

Następna kwestia wspólna nie tylko dla Cejrowskiego,  ale dla tzw katolickiej prawicy – festiwal nienawiści dla Jaruzelskiego.

Co powiedział Cejrowski:

„To jest poniżające dla Rzeczpospolitej, by z honorami Wojska Polskiego żegnać sowieckiego pachołka, człowieka, który niszczył naród. Na ten grób powinniśmy splunąć – mówi Wojciech Cejrowski”

radio wnet.

 

Teraz pojawia się zasadnicze  kluczowe pytanie a zarazem odpowiedź: czy tak powiedziałby Jezus?

Jaruzelskiego będzie sądził o ile wiem Bóg. Katolicy Rzymscy mają to do siebie, że za życia gdyby mogli to spaliliby grzesznika. Pamiętam jak nakręcano sprawę z Matką Madzi z Sosnowca. W TV pewien bodajże biskup, kiedy pokazano mu reakcje środowisk katolickich na matkę Madzi był zszokowany. Powiedział coś  tym stylu, że nie idzie to w parze z wychowaniem katolickim  słowami Jezusa mówiącego o tym, że kto jest bez winy, niech rzuci kamieniem.

Ja bym rzekł, że zbieracie owoce.

 

Po owocach ich poznacie.

 

 

Zaktualizowane: 31 maja 2014 - 22:26

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Cejrowski w tym wywiadzie:
    http://www.youtube.com/watch?v=B58GSLp_JIg
    http://www.youtube.com/watch?v=6x8lqVQFMpU
    http://www.youtube.com/watch?v=z2Iz9O2lz-U
    stwierdza: „Bóg Osamy (islam) jest moim bogiem”. Cejrowski deklaruje się jako wyznawca szatana (Osama to islamista i mason). Ten wywiad to ŻELAZNY DOWÓD na to w co wierzy Cejrowski…

  2. Cejrowski jest fajny facet bo zna sporo swiata i ma pojecie ale niech wpierw spojrzy na swoj zas……y katolicyzm a pozniej niech sie wypowiada

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish