Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawdziwe wyniki wyborów, których media nie podadzą

wybory2014

fotka od Strzelcia z forum-chrzescijan.pl

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/polityka/1313-eurowybory-2014?start=24

Podaje się nam, że PO i PIS mają po ok 30% poparcia a sld 9%. Niestety prawda jest brutalna. Ponad 2/3, bo 76% Polaków oceniło negatywnie wszystkie partie nie idąc na wybory. Sam miałem nie iść z tego samego powodu co reszta – okazanie braku zaufania do elit. Społeczeństwo nie chce przykładać ręki do 4 letnich wczasów w Brukseli all inclusive.

Tylko po  7% uprawnionych do głosowania wybrało PO i PIS. Obecny sejm dostał czerwoną kartkę. W wyborach do sejmu w tzw Polsce będzie nie wiele inaczej. Więcej osób uda się na wybory ponieważ: urzędnicy będą musieli się odwdzięczyć za pracę. Na wsiach urzędy są pełne członków PSLu i  w miastach  w ARMIRze. ZUS jest pełen członków, znajomych z sld tak jak Inspekcja Pracy i US. Ludzie PO są wszędzie po trochu. Sam mam takich znajomych dyrektorów. Dodam że ze znajomości nie korzystam. To jest kolosalna armia wyborców. Masa wyborcza.

To co się zmieni, to zmiana stanowiska niektórych osób zdołowanych i poniżonych tym systemem. Pokrzywdzonych przez Urząd Skarbowy przybywa. Wiele osób popełnia samobójstwa przez banki, a więc i system, system który pozwala bankom na „hulaj dusza piekła nie ma”. To co się dzieje w systemie bankowym w Polsce to skandal.

Jest jeszcze jedna dana statystyczna. Ponad 200 tysięcy osób przyszło na wybory wrzucając pustą kartkę lub zaznaczając krzyżyk przy kilku kandydatach co powoduje, że głos jest nieważny. Byłem w kilku komisjach wyborczych i to co moge powiedzieć, to chyba w każdej w której byłem, zdarzały się dopiski do karty głosowania w stylu: „złodzieje”, „żydzi”.

Ten system pada i ONI dobrze on tym wiedzą. Pomimo zakończonych wyborów ataki na Korwina trwają nadal. Tym razem wielcy przegrani, czyli  Twój Ruch złożył pozew:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jest-sledztwo-za-slowa-janusza-korwin-mikkego-o-kobietach/lm7g0

Nie jestem za Korwinem ale za większością programu KNP i nie sposób nie zauważyć notorycznych i perfidnych ataków na lidera tej partii. W walce grupowej zawsze atakuje się lidera, czy to w walce ulicznej czy politycznej. Tak jest i tu. Jak zniszczysz lidera, to padnie cała grupa. Tak załatwiono Samoobrone, która przeszła w polityczny niebyt po zabójstwie Leppera. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby zamordowano Korwina lub przypadkiem przestałyby działać hamulce w jego aucie. Wszak grasuje po Polsce seryjny samobójca.

Dziś nieco zaniepokoiła mnie ta informacja:

 

http://biznes.pl/magazyny/energetyka/atomowa/korwin-mikke-nalezy-zlikwidowac-panstwowe-spolki-e,5639253,magazyn-detal.html

To jest to, co pisałem w tekście Korwin Mikke inaczej. Dążenie do korporacjonizmu. Obym sie mylił. Do członków KNP jeśli to czytacie: patrzcie na ręce waszemu wodzowi. Niech zaczyna pomoc od uciśnionych, a nie od pomocy korporacjom. Korporacje to symbol NWO i zniewolenia.

 

 

Przy okazji polecam ten wywiad:

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/emilian-kaminski-gen-jaruzelski-w-mlodosci-byl-morderca/07jq0

 

 

Zaktualizowane: 28 maja 2014 - 19:17

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. lepper tez był po stronie zła.

  1. Tak to prawda, ale wyrósł na prawdzie. Bóg tak skonstruował świat, że Prawda jest dla ludzi atrakcyjna. Lepper w zasadzie był takim Korwinem Mikke chłopów. Ja liczę na to, że z Korwinem będzie podobnie. Jesli jest po stronie zła, to będzie musiał trzymać fason i posługiwać się prawdą a tam gdzie jest prawda tam jest świadomość.

 2. 1. „Jesli jest po stronie zła, to będzie musiał trzymać fason i posługiwać się prawdą…” Mógłbyś rozwinąć?
  2. Przypomniały mi się takie słowa „mniejsze zło”. Chrystus mówił, że nasza mowa ma być prosta. Bóg nienawidzi zła, jak myślisz jak patrzy na to, że wielu uzasadnia swoje wybory używając pojęcia „mniejsze zło”?
  3. Ciekawe jak to było ze śmiercią leppera. Czy miał jakieś nieznane dowody.
  Pozdrawiam.

  1. To jak w książce ” Faust” o Mefistofelesie: „Jam jest tej siły cząstką drobną, co zawsze złego pragnie i zawsze czyni dobro”.
   Korwin to nie mniejsze zło bo nie głosuje sie na osobe tylko na partię, a partia póki co nie zawiodła.
   Myslę, że Lepper chciał ponownie wypłynąć posługując się gorzką prawdą dla innych.

 3. Korwin-Mikke: Jaruzelski powinien być pochowany z honorami

  http://narodowcy.net/polska/9723-korwin-mikke-jaruzelski-powinien-byc-pochowany-z-honorami

  Jak Goldberg stał się Korwinem-Mikke | Archiwa.IPN

  http://archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html

  od siebie dodam, że w jednym z wywiadów promował żywność GMO, zachwalał ją na wszelakie sposoby… kiedy wrzuciłem tą część wywiadu na yt razem z innymi wieloma filmikami tego dnia to nagle po kilku dniach zniknęło to nagranie… pewnie przyczynił też się tytuł jki dałem do nagrania „ozjasz goldberg popiera ludobójstwo”… że też się dajesz nabierać na korwinów i inne kontrolowane opozycje… śmiech na sali

  1. ” że też się dajesz nabierać na korwinów i inne kontrolowane opozycje”

   Czy czytasz kolego ze zrozumieniem moje teksty? gdzie ja popieram Korwina?

   I pytanie: na kogo proponujesz glosować, tzn na jaka partie?

 4. tylko to że 76% społeczeństwa nie poszło głosować nic nie zmienia. Większość pozwoliła aby za nich zdecydowała mniejszość. Tym sposobem godzą się na to co jest dotychczas. Myslicie że obecne partie przejmują się że 76% ich nie akceptuje? one się cieszą że wystarcza tak mała mobilizacja elektoratu aby byli u władzy nadal. A gdy chociąż połowa z tych 76% poczła i zagłosowała na którąś z partii pozasystemowych np RN wówczas pokazaliby gdzie mają obecny sytem. A polska w końcu uzyskałaby sznsę bycia normalnym demokratycznym krajem. Niezapominajmy że RN nie jest partią i tym bardzeij nie wywodzi sie z pookrągłostołowych ustaleń a ma niezły wolnorynkowy program, z uwzględnieniem strategicznych sektorów, które powinny być w rękach państwa czyli naszych. program społeczny też jest niezły

 5. to że 76% społeczeństwa niby w ramach protestu przeciwko obecnemu systemowi nie poszło na wybory nic nie zmienia. Ponadto ta większość pozostawiła wybór mniejszości i niestety władze wybrane przez tę mniejszość będą i tak rządzić wszystkimi. Dla obecnego systemu tak niska frekwencja to jeszcze lepiej. To uświadamia im jak mały elektorat potrzeba zmobilizować aby ciągle być u władzy. Niech by tylko połowa z tych 76% zmobilizowała się i poszła zagłosować na poza systemowy np. RN, który nie wywodzi sie z ustaleń po okrągłostołowych. I tym sposobem w bardzo kulturalny i demokratyczny (tzn. zgodny z obowiązującym systemem) sposób odebrali by władzę tej hołocie. RN ma niezły program wobec tych partii , które startowały, wolnorynkowy drugi obok nowej prawicy, ale i zarazem nie nazbyt korporacyjny. Z zabezpieczeniem strategicznych sektorów dla państwa czyli dla nas. Program społeczny również dobry jak dla ogółu. Pora tylko na to aby uświadomić ludzi.

 6. Piotrze, oglądnij

  https://www.youtube.com/watch?v=Ezw7R8Z3iaU

  Czy Korwin nie mówi czasem o antychryście, mając na myśli króla?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish