Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sytuacja z Chonchitą może mieć inny sens

Tak się zastanawiam nad tym rozgłosem Conchity obojniaka. Gro moich znajomych w tym ateistów jest przeciwna naśmiewając się i piętnując tego hmmm człowieka.

Jest to trochę podejrzane. Kto wie, czy takie osoby nie promuje się celowo by je niebawem uprzątnąć wraz z niezadowolniem społecznym.

Wszak Hitler mordował homoseksualistów:

 

” Naziści uznawali homoseksualistów za „socjalnie zboczonych”, stanowiących zagrożenie dla prawidłowego rozwoju „rasy aryjskiej”. Zdelegalizowano wszelkie instytucje oraz miejsca kultury i spotkań środowisk LGBT. W latach 1933–1945 więcej niż 100 tys. ludzi zostało aresztowanych pod zarzutem homoseksualizmu, z czego 50 tys. zostało uznanych oficjalnie za homoseksualistów, 5–15 tys. z nich zginęło w obozach koncentracyjnych, reszta była więziona i torturowana.” wikipedia.

Biorąc pod uwagę Niemcy jako IV Rzeszę (UE) i ostatniego Antychrysta jest wielce prawdopodobne że tak również skończą obecni zboczeńcy.

Porządek z chaosu. To by pasowało. Nagle w tym zboczonym świecie pojawia się antychryst w UE. Zapowiada obniżki podatków, daje 80% wolnej Ziemi ludziom biednym oraz eskterminacje homoseksualistów i innych odmiennych orientacji. Świat za takim człowiekiem chyba poszedłby  w ogień.

Pamiętajmy o tym, że ostatni Antychryst będzie światowym liderem i pokochają go miliony. Biblia nas ostrzega o tym, że uwierzą mu nawet chrześcijanie.

Zaktualizowane: 12 maja 2014 - 23:35

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Yukon Ranger Antrapis voice

  Owy Antychryst obawiam się, że zrobi o wiele więcej, niż obniżenie podatków i usunięcie homosiów ze społeczeństwa.

  Jak wiadomo w planie III wojen jest opisana ta sytuacja, że wypuszczą, a raczej wykreują społeczeństwo degeneracji, dewiacji, nihilizmu. Reakcją będzie bunt ludzi moralnych, i wszędzie będzie jeden wielki chaos.

  Gdy więc on przyjdzie, nie będzie mógł promować swoją postawą dewiantów, i ateistów, a chrześcijan którzy szukają autorytetu i nowego „sprawiedliwego porządku”. Będą więc chrześcijanie krzyczeć, niech ktoś wreszcie zrobi z tym chaosem porządek ! A że kościół będzie już w rozsypce moralnej, ludzie będą zdesperowani.

  Będzie się starał zbudować, społeczeństwo tzw. sprawiedliwości, dobroci, uniwersalnej miłości (Lucyferianizmu) otoczone zaawansowaną technologią.
  Będzie chciał podrobić raj na ziemi. Oczywiście będzie też działał takie cuda, że wielu ludzi przyzwyczajonych do materializmu jaki teraz panuje, wpadnie w osłupienie.

  Czy człowiek całe życie z oczami w TV i jedną czwartą życia w szkole gdzie nauczano go że rzeczywistość jest czymś twardym i nienaruszalnym, nie padnie na twarz widząc, jak owy antychryst materializuje obiekty, obdarza je ruchem że wyglądają jak żywe, lub sprawia że lewitują głazy.

  1. także myślałem o tym kontekście III wojen św.
   Dlatego ta sytuacja z kiełbasą, Grodzką świadczy niezbicie, że żyjemy ewidentnie w czasach końca. Teraz należy tylko czekać na nasilenie tych dewiacji i na….. pochwycenie ludu Bożego tuz przed uciskiem.

 2. Pozwolę sobie wstawić tu tłumaczenie piosenki owej/owego pana/i bo warto też wiedzieć o czym śpiewa:

  Budzę się na gruzach
  Spaceruję po szkle
  Dla sąsiadów jesteśmy problemem
  Cóż, ich czas już mija
  Uważnie przyglądam się odbiciu z lustra
  Nie, to nie jestem ja
  Ten obcy jest coraz bliżej
  Któż to może być?

  Nie wiedziałbyś nic o mnie
  Ale dziś
  Wylecę z gasnącego światła

  I powstanę z popiołów
  Niczym feniks i poszukam
  Zamiast zemsty
  Kary za winy
  Zostaliście ostrzeżeni
  I kiedy tylko przemienię się
  I kiedy tylko się odrodzę
  Wiedzcie, że powstanę jak feniks
  Choć jesteście moim płomieniem

  Idź – zajmij się swoimi sprawami
  I zachowuj się jak wolny człowiek
  Nikt wcześniej nie był swiadkiem
  Tego co mi uczyniłeś

  Przecież nie wiedziałbyś dziś nic o mnie
  A teraz musisz zobaczyć
  Żeby wreszcie uwierzyć
  Wylatuję z gasnącego światła

  I powstanę z popiołów
  Niczym feniks i poszukam
  Zamiast zemsty
  Kary za winy
  Zostaliście ostrzeżeni
  I kiedy tylko przemienię się
  I kiedy tylko odrodzę się

  Wzniesiemy się ku niebu
  I choć zrzuciliście nas w dół
  Polecimy, wzniesiemy się

  I powstanę z popiołów
  Niczym feniks i poszukam
  Zamiast zemsty
  Kary za Wasze winy
  Zostaliście ostrzeżeni
  I kiedy tylko przemienię się
  I kiedy tylko się odrodzę
  Choć jesteście moim płomieniem
  Z popiołów powstanę niczym feniks

 3. Jestem Polakiem i ziemie Polskie będę bronił żaden Żyd, Niemiec, Ukraina czy Rosja nie będą rządzić w Polsce. A Żydów jak będę żył będę chciał się pozbyć z ziemi Polskiej. Swoim dzieciom i wnukom mówię, że Żyd to gorsze niż zaraza. Wolę umrzeć na ziemi Polskiej niż dopuścić innych do rządzenia naszym krajem niż Polak i moi potomkowie. Wojna jest nie unikniona w Polsce i nie myśl, że jesteśmy teraz słabi przez głupi rząd. Ale macie wrogów, co Polskę uzbroją a by sami nie walczyć i to dojdzie w wkrótce do Wojny i nawet nasz rząd Polski tego pożałuje za głupie rządy i pazerność, chciwość, że naród do tego doprowadzili do takiej nędzy i biedy żeby ludzi z mieszkań wyrzucać jak śmiecie. Najpierw pozbywacie się ludzi pracy a potem dachu nad głową. Za to wszystko rząd ci, co chcą nas okraś pożałują. Żegnam i czekam, kiedy zacznie się wojna przez głupi rząd, że na wszystko pozwalają i szarogęszą się w naszym kraju i mówią, co mamy robić tak jak byśmy byli bez rozumu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish