Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chipizacja w Rosji

Pod pretekstem bezpieczeństwa dzieci. Co ważne, to dzieje się to w kraju takim jak Rosja, w której nie spodziewalibyśmy się taki szybkiego „postępu” i chipizacji.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6x9LfZprhX8

Jeszcze ok 4 lata temu traktowałem chipizację jako teorię spiskową. Około 2 lata temu myślałem, że jest to odległa rzeczywistość. Jak widać w obu przypadkach się myliłem.

Teraz powstaje pytanie: jak zareaguje na chipizację polskie społeczeństwo?  i pytanie retoryczne: czy społeczeństwo będzie wiedzieć, że jeśli będzie to tatuaż elektroniczny iż jest to biblijny znak bestii z apokalipsy?

Ap. 13

15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

Zaktualizowane: 1 maja 2014 - 22:52

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. ” On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci
    ================
    i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.”
    Kiedyś myślałam,że ten czip będzie za x lat,a to już niedługo…Byłam niemal pewna,że to znak bestii ale czytałam gdzieś,że -„On sprawi”-czyli nie może uczynić tego człowiek,tylko ten mówiący posąg -ludziom oddającym mu pokłon;również w przypadku znaku od Boga człowiek będzie naznaczony przez Ducha Świętego. Logicznie biorąc,czip to nie znak bestii,bo albo posąg to da,albo świadomie go przyjmą ludzie…(poprzez pokłon?)Nie wiem,nie chciałabym przyjmować czipa….ale może to nie jest czip bestii ale zniewolenie i namierzanie nas-szczególnie chrześcijan.

  2. Naiwni są ludzie, którzy myślą, że z chipem będą bezpieczni i ich dzieci również. Mając chipa ryzykuję: odetną mi dostęp do wszystkiego jak będę niewygodna dla systemu, wyczyszczą konto i powiedzą, że to awaria systemu (to wersja dla ateistów), a co najważniejsze nigdy nie doświadczę miłości Boga (to wersja dla wierzących). Bez chipa będę zmuszona zmienić swoje zycie, a może nawet stracę je, ale odejdę przynajmniej jako człowiek a nie jako maszyna.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish