Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Spot wyborczy Armanda Rytfińskiego

Jest to niebywałe, że sataniści otwarcie pokazują swego boga w polityce. Należy przy tym uświadomić sobie, że  Rytfiński należy do partii Palikota, a ten należał do Platformy Obywatelskiej i nie był tam marginalną postacią a raczej centralną. Cały obecny sejm jest jednym wielkim teatrem. Taki jest także spor wyborczy Rytfińskiego. Dla mas będzie odbierany jako naigrywanie się z kościoła. Problem w tym, że nie jest to tylko drwienie z kościoła. Jak wiemy, to kościół katolicki rozdaje karty i nic się w Polsce nie dzieje bez jego zgody. Partia Palikota ma kilka funkcji:

 

1. Potwierdzenie w świadomości mas zła kościoła a w konsekwencji religii i Boga

2. Wprowadzenie do kultury i życia codziennego satanizmu

 

 

W błędzie jest ten, kto uważa, tylko takiego Rytfińskiego za satanistę. Satanistami jest większość posłów zgodnie z pojęciem antychrysta. Anty (przeciw, w zamian) Chrystusa. Zabieranie ludziom dzieci, podatki w skali 80%, przywieleje dla banków, nepotyzm, przekręty przy budowie dróg, stadionów, przymusowe szczepionki etc etc jest działaniem ducha Antychrysta. W tym partii PIS.

Partia Palikota różni się tym od innych, że działa przeciw chrześcijanom oficjalnie. Reszta robi to nie oficjalnie. Wszyscy on sa podporządkowani Watykanowi.

Ciężko Ci w to uwierzyć? Zobacz te materiały:

 

 

Kwaśniewski (ex pzpr) i Palikot

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_bZFgw53LIQ

 

papiez_kwasniewski

 

kwach-kaatz

 

Papież i Bolek

 

papiez-walesa

Jan Paweł II ( Kaatz)   i przedstawiciel Buddyzmu?

 

janpawelII-dalajlama

Wiem, że część osób będzie chciała usprawiedliwić papieża jego rzekomą naiwnością, dobrem. Myślicie, że szef największej mafii na świecie i najlepszego wywiadu (watykan) nie wiedział nic o pedofili? nie wiedział nic o pochodzeniu Stolzmana? nie wiedział nic o agencie Bolku? nie wiedział o tym, że należy stronić od pogańskich i satanistycznych religii jaką jest buddyzm?

byłoby to naiwnością z naszej strony

Nie zmieni tez faktów co niektórych stosunek do mnie. Takie są fakty. Wszyscy Ci którzy zniszczyli Polskę współpracują w imię nowego porządku światowego – lucyferianizmu.

Zaktualizowane: 27 kwietnia 2014 - 11:21

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish