Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pogańskie Pochodzenie Wielkanocy

Wielkanoc to dzień, który jest uznawany przez prawie wszystkie współczesne odłamy chrześcijaństwa na pamiątkę zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Święto to często wiąże się nabożeństwem o wschodzie słońca, jak również z wielkanocną szynką i historiami o jajkach i królikach. Ci, którzy kochają prawdę, uczą się zadawania pytań, a wiele pytań należy zadać w odniesieniu do świąt wielkanocnych.

Czy to naprawdę dzień, gdy Jezus powstał z martwych.? Skąd pochodzą te wszystkie dziwne zwyczaje, które nie mają nic wspólnego ze zmartwychwstaniem naszego Zbawiciela.? Celem tego traktatu jest pomóc odpowiedzieć na te pytania, i pomóc tym, którzy poszukują prawdy, aby mogli wyciągnąć własne wnioski.
Pierwszą rzeczą, którą musimy zrozumieć, jest to, że wyznający chrześcijanie nie byli jedynymi, którzy obchodzili święto zwane,„”Wielkanoc”[ Easter ]”.
” Ishtar „, które jest wymawiane„”Wielkanoc” [ Easter]” to dzień, który upamiętnia zmartwychwstanie jednego z bogów, o nazwie ” Tammuz „, który uważa się za jedynego syna bogini – księżyca i boga – słońca .

W tych dawnych czasach , był człowiek imieniem Nimrod, który był wnukiem jednego z synów Noego, Hama. Ham miał syna o imieniu Kusz, który ożenił się z kobietą o imieniu Semiramis. Kush i Semiramis następnie mieli syna którego nazwali ” Nimrod „. Po śmierci ojca, Nimrod poślubił własną matkę i stał się potężnym królem .
Biblia mówi o tym człowieku, Nemrod, w Księdze Rodzaju 10:8-10 w następujący sposób :
„A Kusz spłodził Nemroda, który począł być możnym na ziemi. Ten był możnym myśliwcem przed obliczem Pańskiem; przetoż się mówi: Jako Nemrod możny myśliwiec przed Panem. A początek królestwa jego był Babel, i Erech, i Achad, i Chalne w ziemi Senaar.”
Nimrod stał się bogiem – człowiekiem dla ludzi oraz Semiramis jego żona i matka, stała się potężną królową starożytnego Babilonu .
Nimrod ostatecznie został zabity przez wroga, a jego ciało poćwiartowane na kawałki i wysyłane do różnych części jego królestwa. Semiramis zebrała wszystkie te części z wyjątkiem jednej, która nie mogła być znaleziona. brakującą częścią był jego narząd rodny. Semiramis twierdziła, że Nimrod nie mógł wrócić do życia bez niego i powiedziała ludziom z Babilonu, że Nimrod wstąpił do słońca, i będzie odtąd nazywać się ” baal „, bóg słońca. Królowa Semiramis ogłosiła również, że Baal będzie obecny na ziemi w postaci płomienia, czy świec lub lamp dlatego stosuje się je w kulcie. Zamiarem Semiramis było stworzenie tajemniczej religii, i z pomocą szatana, zrobiła z siebie boginię. Semiramis twierdziła, że była Niepokalanie Poczęta. Uczyła, że bóg – księżyc, przechodzi 28 dniowy cykl i owuluje w pełni.
Twierdziła również, że zstąpiła z księżyca w gigantycznym księżycowym jaju, które spadło do rzeki Eufrat. Miało to się stać w czasie pierwszej pełni księżyca po równonocy wiosennej. Semiramis stała się znana jako ” Ishtar „, które jest wymawiane„”Wielkanoc” b]Easter[/b”, a jej księżycowe jajo stało się znane jako „wielkanocne jajo [easter egg]” Isztar szybko zaszła w ciążę i twierdziła, że to promienie słońca – boga Baala spowodowały poczęcie syna którego nazwała Tammuz
Tammuz szczególnie lubiał króliki, i za jego sprawą stały się święte w starożytnej religii, ponieważ Tammuz był uważany za syna boga – słońca, Baala . Tammuz, jak jego domniemany ojciec, stał się myśliwym. Pewnego dnia, kiedy Tammuz został zabity przez dzika. Królowa Isztar powiedziała ludziom, że Tammuz wstąpił do jego ojca, baala, i że jeden z nich dwóch będzie teraz z wiernymi w świętym płomieniu świecy lub lampy jako Ojciec, Syn i Duch.

Isztar, która teraz czczona jako ” Matka Boża i Królowa Niebios „, nadal budowała swoją tajemniczą religię. Królowa powiedziała wiernym, że kiedy Tammuz został zabity przez dzika, krople jego krwi spadły na pień drzewa iglastego i z pnia przez noc wzrosło całkowicie nowe drzewo. To sprawiło drzewo iglaste święte, krwią Tammuz`a. Ogłosiła ona również okres czterdziestu dni czasu smutku każdego roku przed rocznicą śmierci Tammuz`a . W tym czasie nie wolno było spożywać mięsa.
Wierni mieli medytować święte tajemnice Baala i Tammuz`a, oraz wystawiano święty znak „T” przed ich serca, gdy był czczony. Jedli oni święte ciasta z „T” lub krzyżem na szczycie. Uroczystości te były obchodzone co roku, w pierwszą niedzielę po pierwszej pełni księżyca po równonocy wiosennej. To była niedziela „Isztar” którą symbolizował królik i jajka. Isztar ogłosiła również, że ponieważ Tammuz zabił świnię, to musi być spożywane jej mięso w tą niedzielę.

Teraz, czytelnicy tego traktatu powinni zauważyć że pogaństwo przeniknęło współczesne kościoły „chrześcijańskie”, a dalsze badania wskazują, że pogaństwo przyszło w drodze systemu rzymsko – katolickiego. Prawda jest taka, że Wielkanoc nie ma nic wspólnego ze zmartwychwstaniem naszego Pana Jezusa Chrystusa. Wiemy również, że Wielkanoc może wypadać aż trzy tygodnie od Paschy , ponieważ święto pogańskie jest zawsze ustawione w pierwszą niedzielę po pierwszej pełni księżyca po równonocy wiosennej. Niektórzy zastanawiali się, dlaczego słowo „Wielkanoc” jest w Biblii Króla Jakuba. To dlatego że, Dzieje apostolskie: rozdz. 12, mówi nam, że to zły król Herod planuje świętować Wielkanoc, a nie chrześcijanie . Prawdziwa Pascha i Wielkanoc czasem pokrywają się z pogańską , ale w niektórych latach, są one bardzo od siebie odległe.

Można by powiedzieć na ten temat o wiele więcej, i my mamy o wiele więcej informacji dla Ciebie, jeśli jesteś poszukiwaczem prawdy. Wiemy, że Biblia mówi nam w Ewangelii Jana 4:24 : „Bo i Ojciec takowych szuka, którzy by go chwalili. Bóg jest duch, a ci, którzy go chwalą, powinni go chwalić w duchu i w prawdzie.”
Prawda jest taka, że czterdzieści dni Wielkiego Postu, jaja, króliki, ciepłe ciastka z krzyżem oraz wielkanocna szynka ma wszystko wspólne z dawną pogańską religią Babilonu. To są wszystko działania Antychrysta ! szatan jest panem oszustów, i wypełnił życie prawdziwych dobrych chrześcijan bałwochwalstwem. Te rzeczy sprowadzają gniew Boży na synów buntu, którzy próbują wprowadzać pogańskie zwyczaje Baala do chrześcijańskiego kultu.
Musisz odpowiedzieć za swoje działania i za to, czego uczyć dzieci. Te zwyczaje wielkanocne na cześć Baala, którym jest również Szatan, i nadal jest czczony jako ” wschodzące słońce”, a jego domem jest” dom wschodzącego słońca „. Ile kościołów prowadzi „usługi na dzień wschodu ” w Wielkanoc oraz zwraca twarz ku wschodzącemu słońcu ?
Ilu będzie używać kolorowych jaj i historii o królikach, tak jak w starożytnym Babilonie.?
Te rzeczy to nie żarty, nie bardziej niż Dzień sądu ostatecznego.

Modlę się do Boga, aby ten traktat spowodował poszukiwania więcej prawdy.

Będziemy zadowoleni, aby pomóc poprzez dostarczenie większej ilości informacji i modląc się za was. Są to ostatnie dni, i czas pokuty, wyjścia i oddzielenia się.

David J. Meyer

 

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/zwiedzenie-sekty/1222-poganskie-pochodzenie-wielkanocy#6007

Zaktualizowane: 19 kwietnia 2014 - 22:24

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. ok gdzie w takim razie dowody na cala te historie o Nimrodzie Ishtar i Tammuzie?W Biblii pisze niewiele…chcialabym sie dowiedziec skad pochodza te zrodla?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish