Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Po opublikowaniu listy kandydatów do PE w świętokrzyskim – idę na wybory!

Znani i wyraziści politycy są liderami list do Parlamentu Europejskiego w okręgu małopolsko-świętokrzyskim. O mandaty walczyć będą: Jarosław Gowin (PR), Jan Hartman (EP-TR), Ryszard Legutko (PiS), Joanna Senyszyn (SLD-UP), Czesław Siekierski (PSL), Róża Thun (PO), Zbigniew Ziobro (SP).
Wystarczyły mi dwa nazwiska żeby zdecydować o pójściu na wybory do PE: Hartmann i Senyszyn. Personifikacja Zła. Thun nie lepsza.
Będę głosował na PIS, mimo, że bliżej mi do KNP, ale tu chodzi o realizm polityczny, przeciwstawienie się Złu. PIS jest partią systemową, ale to jego elektorat wymusza na nich pewne postawy….
Zaktualizowane: 12 kwietnia 2014 - 00:18

3 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie idąc na wybory przyzwalamy na propagandę demoralizacji, bojkot nic nie da ponieważ tak jest skonstruowany system iż złodzieje i sodomici wybiorą się sami bez naszego udziału.

  Ja w wyborach do Parlamentu Europejskiego będę głosował na Narodowców, nie zaszkodzi jak powiedzą komisarzom parę słów gorzkiej prawdy.

  http://wiadomosci.onet.pl/lodz/ruch-narodowy-przedstawil-swoich-kandydatow/gqkmr

  https://www.youtube.com/watch?v=GiVfKaavwJI

  https://www.facebook.com/RuchNarodowy.net

  1. Mariusz, co Ty piszesz? narodowców? oni są takimi narodowcami jak Ty Eskimosem. Bosak i Zawisza glosowali za oddaniem majatku polskiego Zydom

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish