Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prezydent Obama spotkał się z papieżem

Papież Franciszek przyjął na audiencji w Watykanie prezydenta USA Baracka Obamę. To pierwsze, bardzo oczekiwane przez amerykańskiego przywódcę spotkanie z papieżem.

„Witam, panie prezydencie” – powiedział Franciszek po angielsku do Obamy, przyjmując go w Pałacu Apostolskim.

Obama podziękował za słowa powitania i podkreślił: „To cudowne, że mogliśmy się spotkać”. Amerykański prezydent wypowiadał się o papieżu z wielkim uznaniem i podziwem.

Papież i amerykański prezydent razem weszli do papieskiej biblioteki, gdzie zasiedli przy biurku i rozpoczęli prywatną rozmowę.

Po jej zakończeniu, w czasie drugiej, publicznej części audiencji z udziałem amerykańskiej delegacji, zarówno papież i prezydent często uśmiechali się.

Barack Obama podarował Franciszkowi skórzaną szkatułkę z nasionami owoców i warzyw, pochodzącymi z ogródka w Białym Domu.

Część nasion jest dla Waszej Świątobliwości. Druga część zostanie podarowana w akcie dobroczynnym na cześć Waszej Świątobliwości – wyjaśnił prezydent USA.

Następnie dodał, że kiedy papież będzie miał możliwość odwiedzenia Białego Domu, będzie mógł zobaczyć także tamtejszy ogródek warzywny. „Czemu nie?” – odpowiedział papież po hiszpańsku.

Obama poprosił Franciszka, by modlił się za niego i za jego rodzinę. Pożegnali się zaś długim, serdecznym uściskiem dłoni.

Następnie prezydent USA razem z szefem dyplomacji Johnem Kerrym udał się na rozmowę z watykańskim sekretarzem stanu kardynałem Pietro Parolinem.”

http://www.rp.pl/artykul/11,1097272-Prezydent-Obama-spotkal-sie-z-papiezem.html

———————————————-

 

 

 

Wizyta ta, jest niezbitym dowodem  na współpracę największych zbrodniarzy w historii świata. Z kim ściskał i do kogo się uśmiechał oraz obiecywał wizytę papież zwany ojcem świętym. Jakie są dokonania Obamy  na rzecz ludzkości, polepszenia ich warunków życia:

 

 

1. Ekonomiczne:
W liczbach:

3.6%: procentowa obniżka cen wszystkich domów tylko w roku 2010 (MarketWatch, dane z 31 maja 2011)

9.1%: bezrobocie. (Bureau of Labor Statistics, 6/16/11)

28: recordowo największa ilość kolejnych miesięcy z bezrobociem powyżej 8 procent. (Bureau of Labor Statistics, dane z 1 czerwca 2011)

39.7: średnia ilość tygodni, by znaleźć jakąkolwiek pracę. (Bureau of Labor Statistics, dane z 16 czerwca 2011)

$46,000: zadłużenie USA na głowę mieszkańca. (U.S. Treasury Department dane z 1 czerwca 2011; U.S. Census Bureau, dane z 1 czerwca 2011)

2020: rok, w którym fundusz ubezpieczenia medycznego dla osób starszych zostaną wyczerpane. (CBO, dane z 18 marca 2011)

W milionach:

2.5 milionów utraconych miejsc pracy odkąd Obama objął urząd Prezydenta USA. (Bureau of Labor Statistics, dane z 16 czerwca 2011)

6.5 milionów: Liczba posiadłości, odebranych przez banki odkąd Obama objął urząd Prezydenta USA. (RealtyTrac, dane z 1 czerwca 2011)

13.9 milionów: Bezrobotnych Amerykanów. (Bureau of Labor Statistics, dane z 16 czerwca 2011)

44.6 milionów: Liczba Amerykanów otrzymujących talony żywnosciowe. (The Wall Street Journal, dane z 31 maja 2011)

W miliardach:

$569.2 miliardów: Dodatkowe opodatkowanie osób, korzystających z ubezpieczeń medycznych według planu ubezpieczeń Obamy. (List do ówczesnej Przewodniczącej Izby Reprezentantów USA Nancy Pelosi, z dnia 18 marca 2010)

$830 miliardów: Cena chybionego stymulacyjnego pakietu ekonomicznego Obamy. (CBO, dane z 5 maja 2011)

$575 miliardów: Suma cięć medycznych ubezpieczeń zdrowotnych dla osób starszych w planie ubezpieczeń medycznych Obamy. (CMS Chief Actuary Richard S. Foster, Memo, dane z 22 kwietnia 2010)

W bilionach:

$3.7 bilionów: Suma, dodana przez Obamę do długu narodowego USA od chwili objęcia prezydentury. (U.S. Treasury Department, dane z 1 czerwca 2011)

$1.14 bilionów: Zadłużenie USA w Chinach. (U.S. Treasury Department, dane z 1 czerwca 2011)

$1.65 bilionów: Spodziewany Deficyt Federalny na rok fiskalny 2011 – Największy w całej historii USA. (OMB, dane z 14 lutego 2011)

$14.3 bilionów: Aktualny Dług USA. (U.S. Treasury Department, dane z 1 czerwca 2011)

2. Militarne:

-rzeź w Syrii i sponsoring rewolucji

-sponsoring rewolucji w Libii i obalenie Kadafiego. Skutek – obniżenie standardu życia Libijczyków

-sponsorowanie rewolucji w Egipcie

 

Po przeczytaniu takiej wiadomości jak dziś,  nikt nie ma wątpliwości kto rządzi na Ziemi.

 

 (1) I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami, (2) z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.

Chyba już tylko zagorzali katolicy ślepi na prawdę nie widzą zła tego świata.

 

 

Zaktualizowane: 27 marca 2014 - 19:04
Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish