Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wolne krzesło 666

Lucyferianie doskonale znają Biblię. Po przeczytaniu tego tłumaczenia uświadomiłem sobie z jakimi detalami i jak pieczołowicie Oni to przygotowali wszystko.

Jednak kiedy oni przygotowują się do przyjścia antychrysta, my czekamy na porwanie i przyjście Jezusa.

 

„A to wam mówimy na podstawie Słowa Pana, że my, którzy pozostaniemy przy życiu aż do przyjścia Pana, nie wyprzedzimy tych którzy zasnęli. Gdyż sam Pan na dany rozkaz, na głos archanioła i trąby Bożej zstąpi z nieba – wtedy najpierw powstaną ci którzy umarli w Chrystusie, a potem my którzy pozostaniemy przy życiu, razem z nimi porwani będziemy na obłokach w powietrze na spotkanie Pana. I tak zawsze będziemy z Panem. Przeto pocieszajcie się nawzajem tymi słowy”
(1 List do Tesaloniczan 4:15-18)

 

 

Tłumaczenie z translatora:

Tower Building (nazwa pochodzi od wieży Babel ) mieści się Parlament piątej Europie. Na pewno jest to budynek z Ery Kosmicznej. Siedzenia są zaprojektowane na wzór siedzeń załogi w Star Trek maszyn kosmicznych. amfiteatr legislacyjna jest umieszczony w ogromnej hemicircle i ma 679 miejsc siedzących, z których każdy przypisany do konkretnego prawodawcy. Na przykład, Seat 663 jest przypisany do Rep Souchet, 664 Thomas-Mauro, 665 i 667 do Zizzner do Rep Cappato.

Chociaż te miejsca są przydzielane posłom, jedno miejsce pozostaje nieprzydzielone i puste . Numer tego fotela jest 666. Istotne część wypoczynkową-planu przewidzianego do każdego posła brzmi następująco: 660 Marchiani 661 Montfort 662 Quiero 663 Souchet 664 Thomas-Mauro 665 Zizzner 666 ——- 667 Cappato 668 Turco 669 Bonino 670 Pannella 671 Dupuis 672 Della Vedova Objawienie 13:18 mówi: ” Oto mądrość Pozwól mu, że ma rozum policzyć liczbę Bestii:. za to liczba człowieka, a liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć i sześć . ” To jest 666. Dziś to jest spełniane Pismo naszych oczach. Siedzenie Antychrysta będą zajęte. Świat czeka na jego pełną i ostateczną rozwoju. Pan zniszczy go w duchu Jego ust (Słowo Boże) i jasności Jego przyjście (2. List do Tesaloniczan 2:08). Przyjście Pana draweth blisko.

Budynek Bruksela Parlament UE

Unia Europejska (UE) parlament, składający się z 785 członków, jest w Brukseli, Belgia. Dość wspaniały, prawda? Co ciekawe, siedziba numerach 666 nigdy nie jest zajęty. Być może są one pozostawiając otwarte dla kogoś wyjątkowego? … Antychrysta!

sejm ue

Zdjęcie powyżej: Bruksela, Belgia Wnętrze budynku Parlamentu UE

tower_building-brussels-crystal-palace

Zdjęcie powyżej: znane oficjalnie jako zabudowy wieży i nieoficjalnie jako „Crystal Palace”.

Oto coś naprawdę dziwaczne. UE wybrany symbol jest kobieta jedzie Bestię ..

kobietanabestii .

Powyżej pomnik znajduje się na zewnątrz biura UE w Brukseli – kobieta jedzie BEAST!

„… I widziałem kobiety siedzą na kolorowym Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierstwa, mający siedem głów i dziesięć rogów.” Objawienie 17:3

Przedstawienie tego samego symbolu został odtworzony na stulecie znaczka UE w ogromnym obrazem w Parlamencie Tower Building w Brukseli.

Zdjęcie poniżej: Drugi znaczek pocztowy wydany Parlamentu Europejskiego w wyborach w 1984 r.

european_stamp-woman_riding_beast

Poniżej: Europejski plakat promowaniu języków Europa działa na nowoczesnym wieży Babel

Zdjęcie poniżej: Europejskiej Waluta: Euro przedstawiająca kobieta jedzie Beast

eurokobietanabestii

Zdjęcia poniżej: Porównaj budynku Parlamentu (górną) w Strasburgu z obrazem wieży Babel (na dole)?

Wieża Babel

Oto zdjęcie poniżej z Condoleezzy Rice w ONZ w 2005 roku z tych numerów 666 za nią . Zauważ, jak logo poniżej została sprytnie zaprojektowany, obchodzi jubileusz 60-lecia ONZ, do stawienia się w 666 powyżej …

ONZ 60 logo
http://www.un.org/un60/media_oct24.html

Izajasza 40:15 i 17 : „Oto narody są jak kropla z wiadra i są liczone jako małego pyłu równowagi: oto on bierze się na wyspach jak bardzo małej rzeczy. … Przed nim wszystkie narody są jako nic, a oni są liczone do niego mniej niż nic, a marność „.

Zalecenie nr 666

Celem utworzenia Unii Europejskiej było i jest, ostatecznie, do utworzenia europejskiego super-państwa lub „Stanów Zjednoczonych Europy”, jak niektórzy sugerują, nazywając to, że w końcu konkurować z USA w wpływów i potęgi wojskowej. W 1999 r., Javier Solana stał wysoki przedstawiciel ds. polityki zagranicznej i bezpieczeństwa Unii Europejskiej, a przez zalecenia numerem 666 , otrzymał uprawnienia awaryjne nad skrzydłem wojskowej Unii Europejskiej w 2000 roku. Wszystko, co obecnie pozostaje stworzenie prawdziwie Imperium Rzymskiego jest stworzenie trwałej władzy wykonawczej i pełnej integracji z nową walutą. Wraz z wprowadzeniem nowej konstytucji Unii Europejskiej, fundamenty jest mowa tylko dla takiej władzy wykonawczej i systemu gospodarczego.

sign_of_satan86

„A oni czcili smok, który dał władzę bestii, a oni oddawali cześć bestii …” – Obj. 13:4

WNIOSKI

Oczywiste jest, że Unia Europejska przygotowuje drogę dla człowiek grzechu-antychryst! Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, jak bardzo nasycony ONZ i Unia Europejska są z satanizmem. ONZ ma ich wszystkich materiałów drukowanych przez Lucis Trust, , założona w 1922 roku jako The Lucifer Trust .

Zaktualizowane: 14 marca 2014 - 22:56

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish