Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rozkradanie Ukrainy rozpoczęte!

Filmik tłumaczony dzięki naszemu Koledze z forum-chrzescijan.pl – Mateuszowi. Dostępny na jego kanale YT christianityPL

 

http://www.youtube.com/watch?v=ATcWj3BvjIU

Jeszcze raz nabierają mocy słowa Pawła Apostoła:

 

„„(1) Każdy człowiek niech się poddaje władzom zwierzchnim; bo nie ma władzy, jak tylko od Boga, a te, które są, przez Boga są ustanowione. (2) Przeto kto się przeciwstawia władzy, przeciwstawia się Bożemu postanowieniu; a ci, którzy się przeciwstawiają, sami na siebie potępienie ściągają. (3) Rządzący bowiem nie są postrachem dla tych, którzy pełnią dobre uczynki, lecz dla tych, którzy pełnią złe. Chcesz się nie bać władzy? Czyń dobrze, a będziesz miał od niej pochwałę;”

Zaktualizowane: 13 marca 2014 - 08:08

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Obcięcie emerytury o połowe u samotnych ludzi spowoduje agonię, śmierć głodową. Oni już dzisiaj mają emerytury na poziomie 500-600zł a wielu ma znacznie ten dolny pułap, dodatkowo na Ukrainie w przeciąu 10 lat ceny poszły do góry nieźle. Osoby niezdolne do pracy mają 800 hrywien (1 hrywna = 45-50gr). To będzie rzeź starszych ukraińców … bez użycia broni palnej ani białej.

  1. nie tylko oni mają takie emerytury. A u nas co? mój wójek ma 68lat od 65 roku życia bierze emeryturę 800 zł raptem 200 zł więcej niż na ukrainie. A ceny chyba jednak u nas są wyższe, czy ogólnie życie jak opłaty zwykłych rachunków (prąd, gaz, woda,). Całe szczęscie że to zdrowy chłop i po lekarzach nie chodzi i nie szpikuje się truciznami w postaci lekarstw, bo jakby na to musiał jeszcze wydawać to masakra.

   1. to prawda, w Polsce jest podobnie, ale mimo wszystko nikt nam na razie emerytur o 50% nie obcina… proszę sobie wyobrazić jak samotna starsza kobieta będzie miała przeżyć za 300zł?!

    1. No więc właśnie. Trzeba podporządkować się władzom – nie ma wyjścia no i zgodne z nauczaniem faryzeusza Saula zresztą.
     Chrystus jak przyjdzie to nas wybawi od tych „władz” i ustanowi sprawiedliwe Królestwo.
     Oby jak najszybciej bo te władze (pochodzące od Boga według Saula) nas wykończą wszystkich.
     Narazie te „władze pochodzące od Boga” wprowadzają prawo szatańskie i metody szatańskie. Może te władze pochodzą od boga tego świata?
     Chrystus ma nas od tych władz wybawić na szczęście ale one z nim walczyć będą, narazie walczą z nami i dobrze im idzie ale z Chrystusem nie powalczą tak długo i dotkliwie.
     „Przyjdź Królestwo Twoje”

     1. Ryszardzie widać sarkazm w Tobie. Sarkazm nie pochodzi od Boga, a jak nie od Boga to możesz si domyślać od kogo….

      Piszesz „faryzesz Saul”. Dlaczego potępiasz kogoś kto był kiedyś grzesznikiem a później niósł dobrą nowinę?
      Zbawienie jest wg Ciebie dla wybranych? nie dla każdego? zbawienie nie jest dla grzeszników? Jezus nie przyszedł do zdrowych.

      Ryszardzie,

      dlaczego Saula masz w pogardzie? 🙂

      Oczywiście, że władza na Ziemi jest za przyzwoleniem Boga. Gdyby Bóg chciał, to nie zezwoliłby od początku świata na działanie szatanowi. Jednak dał mu możliwość rządzenia.
      Dlaczego Bóg pozwala takiemu Tuskowi na zniewalanie Polaków? aby się dopełniła apokalipsa. Żeby ludzie zrozumieli, że życie bez Boga się źle kończy.

      1. „pokłoń mi się a oddam ci wszystkie królestwa tego świata” – powiedział szatan do Chrystusa i tym go kusił.
       Chrystus nie zaprzeczył że do szatana królestwa nie należą.
       Znaczy to że rzeczywiście należą do szatana.
       Szatan kontroluje nie tylko religie, sekty czy organizacje polityczne ale całą władzę.
       Bóg rzeczywiście ustanawiał władzę na ziemi, nadawał przywódców Narodowi wybranemu aż do 607r pne. Ostatnim królem judzkim był Sedekiasz a Bóg powiedział do niego: „zdejmij tę koronę i będzie to niczyje aż przyjdzie ten który ma słuszne prawo i jemu to dam”. Mowa oczywiście o Chrystusie.
       Czy Paweł głosił Dobrą Nowinę? To sprawa dyskusyjna. Czy do pawła w drodze do Damaszku przemówił Chrystus? Również sprawa dyskusyjna bo słyszał sam głos niby a On nigdy do nikogo tak nie przemawiał a raczej się ukazywał.
       Trzy relacje są na ten temat i sprzeczne ze sobą.
       Dla mnie Paweł nie jest autorytetem lecz Chrystus i Jego nauk mamy słuchać a nie pawła bo paweł nauki Chrystusa nie rozumiał i głosił swoją ewangelię a nie chrystusową.
       Wiem tylko że Zbawiciel kazał się wystrzegać faryzeuszy i kwasu faryzejskiego, czyli ich nauk. Tak też robię i nie uznaję jego nauczania w stylu zbawienia z łaski wiary.
       „czyń to a będziesz żył” – powiedział Chrystus na temat przykazań.
       Chrystus o faryzeuszach pochlebnie nie mówił a nam kazał się ich wystrzegać i ich nauk. Albo wierzymy ewangelii chrystusowej albo pawłowej.
       „nie można dwom panom służyć”

       1. „Dla mnie Paweł nie jest autorytetem lecz Chrystus i Jego nauk mamy słuchać ”

        Jezus własnymi rękami nie napisał ani jednej ewangelii. Wybrał do tego celu apostołów.

        Wg mnie, każdy kto odrzuca jakiegokolwiek apostoła jest kierowany przez ducha antychrysta. To jest moja prywatna opinia. Z czasem to udowodnię.
        Na tym etapie zapytam Cię: kto Ci dał prawo ujmowania coś z pisma?
        Nie wierzysz w to że Jezus ukazał się Pawłowi. Masz takie prawo. Masz prawo podważyć innych apostołów co uczyniono na pewnym forum niedawno. Jednak to Ty będziesz za to odpowiedzialny przed Bogiem
        Ja uważam, że Bóg mój jest wiarygodnym Bogiem i nie pozwoliłby w swej mocy na dodanie chwastu do NT. Co to byłby za Bóg, który pozwalałby na dodanie fałszywego apostoła do Jego słowa.

        „paweł nauki Chrystusa nie rozumiał i głosił swoją ewangelię”

        Na jakiej podstawie uważasz, że nie rozumiał? proszę o dowód, ale Twój a nie ze strony kogoś kto to przygotował w celu obalenia Pawła a następne Mateusza a niebawem pewnie Jana.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish