Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Powoli wprowadzam regulamin na blogu

Każde forum  i każdy blog ma swoją konwencję i zasady, pewien profil. Mamy biblijne fora pro proizraelskie, mamy forum protestantów, katolików  i o dziwo niedawno zauważyłem, że jest nawet forum dla chrześcijan homoseksulanych. No i wiadomo mamy forum antypawłowe. Czyli dla każdego coś … niekoniecznie dobrego.

Niedawno nękały mnie osoby z kościoła katolickiego. Umieściłem w podtytule bloga napis: >Nie jest to forum katolickie”. Nie wystarczyło. Nadal pisują do mnie. Jedna katoliczka żądała nawet usunięcia profilu jej męża z forum chrześcijan strasząc mnie prawem….

Teraz okazuje się, że nie podoba się Ryszardowi apostoł Paweł.

Otóż ja uznaje wszystkich apostołów, których wymienia Biblia: Warszawska, Poznańska, Tysiąclecia, Gdańska.

Uważam, że Bóg co prawda zezwolił szatanowi na działanie na Ziemi, ale nie na wprowadzenie fałszywego apostoła do NT.

Będę bez pardonu kasował wszystkie prokatolickie, proizraelskie i antypawłowe komentarze. Na szczęście mamy jeszcze pluralizm myślowy. Nie zgadzasz się ze mną w powyższych sprawach? zmień blog. Jest ich setki.

Innu usuwają za inny punkt widzenia o kształcie ziemi lub posądzenie o agenturę. Ja tylko za to.

Mnie wyrzucono z facebooka z grupy „Wierzący” za krytykę narodu wybranego. Wybranego przez szatana. I to rozumiem. Tym samym dowiedziałem sie jaki profil ma ta grupa.

Bądź uczciwy wobec siebie.

Zaktualizowane: 13 marca 2014 - 21:14

3 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Czy Paweł jest apostołem? Apostołów jest 12 i jest to liczba stała i niezmienna. Za Judasza wybrali następnego ale nie dlatego że Judasz nie żył ale że się sprzeniewierzył. Jak wiadomo, los padł na Macieja.
  Aby zostać Apostołem Chrystusa trzeba było spełniać następujące warunki:
  – trzeba było być uczniem Chrystusa
  – trzeba było być świadkiem śmierci Chrystusa
  -trzeba było być świadkiem zmartwychwstania Cchrystusa

  Jak wiadomo, Paweł nie spełniał ani jednego wymogu i apostołem nie jest.
  W Objawieniu nadal jest mowa o dwunastu Apostołach a nie trzynastu.

  Ja również uznaję wszystkich Apostołów…wszystkich dwunastu.

  1. Tych 12 było posłanych do Izraela jak i sam Jezus, który powiedział, że został posłany do zaginionych owieczek Izraela. I że chleb najpierw jedzą dzieci, a potem szczenięta, parafrazując. I że ma jeszcze jedną owczarnie. I do tej owczarni posłał Pawła – apostoła pogan. Gdyby nie było Pawła, nie byłoby poselstwa do narodów. Też kiedyś byłam jego zagorzałą przeciwniczką, ale żarliwie się modliłam do Boga o pokazanie mi prawdy i przejrzałam, chwała Panu!

 2. „Paweł, sługa Jezusa Chrystusa,powołany na apostoła….” -list do Rzymian 1:1. dalej 1 list Pawla do koryntian 1:1. Dalej 2 list Pawla do Koryntian 1:1 i tak dalej……… To za mało ? Cale Pismo przez Boga jest natchnione… Ryszard – polecam zdanie z Objawienia 22:18 i 19

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish