Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znaczące ryzyko związne z trimoersalem w szczepionkach

 

„Po koniec lutego 2014 r. biochemik z tytułem doktora – Brian Hooker – wywołał poruszenie, kiedy ogłosił, że uzyskał dostęp do poufnych dokumentów z CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom) dzięki wnioskowi Freedom of Information Act (FOIA – odpowiednik naszej ustawy o dostępie do informacji publicznej). Według Hookera, dokumenty te mówią o związku środka konserwującego – tiomersal (zawierającego 50% rtęci wagowo) z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju układu nerwowego, udowadniając, że urzędnicy CDC od dawna o tym wiedzieli, ale nigdy nie ujawnili tego publicznie. 7,6-krotny wzrost autyzmu w okresie niemowlęctwa po ekspozycji!

Prawie dziesięć lat temu prof. Brian Hooker złożył wnioski o udostępnienie dokumentów, które są trzymane w ukryciu przez Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (CDC). Pomogło to ujawnić dowody, że środek konserwujący szczepionki tiomersal, który jest nadal używany w szczepionce przeciw grypie (w Polsce w DTP Biomed podawanej czterokrotnie niemowlętom, przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi i kilku innych tego producenta), która jest podawana kobietom w ciąży i małym dzieciom, może spowodować autyzm i inne zaburzenia rozwoju układu nerwowego.

Według Hookera, dane dotyczące ponad 400 tysięcy dzieci urodzonych w latach 1991 i 1997, które zostały przeanalizowane przez epidemiologa CDC „dowodzą jednoznacznie, że w 2000 roku, urzędnicy CDC zostali poinformowani o bardzo wysokim ryzyku autyzmu, zaburzeń snu i mowy związanych z narażeniem na tiomersal. ” Dr Verstraeten z CDC wiedział o bardzo wysokim 7,6-krotnym zwiększonym względnym ryzyku autyzmu z ekspozycją na tiomersal w okresie niemowlęctwa. Ale teraz, istnieją na to niezbite dowody. Uzyskany abstrakt badania http://www.ashotoftruth.org/sites/default/files/exhibit_22_-_verstraeten_et_al_1999_abstract_risks_of_autism.pdf z 1999 zatytułowany „Zwiększone ryzyko rozwoju zaburzeń neurologicznych po wysokiej ekspozycji na szczepionki zawierające tiomersal w pierwszym miesiącu życia” wymagającego zgody najwyższych urzędników CDC na przedstawienie ich na konferencji Epidemic Intelligence Service (EIS). tiomersal, który zawiera 50% rtęci, wykorzystywano w większości szczepionek dziecięcych oraz w szczepionce RhoGAM dla kobiet w ciąży przed rokiem 2000.

CDC twierdzi, „nie ma związku między szczepionkami zawierającymi tiomersal i wzrostem stopy autyzmu u dzieci”, choć dane z bazy danych CDC Vaccine Safety Datalink (VSD), wykazują bardzo wysokie ryzyko. Istnieje szereg publicznych dowodów potwierdzających ten fakt, w tym zapis z posiedzenia Kongresu z 1 maja 2003 r.. http://www.gpo.gov/fdsys/pkg/CREC-2003-05-21/pdf/CREC-2003-05-21-pt1-PgE1011-3.pdf

Odmowa uznania przez CDC ryzyka stosowania tiomersalu jest doskonale zilustrowana przez ujawnione oświadczenie dr Marie McCormick, przewodniczącej CDC / NIH, która powiedziała w 2001 roku: „… my nigdy nie przyznamy, że [autyzm] jest prawdziwym efektem ubocznym ….” Warto też wspomnieć, że były dyrektor CDC jest obecnie prezesem działu firmy Merck produkującego szczepionki.

Działacze społeczności rodzin dzieci z autyzmem uważają, że odszkodowania za uszkodzenia poszczepienne są priorytetem. Dr Hooker uważa, że trzeba „chronić nasz najcenniejszy zasób – umysły dzieci,” a „urzędnicy muszą być informowani o korupcji w rządzie, który utrzymuje lekarzy i pacjentów w niewiedzy o ryzyku szczepień.”

Na podstawie: http://www.prweb.com/releases/ASOT/Thimerosal/prweb11598819.htm

Autyzm a szczepienia
1. Odszkodowanie w USA http://www.stopnop.pl/aktualnosci1/163-usa-odszkodowanie-autyzm
2. Odszkodowanie we Włoszech http://stopnop.pl/aktualnosci1/131-wlochy-wygrane-odszkodowanie-za-autyzm-poszczepienny
3. Orzeczenie sądu z Włoch http://childhealthsafety.wordpress.com/2012/05/23/mmr-causes-autism-italian-court-translation/
4. Autyzm a szczepienia http://autyzmaszczepienia.wordpress.com/
5. Saga Wakefielda http://autyzmaszczepienia.wordpress.com/saga-wakefielda/

 

 

Zaktualizowane: 10 marca 2014 - 13:31

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish