Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fronda.pl manipuluje ludźmi pisząc o wyniku sondażu: Polacy w razie wojny nie chcą walczyć z Rosją

Ten prokatolicki portal stracił u mnie w już w 100% wiarygodność co do rzetelności dziennikarskiej.

Tytuł ich nowego artykułu brzmi:

„Żenujący sondaż. Polacy w razie wojny nie chcą walczyć z Rosją? Skąd ta postsowiecka mentalność?”

Wstęp wygląda tak:

 

„Większość Polaków nie chce uczestniczyć w wojnie z Rosją? Dlaczego? Bo o walkę za Ukrainę odpowiedzialni są: USA i Unia Europejska. Innymi słowy, Polacy są zaślepieni przez prorosyjską propagandę!”

http://www.fronda.pl/a/zenujacy-sondaz-polacy-w-razie-wojny-nie-chca-walczyc-z-rosja-skad-ta-postsowiecka-mentalnosc,35148.html

Zrobiłem print screena gdyby to wykasowali:

frondaukraina

Z tekstu ich wynika, że Polacy szanujący starotestamentowe przykazanie  „Nie zabijaj” oraz przykazanie Jezusa Chrystusa „kochaj bliźniego swego” mają postsowiecką mentalność. Wszyscy przeciwni wojnie chrześcijanie „są zaślepieni” wg Frondy.

To nie jest nasza wojna. Żadna wojna nie jest i nie był nasza. Pierwsi chrześcijanie przez kilkaset lat byli prześladowani i z nikim nie walczyli dopóki Imperium Rzymskie nie wchłonęło ruchu chrześcijańskiego tworząc na jego bazie kościół odstępczy zwany katolickim.

Mieszkańcy Ukrainy, Rosji, Litwy są naszymi braćmi Słowianami. Są także braćmi w wierze, bardziej niż zdeprawowani Belgowie czy Holendrzy.

Wcale się nie dziwię takiej postawie. Wszak sam Bergoglio również zdecydowanie popiera agenturę UE mówiąc:

 

„Drodzy bracia i siostry jeszcze raz proszę was o modlitwę za Ukrainę, która znajduje się w bardzo niepewnej sytuacji. Gorąco pragnę, aby wszyscy, którzy tworzą ten kraj starali się przezwyciężyć nieporozumienia i razem budować przyszłość kraju. Zarazem zwracam się z usilnym apelem do wspólnoty międzynarodowej, aby wspierała wszelkie inicjatywy służące dialogowi i zgodzie” – powiedział dziś Ojciec Święty.”

Tak więc wiadomo, że za przewrotem na Ukrainie stoi nikt jak sam Watykan co widać także po poparciu wojny domowej przez ich pupilka na smyczy – Obamę.

Jest to kolejna wojna zainicjowana przez apokaliptyczną nierządnicę, pijaną krwią świętych – KRK

I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa,
a widząc ją bardzo się zdumiałem.
7 I rzekł do mnie anioł:
„Czemu się zdumiałeś?
Ja ci wyjaśnię tajemnicę Niewiasty
i Bestii, która ją nosi,
a ma siedem głów i dziesięć rogów.
8 Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej,
ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę.
A zdumieją się mieszkańcy ziemi,
ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia
od założenia świata –
spoglądając na Bestię,
iż była i nie ma jej, a ma przybyć.
9 Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość!
Siedem głów to jest siedem gór tam,
gdzie siedzi na nich Niewiasta.
10 I siedmiu jest królów:
pięciu upadło,
jeden istnieje,
inny jeszcze nie przyszedł,
a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać.
11 A Bestia, która była i nie ma jej,
i ona jest ósmym,
a jest spośród siedmiu
i zdąża na zagładę.
12 A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów,
którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli,
lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.
13 Ci mają jeden zamysł,
a potęgę i władzę swą dają oni Bestii.
14 Ci będą walczyć z Barankiem,
a Baranek ich zwycięży,
bo Panem jest panów
i Królem królów –
a także ci, co z Nim są:
powołani, wybrani i wierni”.
15 I rzecze do mnie:
„Wody, które widziałeś,
gdzie Nierządnica ma siedzibę,
to są ludy i tłumy,
narody i języki.
16 A dziesięć rogów, które widziałeś,
i Bestia –
ci nienawidzić będą Nierządnicy
i sprawią, że będzie spustoszona i naga,
i będą jedli jej ciało,
i spalą ją ogniem,
17 bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł,
i to jeden zamysł wykonali –
i dali Bestii królewską swą władzę,
aż Boże słowa się spełnią.
18 A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto,
mające władzę królewską nad królami ziemi”.

 

Jesteśmy obecnie na etapie docierania się granic 10 biblijnych rogów.

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/dziesiec-rogow-interpretacja-apokalipsy.html

 

 

Przydatne linki w rozumieniu sprawy;

Jak Jezuici rządzą światem:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/jezuici-bogaty-tekst.html

Co zrobili w Chorwacji:

” Po wkroczeniu Niemców do Jugosławii (6 kwietnia1941), współpracę z nimi podjął ruch ustaszów [ 1 ], założony w 1929 r. przez doktora Ante Pavelicia w celu dokonania secesji Chorwacji od państwa jugosłowiańskiego. Niedługo potem Pavelić został głową Niepodległego Państwa Chorwackiego, któremu Hitler przyznał status 'aryjskości’. W skład nowego państwa, oprócz Chorwacji, weszły Bośnia i Hercegowina oraz serbski Srem (łączny obszar państwa: 92,5 tys. km kw.). Stolicą NDH została Banja Luka.Reżim, jaki wkrótce ustanowili ustasze (1941-45), którego polityka opierała się na eksterminacji prawosławnych, Żydów, Cyganów i komunistów, był jednym z najokrutniejszych, o ile nie najstraszliwszym, w czasie drugiej wojny światowej [ 2 ]. Politykę tę chorwacki minister edukacji, dr Mile Budak, określił następująco: „Część Serbów wybijemy, część wygnamy, a resztę, która musi przyjąć religię katolicką, włączymy do narodu chorwackiego (…) Wszystkie nasze poczynania wynikają z wierności wobec religii i Kościoła katolickiego”. H. Neubacher, wysłannik niemieckiego Urzędu Spraw Zagranicznych pisał: „Recepta wodza ustaszów i poglavnika Chorwacji, Ante Pavelića, na prawosławnych przypomina wojny religijne, pamiętne jako te najkrwawsze: 'Jedna trzecia ma się stać katolicka, jedna trzecia ma wynieść się z kraju, a jedna trzecie ma umrzeć!’ Ostatni punkt tego programu wykonano”. W nowym państwie chorwackim zamieszkiwało 6,7 mln ludzi. Połowę tego stanowili katolicy, oprócz tego 2,2 mln prawosławnych, 750 tys. muzułmanów, 70 tys. protestantów i 45 tys. Żydów. Katolicy rozpalili się tylko przeciwko prawosławnym i Żydom. Fanatyzm i mordercza furia faszystów chorwackich była tym gorsza, że wszystko opierało się na waśniach religijnych, a plan państwowy zmierzał do utworzenia całkowicie katolickiej Chorwacji. Cornwell pisał o tych mordach: „Nawet w porównaniu z obecnymi rzeziami w Jugosławii zbrodnie Pavelicia na prawosławnych Serbach pozostają jedną z najbardziej odrażających masakr w historii”.”
„2. Franciszkanin Peter B. poderżnął gardła (czyli zamordował) 1360 kobiet, dzieci i starców w ciagu 8 godzin. Komendantem obozu był ksiadz katolicki.
3. Chorwaci zamordowali w czasie II wojny 500 tys. Serbów, prócz tego 250 (w sumie) Żydów i Cyganów. Ideologiczna „podporę” dla ludobójstwa dawał błogosławiony Alojze Stiepinac…………
4. Winę za wojne na Bałkanach (według prawosławnego abp Sarajewa) ponosi pewien Polak, niejaki Karol Wojtyła (też „błogosławiony”). Temu Polakowi abo Sarajewa zabronił przyjazdu do Sarajewa (1994 r.) i publicznie (podała to Panorama o 12 w nocy). Kiedy mimo zakazu K. Wojtyła przyjechał do Sarajewa w 1996 r. to na jednym tylko moście znaleziono 22 miny, które miały zdetonowac podczas przejazdu „błogosławionego” przez ten most. Odkryte w porę spowodowały, że „błogosławiony” żył 9 lat wiecej niz planowali to jego „wielbiciele” z Sarajewa. Watykan, nie tylko jako pierwszy spośród wszystkich państwa świata uznał niepodległośc Chorwacji (wbrew swojemu podpisowi z KBWE z 1975 r.), ale jeszcze za swoja kasę kupował broń dla Chorwacji.”
„Jasenovac jest nazywany katolickim Oświęcimiem. Strażnikami byli franciszkanie, a jeden z nich był nawet komendantem. W obozie w okrutny sposób mordowano Serbów, również kobiety i dzieci
Abp. Stepinać, ojciec duchowy tamtych wydarzeń, został bł. kościoła dzięki JP2.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej wpiszcie w google: „katolickie eldorado”” Kler prawie zawsze dokonywał zbrodni cudzymi rękami,co dzisiaj daje kościelnym fałszerzom historii okazję do umywania rąk i uchylania się od odpowiedzialności za zbrodnie.Chorwacja to przypadek szczególny, puściły wszelkie hamulce – duchowni katoliccy mordowali ludzi własnymi rękami. Około 953 duchownych brało czynny udział w rzeziach!!! ”

źródła: http://wiadomosci.onet.pl/forum/nowy-czlonek-ue-tego-nie-wiedziales-o-chorwacji,2,933500,110631413,czytaj-najnowsze.html

film

 

http://www.youtube.com/watch?v=xeL7vibeZFk

Zaktualizowane: 5 marca 2014 - 23:11

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jeśli nas zaatakują to będzie nasza wojna i trzeba bronić ojczyzny.

  1. nie utożsamiam się z państwem, które nakazuje moje dzieci szczepić, karze za prace 80% podatkami, współpracuje z mafią i Watykanem, jest antychrześcijańskie a w rządzie nie ma Polaków.
   Nie utożsamiam się z państwem które już sprzedało Polskę. Nie mamy swoich banków, samochodów. Zostało tylko dobijane pkp i poczta polska bo lasy idą pod młotek.
   Nie utożsamiam się z państwem w którym autorytetem jest Michnik, Kuba Wojewódzki, Kwaśniewski, Wałęsa, Urban.

   1. zgadza się. kto jest na tyle głupi aby nadstawiać swoje życie za błędy innych (polityków), aby nadstawiać życie za bogactwa kulczyków, solarz-żaków, tusków, kwasniewskich i wielu innych. Zawsze jest tak że bogaci załatwiają interesy a społeczeństwo słuzy im jako mięso armatnie. Tak jest teraz na ukrainie, zwykli ludzie giną na majdanie a ludzie typu jacyniuk czy kliczko podpisują porozumienia apóxniej nie są w satnie ich dotrzymać

  2. Nie zamierzam bronić złodziejskich interesów gangsterów bankowo korporacyjnych i ich „Polskich” popleczników, którzy sprzedali mnie i moich Biskich, którzy sprzedali mój Naród i moją Ojczyznę za Judaszowe srebrniki.

   Propaganda działa! Rosjanie popierają Putina ?
   europejczycy.info/31668/artykuly/propaganda-dziala-rosjanie-popieraja-putina

   A niby kogo mają popierać ?

   Putin zwrócił honor tym ludziom, dlatego są wdzięczni.

   Tak też będzie w Polsce, gdzie czekoladowy Orzeł, „pokłosie” i jawne złodziejstwo przyniesie niedługo owoce i podobnego do Putina reżimowego ” patriotę „.

   Jak USA, sponsor Izraela napadał na kraje gdzie mordował i okradał narody, to wszystko było OK.

   My Polacy jesteśmy przykładem złodziejstwa i grabieży MFV.

   http://abelikain.blogspot.com/2014/03/prawdziwe-oblicze-mfw.html

   Nie bronię Putina i jego systemu, należy sobie jednak zdawać sprawę iż my Polacy jesteśmy jednak pomiędzy młotem a kowadłem.

   Walka po którejkolwiek ze stron będzie walką nie za Polską sprawę.

   Nie dajmy się zmanipulować przez cwanych okupantów, wysyłających nas aby mordować w imię obrony ich interesów.

   http://abelikain.blogspot.com/2013/11/w-niewoli-kapitau.html

   Nie zapominajcie że niepotrzebne ci jest złoto ani srebro, potrzebna Ci jest miłości o nią zabiegaj inaczej będziesz jak młode tuczne bydło pędzone na rzeź przez swoich
   ,,pseudo pasterzy,,
   politycznych,finansowych i religijnych,,

   Więc

   Gdy znów do murów klajstrem świeżym
   Przylepiać zaczną obwieszczenia,
   Gdy „do ludności”, „do żołnierzy”
   Na alarm czarny druk uderzy
   I byle drab, i byle szczeniak
   W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
   Że trzeba iść i z armat walić,
   Mordować, grabić, truć i palić;
   Gdy zaczną na tysięczną modłę
   Ojczyznę szarpać deklinacją
   I łudzić kolorowym godłem
   I judzić „historyczną racją”,
   O piędzi, chwale i rubieży,
   O ojcach, dziadach i sztandarach,
   O bohaterach i ofiarach;
   Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
   Pobłogosławić twój karabin,
   Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
   Że za ojczyznę – bić się trzeba;
   Kiedy rozścierwi się, rozchami
   Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
   A stado dzikich bab – kwiatami
   Obrzucać zacznie „żołnierzyków”. –
   – O, przyjacielu nieuczony,
   Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
   Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
   Króle z pannami brzuchatemi;
   Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
   Gdy ci wołają: „Broń na ramię!”,
   Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
   I obrodziła dolarami;
   Że coś im w bankach nie sztymuje,
   Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
   Lub upatrzyły tłuste szuje
   Cło jakieś grubsze na bawełnę.
   Rżnij karabinem w bruk ulicy!
   Twoja jest krew, a ich jest nafta!
   I od stolicy do stolicy
   Zawołaj broniąc swej krwawicy:
   „Bujać – to my, panowie szlachta!”

   .Mat 10:16 „Oto posyłam was jak owce między wilki. Bądźcie roztropni jak węże, a niewinni jak gołębie”.

 2. bądzmy uczciwi...

  zanim zacznie Pan oskarżać , ze to koscioł jest winny kultowi maryjnemu, proszę sobie to przeczytać.
  http://www.mateusz.pl/ksiazki/dszp/dszp-05-Napiorkowski.htm

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish