Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zło pochodzi od plemienia żmijowgo

Uwaga!! drastyczne zdjęcia i tekst!!!!!!

 

Pierwsza krew poleciała tuż po tym jak nasi pierwsi rodzice zostali wygnani z raju, a syn Ewy Kain zamordował brata. Celowo napisałem tylko Ewy ponieważ Księga Jaszera wskazuje na coś innego. Jej hebrajski tytuł, Sepir Ha Yaser, oznacza „Księga Sprawiedliwych” lub „Sprawiedliwi” czy też „Właściwy Zapis”. Tak więc mamy prawdopodobnie do czynienia z nie właściwym zapisem a księga Jaszera jest nie dopuszczana przez Watykan.

W Warszawsko praskiej Bibli ten fragment jest tak oto zapisany:

 

„(1) I zbliżył się mężczyzna do swojej żony, Ewy, a ona poczęła i urodziła Kaina. I rzekła: Z pomocą Jahwe urodziłam człowieka. (”

 

Warszawska:

 

„(1) Adam obcował z żoną swoją Ewą, a ta poczęła i urodziła Kaina. Wtedy rzekła: Wydałam na świat mężczyznę z pomocą Pana.”

 

 

Mordowanie nie jest domeną człowieka jako obrazu Boga.

Jezus powiedział:

„Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo budujecie groby prorokom i zdobicie grobowce sprawiedliwych, 30 i mówicie: „Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków, nie byliśmy ich wspólnikami w zabójstwie proroków”. 31 Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków! 32 Dopełnijcie i wy miary waszych przodków! 33 Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?”

bractwo_weza

Bezapelacyjnie nasz Pan, Jezus Chrystus informuje nas bez żadnych przypowieści i symboliki o pochodzeniu gnębiącej nas rasy i nacji. Ich przodkowie to robili i oni nadal robią. Mordują, kłamią, wyzyskują. Kain także skłamał zapytany przez Boga, gdzie jest twój brat.

Ostatnia wskazówka również jest ważna: ONI NIE UJDĄ PRZED POTĘPIENIEM I PIEKŁEM.

Ta sama rasa zrobiła to:

ukraina

 

A teraz historia powstania pewnego państwa tuż po wojnie.  Napad na jedną z wiosek:

„# Masakra w Deir Jassin – 9-10.04.1948 – W operacji nazwanej „Jedność” Hagana współpracowała z Irgunem i Gangiem Sterna. O godz. 4:30 w nocy 9.04. ONI otoczyli wioskę, która była położona między  osadami Givat Shaul i Montefiore. Przez dwa dni ICH kaci mordowali mężczyzn, kobiety i dzieci, bez względu na wiek. Gwałcili kobiety i rabowali domy. Mężczyznom odcinano genitalia. Relacja z eksterminacji pochodzi od doktora z Czerwonego Krzyża, który przybył na miejsce następnego dnia. Masakra została dokonana różnymi sposobami. Rozstrzeliwano, rzucano w ludzi granatami, zażynano nożami. Rozcinano brzuchy ciężarnych kobiet. Szczególną przyjemność sprawiało oprawcom zabijanie dzieci na rękach matek. Ok. 25 kobiet w ciąży zostało zakłutych bagnetami w brzuch. 52 dzieci okrutnie okaleczono i obcięto głowy na oczach rodziców. Agencja Ichniowska i władze brytyjskie wiedziały o trwającej masakrze. Odpowiedzialnym za akcję był M. B., późniejszy laureat pokojowej nagrody Nobla. Pochodził z Polski. Hagana organizowała w 1946 zamach na hotel jerozolimski King David, w którym z rąk ICHniowskich kolonistów padło 500 osób.  ”

 

Mógłbym jeszcze wymienić nazwiska największych hitlerowskich zbrodniarzy  z tego samego plemienia. Nie to jest moim celem.

Chciałem pokazać kto rządzi światem. Oni są zawsze po obu stronach konfliktu jak w Ukrainie. Są w Ukrainie, Polsce, UE i Rosji i USA.

W ewngelii Jana jest napisane:

 

Rzekł do nich Jezus: „Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. 43 Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście”.

Ponownie Jezus wskazał linie krwi. Wszyscy ONi kłamią jakoby walczyli ze sobą. Ci co sa odpowiedzialni za II wojnę światową oraz w Serbii, Ukrainie, wszelki wojny wszczęte przez USA i wiele innych mają jednego ojca.

Żadna z wojen nie jest naszą wojną. Ukraina, Rosja, Czesi itd są to naszymi braćmi Słowianami.

Pisząc ten tekst, aż ciężko mi jest pomyśleć o innej bestii niż światowe plemię żmijowe, które rządzi do tej pory. Pisze ciężko, ponieważ typuje się III rzesze lub Islam.

Kto jest skłonny do takich mordów jak nie plemię pochodzące od samego szatana…

Dwie linie krwi walczą od ogrodu Eden:

Gdańska

„(14) Tedy rzekł Pan Bóg do węża: Iżeś to uczynił, przeklętym będziesz nad wszystkie zwierzęta, i nad wszystkie bestyje polne; na brzuchu twoim czołgać się będziesz, a proch żreć będziesz po wszystkie dni żywota twego. (15) Nieprzyjaźń też położę między tobą i niewiastą, i między nasieniem twoim, i między nasieniem jej; to potrze tobie głowę, a ty mu potrzesz piętę. (16)”

Warszawska

 

(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę.

 

Czas dochodzi do końca. Kościół Boga na czele z Jezusem Chrystusem zdepcze plemieniu żmijowemu głowę.

Zaktualizowane: 4 marca 2014 - 21:33

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish