Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mosad jednym z inicjatorów zamieszek na Ukrainie

Od początku nie wierzyłem, że Ukraińska rewolucja jest enklawą idącą w stronę wolności. Jest takie powiedzenie: nic o nas, bez nas. W przypadku syjonizmu, można rzec: nigdy nic bez nas.

Poniżej tłumaczenie z translatora. Wybrednych prosze o wstrzymanie się od uszczypliwych komentarzy, że jest takie a nie inne tłumaczenie, ale ja jestem jednoosobową orkiestrą. Po za tym i nie mam czasu na tłumaczenie i my english is litle.

ukraina

Ukraińskie media donoszą, że były oficer izraelskiej armii odgrywa wiodącą rolę w antyrządowych protestach w byłej republice radzieckiej.

Według doniesień, nienazwany izraelski dowodzi grupą 20 ukraińskich bojowników.

Czterech innych Izraelczyków, którzy wcześniej służyli w armii, były niedawno, że brało udział w wieców opozycji w stolicy Ukrainy, Kijowie.

 

Urodzili się na Ukrainie, ale wyemigrowali do Izraela i wstąpił sił zbrojnych przed powrotem do kraju europejskiego do demonstracji.

Tymczasem ukraińskie media powiedziały, że izraelski potentat zapewnia wsparcie finansowe dla opozycji na Ukrainie, dodając, że izraelski Mosad agencja wywiadowcza jest jednym z inicjatorów zamieszek w kraju.

Ukraina został podbity przez antyrządowych protestów, ponieważ prezydent Wiktor Janukowycz powstrzymał się od podpisania układu o stowarzyszeniu z Unią Europejską w dniu 29 listopada 2013 r., na rzecz zacieśnienia stosunków z Rosją.

Rosja wielokrotnie oskarżali Zachód o wtrącanie się w wewnętrzne sprawy Ukrainy i podsycanie kryzysu w kraju.

Na początku lutego, cztery minuty wideo został opublikowany na YouTube przez anonimowego użytkownika, w którym zastępca amerykańskiego sekretarza Stanu Victoria Nuland i ambasadorem USA w Kijowie Geoffrey Pyatt dyskusji, który z liderów opozycji na Ukrainie, które chcieliby zobaczyć w rządzie.”

 

 

Wg mnie wygląda to na walkę dwóch wywiadów, dwóch sił czasów końca: syjonizmu i islamu. Dzięki wywiadowi proislamskiemu taka wiadomość ujrzała światło dzienne. Niebaem polityczny syjonizm z politycznym Islamem będą musiały się zetrzeć. Co z tego będzie wynikać? ano to że ludzie pokojowo usposobieni zarówno w krajach Islamu jak i krajach Syjonizmu będą musieli walczyć za ideologie. Przeciętny człowiek jest średnio zainteresowany wojną. To Illuminati, czyli lucyferianie chcą wojny, by pokazać światu, że każda religia jest zła, a wtedy wkroczy do akcji pan tego świata, władca ciemności oferujący pokój. Wtedy będzie już koniec. Paweł w 1 do Tesaloniczan mówi:

 

 

 Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. 2 Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy. 3 Kiedy bowiem będą mówić: „Pokój i bezpieczeństwo” – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą. 4 Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. 5 Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności. 6 Nie śpijmy przeto jak inni, ale czuwajmy i bądźmy trzeźwi! 7 Ci, którzy śpią, w nocy śpią, a którzy się upijają, w nocy są pijani. 8 My zaś, którzy do dnia należymy, bądźmy trzeźwi, odziani w pancerz wiary i miłości oraz hełm nadziei zbawienia. 9 Ponieważ nie przeznaczył nas Bóg, abyśmy zasłużyli na gniew, ale na osiągnięcie zbawienia przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, 10 który za nas umarł, abyśmy, czy żywi, czy umarli, razem z Nim żyli. 11 Dlatego zachęcajcie się wzajemnie i budujcie jedni drugich, jak to zresztą czynicie.

 

 

Zaktualizowane: 17 lutego 2014 - 10:14

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish